• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
این درصدها چیزی نیستن، به زودی بعد از فورک شاهد افزایش شدید روی اکثر آلت کوین ها خواهیم بود، قبل از فورک باید از اون آلت کوینهای جوندار و قوی خرید و بعد از فورک فروخت. بعضی آلت کوین ها اصلا پامپ نشدن و تو این مدت فقط تو دامپ بودن، اونا پامپ بشن همه رو شگفت زده میکنن.
برای 1 روز 17 تا 60 درصد سود چیزی نیست؟
اگه قراره بعد فورک همه آلت کوینها برن بالا پس دیروز بهترین فرصت بوده چون از دیروز تا امروز تا 60 درصد سود داشتن، از امروز تا بعد فورک هم هرچقدرباشه به اون سود اضافه می شد.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
هیچ وقت نشده من تو قیمت بالای بیت کوین، بیت هام آزاد باشه همیشه روی آلت کوین ها گیر بودم.

دقیقا مثل خودم چون میترسیم التکوینها سریع بکشن بالا زود چنجش میکنیم رو التکوینها . سودی که التکوین میده چند برابر بیت کوین هست (البته نه هر الت کوینی).

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
برای 1 روز 17 تا 60 درصد سود چیزی نیست؟
اگه قراره بعد فورک همه آلت کوینها برن بالا پس دیروز بهترین فرصت بوده چون از دیروز تا امروز تا 60 درصد سود داشتن، از امروز تا بعد فورک هم هرچقدرباشه به اون سود اضافه می شد.
بله خب اگه تو یه روز باشه خیلی عالیه

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
قیمت ALIS داره به 5000 ساتوشی نزدیک میشه، بعد از 5000 تازه پارتی شروع میشه
دوستان عزیز کوین ژاپنی ALIS افزایش قیمتش شروع شده، روزی که من پست پایینی رو فرستادم قیمت رو 2700 ساتوشی بود، الان قیمت رو 3500 ساتوشیه، قرار هست حدود 80 درصد ساپلای رو در تاریخ 17 نوامبر بسوزونه، اگر در CoinExchange یا Cryptopia هستید این فرصت رو از دست ندید، همین الان داره تو ترول باکس کوین اکسچنج هایپ میشه، حداقل تا قیمت 20 هزار ساتوشی میره، البته اگه بتونه مقاومت 10 هزار ساتوشی رو بشکونه، کوین های TRIG و FLIK نمونه های مشابه هستن که حدود 5 برابر پامپ شدن البته TRIG خیلی بیشتر پامپ شد.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
این درصدها چیزی نیستن، به زودی بعد از فورک شاهد افزایش شدید روی اکثر آلت کوین ها خواهیم بود، قبل از فورک باید از اون آلت کوینهای جوندار و قوی خرید و بعد از فورک فروخت. بعضی آلت کوین ها اصلا پامپ نشدن و تو این مدت فقط تو دامپ بودن، اونا پامپ بشن همه رو شگفت زده میکنن.
میشه چنتا از کوینهای قوی و جوندار رو معرفی کنید

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
میشه چنتا از کوینهای قوی و جوندار رو معرفی کنید
سایت کوین مارکت کپ رو نگاه کنید متوجه میشید کدوما جوندار و قوی ان، میشه به تاپ تن های مارکت کپ امیدوار بود.

ادیت: از بین آلت کوین ها، کوین DGB اگر به زیر 20 ساتوشی رسید، بی معطلی باید بخرید، چون پتانسیلشو داره که بعد از حداکثر 6 ماه، یه سود ده برابری به شما بده. من خودم فروردین و اردیبهشت میتونستم از DGB, RDD , BITB , XVG هر کدوم ده برابر سود بردارم ولی بدبختی اینجا بود که هم بیت هام گیر بود هم پول نداشتم بیت بخرم،
XVG قیمتش رو 10 ساتوشی بود در عرض یکماه از ده رسید به 250 ساتوشی
RDD قیمتش رو 7 الی 10 ساتوشی در نوسان بود اونم در عرض یکماه رسید به 130 ساتوشی
BITB قیمتش زیر 20 بود، رسید به 450 ساتوشی
DGB بین 50 الی 60 در نوسان بود، رسید به 2000 ساتوشی
همه اینها در فاصله زمانی یک الی 2 ماهه اتفاق افتاد (فروردین و اردیبهشت و اوایل خرداد)

Last edited:

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان بهترین ایکسچنج کوین ها کم ارز همین بیترکس بود که بست.
اگه جای دیگه ای سراغ دارید که چنین سکه هایی رو دارن و همچنین والیوم بالایی هم داشته باشن. بگید ممنون میشم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
سایت کوین مارکت کپ رو نگاه کنید متوجه میشید کدوما جوندار و قوی ان، میشه به تاپ تن های مارکت کپ امیدوار بود.

ادیت: از بین آلت کوین ها، کوین DGB اگر به زیر 20 ساتوشی رسید، بی معطلی باید بخرید، چون پتانسیلشو داره که بعد از حداکثر 6 ماه، یه سود ده برابری به شما بده. من خودم فروردین و اردیبهشت میتونستم از DGB, RDD , BITB , XVG هر کدوم ده برابر سود بردارم ولی بدبختی اینجا بود که هم بیت هام گیر بود هم پول نداشتم بیت بخرم،
همه اینها در فاصله زمانی یک الی 2 ماهه اتفاق افتاد (فروردین و اردیبهشت و اوایل خرداد)

فکر نکنم DGB و XVG به زیر 20 ساتوشی برن احتمالش خیلی کمه مگر اینکه بیت کوین بره به سمت 10000 دلار

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان مشکلی دارم
در حسابم نزدیک 70 دلار موجودی دارم ولی وقتی می خوام 10 دلار انتقال بدم میگه موجودی کافی نیست

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
کلید خصوصی وارد الکتروم کردم و موجودی نشون میده ولی وقتی می خوام انتقال بدم میگه موجودی کافی نیست

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان نظرتون در مورد bitconnect.co و قسمت سرمایه گزاریش چی هست؟
http://bithit.com هم اضافش کرده
می تونه اسکم بشه؟

8030

Registered User
لایک‌ها
465
دوستان نظرتون در مورد bitconnect.co و قسمت سرمایه گزاریش چی هست؟
http://bithit.com هم اضافش کرده
می تونه اسکم بشه؟
همه چیز تو اینترنت میتونه اسکم بشه.تو عالم واقعیت تو روز روشن کلاه برداری میکنن مجازی که دیگه بماند.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اتفاق بیت ترکس واقعا بد موقع بود الان که هارد فورک تا چند روز آینده تو راهه بیت ترکس جایی بود که بی دردسر میشد کوین ها رو قرار داد و بعد هارد فورک استفاده کرد چون معمولا هارد فورک رو پشتیبانی میکرد بر خلاف c-cex که کلی بیت کوین کشم رو بالا کشید و گفت هارد فورک ساپورت نمیکنیم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
eos اومده پایین شده 1.3 دلار. چند درصدی افت داشته، خریدش رو پیشنهاد میدین؟ دیروز 30 درصد رشد داشت، امکان داره باز بکشه بالا؟

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282

این اتفاقایی که میگید برای همه سکه ها در ماه جولای و اگوست افتاد میتونید تقریبا همه سکه ها رو ببینید تو این ماهها کشید بالا یهو و وایساد قرار نیست یا دلیل نمیشه باز بشه این کارو کرد به نظر من فعلا هر کی بیتکوینش و بده هر چی بگیره کلا ضرر کرده بیتکوین تا 10 هزار دلارم میاد و معتبرترین کوین هم بیتکوینه بقیه دزدی و کلاهبردارین بیتکوین یه قدم پایین بیاد ده قدم بالا میره

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
داداش این کوینهایی که میگی خیلی در پیته یکیش که کلا ولومش 2 هزار دلاره یعنی من اگر 2 هزار دلارمو بزارم روش یه پامپ ده برابری میشه ضنما یه صرافی درس حسابی هم ندارن کریپتو پیا مگس توش پر نمیزنه کل ولوم کریپتو پیا گردشش 2 بیتکوین نیست لااقل اگر تو بیترکس اگر بود میتونست کمک کنه بکشه بالا فرضا من 2 هزار دلار بدم ای کیو تی بخرم کل ولومش 2 هزار دلاره میترکه ک بعد هم 1 سال میشه تا بتونم تو این صرافی های در پیت بفروشم تا ادم پیدا بشه بخره ازم . تازه اگر صرافیه سنگکوب نکنه وقتی 2 هزار دلار پولو ببینه و بالا نکشه.
دقت کن داداش ضرر نکنی یه وقت البته ممنون از راهنماییت ولی من امید زیادی ندارم به این دو تا صرافی در پیت که بتونند برا سکه ای کاری بکنند قیمتاشونم کلا الکیه

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
داداش این کوینهایی که میگی خیلی در پیته یکیش که کلا ولومش 2 هزار دلاره یعنی من اگر 2 هزار دلارمو بزارم روش یه پامپ ده برابری میشه ضنما یه صرافی درس حسابی هم ندارن کریپتو پیا مگس توش پر نمیزنه کل ولوم کریپتو پیا گردشش 2 بیتکوین نیست لااقل اگر تو بیترکس اگر بود میتونست کمک کنه بکشه بالا فرضا من 2 هزار دلار بدم ای کیو تی بخرم کل ولومش 2 هزار دلاره میترکه ک بعد هم 1 سال میشه تا بتونم تو این صرافی های در پیت بفروشم تا ادم پیدا بشه بخره ازم . تازه اگر صرافیه سنگکوب نکنه وقتی 2 هزار دلار پولو ببینه و بالا نکشه.
دقت کن داداش ضرر نکنی یه وقت البته ممنون از راهنماییت ولی من امید زیادی ندارم به این دو تا صرافی در پیت که بتونند برا سکه ای کاری بکنند قیمتاشونم کلا الکیه
اون دوتا کوینی که اسم بردم رو فقط زیر نظر بگیر ببین بعدا چه پامپی میشن، فقط زیر نظر بگیر، هیچ کاری نکن. برای این میگم زیر نظر بگیر که من خودم کاملا مطمئنم که از این دوتا حداقل یه سود سه برابری میکشم بیرون، صد در صد مطمئنم. ALIS که تا 17 نوامبر بهم سود میده، به خاطر جریان سوزوندنش، روندش کاملا صعودیه و من هم الان تو سود هستم (تا الان 50 درصد تو سودم)، EQT هم تا آخر دسامبر صبر کن ببین چی میشه تعدادش هم خیلی کمه و حداقل برام یه سود 5 برابری رو میده. تو کریپتو باید صبور بود.
برای بعضی از کوین ها صرافی Coinexchange خوبه و برای بعضی دیگه Cryptopia
من تو همین صرافی Coinexchange روی کوین flik (سوزوندن 80 درصد ساپلایش) تونستم 0.4 بیتم رو بکنم 0.9 بیت، بخوای تو همینها هم میشه سود کرد. باید راهشو بلد باشی کی بخری کی بفروشی احساسی برخورد نکنی و خیلی مسایل دیگه

الان کوین ALIS حجم معاملات 24 ساعته اش 194 هزار و 521 دلاره شما اون رقم 2 هزار دلار رو از کجا آوردی؟ اگه کوین EQT منظورت بوده باشه، اون هنوز وقتش نرسیده، وقتش که برسه این قیمتهایی که الان داره دیگه رویا میشه واست.

فایل های ضمیمه

• ALIS.png
    ALIS.png
    19.1 KB · نمایش ها: 12
Last edited:

8030

Registered User
لایک‌ها
465
اکسچنجی هست بشه پرفکت مانی دیپوزیت کرد بعلاوه برداشت با پرفکت مانی؟

با اکسچنجهای ایران بخوایم کار کنیم کارمون نمیشه .خرید کریپتو از ما بدک نیست همون معادل دلاری 4 هزار تا در میاد ولی خرید کریپتو فاجعست،طرف اتریوم رو داره معادل 340 دلار میفروشه در صورتی که 300 دلار قیمت خریدش از ما هست.
باید اگه اتریوم خریدی معجزه ایی پامپی چیزی در بگیره تازه اصل پولت رو زنده کنی.

یکی از عواملی که ایرانیها این همه دلار تو اکسچنج نگه میدارن همینه.

بالا