برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
من سقوط بیت کوین رو زیاد شاهد بودم حتی زمانی که از 1000 دلار به 200 دلار افت کرد کلافه بودم نه پول داشتم تو این قیمت مفت بخرم نه میتونستم بفروشم با کلی ضرر
توی بازار ارز این رو در مورد بیت کوین یادگرفتم هروقت یه پامپ x5 تا x10 رو شاهد باشیم حداقل باید افت x5 رو هم انتظار داشته باشیم

میدونم برای بلند مدت سرمایه گذاری آدم از دست نمیره ولی من نهایت رو یکسال حساب کردم و مثل خیلی ها سود عجیب و غریب تصور نمیکردم (هر چند بعید نیست) و نهایت پولم 2 برابر بشه برام کافیه حداقلش از سود بانکی که 20 تا 22 درصد سالانه در صورت خرید سهام هاشون هست بهتره.

این اقتصادان های آمریکایی که همه بانک ها هم دستشونه آدم رو می ترسونن از یه جهت هم بهشون شک دارم نکنه دنبال این هستند که نبض بار رو دست خودشون بگیرن و به قولی خودشون پشت پرده مشغول خرید باشن!

8030

Registered User
لایک‌ها
465
نترسید عزیزان:)به اخبار هم توجه نکنید.فقط پله ایی اگه دوست دارید خرید بزنید که دستتون خالی نشه یکدفعه.
بعد از اون پامپ وحشتناک که صرافیهای ایرانی هم حتی پرفکت مانی و بیتکوین نمیفروختن قشنگ تابلو بود یه دامپ وحشتناک و طولانی داریم .اصلا این بازار همیشه همینطور بوده و خواهد بود.شاید تا سال اینده افزایشی نداشته باشیم پس هر کی میخواد وارد این بازاربشه باید تحمل بدترین حالتها رو داشته باشه.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
وضع خرابه و به نظر بیتکوین پایینتر هم میاد حداقل تا 8 و حداکثر تا 5 هزار طبق امار ک خیلی بده .به هر حال اگر تا وسای مارس بازر تغییر نکنه و سعودی نشه بیتکوین دیگه باید حداقل تا یک سال با سعودی شده بیتکوین خدافظی کر یا شایدم دو سال متاسفانه خیلی ها هم خریداشونو کردن و دیگه پولی ندارن تو این بازار فعلی

بیت رو تبدیل اتر کنیم؟

گرچند بیت هم انقد افت کرده که اترهم کنیم باز ضرر رو ضرره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
فرض میکنیم که بازار الان سال 2015 هستش و بیتکوین و هر کوینی در کمترین حالتش قرار داره

مگر حسرت این رو نمیخوردید که کاش زمان به عقب برمیگشت و هر چقدر میتونستید از هر کوینی میخریدید و ذخیره میکردید خب فرض کنید زمان به عقب برگشته

من که فقط دارم میخرم و ذخیره میکنم و برام مهم نیستش که چه بلایی سر بیتکوین میاد
کوین هایی که من خریدم هر کدوم برای خودشون یه ایده جداگانه و معیار هستن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
جالبه بعضیا که تو اوج میگفتن بیت کوین همچنان بالا میره و هیچی جلودارش نیست حرفاشون رو عوض کردن میگن ممکنه تا سال دیگه بالا نره.

فرض میکنیم که بازار الان سال 2015 هستش و بیتکوین و هر کوینی در کمترین حالتش قرار داره

مگر حسرت این رو نمیخوردید که کاش زمان به عقب برمیگشت و هر چقدر میتونستید از هر کوینی میخریدید و ذخیره میکردید خب فرض کنید زمان به عقب برگشته

22 دسامبر تا 10700 هم اومده اما بعد چند روز بالا رفته، تا 17000 . اما الان چند هفته اس هی نزولیه معلوم نیست تا کی تو این نزولی بمونه.

تا 17 دسامبر صعودی بوده بعد شده نزولی تا 24 دسامبر. باز رفته بالا تا 6 ژانویه. از اون موقع همش نزولیه / فقط تا پمپ کوچولو بوده

06FZrsu7Srydtx91l0mt_g.png

بعد گیریم تا 8000 هم اومد بعد پمپ شد. اکثرا (از جمله خودم) موقعی که گرون بوده خرید کردن، الان پولی ندارن خرید کنن.

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
جالبه بعضیا که تو اوج میگفتن بیت کوین همچنان بالا میره و هیچی جلودارش نیست حرفاشون رو عوض کردن میگن ممکنه تا سال دیگه بالا نره.

22 دسامبر تا 10700 هم اومده اما بعد چند روز بالا رفته، تا 17000 . اما الان چند هفته اس هی نزولیه معلوم نیست تا کی تو این نزولی بمونه.

تا 17 دسامبر صعودی بوده بعد شده نزولی تا 24 دسامبر. باز رفته بالا تا 6 ژانویه. از اون موقع همش نزولیه / فقط تا پمپ کوچولو بوده

06FZrsu7Srydtx91l0mt_g.png

user cherif100 رو دنبال کن
https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/fQwN28eh-btc-what-is-next/

https://www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
upload_2018-2-1_16-46-24.png
اتریوم مقاومت میکنه ولی آخرش باید بیاد پایین:)

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
من 2014 هم تو بازار بود و انروز که لایتکوین شد 1 دلار و بیتکوین از بالای 1000 شد 220 یادمه خیلیا افسردگی گرفتن و بازارو رها کردن و بازار وارد رکود بزرگی شد تا اینکه پارسال دستمزد بیتکوین نصف شد و باز توجه خیلیا رو جلب کرد .
الان مثلا همون اواخر 2014 یا اوایل 2015 هست حالت بازار . ولی به هر حال من نیازی به پول کوینهام ندارم ک نقد کنم و ولش میکنم و به کارم که همون اینترنتیه میرسم انشائلهه که ماه مارس تمام نشده بازار داغ بشه باز وگرنه میریم برای خواب زمستانه تا انفجار بعدی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
این doge بدجوری قهوه ای شده.. 54 ساتوشی. 0.5 سنت
مقاومت گفته 13000 هست. باید 13000 بشکنه باز بره بالاتر. ساپورت چنده؟
بعد این خبرای بن شدن بیت کوین تو تحلیلها و چارت ها که نمیاد.

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81

دوست عزیز میشه بگی تا حالا چیا خریدی و بیشترین سرمایتون رو چیه؟

شخصا اصلا بیتکوین ندارم ولی این سکه رو همه تاثیر داره کاری نمیشه کرد!

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
یه رسم هندسی هستش به نام ایچیموکو یا فکر کنم همون فیبوناچی هستش

اگر اون رو رد کنه و بیاد پایینتر از اون دیگه بالا نخواهد اومد

امیدوارم تا پایان سال 2018 وضعیت اینطوری نمونه همش سقوط تازه خیلی ها میگن bitcoin تا 5000$ پایین میاد.
همونطور که جواد گفت اگه بیت 7 رو رد کنه کار تمومه حتی میشه گفت مرگ بیت کوین پس نباید رد کنه اینکه این همه دست و پا میزندنن زیر 10 نره سر همین داره به نقطه بحرانی میرسه تازه 8 هم کریتیکال 7 که هیچی 5 دیگه خنده اس من خودم.... من و شما دو تا بیتکوین داریم گرچه من بالای ...تا داشتم :( :general208::general208::general208::general208::general208: ولی خیلیا بالای 100 تا 200 تا ...بیت دارن و این جنگ بین اونا پس برای حفظ پولشون سعی میکنن جلوی پایین رفتنشو بگیرن یه عده هم سعی میکنن با پایین بردنش پول کسایی رو که روش سرمایه گذاری کردن بالا بکشن باید منتظر شد و دعا کرد که بیت 7 رو رد نکنه:general512: پیش بینی میشه برای امروز از 9300 پایینتر نره، + دو تا نکته رو اضافه کنم عدد 9300 بسیار حیاتی در واقع میشه گفت بعدش تا 7 پله ای نیست.
در مورد مونرو هم با بیتکوین پریویت من فکر میکنم میره کنار چون اگه بیت نره زیر 7 و بیت پریویت رو هم بده آنچه همه خوبان دارند بیت یکجا خواهد داشت ;)
آقای لی صاحب لایت کوین گفته بیت سال 2018 ، میتونه 25000 تا رو ببینه ه

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
همونطور که جواد گفت اگه بیت 7 رو رد کنه کار تمومه حتی میشه گفت مرگ بیت کوین پس نباید رد کنه اینکه این همه دست و پا میزندنن زیر 10 نره سر همین داره به نقطه بحرانی میرسه تازه 8 هم کریتیکال 7 که هیچی 5 دیگه خنده اس من خودم....
در مورد مونرو هم با بیتکوین پریویت من فکر میکنم میره کنار چون اگه بیت نره زیر 7 و بیت پریویت رو هم بده آنچه همه خوبان دارند بیت یکجا خواهد داشت ;)
طبق این تحلیل ما 5هزار رو خواهیم دید

5000.JPG

این یه تحلیل مثبت

a3d1.JPG

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
همونطور که جواد گفت اگه بیت 7 رو رد کنه کار تمومه حتی میشه گفت مرگ بیت کوین پس نباید رد کنه اینکه این همه دست و پا میزندنن زیر 10 نره سر همین داره به نقطه بحرانی میرسه تازه 8 هم کریتیکال 7 که هیچی 5 دیگه خنده اس من خودم....
داداش مرگ بیت کوین کجا بود حتی زیر 1000 هم بره نمیمیره مطمئن باش هر بالا پایینی که میکنن حساب شده اس کسایی که با والها میپرن سود میبرن امثال ما 2 حالت داریم یا شانس بیاریم (که نمیاریم) یا منتظر افت شدید باشیم اونم صدرصد اتفاق میفته فقط زمان دقیقش مشخص نیست

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
hitbtc بازار bcc رو معلق کرد فک کنم دیگه کامل کارش تمومه!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
انگار از محدوده خطری 9200 خارج شد. باز به خاطر خبر هند
داداش مرگ بیت کوین کجا بود حتی زیر 1000 هم بره نمیمیره مطمئن باش هر بالا پایینی که میکنن حساب شده اس کسایی که با والها میپرن سود میبرن امثال ما 2 حالت داریم یا شانس بیاریم (که نمیاریم) یا منتظر افت شدید باشیم اونم صدرصد اتفاق میفته فقط زمان دقیقش مشخص نیست
10000 درصد افت نداریم دیگه. نهایتش 100 درصد هست. چیزی 99 درصد افت کنه باید 10000 درصد رشد کنه بشه قیمت قبلی

Last edited:

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
انگار از محدوده خطری 9200 خارج شد

10000 درصد افت نداریم دیگه. نهایتش 100 درصد هست. چیزی 99 درصد افت کنه باید 9900 درصد رشد کنه بشه قیمت قبلی
اون یه مثال برای مرگ بیت کوین بود که زدم ولی در کل هیچ تضمینی توی بازار ارز نیست ممکنه افت کنه و تا مدت خیلی طولانی به قیمت قبلی نرسه طوری که خیلیا بیخیال پولشون بشن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
زدکش که روی 0.0396 بیت خریده بودم روی 0.0411 فروختم. امیدوارم ریت زدکش/بیت کوین پایین تر بیاد

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
بیت کوین بمیره چیه اوضاعیه داریم .حرفایی میزنید بسیار خنده دار. مگه پلکس کوین هست که بمیره . این طبیعیه و من حدسهایی میزدم ک این اتفاق بیفته و اگر بر اساس اتفاق 2015 حساب کنیم بیت باید تا 4.5 الی 5 برابر کم میشد یعنی 20 هزار رو بر 5 تقسیم کنیم یا 4.5 حدودا بین 4 تا 5 هزار دلار میشه جوابش و اگر این اتفاق بیفته باز هم برا بیت طبیعیه چون قبلا هم این اتفاق براش افتاده

latari

Registered User
لایک‌ها
86
کسی بایت کوین برای خرید داره من ۵۰۰۰ تا میخوام هیشکی نمیفروشه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
بسلامتی وارد 8700 شد. اتریوم هم پایین کشید بالای 10 درصد پایین اومده
gdax زیر 8500 دلار

----------