• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
هر موقع ریپل خریدم فرت پرید پایین. پریروز روی 0.199 خریدم امروز بیت کوین رفت روی 7300 ، ریپل اومد روی 0.175. الان نزدیک 0.19 شده
بقیه کارنسی 5-6 درصد اومده بودن پایین ریپل بالای 10 درصد.
بیت کوین بیاد پایین ریپل میره بالا؟
مسئله اینجاست که بیت کوین قصد پایین اومدن نداره چیزی به اون 100 هزاردلاری که میگفتن نمونده
گند زده به بقیه . تا قیمتش تثبت نشه همین وضعه
ریپل با 38 میلیارد کوین به جایی نمیرسه . قاچاقی اون بالا بالاهاست

OMG شده 6 دلار
RISE هم نصف شده
قشنگ با یه تکون سود 100 به بالا میدن

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
مسئله اینجاست که بیت کوین قصد پایین اومدن نداره چیزی به اون 100 هزاردلاری که میگفتن نمونده
گند زده به بقیه . تا قیمتش تثبت نشه همین وضعه
ریپل با 38 میلیارد کوین به جایی نمیرسه . قاچاقی اون بالا بالاهاست

OMG شده 6 دلار
RISE هم نصف شده
قشنگ با یه تکون سود 100 به بالا میدن

الان توصیه میکنید آلت کوین بگیریم یا بیت؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
الان توصیه میکنید آلت کوین بگیریم یا بیت؟
بیت تا ۸هزارتا میره طبق پیشبینی های چندماه قبلی که خود دوستان داشتن

بقیه کوین هاهم باید رو شانست تکیه کنی

okcash . omg خوب میره بالا قک کنم

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
یعنی ایمیل تون هم هک شده بود با وجود فعال بودن ورود دومرحله ای و دسترسی به ایمیلتون پیدا کرده بودن?!
این فروم بیتکوین تالک خیلی خطری هستش مراقب باشید روی هر لینکی کلیک نکنید:)
نه ایمیلم سرجاشه هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد، همونطور که دوستمون گفتن ظاهرا به سرور سایت بیت کوین تاک دسترسی داشتن

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
برای وریفای پرفکت مانی مدارک از کجا جور کنیم

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
دوستانی که توی بیترکس همیشه با یه آی پی دیگه میرفتن و LOCATION دستگاه و BROWSER هم خاموش بوده آیا باز هم بیترکس میفهمه از ایران هستن؟

8030

Registered User
لایک‌ها
465
پرفکت مدارک ایرانی قبول داره این قبیل سایتها چون سیستم خودشونم غیر قانونی مشکلی با مدارک جعلیم ندارن

قبض برق رو ترجمه کنیم یا همینطوری هم قبول میکنن؟
پرفکت مانی مگه مال کجاست که غیر قانونیه؟

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
شرکت آفشور هست برا یکی ازین کشورهای کوچیکی که به اصطلاح بهشون میگن بهشت مالیاتی و تو اینجور کشورها خوراک مقاصد پولشویی هست.
قبضم تا اونجا که من یادمه باید ترجمه کنید و مهر یک دارلترجمه رسمی هم داشته باشه چون خیلی ها فارسی که میفرستادن قبول نمیکردن چند سال پیش

Last edited:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
مشاهده پیوست 972117

قیمت بیتکوین قله 700 دلار را فتح کرد
بالاخره بعد از بالا پایین های بیتکوین قیمت آن ازمرز 700 دلار گذشت،البته میتوان دلایل فراوانی را برای این افزایش قیمت متصور شد ولی به هرحال خود من این افزایش قیمت را تا حدودی پیش بینی میکردم به همین دلیل از دوستان خواستم تا بیان دلایل و عوامل موثر در قیمت بیت کوین را در این تاپیک بیان کنند برای استفاده سایر اعضا ولی زیاد مورد استقبال قرارنگرفت بغیر از چندتا از دوستان ،امیداورم دراین بازار مالی آشفته داخلی و جهانی بتوانیم با دید باز تصمیم گیری کنیم.
یادش بخیر پارسال همین موقع ها قیمت که به 700 رسید اینجا پرچم کوبیدیم ولی حالا قیمت 7000 رو هم رد کرده عین خیالمون نیست :)

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
دیشب میخواستم یه sell order برای ریپل بزنم نزدم صبح دیدم تا 0.215 بالا رفته بود. باز میکشه بالا؟

گواهی موجودی حساب (account balance certificate) به زبان انگلیسی از یکی از بانکها بگیرید هم راحت تره هم بصرفه تر. ترجمه قبض فکر کنم 20 تومن بود، تائیدیه موجودی از بانک پاسارگاد گرفتم 15 تومن. اکثر سایتها و اکسچنجرها هم قبولش کردن.
آدرس رو هم خودم بهشون دادم گفتم این رو بزنید

Last edited:

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
واقعا بعضي ها حيثيت هر چي كريپتوكارنسي بردن. تو بعضي ico ها عنوان كوين رو ميزارن decentralized بعد آي پي ايران رو بلاك مي كنن . يا واقعا نمي دونن decentralized يعني چي؟ يا فقط از اين عنوان براي تبليغات استفاده مي كنن.:cool:

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
دیشب میخواستم یه sell order برای ریپل بزنم نزدم صبح دیدم تا 0.215 بالا رفته بود. باز میکشه بالا؟

گواهی موجودی حساب (account balance certificate) به زبان انگلیسی از یکی از بانکها بگیرید هم راحت تره هم بصرفه تر. ترجمه قبض فکر کنم 20 تومن بود، تائیدیه موجودی از بانک پاسارگاد گرفتم 15 تومن. اکثر سایتها و اکسچنجرها هم قبولش کردن.
آدرس رو هم خودم بهشون دادم گفتم این رو بزنید
من اقا تیام خودم زیاد آلتها رو قبول ندارم اما برای سود مقطعی به هرحال بعضی وقتها مناسبند البته اونم نظرم اینه که باید با مافیای خودشون در ارتباط بود تا بشه سود درست حسابی ازشون کشید بیرون چون اکثرشون اصلا چیزی به نام غیرمتمرکز درموردشون وجود نداره فقط چون در لباس بلاکچین هستند مردم هم خب میگن اوکیه اینا اصلا نمیتونن اسکم باشن:)
ولی خب ریپل هم که یکی از کوین های هست که من خودم کوتاه مدت احتمال میدم پمپ شه تو این چند وقته ،برای کوتاه مدت بد نیست ،خوبیه ریپل اینه که خودشون قبول دارن که متمرکز هستن و بلاکچینشون خصوصیه.و هدفشون هم قرارداد بستن با بانکهای بزرگ دنیا هستش

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان عزیز کوین ژاپنی ALIS افزایش قیمتش شروع شده، روزی که من پست پایینی رو فرستادم قیمت رو 2700 ساتوشی بود، الان قیمت رو 3500 ساتوشیه، قرار هست حدود 80 درصد ساپلای رو در تاریخ 17 نوامبر بسوزونه، اگر در CoinExchange یا Cryptopia هستید این فرصت رو از دست ندید، همین الان داره تو ترول باکس کوین اکسچنج هایپ میشه، حداقل تا قیمت 20 هزار ساتوشی میره، البته اگه بتونه مقاومت 10 هزار ساتوشی رو بشکونه، کوین های TRIG و FLIK نمونه های مشابه هستن که حدود 5 برابر پامپ شدن البته TRIG خیلی بیشتر پامپ شد.
سلام به همه دوستان عزیز فعال در حوزه کریپتوکارنسی ها و بیت کوین

با توجه به مشکلات به وجود اومده برای کاربران ایرانی از جانب سایت بیترکس، اوضاع ترید برای ما اصلا خوب نیست و بسیاری در حال حاضر سرمایه های زیادی رو از دست دادن. باید از مجاری قانونی و از طریق افراد با نفوذ ایرانی مقیم خارج اقدامی جدی صورت بگیره، اگر در توییتر به اعتراض ها ادامه داده بشه تاثیرش صد در صد به زودی مشاهده خواهد شد و لطفا به اعتراضهاتون ادامه بدید.

در حال حاضر اگر هنوز بیت کوین موجود دارید من برای خرید دو کوین ALIS و EQT رو پیشنهاد میکنم، کوین ژاپنی ALIS حدود 80 درصد از ساپلای خودش رو قراره در اواسط نوامبر بسوزونه و همین بهانه ایست برای افزایش قیمتش، کوین EQT هم 20 درصد از ساپلایش رو قراره همون اواسط نوامبر بسوزونه و همینطور در ماه نوامبر قرار ورژن آلفای محصولشون رو بیرون بدن. خلاصه این دو کوین با توجه به صعودی بودن بیت کوین بهترین گزینه برای خرید و نجات از وضعیت فعلی هستن. هر کدوم حداقل سه برابر پامپ میشن

8030

Registered User
لایک‌ها
465
لعنت به این بیت کوین که کل نظم بازار رو ریخته به هم.معلوم نیست تا کجا هم میخواد ترمز کنه داره 7400 رو هم رد میکنه.
انگار اسمون سوراخ شده این لعنتی فقط افتاده پایین.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
من اقا تیام خودم زیاد آلتها رو قبول ندارم اما برای سود مقطعی به هرحال بعضی وقتها مناسبند البته اونم نظرم اینه که باید با مافیای خودشون در ارتباط بود تا بشه سود درست حسابی ازشون کشید بیرون چون اکثرشون اصلا چیزی به نام غیرمتمرکز درموردشون وجود نداره فقط چون در لباس بلاکچین هستند مردم هم خب میگن اوکیه اینا اصلا نمیتونن اسکم باشن:)
ولی خب ریپل هم که یکی از کوین های هست که من خودم کوتاه مدت احتمال میدم پمپ شه تو این چند وقته ،برای کوتاه مدت بد نیست ،خوبیه ریپل اینه که خودشون قبول دارن که متمرکز هستن و بلاکچینشون خصوصیه.و هدفشون هم قرارداد بستن با بانکهای بزرگ دنیا هستش
من فقط برای آربیتراژ یا سود کردن از نوسان (اونم کوتاه مدت) از بیت کوین با الت کوینها استفاده میکنم، زیاد نگه نمی دارم. این ریپل هم من روی 0.199 خریده بودم قیمتش اومده بود پایین نگه داشتم قیمت یکم بره بالا. دیروز تا 0.175 اومد، امروز 0.215 اگه کسی دیروز می خرید امروز میفروخت 22 درصد سود شیرین گیرش می اومد.

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
آلت کوینها چه سودی داشتن و خیلیامو بی بهره
eos بالای 35 درصد
b2x بالای 59 درصد
bch بالای 17 درصد

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
آلت کوینها چه سودی داشتن و خیلیامو بی بهره
eos بالای 35 درصد
b2x بالای 59 درصد
bch بالای 17 درصد
این درصدها چیزی نیستن، به زودی بعد از فورک شاهد افزایش شدید روی اکثر آلت کوین ها خواهیم بود، قبل از فورک باید از اون آلت کوینهای جوندار و قوی خرید و بعد از فورک فروخت. بعضی آلت کوین ها اصلا پامپ نشدن و تو این مدت فقط تو دامپ بودن، اونا پامپ بشن همه رو شگفت زده میکنن.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
لعنت به این بیت کوین که کل نظم بازار رو ریخته به هم.معلوم نیست تا کجا هم میخواد ترمز کنه داره 7400 رو هم رد میکنه.
انگار اسمون سوراخ شده این لعنتی فقط افتاده پایین.
هیچ وقت نشده من تو قیمت بالای بیت کوین، بیت هام آزاد باشه همیشه روی آلت کوین ها گیر بودم.

بالا