• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان hitbtc امن هستش ؟
برای کدوم کشوره؟

فکر کنم برای چین هستش مطمئن نیستم

در سال 2015 هک شده و مثل اینکه هیچ پولی به کاربراش برنگردونده

الانم بدون وریفای هیچ محدودیتی نداره
ممکنه بخواد همه چی رو بلاک کنه تا وریفای کنید

ضمنا چین دادرسی های بیا المللی رو قبول نداره و هر کاری بخواد میتونه انجام بده

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
این bit connect مگه یه ارز رمزپایه نیست چطور میگن روزی 1 درصد سود میده؟ اینطوری باشه ماهی 30 درصد، کی میره سمت سرمایه گذاری دیگه؟

1 درصد بصورت میانگین هست دوست عزیز و با توجه به قیمت بیتکوین بالا و پایین میشه و یه رو بسته به بازار ممکنه 0.5 درصد بده یه روزم ممکنه 1.9 درصد بده که تو لینک زیر میتونید ریزش رو یینید
از این لینک میتونید مقدار سود پرداختی هروز رو ببینید
ok.jpg

در مورد سرمایه هم میتونید تو coincap چک کنید کوین 8 ام هست با 1.6 میلیارد دلار کپ
فرصت بسیار عالی هست و در صورت تمایل میتونید با ریفرال من عضو بشید و 7 درصد مبلغی که سرمایه میزارید رو بهتون برمیگردونم

https://bitconnect.co/?ref=Oktay50000

Last edited:

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1326821.msg13542264#msg13542264

اینجا لیست سایتهای کلاه بردار هست.
اسم بیترکس هم بزودی اضافه خواهد شد.

اینم جالبه
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2217068.0

البته اینجا چند مورد از مشکلات بود اما شما ایکسچنج بهتری معرفی کنید که ما ایرانی ها راحت دسترسی داشته باشیم بهش و خیالمون راحت باشه. hitbtc چهارمین ایکسچنج بزرگ جهان هستش. کلی افراد فعالیت می کنن و در این حجم با این همه کاربر خیلی عجیب نیست عده ای راضی نباشن. باز اگه ایکسچنج بهتری سراغ دارید بگید. قبل بیترکس طرف به من گفت بیایم hitbtc اما رفتم بیترکس و این بلا سرم اومد. اون الان راحت ترید می کنه من الان گیر کردم.
باز دوست دارم بجای ایراد گرفتن کسی جای گزین بهتری سراغ داره معرفی کنه.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
البته اینجا چند مورد از مشکلات بود اما شما ایکسچنج بهتری معرفی کنید که ما ایرانی ها راحت دسترسی داشته باشیم بهش و خیالمون راحت باشه. hitbtc چهارمین ایکسچنج بزرگ جهان هستش. کلی افراد فعالیت می کنن و در این حجم با این همه کاربر خیلی عجیب نیست عده ای راضی نباشن. باز اگه ایکسچنج بهتری سراغ دارید بگید. قبل بیترکس طرف به من گفت بیایم hitbtc اما رفتم بیترکس و این بلا سرم اومد. اون الان راحت ترید می کنه من الان گیر کردم.
باز دوست دارم بجای ایراد گرفتن کسی جای گزین بهتری سراغ داره معرفی کنه.
نه، کلاه برداری کرده.به بعضیا اجازه برداشت نداده بعضیا رو هم مستقیم پول تو حسابشون کسر کرده برای همین رفته تو لیست اسکم.
بیت ترکس هم از نظر معاملات اکسچنج سوم بود منتها همه دیدن چه اتفاقی افتاد.
شما اگه اصرار داری عده ایی فقط مشکل داشتن با hitbtc میتونی باهاش ادامه بدی.

همیشه همه گفتن هیچ اکسچنجی قابل اعتماد نیست و پول توش نگه ندارید.
تو این سالها bitfinex من ازش بدی ندیدم هر چند که سابقه هک داره.
کلا پول تو هیچ اکسچنجی نگه ندارید.

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
نه، کلاه برداری کرده.به بعضیا اجازه برداشت نداده بعضیا رو هم مستقیم پول تو حسابشون کسر کرده برای همین رفته تو لیست اسکم.

تنها اکسچنجی معتبر هست که Decentralize باشه...
انشالله اونهم ما ایرانیا میزنیم.

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
اگر بیتکوین بیشتر از این چند شاخه بشه احتمال افزایش حجم تبادلات روی اتریوم زیاده
هیچ چیزی نمیتونه جای بیتکوین رو در حال حاضر بگیره، هیچ کدوم از این کوین ها که اومدن هیچ چیز خاصی ندارن من اینو چند بار گفتم اینا همشون فقط ادعاهای بزرگی دارن و اینکه این فورک ها در اصل حمله به شبکه بیتکوین هست ،bitcoin2x هم مثل بقیه التکوین هاست ،هیچ کدوم نمیتونن بیتکوین باشن ،مگر اینکه در آینده واقعا یک کوین خیلی خاص و قدرتمند بیاد که اونم به نظرم حالا حالاها بعیده با این وضعی که من میبینم این کوین ها 99 درصدشون هیچ چیز خاصی ندارن و بیشتر اومدن پول دربیارن و برن :)

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
هیچ چیزی نمیتونه جای بیتکوین رو در حال حاضر بگیره، هیچ کدوم از این کوین ها که اومدن هیچ چیز خاصی ندارن من اینو چند بار گفتم اینا همشون فقط ادعاهای بزرگی دارن و اینکه این فورک ها در اصل حمله به شبکه بیتکوین هست ،bitcoin2x هم مثل بقیه التکوین هاست ،هیچ کدوم نمیتونن بیتکوین باشن ،مگر اینکه در آینده واقعا یک کوین خیلی خاص و قدرتمند بیاد که اونم به نظرم حالا حالاها بعیده با این وضعی که من میبینم این کوین ها 99 درصدشون هیچ چیز خاصی ندارن و بیشتر اومدن پول دربیارن و برن :)
مگه خود بیتکوین برای چی اومده

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
مگه خود بیتکوین برای چی اومده
بیتکوین فقط برای این نیومده که پول دربیاره و پولش بره تو جیب سازندش و ....،شما مقالات ساتوشی ناکاموتو رو بخونی ،حالا بماند که من خودم به شخصه بعید میدونم اون مقالات کار یک شخص باشه چون هر کسی بوده باید در زمینه ریاضیات و علوم اقتصادی و سیاسی و همینطور برنامه نویسی کامپیوتر نابغه بوده باشه ،میبینید که بیتکوین یجورایی دموکراسی را در زمینه پول و اقتصاد اجرا میکنه،و همینطور خیلی از مسائل و مشکلات پول رو حل میکنه یکیش مسئله تورم هست که الان بخاطر اون به شکل یک دارایی و ذخیره با ارزش درومده بله بیتکوین هم الان باعث درامد شده تا اینجا ولی فقط هدف اصلیش این نبود که بیاد صاحبانش و یسری آدم خاص رو صاحب پول کنه بلکه چون سیستم جالبی داشت خیلی ها جذبش شدن ،اینایی که میگن بلاکچین و ... همه دنیا رو دراینده میگیره اینا همش بزرگنمایی هست ،بلاکچین تکنولوژی جالب و خوبی هست و خیلی مشکلاتم شاید حل کنه ولی نه همه مشکلات دنیا رو و اینا همش بزرگنمایی برای پول درآوردن هست .

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بیت کوین 6400 رو رد کرد .
تکبیییرر!!
فکر کنم بیشتر بخاطر همون خبر شرکت CME باشه که خبرشو گذاشتم :)احتمال دادم بره بالا مثل اینکه شرکت گردن کلفتیه احتمالا قبل فورک 2x بخواد بره نزدیکای 8000 ،من خودم برام بیشتر شبیه یه خوابه این قیمتا برای بیتکوین به این سرعت :)

8030

Registered User
لایک‌ها
465
فکر کنم بیشتر بخاطر همون خبر شرکت CME باشه که خبرشو گذاشتم :)احتمال دادم بره بالا مثل اینکه شرکت گردن کلفتیه احتمالا قبل فورک 2x بخواد بره نزدیکای 8000 ،من خودم برام بیشتر شبیه یه خوابه این قیمتا برای بیتکوین به این سرعت :)

من نظرم برعکس شماست فکر کنم تو روزهای اینده با افت قیمت روبرو بشیم.من دارم هر چی بیت و التکوین تو کیف هست به پول تبدیل میکنم.ببینیم پیشبینیم درست بوده یا نه:)

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
من نظرم برعکس شماست فکر کنم تو روزهای اینده با افت قیمت روبرو بشیم.من دارم هر چی بیت و التکوین تو کیف هست به پول تبدیل میکنم.ببینیم پیشبینیم درست بوده یا نه:)
بعد فورک که تقریبا 15 روزه دیگست به نظر منم قیمت میاد پایین

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99

الان بیت فینکس با ما ایرانیا مشکل نداره. میشه با usdt معامله کرد؟
ضمنا اصراری ندارم برای معامله با hitbtc اما خوب صرفا انتقاد مفید نیست بلکه جایگزین بهتر دادن اصل قضیه هست.
من می خوام بدونم بعد بیترکس کجا برم.
در مورد اینکه پول نگه نداریم هم عملا غیر ممکنه.
من تو بیترکس سفارش گذاشته بودم این مشکل برام پیش اومد. شما بگید چطوری میشه تو ایکسچنجی پول نداشت اما سفارش گذاشت.
کسی تو ایکسچنج پول ذخیره نمی کنه بلکه معامله می کنه و برای معامله کردن نیازه پولت رو ببری ایکسچنج راه دیگه ای نیست.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
بعد فورک که تقریبا 15 روزه دیگست به نظر منم قیمت میاد پایین
قبل تولد بیت کش یادت هست چه اتفاقی افتاد؟
قبل فورک قیمتها یواش یواش میکشه پایین تو روز فورک معمولا کف میرسه بخاطر ترس سرمایه دارها.البته سر بیت کش این اتفاق افتاد معلوم نیست برای این فورک هم همین تکرار بشه.
معمولا قبل ریزش حسابی بیت کوین میره تو حباب تا خوب بکنن تو پاچه ملت بعدش حباب میترکه.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
الان بیت فینکس با ما ایرانیا مشکل نداره. میشه با usdt معامله کرد؟
ضمنا اصراری ندارم برای معامله با hitbtc اما خوب صرفا انتقاد مفید نیست بلکه جایگزین بهتر دادن اصل قضیه هست.
من می خوام بدونم بعد بیترکس کجا برم.
در مورد اینکه پول نگه نداریم هم عملا غیر ممکنه.
من تو بیترکس سفارش گذاشته بودم این مشکل برام پیش اومد. شما بگید چطوری میشه تو ایکسچنجی پول نداشت اما سفارش گذاشت.
کسی تو ایکسچنج پول ذخیره نمی کنه بلکه معامله می کنه و برای معامله کردن نیازه پولت رو ببری ایکسچنج راه دیگه ای نیست.
بیتفینکس تا حالا موردی نداشته برای من. تو نت هم ریپورت کلاه برداری ازش ندیدم.بله با usd معامله میکنی میتونی usdt هم برداشت کنی ولی باید تایید بشی که ایران جز کشورهای ممنوع هست.

Decentralize اکسچنج هم هست که من تا حالا کار نکردم.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
اين كوين رو ببينيد regalcoin در عرض حدود 1 ماه (ico ) از 1 دلار تا حدود 100 دلار رسيده ! يعني 100 برابر شده.
رو 15 دلار مي خواستم بگيرم شك كردم گفتم شايد پامپ شده تمومه اما چند برابر شد.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بیت به نظر من هم 8k رو رد خواهد کرد و احتمالا تا پایان سال میلادی هم روی همین قیمت میچرخه

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
بیتفینکس تا حالا موردی نداشته برای من. تو نت هم ریپورت کلاه برداری ازش ندیدم.بله با usd معامله میکنی میتونی usdt هم برداشت کنی ولی باید تایید بشی که ایران جز کشورهای ممنوع هست.

Decentralize اکسچنج هم هست که من تا حالا کار نکردم.
پس ایرانی ها فقط حق دارن کریپتو معامله کنن درسته ؟ برای من مهمه که بتونم usdt معامله کنم. برداشت مهم نیست چون موقع برداشت می تونم به بیت تدیل کنم. اما تو خود ایکسچنج بشه usdt معامله کرد خوب هستش.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
پس ایرانی ها فقط حق دارن کریپتو معامله کنن درسته ؟ برای من مهمه که بتونم usdt معامله کنم. برداشت مهم نیست چون موقع برداشت می تونم به بیت تدیل کنم. اما تو خود ایکسچنج بشه usdt معامله کرد خوب هستش.

اره فقط کریپتو میتونن معامله کنن.
بیتفینکس هم معاملاتش با usd هست که مطمئنتره.
usd tether اگه به فنا هم رفت به فرض موردی پیش نمیاد برای معاملات بیت فینکس.

بالا