• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
میگم ریپل ها رو با ضرر بفروشم برم چند تا آربیتراژ انجام بدم. میترسم تا من بفروشم، ریپل باز بره بالا
چندبار این بلا سرم اومده تا یه کوین رو فروختم و آربیتراژ کردم اون کوین 10-20 درصد رفته بالا آخریش ppc بود

الان تو کدوم مارکتا هستی ؟

به نظرم بهتره 1 ماه نگرش داری عجله نکن

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
vertcoin زیادی رفته بالا با چه شیبی ترس داره خریدش:دی

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
الان تو کدوم مارکتا هستی ؟

به نظرم بهتره 1 ماه نگرش داری عجله نکن
الان همه موجودیم تو exmo هست. ریپل و یورو
1 ماه نگه دارم!!! تو این 1 ماه ممکنه با آربیتراژ 40-50 درصد سود کنم

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
الان همه موجودیم تو exmo هست. ریپل و یورو
1 ماه نگه دارم!!! تو این 1 ماه ممکنه با آربیتراژ 40-50 درصد سود کنم

قیمتا احتمالا پایینترم بیاد

ممکنه ضرر کنی

با کدوم سایتا اربریترژ میکنی

exmo بدون وریفای مشکلی پیش میاد ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
قیمتا احتمالا پایینترم بیاد

ممکنه ضرر کنی

با کدوم سایتا اربریترژ میکنی

exmo بدون وریفای مشکلی پیش میاد ؟
exmo برای Neteller و پیزا و CryptoCapital و ویزاکارت و مسترکارت و پیپال و وایر ترنسفر و وبمانی (برداشت) وریفای می خواد. هیچ کدوم از اینا به کار من نمیاد unverified دارم کار میکنم. برای وریفای هم نپرسیدم ببینم حساب های ایرانی ها رو میشه وریفای کرد یا مثل advcash فقط میشه به صورت unverified کار کرد

برای آربیتراژ با همه سایتها کار میکردم. الان آربیتراژ نمیشه کرد همه (با حساب کارمزد) تقریباً یه قیمت هستن . حتی قیمتای c-cex که قبلا 5-6 درصد از بقیه بیسشتر بود الان نزدیک به بقیه هست

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
exmo برای Neteller و پیزا و CryptoCapital و ویزاکارت و مسترکارت و پیپال و وایر ترنسفر و وبمانی (برداشت) وریفای می خواد. هیچ کدوم از اینا به کار من نمیاد unverified دارم کار میکنم. برای وریفای هم نپرسیدم ببینم حساب های ایرانی ها رو میشه وریفای کرد یا مثل advcash فقط میشه به صورت unverified کار کرد

برای آربیتراژ با همه سایتها کار میکردم. الان آربیتراژ نمیشه کرد همه (با حساب کارمزد) تقریباً یه قیمت هستن . حتی قیمتای c-cex که قبلا 5-6 درصد از بقیه بیسشتر بود الان نزدیک به بقیه هست
همینو میگم

تفاوت نرخ این سایت ۴.۵ درصده ولی کارمزدها بالای ۶.۵ درصد میشه حدودا

این سایتم ممکنه به مشکل بخوره و بلاک کنه تا وریفای کنید

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
بیترکس که کلاهبرداره .کلا اگه دیدین کوینی فقط تو بیترکس معامله میشه و یه اکسچنج له پوکیده دیگه مثل cryptopia اصلا سمتش نرین.

طرف دش فعلا نرو .لایت هم من بودم نمیخریدم بجاش اتریوم ومخصوصا بیت کوین کش میخریدم.بازم صلاح خویش خسروان دانند.

اره اتریوم گزینه خوبیه لایتکوین گزینه خیلی بدیه نخرید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
livecoin فی واریز پرفکت مانی 0.5 اینا بود چند وقته کرده 2 درصد. حالا هم کلاً واریز برای ادوکش و پرفکت unavailable شده
مارکت دیگه وجود نداره با ادوکش بشه واریز کرد فی هم کم باشه؟ بجز coinsbank که مزخرفه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بیت کوین گلد تو کدوم مارکت ها ترید میشه؟ yobit که زده 4 ساعت و 26 دقیقه دیگه. دیگه چه مارکتی هست؟

این B2x تو hitbtc چیه؟ جدا از بیت کوین گلد هست؟
SegWit2x is live on HitBTC! Trade B2X futures against

Last edited:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بیت کوین گلد تو کدوم مارکت ها ترید میشه؟ yobit که زده 4 ساعت و 26 دقیقه دیگه. دیگه چه مارکتی هست؟

این B2x تو hitbtc چیه؟ جدا از بیت کوین گلد هست؟
SegWit2x is live on HitBTC! Trade B2X futures against
B2x همون کوینی هست که قراره بعد بیت گولد تو نوامبر بیاد ،دعوای اصلی و حمله اصلی به شبکه بیتکوین که خیلی مهمه
vmq8_img_20171022_141324.jpg

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
خیلی باحال بود. دیگه واقعا مسخره بازی شده هر دولوپر و کمپانی دنبال ایجاد یه توکن یا کوین جدید برای خودشه. داره بی نهایت میشه تعداد اینا. جای اینکه امنیت رو بیشتر کنن، والت ها رو سروسامان بدن،لایسنس بگیرن ، بلاکچین رو ارتقا بدن و تفاهم داشته باشن تا اعتبارکوین بره بالا و سرمایه بیشتر و اعتماد بیشتر جلب بشه. با این کارها فقط کرش و نا امنی و سردرگمی میاد توی بازار.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
B2x همون کوینی هست که قراره بعد بیت گولد تو نوامبر بیاد ،دعوای اصلی و حمله اصلی به شبکه بیتکوین که خیلی مهمه
vmq8_img_20171022_141324.jpg

قراره بعد بیت کوین گلد بیاد؟ چند روزه تو hitbtc ترید میشه حدود 1000دلار هم هست
این فورکها رو کی انجام میده؟ خود بیت کوین چی به سرش میاد؟ تو اون نمودار بیت کوین شده 2 تکه. زنجیره بیت کوین کش و زنجیره سگویت. خود سگویت هم شده 2 تا، زنجیره سگویت و زنجیره بیت کوین گلد. بعد این زنجریه سگویت شده دوتا segwit1x و segwit2x. بیت کوین گلد به segwit2x ربط نداره؟ قبل انشعاب segwit2x هست

Last edited:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
قراره بعد بیت کوین گلد بیاد؟ چند روزه تو hitbtc ترید میشه حدود 1000دلار هم هست
این فورکها رو کی انجام میده؟ خود بیت کوین چی به سرش میاد؟ تو اون نمودار بیت کوین شده 2 تکه. زنجیره بیت کوین کش و زنجیره سگویت. خود سگویت هم شده 2 تا، زنجیره سگویت و زنجیره بیت کوین گلد. بعد این زنجریه سگویت شده دوتا segwit1x و segwit2x. بیت کوین گلد به segwit2x ربط نداره؟ قبل انشعاب segwit2x هست
من ندیدم ولی hitbtc کلا روشش همینه ،قبل از پیش فروش توکن ها هم خودش ترید توکن و کوین رو راه مینداخت تو سایتش:)
این فورکها مجموعه ای از عوامل دست به دست هم میده که این اتفاق رخ میده مثلا یکی از عوامل اصلی ماینرها هستن که زیر نظر استخرهای بزرگ و شرکتهای اصلی و مهم ماین میکنن،البته به نظرم در ظاهر کار ماینرهاست این فورک ها و spilt ها و در اصل دست های پنهان و کسایی که قدرت زیادی دارن بخاطر یسری مسائل از جمله مسائل مالی و منفعت طلبی شبکه رو spilt میکنن،سر همون قضیه bitcoin cash شک نکنید که فقط بخاطر منفعت طلبی و سود بیشتر و بیشتر و طمع زیاد اومدن شبکه رو انشعاب دادن،الانم همینه.
شبکه اصلی همون bitcoin segwit هست رو نمودار یعنی همون Btc خودمون:)
البته شاید خیلی ها بگن sewit2x میشه شبکه اصلی ولی به نظرم به هیچ عنوان فاکتورهای لازم رو نداره! یه مقاله خوندم گفته بود نهایتا قیمتش به 0.25 btc شاید برسه البته قیمت همیشه یه پیش بینیه و بازار باید مشخص کنه قیمتشو.
و جواب سوالت تیام جان بله فورک 2x بعد از bitgold هستش و وسطای ماه نوامبر هستش ،چون اینا بر اساس یه قرار داد مثلا میان میگن رو بلاک فلان فورک spilt انجام میشه و نمیشه تاریخ دقیقشو گفت.اگه اشتباه نکنم بلاک 491407 برای بیتگولد و برای 2x بلوک 494784 هستش ،حالا شما با توجه به میانگین هر 10 دقیقه یک بلاوک ماین بشه با توجه به آخرین بلاکی که ماین شده از سایت زیر میاونی بفهمی کی spilt انجام میشه
https://coin.dance/blocks

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اینطور که معلومه بیتکوین تا اواخر سال میلادی 8 هزار تا رو رد میکنه

قبلا هم همین پیشبینی رو یه نفر دیگه کرده بود که جدی نگرفته بودم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
قیمت ریپل باز کم شده بعضیا میگن بعد از فورک قیمت آلت کوینها بالا میره. بعضیا برعکس میگن ، و میگن بیت کوین تا 4200 میاد

من ندیدم ولی hitbtc کلا روشش همینه ،قبل از پیش فروش توکن ها هم خودش ترید توکن و کوین رو راه مینداخت تو سایتش:)
این فورکها مجموعه ای از عوامل دست به دست هم میده که این اتفاق رخ میده مثلا یکی از عوامل اصلی ماینرها هستن که زیر نظر استخرهای بزرگ و شرکتهای اصلی و مهم ماین میکنن،البته به نظرم در ظاهر کار ماینرهاست این فورک ها و spilt ها و در اصل دست های پنهان و کسایی که قدرت زیادی دارن بخاطر یسری مسائل از جمله مسائل مالی و منفعت طلبی شبکه رو spilt میکنن،سر همون قضیه bitcoin cash شک نکنید که فقط بخاطر منفعت طلبی و سود بیشتر و بیشتر و طمع زیاد اومدن شبکه رو انشعاب دادن،الانم همینه.
البته شاید خیلی ها بگن sewit2x میشه شبکه اصلی ولی به نظرم به هیچ عنوان فاکتورهای لازم رو نداره! یه مقاله خوندم گفته بود نهایتا قیمتش به 0.25 btc شاید برسه البته قیمت همیشه یه پیش بینیه و بازار باید مشخص کنه قیمتشو.
و جواب سوالت تیام جان بله فورک 2x بعد از bitgold هستش و وسطای ماه نوامبر هستش ،چون اینا بر اساس یه قرار داد مثلا میان میگن رو بلاک فلان فورک spilt انجام میشه و نمیشه تاریخ دقیقشو گفت.اگه اشتباه نکنم بلاک 491407 برای بیتگولد و برای 2x بلوک 494784 هستش ،حالا شما با توجه به میانگین هر 10 دقیقه یک بلاوک ماین بشه با توجه به آخرین بلاکی که ماین شده از سایت زیر میاونی بفهمی کی spilt انجام میشه
این کریپتوها اینقدر شاخ و برگ دارن آدم کمتر ازشون سر در میاره.

ممکنه این فورک باز باعث بالا رفتن قیمت بیت کوین بشه. مثل زمان فورک بیت کوین کش. اول اگوست یادمونه حدود 2800 دلار بود بعد از چند روز بیت کوین بالا رفت. تا امروز که رکورد 6100 هم داشته.
بیت کوین کش ساعتای اولیه قیمت پایینی داشت من 0.003 بیت کوین یادمه بعد از چند ساعت 40-50 برابر شد. امکانش هست بیت کوین گلد هم همونطور شه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
قیمت ریپل باز کم شده بعضیا میگن بعد از فورک قیمت آلت کوینها بالا میره. بعضیا برعکس میگن ، و میگن بیت کوین تا 4200 میاد

این کریپتوها اینقدر شاخ و برگ دارن آدم کمتر ازشون سر در میاره.

ممکنه این فورک باز باعث بالا رفتن قیمت بیت کوین بشه. مثل زمان فورک بیت کوین کش. اول اگوست یادمونه حدود 2800 دلار بود بعد از چند روز بیت کوین بالا رفت. تا امروز که رکورد 6100 هم داشته.
بیت کوین کش ساعتای اولیه قیمت پایینی داشت من 0.003 بیت کوین یادمه بعد از چند ساعت 40-50 برابر شد. امکانش هست بیت کوین گلد هم همونطور شه؟
در مورد قیمت نمیدونم ولی به نظرم در کل بیتگولد ضعیف تر از بیت کش هستش از همه نظر و تنها ادعایی که داره ماین بوسیله کارت گرافیکه

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359

دنیای سرمایه داری همینه... شرکت های VC و سرمایه دار های بزرگ دنیا برای پر کردن جیب خودشون و چند برابر کردن صدها میلیون دلار در عرض چند ماه این کار رو انجام میدند (انشغاب های مختلف)، چرا goldman sach با بیت کوین و همچنین بلاکچین موافقت میکنه و سرمایه گذاری های میلیارد دلاری در این بازار انجام میده!
ضیف ها رو میکشن پایین و سود اصلی رو خودشون میبرند. درسته امثال ماها سرمایه چند هزار دلاریشون رو با این اتفاقات افزایش میدند اما سود های ملیون دلاری برای شرکت هایی مثل Bitmain, ViaBTC و.. هست ;i که اگر دقت کنید میبینید پشت همه این شرکتها سرمایه گذاران بزرگی همچون Tim Draper که در پروژه Tezos سرماسه گذاری کرد وجود داره.
به طور مثال Bitmain که سرمایه گذاران بزرگ دنیا پشت این شرکت هستند:
https://www.crunchbase.com/organization/bitmain

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان تحلیلتون از وضعیت بیت کوین چی هست ؟ ایا احتمال اصلاح خوردن قیمت به روی 5000 تا هست ؟
+ این بیت کوین گلد الان قیمتش چنده ؟ ترید میشه ؟ ارزش داره پولامونو بزاریم گلد بگیریم ؟!

8030

Registered User
لایک‌ها
465
دوستان خبری از بیترکس نشد؟

هنوز اکانت ایرانیها غیر فعاله.چند نفر رو میشناسم مدارک رو فرستادن بازم فعال نکردن.از هند و ترکیه و اروپا هم درگیر هستن.

کسی که میاد این کارها رو میکنه دیگه فکر کار نیست چون ابرویی دیگه براشون نمونده فقط فکر کار با پول مردم هستن .امیدوارم پول مردم رو پس بدن.

بالا