• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
نتیجه صبر کردن برای برگردونده شدن پولمون رو ببینید:

حتی ورودمونم ممنوع کردن ..
بیترکس بیشرف ..

فایل های ضمیمه

• fghgf.PNG
    fghgf.PNG
    30.2 KB · نمایش ها: 26

8030

Registered User
لایک‌ها
465
نتیجه صبر کردن برای برگردونده شدن پولمون رو ببینید:

حتی ورودمونم ممنوع کردن ..
بیترکس بیشرف ..

شانس بیاریم کریپتوهامون رو برگردونن هر چند من همون اول مطمئن بودم این قضیه دزدی تو روز روشنه.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
من که 20 میلیون داشتم امیدوارم برگردونه حرومزاده ها دزد امریکایی مردک زبون نداشت روز اول بگه ایرانی قبول نداریم من که ویرفای پاسپورتم بودم میتونست بگن بن میکنیم ن ویرفای و قوبل کنه

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
دوستان اگر از دست من کمکی بر میاد انجام بدم در مورد وریفای و باقی موارد

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
بیترکس ip ایران رو بست. لعنت به این سایت که از همون اول می گفت ایرانیا حق ترید ندارن ماهم می رفتیم جای دیگه.
الان poloniex همون اول میگه ایرانیا حق ترید ندارن خوب بیترکس هم همون اول می گفت دیگه.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
الان تکلیف چی میشه دوستان
یعنی به همین سادگی پولا رو بالا کشیدن یا امیدی هست برای فرستادن پولا
کسی ایمیل نزده بهشون بپرسه؟

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
دیگه راستش کسی نمی دونه چه اتفاقی میوفته. اما الان یه قدم فراتر رفتن و IP ایران رو بستن.

8030

Registered User
لایک‌ها
465

دستمون به هیچ جا بند نیست از تو ایران.حالا کاربر اروپایی میتونه پیگیر باشه ولی ایران بعید میدونم.
به همین سادگی مثل سایتهای هایپ.
مشکل اینجاست اصلا جوابی نمیدن.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
سلام به همه دوستان عزیز فعال در حوزه کریپتوکارنسی ها و بیت کوین

با توجه به مشکلات به وجود اومده برای کاربران ایرانی از جانب سایت بیترکس، اوضاع ترید برای ما اصلا خوب نیست و بسیاری در حال حاضر سرمایه های زیادی رو از دست دادن. باید از مجاری قانونی و از طریق افراد با نفوذ ایرانی مقیم خارج اقدامی جدی صورت بگیره، اگر در توییتر به اعتراض ها ادامه داده بشه تاثیرش صد در صد به زودی مشاهده خواهد شد و لطفا به اعتراضهاتون ادامه بدید.

در حال حاضر اگر هنوز بیت کوین موجود دارید من برای خرید دو کوین ALIS و EQT رو پیشنهاد میکنم، کوین ژاپنی ALIS حدود 80 درصد از ساپلای خودش رو قراره در اواسط نوامبر بسوزونه و همین بهانه ایست برای افزایش قیمتش، کوین EQT هم 20 درصد از ساپلایش رو قراره همون اواسط نوامبر بسوزونه و همینطور در ماه نوامبر قرار ورژن آلفای محصولشون رو بیرون بدن. خلاصه این دو کوین با توجه به صعودی بودن بیت کوین بهترین گزینه برای خرید و نجات از وضعیت فعلی هستن. هر کدوم حداقل سه برابر پامپ میشن

8030

Registered User
لایک‌ها
465
توییت افرادی مث نیما اکبرپور خیلی میتونه موثر باشه، لطفا به اعتراض هاتون در شبکه های اجتماعی ادامه بدید
https://twitter.com/nima/status/925053527810019328

بنظرم مسئله تحریمها وغیره فقط یه سرپوش بوده برای کلاه برداری.اگه بتونن وکیلی اونطرف پیدا کنن و کامل اطلاعات بهش بدن شاید بشه کاری کرد.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
آخه کوین بخریم هم جایی برای مبادله نیست وقتی بیت ترکس میدزده چطور میشه به بقیه اعتماد کرد

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تکلیف چی میشه ؟

مثل اینکه کلا کسی به مشکلات ایرانی ها زیاد توجهی نمیکنه توی دنیای وب

این تاپیک با عنوان بهتری میتونست کارساز باشه
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2267728.0

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بعد 6 روز بیتترکس جواب اون یکی ایمیلم رو هم دادن
Your account is under review and we will contact you when the review is completed. Please do not open duplicate tickets, as this will not lead to a faster resolution.

Thank you,

Brian @ Bittrex

نمیدونم چطور میخوان اکانت رو بررسی کنن وقتی هیچی توش نیست و آی پی ایران رو بن کردن. باز بد و بیراه و فحش براشون نوشتم فرستادم

اینم اضافه کنم پول بلوکه بشه باز بهتر هست از پول رو بدزدن و در رن (سایت رو ببندن) 3-4سال پیش crypto-trade دیوص تمام موجودیم رو دزدیدن و در رفتن و در سایت رو گل گرقتن. به خاطر همین منم 2 سال دست از کریپتو کشیدم

Last edited:

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بعد 6 روز بیتترکس جواب اون یکی ایمیلم رو هم دادن

نمیدونم چطور میخوان اکانت رو بررسی کنن وقتی هیچی توش نیست و آی پی ایران رو بن کردن. باز بد و بیراه و فحش براشون نوشتم فرستادم

اینم اضافه کنم پول بلوکه بشه باز بهتر هست از پول رو بدزدن و در رن (سایت رو ببندن) 3-4سال پیش crypto-trade دیوص تمام موجودیم رو دزدیدن و در رفتن و در سایت رو گل گرقتن. به خاطر همین منم 2 سال دست از کریپتو کشیدم
این جوابی که به شما دادن رو به من همون ابتدای غیر فعال شدن اکانتم دادن، یعنی من بلافاصله بعد از اینکه متوجه شدم اکانتم غیر فعال شده سریع ایمیل زدم و اونا هم بعد چند ساعت همین ایمیل رو به من زدن، خوشبختانه من خیلی خوش شانس بودم چون درست دو روز قبل از سخنرانی ترامپ تموم موجودیم رو کشیدم بیرون و به کیف پولم انتقال دادم روزی هزار مرتبه بابتش خدارو شکر میکنم، شوخی نبود هر چی سرمایه تو این سه الی 4 سالی که تو ترید هستم رو جمع کردم ممکن بود تو یه شب از دست بدم.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
آخه کوین بخریم هم جایی برای مبادله نیست وقتی بیت ترکس میدزده چطور میشه به بقیه اعتماد کرد
فعلا تنها گزینه هایی که ایرانی ها میتونن توش به ترید ادامه بدن Binance چینی و HitBTC هستش در مورد Coinexchange و Cryptopia زیاد اطلاع ندارم البته cryptopia در نیوزلند واقع شده ولی مطمئن نیستم که میشه اونجا ترید کرد یا نه که با یک ایمیل میشه فهمید.

• Like
Reactions: vbd

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
این اخرین جوابی بود که بهم دادن حدود 4 روز پیش

Due to an unprecedented amount of growth in a relatively short amount of time we're experiencing a longer than usual wait time responding to and resolving your requests. This wait time has also increased the number of duplicate tickets entered on the same issues, further slowing down our agents ability to get to your request in a timely manner. We apologize greatly for the wait and we are actively training new personnel and streamlining our support system to better handle the demand.

You are receiving this update as we've identified your ticket as having not received the care and attention typically seen from Bittrex Support. We are grateful for your support and understanding as we work to improve our process and respond to requests.

** WE ASK THAT IF YOUR ISSUE HAS NOT ALREADY BEEN SOLVED THAT YOU REPLY TO THIS EMAIL OR UPDATE YOUR TICKET AT https://bittrex.zendesk.com/agent/tickets/283630. **

If your issue has been solved you do not have to do anything. We will send you a reminder in a few days and if we do not hear back from you we will close this ticket for you.

We understand that waiting can be frustrating and we appreciate your patience and understanding while we scale our support team to handle the increased demand.

Thank you,

Your Bittrex Support Team

Follow us on Twitter @ https://twitter.com/BittrexExchang

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ثامن
wex
bittrex

اینم سومین جایی که امسال مایه ام رو از دست دادم البته بیترکس 300 تا بیشتر نبود

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این اخرین جوابی بود که بهم دادن حدود 4 روز پیش

Due to an unprecedented amount of growth in a relatively short amount of time we're experiencing a longer than usual wait time responding to and resolving your requests. This wait time has also increased the number of duplicate tickets entered on the same issues, further slowing down our agents ability to get to your request in a timely manner. We apologize greatly for the wait and we are actively training new personnel and streamlining our support system to better handle the demand.

You are receiving this update as we've identified your ticket as having not received the care and attention typically seen from Bittrex Support. We are grateful for your support and understanding as we work to improve our process and respond to requests.

** WE ASK THAT IF YOUR ISSUE HAS NOT ALREADY BEEN SOLVED THAT YOU REPLY TO THIS EMAIL OR UPDATE YOUR TICKET AT https://bittrex.zendesk.com/agent/tickets/283630. **

If your issue has been solved you do not have to do anything. We will send you a reminder in a few days and if we do not hear back from you we will close this ticket for you.

We understand that waiting can be frustrating and we appreciate your patience and understanding while we scale our support team to handle the increased demand.

Thank you,

Your Bittrex Support Team

Follow us on Twitter @ https://twitter.com/BittrexExchang

این پاسخ خودکار به ایمیل هایی هستش که جوابی بهش ارسال نشده

بالا