برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
لینک رو واسه بررسی بذارن، اما بدون لینک رفرال :دی
به نظر مورد اعتماد نباشه و یه سایت تازه تاسیسه رتبه الکسا که اصلا نداره هنوز یه جورایی انگار بازدید کنندش صفره
https://www.alexa.com/siteinfo/protrade.gq#trafficstats
اطلاعات هوویز هم نداره
https://www.whois.com/whois/protrade.gq
10 هزار دلار کریدیت میده برا ترید به نظر من کوچکترین پولی توش شارژ بشه پرپر شده

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
اگه این 5 روز باقیمانده از فوریه، بیت کوین پایین تر از 3500 نره این اولین ماهی هست که روندش صعودی میشه. بعد 7 ماه
لایت کوین دومین ماهی هست که صعودیه، این ماه حدود 57 درصد بالا رفته. اتر هم از اول فوریه تا حالا حدود 39 درصد

امروز یه مقدار توکن انتقال دادم یه gas price و یه gas limit می خواست. این gas limit برای چیه؟ فی تراکنش حاصلضرب این دوتا بود مثلا 7Gwey و 30000 gas limit فی میشه 0.00021 اتر

بعد نو etherscan.io فیمتی که برای یه توکن نوشته شده با قیمت اکسچنجرها فرق داره. مثلا etherscan زده price 0.1$ اما تو اکسچنجرها نهایتا 7 سنت. قیمت etherscan الکیه؟

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
بالاخره بعد از دو ماه بیت کوین 4100 شد . اتریوم هم رفت بالا

پ.ن : واسه شب عید شکم ها رو صابون بزنید :دی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
هر موقه waves گرفتم فرت اومد پایین از دیشب همه کوین ها رفتن بالا ویوز اومده پایین

تغییرات قیمت کوین ها از اول فوریه تا حالا

eos ............+85.6%
eth ........... +54.3%
ltc .............+66.6%
neo............+48.2%
BCHabc ....+37.1%
ada .......... +30%
etc ............ +24.6%
btc ............+21.5%
xrp .......... +9%
wave......... +4.6
trx ........... +1.1%​

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
اوه اوه از صبح تاحالا چه سقوطی
حس میکردم ممکنه باز بیاد پایین
بیت کوین 3750 دلار - 5.4% کاهش
اتریوم 136.9 دلار - 7.6% کاهش
لایت کوین 43.08 دلار - 10.8% کاهش

waves تا 0.00066 پایین اومده بوده. من دیشب روی 0.000705 خریدم |:

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
ریپل رفت بالا به خاطر اینکه کوین‌بیس امکان خرید و فروش ریپِل (XRP) رو فراهم کرده ، حیف از این موضوع خبر نداشتم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
ریپل رفت بالا به خاطر اینکه کوین‌بیس امکان خرید و فروش ریپِل (XRP) رو فراهم کرده ، حیف از این موضوع خبر نداشتم
خبرش یکی دو ساعت پیش منتشر شده

حالا زیاد نگران نباشه فرصت زیاده

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
نیازی به هک کردن نیست، مثل سایت ف.ا مدارک کاربران روی سرور آپلود میشده و لینکش هم قابل دسترس ...

بله، من خودم عکس آپلود شده ی کاربران رو از طریق لینک این سایت مشاهده کردم که خب به دلایل امنیتی :دی، نمیتونم اینجا بذارم...

پ.ن: متاسفانه هر کسی 1 میلیون سرمایه داشته سایت خرید و فروش زده و واسه برنامه نویس هم مهم نبوده که اطلاعات کاربران لو بره یا نه.
آقا بیشتر از این نیاز به سرمایه داشتا! :دی
البته من خودم کارم برنامه نویسیه :)

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
مرورگر اوپرا اندروید والت داره، توکنهای erc-20 هم ساپورت میکنه به نظرتون مطمئن هست؟

این متا ماسک چطور؟

Last edited:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
مرورگر اوپرا اندروید والت داره، توکنهای erc-20 هم ساپورت میکنه به نظرتون مطمئن هست؟

این متا ماسک چطور؟

سلام
مرورگر اپرا کارنکردم
ولی متاماسک مطمئن هست، فقط باید 12 کلمه (سید) رو در جای مطمئن نگه داری، رمز هم باید رمز قوی بدی که نتونند هک یا کرک کنند، رو کامپبوتر نگه ندار رو دفتری چیزی بنویس، چون اگه کسی داخل حساب بشه راحت خالی میکنه حساب رو، فقط با احتیاط کار کن باهاش.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
:D یه حرکت ناشیانه که امروز انجام دادم
امروز تو یه گروه تلگرامی بودم یه نفر یه لینک از این swap اینا فرستاد، گفته بود والت تون رو وارد کنید. روی لینک کلیک میکردی میرفت اینجا ethermarket.online/unlock.html و private key میخواست. وارد هم میکردی می نوشت اشتباهه. من فکر کردم از طرف ادمینهای اونجا هست اومدم private key سه تا والت وارد کردم یه والت متاماسک یه والت mew که پارسال ساخته بودم (هر دوی اینا خالی بود) با یه والت دیگه که تو اکانت یه سایت بود و حدود 1 دلار توکن درش بود.
اومدم توکن ها رو انتقال دادم، والتش رو هم از تو اکانتم حذف کردم، متاماسک هم ریست کردم والت اضافه حذف شد. mew هم واسه اون پیشینگ
تا امروز با این private key کار نکرده بودم همش با والت اکسچنجرها کار کرده بودم، نمیدونستم این private key رو جایی وارد کنی به والت و کوین ها دسترسی داری:general210: فکر میکردم باید والت و private key رو با هم جایی وارد کنی
تا بعد اون اتفاق رفتم private ke

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
این هارد فورک اتریوم چیه livecoin نوشته

ETHEREUM AND ALL ETH BASED TOKENS NEWS
Created 21.02.2019 17:39
Dear clients, in view of a forthcoming hardfork of Constantinople asset of Ethereum network, which, as expected, will be activated on block 7,280,000 approximately on February, 27, deposits and withdrawals of ETH as well as of all the other tokens, based on this network, will be disabled one day prior to the hardfork.
The tokens will be enabled again approximately in one day after the fork is over, when we make sure that the network functioning is safe and stable.
Please, complete all the necessary transfers ofyour funds before the specified dates.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
این هارد فورک اتریوم چیه livecoin نوشته

ETHEREUM AND ALL ETH BASED TOKENS NEWS
Created 21.02.2019 17:39
Dear clients, in view of a forthcoming hardfork of Constantinople asset of Ethereum network, which, as expected, will be activated on block 7,280,000 approximately on February, 27, deposits and withdrawals of ETH as well as of all the other tokens, based on this network, will be disabled one day prior to the hardfork.
The tokens will be enabled again approximately in one day after the fork is over, when we make sure that the network functioning is safe and stable.
Please, complete all the necessary transfers ofyour funds before the specified dates.
هارو فورک کنستانتین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
هارو فورک کنستانتین
خودش هم نوشته شده hardfork of Constantinople

به هولدرها چیزی میرسه یا نه

اتراسکن زمانش رو حدود 13 ساعت دیگه زده
The Constantinople upgrade activates at Block #7280000 (~0 days 13 hrs 6 mins 0 secs left)

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خودش هم نوشته شده hardfork of Constantinople

به هولدرها چیزی میرسه یا نه

اتراسکن زمانش رو حدود 13 ساعت دیگه زده
The Constantinople upgrade activates at Block #7280000 (~0 days 13 hrs 6 mins 0 secs left)

ارتقاع فنی هستش
و نباید هیچ تغییری روی کیف پولهات انجام بدی

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
هارو فورک کنستانتین

فورک قسطنطنیه یا کنستانتینوپول
انگار تیم اتریوم میخواد استخراج رو متوقف کنه و از روش اثبات سهام یا سود سهام استفاده کنه مانند نئو که اگر اینکار صورت بگیره قیمت خیلی میره بالا اتریوم

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,556
فوریه تموم شد و بعد 6 ماه کندل بیت کوین سبز شد. با 3434 باز شد با 3813 بسته شد. مارس هم سبزه؟

به هلدرهای اتر کوین دادن؟

After the Classic Vision Hard Fork, the owner gets 3 of ETCN for every ETH they have, after the ETH Nowa (ETN) Hard Fork, the ETH owners get 1 ETN for each ETH. The users will receive the new coins only if they have their ETH in a private wallet (Metamask, Ledger Nano S, Trezor, Myetherwallet, Imtoken, Guarda) where they control the private keys.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
فیسبوکی که چند ماه پیش تبلیغات کریپتوهارو بن کرده بود مثل اینکه میخواد ارز دیجیتالش رو وارد مارکت کنه. تصور کنید، بالای 2 میلیارد کاربر! بعد مابقی غول های اینترنتی هم برای اینکه از قافله عقب نیافتن حرکت های مشابه میزنن!
https://www.nytimes.com/2019/02/28/technology/cryptocurrency-facebook-telegram.html

daw

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان...من بعد از سالها آمدمدوباره به پرشن تولزززز. :general510:
یه سوال داشتم... بهترین راه برای خرید زدن ارز دیجیتال از کجاست؟
خیلی اعتمادی به این سایتهای صرافی ها ندارم. کسی رو یاجایی رو می شناسیدکهمعتبر باشه؟
نیازمند خرید ریپل. استلار. اتریوم و بیت کوین هستم

بالا