• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
امشب بچه ها میخوان ساعت 8 توئیت بزنن در رابطه با مشکل bittrex که برای کاربرای ایرانی بوجود اوردن،اینطور که مشخصه اینا بیخیال هستن و انگار قصد ندارن حالا حالاها مشکل یوزرهای ایرانی رو حل کنن،باید با این اعتراض ها کمی هم شده تحت فشارشون قرار بدیم البته باید تعداد بالا باشه که به نتیجه برسه

نه عزیزم اینا بیخیال نیستن اینا کلاه بردار هستن و نه تنها ایران بلکه کشورهای دیگه مثل هند و پاکستان و روسیه و ترکیه و انگشت شماری از اروپا هم گرفتار هستن.
نمیدونم میشه از طریق پلیس بین الملل پیگیری کرد یا نه؟
میلیونها دلار پول بلند کردن حرومزادها .

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
نه عزیزم اینا بیخیال نیستن اینا کلاه بردار هستن و نه تنها ایران بلکه کشورهای دیگه مثل هند و پاکستان و روسیه و ترکیه و انگشت شماری از اروپا هم گرفتار هستن.
نمیدونم میشه از طریق پلیس بین الملل پیگیری کرد یا نه؟
میلیونها دلار پول بلند کردن حرومزادها .
نه حرفتون رو قبول ندارم ،اینا از جای دیگه تحت فشارن در رابطه با یسری کشورهایی که باهاشون مشکل دارن و در اصل همون قضیه تحریم و پولشویی و تامین مالی گروه های تروریستی هستش،البته تروریست و پولشویی همش بهانه و چرت وپرت هستش به نظرم چون اولا از همون اوایل که بیتکوین مورد توجه قرار گرفت یسریا به دلیل اینکه منافع خودشون رو در خطر دیدن اومدن گفتن با بیتکوین چون غیرقابل شناسایی و ردگیری هستش میشه سلاح و مواد مخدر خرید و اعمال مجرمانه انجام داد حالا بماند که الان میشه بیتکوین رو ردیابی کرد و مجرمان الان بیشتر از مونرو استفاده میکنن،شما حجم پول مبادله شده با فیات رو در نظر بگیر که باهاش قاچاق مواد مخدر و انسان و خرید اسلحه میکنن در مقایسه با بیتکوین که اصلا یه چیز خنده داره ،اینا بهتره خودشون اسلحه رو نفروشن به گروهای تروریستی تا اینکه بگن بیتکوین ابزاره خطرناکه برای دنیا!
در کل سایت بیترکس تحت قوانین دولت امریکا هستش و احتمالا زیر فشار محاکم امریکاست ،شما تاریخ ها رو رو یه بررسی کنید متوجه میشید دقیقا زمانی که ترامپ شبی که قرار بود در مورد برجام تصمیم بگیره فرداش این اتفاق افتاد برای بیترکس،درست همین اتفاق برای سایت btc-e افتاد یعنی زمانی که امریکا اومد یسری تحریم های جدید علیه روسیه وضع کرد به فرداش نکشید که Fbi ریخت سرور btc-e رو ضبط کرد یکی از مدیراشم تو یونان گرفت!
خلاصه اینا زورشون به دولت ایران نمیرسه میان یه مشت یوزر بدبخت رو به دلایل واهی و ابلهانه گیر میندازن،تروریست و پولشویی هم همش بهانست مشکل از جای دیگست وگرنه خود بیترکس مشکلی نداره! و یکی دیگر از دلایل به نظر من از جایی شروع شد که تعداد یوزرهای ایرانی این سایت زیاد شد.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
نه حرفتون رو قبول ندارم ،اینا از جای دیگه تحت فشارن در رابطه با یسری کشورهایی که باهاشون مشکل دارن و در اصل همون قضیه تحریم و پولشویی و تامین مالی گروه های تروریستی هستش،البته تروریست و پولشویی همش بهانه و چرت وپرت هستش به نظرم چون اولا از همون اوایل که بیتکوین مورد توجه قرار گرفت یسریا به دلیل اینکه منافع خودشون رو در خطر دیدن اومدن گفتن با بیتکوین چون غیرقابل شناسایی و ردگیری هستش میشه سلاح و مواد مخدر خرید و اعمال مجرمانه انجام داد حالا بماند که الان میشه بیتکوین رو ردیابی کرد و مجرمان الان بیشتر از مونرو استفاده میکنن،شما حجم پول مبادله شده با فیات رو در نظر بگیر که باهاش قاچاق مواد مخدر و انسان و خرید اسلحه میکنن در مقایسه با بیتکوین که اصلا یه چیز خنده داره ،اینا بهتره خودشون اسلحه رو نفروشن به گروهای تروریستی تا اینکه بگن بیتکوین ابزاره خطرناکه برای دنیا!
در کل سایت بیترکس تحت قوانین دولت امریکا هستش و احتمالا زیر فشار محاکم امریکاست ،شما تاریخ ها رو رو یه بررسی کنید متوجه میشید دقیقا زمانی که ترامپ شبی که قرار بود در مورد برجام تصمیم بگیره فرداش این اتفاق افتاد برای بیترکس،درست همین اتفاق برای سایت btc-e افتاد یعنی زمانی که امریکا اومد یسری تحریم های جدید علیه روسیه وضع کرد به فرداش نکشید که Fbi ریخت سرور btc-e رو ضبط کرد یکی از مدیراشم تو یونان گرفت!
خلاصه اینا زورشون به دولت ایران نمیرسه میان یه مشت یوزر بدبخت رو به دلایل واهی و ابلهانه گیر میندازن،تروریست و پولشویی هم همش بهانست مشکل از جای دیگست وگرنه خود بیترکس مشکلی نداره! و یکی دیگر از دلایل به نظر من از جایی شروع شد که تعداد یوزرهای ایرانی این سایت زیاد شد.

اگه از جایی تحت فشارن مثل ادم بیاد شفاف سازی کنه نه یکدفعه غیبشون بزنه و اون همه کاربر با کلی سرمایه رو به پشمشون هم نگیرن.کلا ساپورت بیترکس تعطیله!!
هر چی تیکت میزنی هر چی تو شبکه های اجتمایی اعتراض میشه حتی دریغ از یک پست اطلاع رسانی درست و درمون!
تحریمها همیشه بوده هیچ ربطی به تحریم نداره این موضوع ،یارو تو اروپا و کانادا بوده اکانتش رو از کار انداختن.
قضیه اصلا پیچیده نیست یا بعد از یه مدت که با سرمایه ها کار کردن اونا رو برمیگردونن یا میکشن بالا.مشکل اصلی اینه که بیترکس هیچ مجوز قانونی نداره .پس هیچ نظارتی هم روش نیست.هویت اصلی صاحبش معلوم نیست چیه؟موقعیت سرورهاش کجاست؟ اصلا دفتری داره یا نه؟
تو اینترنت روزانه ده ها سایت کلاه بردار مثل هایپ و کلود ماینینگ باز میشه .
درس عبرتی باشه مخصوصا برای خودم که ضرر زیادی کردم.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
اگه از جایی تحت فشارن مثل ادم بیاد شفاف سازی کنه نه یکدفعه غیبشون بزنه و اون همه کاربر با کلی سرمایه رو به پشمشون هم نگیرن.کلا ساپورت بیترکس تعطیله!!
هر چی تیکت میزنی هر چی تو شبکه های اجتمایی اعتراض میشه حتی دریغ از یک پست اطلاع رسانی درست و درمون!
تحریمها همیشه بوده هیچ ربطی به تحریم نداره این موضوع ،یارو تو اروپا و کانادا بوده اکانتش رو از کار انداختن.
قضیه اصلا پیچیده نیست یا بعد از یه مدت که با سرمایه ها کار کردن اونا رو برمیگردونن یا میکشن بالا.مشکل اصلی اینه که بیترکس هیچ مجوز قانونی نداره .پس هیچ نظارتی هم روش نیست.هویت اصلی صاحبش معلوم نیست چیه؟موقعیت سرورهاش کجاست؟ اصلا دفتری داره یا نه؟
تو اینترنت روزانه ده ها سایت کلاه بردار مثل هایپ و کلود ماینینگ باز میشه .
درس عبرتی باشه مخصوصا برای خودم که ضرر زیادی کردم.
Bittrex LLC is a limited liability corporation formed and operated out of Las Vegas, Nevada.

Bittrex LLC
6077 S. Ft. Apache Rd
Suite 100
Las Vegas, NV 89148

مشکل اینه که کلا سایتهایی اکسچنج ریسک بالایی دارن ،من خودم تو همین تاپیک ده بار گفتم سعی کنیدسرمایتون رو تو اکسچنجها نگه ندارید ،البته من خودمم الان اونجا یه مقداری سرمایم گیر کرده :) شما تو هیچ اکسچنجی امنیت کامل ندارید، الان کجا میخواید برید فعالیت کنید! همه اکسچنجها مشکلای خاص خودشونو دارن

8030

Registered User
لایک‌ها
465
Bittrex LLC is a limited liability corporation formed and operated out of Las Vegas, Nevada.

Bittrex LLC
6077 S. Ft. Apache Rd
Suite 100
Las Vegas, NV 89148

مشکل اینه که کلا سایتهایی اکسچنج ریسک بالایی دارن ،من خودم تو همین تاپیک ده بار گفتم سعی کنیدسرمایتون رو تو اکسچنجها نگه ندارید ،البته من خودمم الان اونجا یه مقداری سرمایم گیر کرده :) شما تو هیچ اکسچنجی امنیت کامل ندارید، الان کجا میخواید برید فعالیت کنید! همه اکسچنجها مشکلای خاص خودشونو دارن

ثبت رسمی شده یا فقط یه جا نوشته شما کپی پیس کردی؟

از این موارد شرکت ثبت رسمی شده و....زیاد دیدیم تو اینترنت.حتی pdf ثبت رسمی شرکت هم داشتن(مال انگلستان و بعدها فهمیدیم با پرداخت یه هزینه ایی و به نام یک نفر براحتی میشه مجوز گرفت) و اخرش کلاهبردار در اومدن.
اینا همش تجربه میشه.

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان میگن پولتون رو نگه ندارید؟ بابا وقتی سفارش خرید یا فروش گذاشتیم چه طور میشه پولمون رو توش نذاریم. اینکه بیترکس میاد می بنده دیگه تقصیر ما که نیست. آدم هست 20 تا بیت کوین تو حسابش داره و با اون ترید می کنه. حقیقتش باز هم کنه بیترکس نمی دونم چیکار کنم. کجا برم شاید hitbtc خوب باشه اما الکی شلوغ و سنگینه. بیترکس خوب بود که همه مدل سکه داشت و راحت میشد با USDT هم معامله کرد. خلاصه تنها کار انتظاره. خدا کنه پس بدن حداقل.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سلام
من چند هزار دلاری در بیترکس دارم و نمی تونم پاسپورت بگیرم برای ارتقا حسابم. الان حسابم بیسیک هست. می خواستم بدونم این وضعیت چقدر ادامه پیدا می کنه. واقعا نگران کننده هست وقتی چند هفته میگذره و حساب های ما باز نمیشه. چه کاری از دستمون برمیاد. جواب درست حسابی هم نمی دن. فقط میگن صبر کنید.
اگه شما مطمئن هستيد كلاهبرداري كرده يه تاپيك با موضوع كلاهبرداري اين سايت با دلايل خودتون تو سايت بيتكوين تاك ايجاد كنيد. اين سايت در ثانيه بازديد و ريپلاي بسيار بالايي داره و روي نظر بيت كوين تريدرها تاثير ميزاره . در ضمن به احتمال زياد اونجا پيداش ميشه تا موضوع رو با دلايل خودش ريپلاي كنه.

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
اگه شما مطمئن هستيد كلاهبرداري كرده يه تاپيك با موضوع كلاهبرداري اين سايت با دلايل خودتون تو سايت بيتكوين تاك ايجاد كنيد. اين سايت در ثانيه بازديد و ريپلاي بسيار بالايي داره و روي نظر بيت كوين تريدرها تاثير ميزاره . در ضمن به احتمال زياد اونجا پيداش ميشه تا موضوع رو با دلايل خودش ريپلاي كنه.
عزیز دیگه حسابم رو بسته. اسمش رو نمی دونم چی میشه گذاشت. ضمنا در بیت کوین تالک کلی اعتراض شده. فقط من نیستم که. مثلا لینک زیر

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2267728.0

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
عزیز دیگه حسابم رو بسته. اسمش رو نمی دونم چی میشه گذاشت. ضمنا در بیت کوین تالک کلی اعتراض شده. فقط من نیستم که. مثلا لینک زیر

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2267728.0
انتخاب اين عنوان براي موضوع تاپيك كه خوب معلومه تاثيري در كاربران نداره !!
در ضمن بايد در قسمت مربوط به اكسچينجرها ايجاد بشه نه در هر جايي و همچمنين آپ بشه.
موضوع تاپيك بايد بصورت خلاصه و مستقيم -- كلاهبرداري -- باشه تا كاربران علت رو جويا بشن و موضوع رو پيگيري كنن. بخاطر همين گفتم اگه مطمئن هستين ايجاد كنيد.
در متن تاپيك نبايد فقط به اين مشكل براي ايراني ها اشاره بشه. مطلب بايد بصورت وارنينگ باشه كه ( اين مشكل ممكنه هر زمان براي شما كاربران ديگه هم مي تونه ايجاد بشه و سرمايه تون از دست بره )

Last edited:

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
من مدتی بود وارد اکانتم نشدم که دیدم بیت ترکس اکانت ها رو بسته ( بد بخت شدم) :(:mad::general208:
الان لوگین نکردم ببینم چه خبره، با آی پی کشور دیگه به اکانتم لوگین کنم مشکل حل میشه میتونم برداشت کنم یا نه ؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
اینو تو سایت خودشون نوشته ،در هر صورت فکر نمیکنم به شرکت های اکسچنج مثل بروکرهای حرفه ای که بیمه میکنن یوزرهارو و موارد دیگه مجوز خاصی بدن ،شاید coinbase مجوزهای لازم رو داشته باشه که اونم اصلا اکسچنج حساب نمیشه چون فقط بیت و اتریوم و لایت رو داره و اگه بفهمه ایرانی هستید باید با سرمایتون خداحافظی کنید.
در هر صورت به نظرم توئیتر از همه لحاظ بهتر باشه برای اطلاع رسانی.ازین هشتگ استفاده کنید:
#bittrex_disabled_accounts

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
من مدتی بود وارد اکانتم نشدم که دیدم بیت ترکس اکانت ها رو بسته ( بد بخت شدم) :(:mad::general208:
الان لوگین نکردم ببینم چه خبره، با آی پی کشور دیگه به اکانتم لوگین کنم مشکل حل میشه میتونم برداشت کنم یا نه ؟

فرقی نمیکنه

اگر اکانتتون بیسیک بوده هم بستن چون لیست IP های ورود قبلی رو دارن

• Like
Reactions: vbd

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
با سلام دوستان
این پلتفرم مثل بانک عمل میکنه و بیتکوین رو بصورت سپرده بابتش سود روزانه میده دقیقا مثل سود روزشمار خودمون بین 1 تا 2 درصد روزانه
این لینک ریفرال من هست هرکس عضو شد و سپرده گذاشت من کمیسون رو که 7 درصد هست بهش پس میدم
https://bitconnect.co/?ref=Oktay50000

فیلم اموزشی هم میزارم هرکس سوالی داشت در خدمتم همینجا بپرسید

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
من با آی پی دیگه وارد بیت ترکس شدم و این پیغام را داد و نزاشت برداشت کنم برای شما هم همینه ؟
میگه باید 24 ساعت صبر کنی به محدودیت برداشت 24 ساعته رسیدی اما من برداشت نکردم که به محدودیت برسم
Unverified account withdraw limit has been reached. Please try again in 24 hours. To increase your limits, please verify your account. See this link for more details

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
این ارز تعدادش خیلی زیاده بعید میدونم قدرت رشدش بالای 5 سنت باشه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
از رو نمودار گفتم، چندین ماه هست که قیمتش بین 1 سنت تا 3 سنت نوسنان داره. ارزش $100 تا $300 سرمایه گذاری رو داره. (بلند مدت)
ساپورتش در بیت کوین تالک هم خوبه. در صورتی که وارد Poloniex یا Bittrex بشه ارزشش چندین برابر میشه.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1864397.5160

به Market cap ارز دقت کنید. در حال حاضر مارکت کپ این ارز حدود 9 میلیون دلار هست و 229 ارز در coinmarketcap
اگر به جمع 100 ارز هم برسه، مارکت کپش میشه 40 میلیون دلار یعنی x5

xs2e_fae21bed-0239-48a6-8f0d-4c57ccb88881.png

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تو این رنج میشه کوینای خوبی رو پیدا کرد

اگه یادتون باشه من vcash رئو هم همینجا پیدا کرده بودم ولی به جای خریدنش دنبال ماین کردنش بودم که اخرم نتونستم

به نظرم کوین terracoin به شرط هوشیاری میتونه سود خیلی خوبی بده ولی باید چارچشمی مراقبش باشید

hicoin برای درازمدت بالای 6 ماه و suncontract و voxels البته اگر مارکتش رو تعطیل نکنن و indorse-token

احتمالا curecoin هم زیر 4 ماه جواب بده

1ad3a.JPG

بالا