• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
خوب من رو لپتاپم جدیدم که هاردش پاک پاک بود والت اکسیدوس روبا 12 حرف ریستور کردم و کل موجودیم برگشت پس private key حسابهای بیت کوین و اتریوم و ... از کجا اومده؟
شما هر والتی که داشته باشی بدون private key اجازه دسترسی به حساب و جابه جایی رو ندارین.

قطعا از تو حافظه سرور یک کپی به کامپیوتر شما ارسال میشه یا والت با سرور sync میشه.private key باید یه جایی باشه.
برای اطمینان از اینکه Seed فراتر از والت هست به لینک بروید
https://iancoleman.github.io/bip39/#english
در BIP39 Mnemonic دوازده حرفی رو وارد کنید پایین صفحه private key رو تحویل بگیرید :rolleyes:
البته seed بعضی والت ها رو Invalid میزنه . نمیدونم جریانش چیه
این صفحه به صورت آفلاین هم کار میکنه (برای امنیت خاطر بیشتر)

لینک کمکی مشابه

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
مشکل شما اینه که فکر میکنین اونا فقط بیت کوین دارن.نه عزیز کسی که میلیاردی کار میکنه یه تشکیلات داره که اکثر الت کوینهای بدرد بخور رو هم ذخیره میکنن و رو اونها هم خرید فروش انجام میدن.
اگه حواست به بازار بوده باشه mona coin و zencash حداقل ارزششون 5 برابر شده تو این سه هفته.قطعا این پامپ کار کاربران عدی نیست چون سرمایه بالا میخواد.
همراه كردن بازار به اين سادگي هم نيست كه فقط يك شخص يا شركت با سفته بازي تو چند تا ماركت قيمت رو دستش بگيره. نياز به هزينه تو شبكه هاي اجتماعي و سايتهاي معتبر هستش كه بنظرم اين قسمت ماجرا پرخرجه.
اما بيت كوين هم بنظر همين قضيه براش اتفاق افتاده . سرمايه دارها مي خوان تا قبل از هاردفورك سود خوبي به جيب بزنن. احتمال افت قيمت در روزهاي آينده وجود داره البته احتمالا موقتي.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
همراه كردن بازار به اين سادگي هم نيست كه فقط يك شخص يا شركت با سفته بازي تو چند تا ماركت قيمت رو دستش بگيره. نياز به هزينه تو شبكه هاي اجتماعي و سايتهاي معتبر هستش كه بنظرم اين قسمت ماجرا پرخرجه.
اما بيت كوين هم بنظر همين قضيه براش اتفاق افتاده . سرمايه دارها مي خوان تا قبل از هاردفورك سود خوبي به جيب بزنن. احتمال افت قيمت در روزهاي آينده وجود داره البته احتمالا موقتي.

گفتم اونا(جمع بستم) .تو کل دنیا هم پخش هستن از ژاپن گرفته تا چین و کره وروسیه و اروپا وامریکا.دقیقا بازار رو کنترل میکنن.الت کوینها حجم سرمایه کمی دارن و براحتی پامپ میشن.
نیازی به خرج زیاد تبلیغات هم نیست یه مدت بگذره ساپورت الت کوین خوب باشه مردم بهش جذب میشن.الان خیلیها دارن سرمایه گذاری میکنن مخصوصا ایران رشد خوبی داشته.

Last edited:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بالاخره نفهمیدیم والتهایی مثل الکترام و اکسودوز وقتی هک بشن یا هر اتفاق دیگه، میشه کریپتوها رو برداشت یا نه
قبول دارم شاید یکم گیج کننده باشه ،ببینید این seed (مجموعه ای از کلمات) برای والت های HD هستش که آپدیتی هستش که روی اکثر والتها فکر کنم انجام شده!پروپوزال Bip32 استاندارد HD wallet رو مشخص کرده و اکثر والت ها با هم سازگار هستن و Bip 38 استاندارد اون seed رو نوشته!این bip هارو در واقع tech community Bitcoin با هم میبرن جلو و استاندارد میسازن از روشون.
اون seed در واقع مجموعه ای از private key ها رو میسازه برای شما!

اما در مورد هر یک از والت ها فکر کنم بهتره از والت های اپن سورس مثل الکترام و مای سلیوم استفاده بشه تا مثلا بلاکچین اینفو که اپن سورس نیست.البته از نظر امنیتی فکر کنم در حال حاضر و بخاطر قدیمی بودنش یکی از گزینه های خوب باشه تو گزینه والت های آنلاین ولی از نظر اپن سورس بودن و اینکه شما در مورد اطمینان از اینکه seed هاتون روی سروری یا هر جا ذخیره نشه نمیشه بهش اطمینان صد درصد کرد و باید به هر حال به شخص سوم اعتماد کرد!
و اینکه فقط با داشتن private key شما میتونین به موجودی و آدرس هاتون دسترسی داشته باشید و نیازی به هیچ رمز و نه هیچ چیز دیگه ای نیست! (چون دیدم یکی از بچه ها پرسیده بود در مورد پسورد و ...)بقول معروف private key حکم ناموس رو در بیتکوین و رمز ارزها داره :)
این لینک تقریبا در مورد همه والت ها توضیح بسیار خوبی داره برای تازه کارهای عزیز:
https://bitcoin.org/fa/choose-your-wallet

در مرد سوال شما من فکر کنم که سید والت الکترام رو import کنیم روی مای سلیوم و حتی بلاکچین اینفو باید همه پرایویت کی هارو بیاره بالا البته خودم امتحان نکردم تاحالا!
ولی در مورد مثلا والت jaxx من خودم شک دارم چون مولتی والت هست،فکر نکنم seed این والت روی والت الکترام یا هر والت بیتکوین دیگه import بشه ولی خب برای اینکه خیالتون راحت بشه تو تنظیمات والت jaxx میتونید private key هر کدوم از آدرس ها رو بطور جداگانه دریافت کنید.(بصورت آفلاین دریافت کنید و حتما در جای امن ذخیره کنید)
68k2_hd_wallet.jpg

اگر هم دوست داشته باشید میتونید آزمایش کنید و یک کیف پول jaxx ایجاد کنید و seed رو که گرفتید ببرید روی مثلا الکترام و import کنید ببینید آدرس های بیتکوین والت jaxx رو روی الکترام بالا میاره یا خیر و اینجا هم نتیجه آزمایش خودتون رو به اشتراک بذارید:)

Last edited:

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان به بیترکس پیام دادم اینطوری جوابمو دادن:

Your account is under review and we will contact you when the review is completed. Please do not open duplicate tickets, as this will not lead to a faster resolution.

Thank you,

ظاهرا میخوان قضیه رو کش بدن ..

8030

Registered User
لایک‌ها
465
دوستان به بیترکس پیام دادم اینطوری جوابمو دادن:

Your account is under review and we will contact you when the review is completed. Please do not open duplicate tickets, as this will not lead to a faster resolution.

Thank you,

ظاهرا میخوان قضیه رو کش بدن ..

به همه این ایمیل فرستاده شده.یه باته که به دنبال فرستادن تیکت پشتیبانی این پیام رو میفرسته.
کاربرای هندی و ترکیه و تعدادی از اروپا هم درگیر غیر فعال بودن اکانتهاشون هستن.
امیدوارم پولها رو نخورن.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
به همه این ایمیل فرستاده شده.یه باته که به دنبال فرستادن تیکت پشتیبانی این پیام رو میفرسته.
کاربرای هندی و ترکیه و تعدادی از اروپا هم درگیر غیر فعال بودن اکانتهاشون هستن.
امیدوارم پولها رو نخورن.

آخه جالبه چرا باید اکانت بعضیا فقط اینطوری بشه ؟! بعید میدونم بخوان پولو بخورن اما با اذیت اکانت رو باز میکنن احتمالا
این پیام هم بعد از دو سه تا پیام آماده و کلی تشریفات و با افتخار واسم ایمیل کرده ..

8030

Registered User
لایک‌ها
465
آخه جالبه چرا باید اکانت بعضیا فقط اینطوری بشه ؟! بعید میدونم بخوان پولو بخورن اما با اذیت اکانت رو باز میکنن احتمالا
این پیام هم بعد از دو سه تا پیام آماده و کلی تشریفات و با افتخار واسم ایمیل کرده ..

حالا نکته جالبش اینه که کاربرای کانادایی و امریکایی پشتیبانی خیلی سریع جوابشون رو میده و اکانتشون در عرض 24 ساعت فعال شده تازه تعداد انگشت شماری تو اون مناطق به مشکل اکانت خوردن.اروپایی ها هم 4 یا 5 روزه بعضیاشون اوکی شده.مونده اسیا .

منم امیدوارم باز کنن چون واقعا پول زیادی اونجا دارم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
من احساس میکنم این بستن اکانتها مرتبط با این قضیه هارد فورک هستش بعد از اون همه اکانتها رو باز میکنن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
این ریپل لعنتی چرا بالا نمیره هی فرت فرت میاد پایین، وقتی نداشتم هی فرت فرت میرفت بالا حالا که ریپل دارم شده 0.196$

از اونور بیت کوین مثل دیوونه ها جامه پاره کرده واسه خودش هی داره میره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این ریپل لعنتی چرا بالا نمیره هی فرت فرت میاد پایین، وقتی نداشتم هی فرت فرت میرفت بالا حالا که ریپل دارم شده 0.196$

از اونور بیت کوین مثل دیوونه ها جامه پاره کرده واسه خودش هی داره میره

چون همه در حال تبدیل کوین ها به بیتکوین هستن

بهتره تا 1 ماه اینده اصلا بهش دست نزنی

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
393
اکثر کوین ها افت شدیدی داشتن به نظرتون الان وقت خرید نیست؟

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
علت رشد بیتکوین نسبت به سایر ارزها می تونه برند بودن این ارز دیجیتالی باشه و خب صد البته حامیان سایر ارزها که قدرت نفوذ بالایی در مارکت دارند مانند اتریوم با شرکت های بزرگ بورسی وارد مذاکره شدند که خب قدم محکمی خواهد بود.
اتریوم ، دش حتی زد کش به نظر رشد خوبی خواهند داشت ولی بیتکوین همچنان سردمدار خواهد بود.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
بیت کوین که از اول برند بوده :دی
آقا اسم بیترکس رو نیار دعوا میشه.
دوستان من میخوام خرید بزنم. بین دش و لایت کوین امروزو فردا. خرید کودوم رو بهتر میبینید؟ (میدونم فقط نظر خواهی هست)

8030

Registered User
لایک‌ها
465
sاگر به bittrex اضافه بشه مستعد یه پرش درست و حسابی هستش

بیترکس که کلاهبرداره .کلا اگه دیدین کوینی فقط تو بیترکس معامله میشه و یه اکسچنج له پوکیده دیگه مثل cryptopia اصلا سمتش نرین.

بیت کوین که از اول برند بوده :دی
آقا اسم بیترکس رو نیار دعوا میشه.
دوستان من میخوام خرید بزنم. بین دش و لایت کوین امروزو فردا. خرید کودوم رو بهتر میبینید؟ (میدونم فقط نظر خواهی هست)

طرف دش فعلا نرو .لایت هم من بودم نمیخریدم بجاش اتریوم ومخصوصا بیت کوین کش میخریدم.بازم صلاح خویش خسروان دانند.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
Vertcoin داره میشه مثل IOP به نظرم الان میکشنه و دوباره تا 5 میره

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
میگم ریپل ها رو با ضرر بفروشم برم چند تا آربیتراژ انجام بدم. میترسم تا من بفروشم، ریپل باز بره بالا
چندبار این بلا سرم اومده تا یه کوین رو فروختم و آربیتراژ کردم اون کوین 10-20 درصد رفته بالا آخریش ppc بود

بالا