• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
با قند شکن هم وارد شیم میتونیم وارد اکانت بشیم ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
ثامن
wex
bittrex

اینم سومین جایی که امسال مایه ام رو از دست دادم البته بیترکس 300 تا بیشتر نبود

والا پول من هم تو پدیده شاندیز از بین رفته الان 4 ساله
اینم از بیترکس ببینم بعدی نوبت کیه :(:general208:

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
فعلا تنها گزینه هایی که ایرانی ها میتونن توش به ترید ادامه بدن Binance چینی و HitBTC هستش در مورد Coinexchange و Cryptopia زیاد اطلاع ندارم البته cryptopia در نیوزلند واقع شده ولی مطمئن نیستم که میشه اونجا ترید کرد یا نه که با یک ایمیل میشه فهمید.
Cryptopia میشه ترید کرد.
چند اکسچنجر کوچیک هم هست گفتن با ایران مشکلی ندارن مثل bitsane - bitflip
exmo هم شاید خیلیا بشناسن با ایران مشکل نداره

البته اسمهایی که آوردم تا این لحظه هست مشکلی نداره. یهو دیدین فردا به لطف آقایون اون سایتها هم ما رو بن کردن

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
به نظرم یکی که تو مسائل حقوقی تسلط داره تو سایت change.com یه پتیشن درست و حسابی علیه bittrex تنظیم کنه بقیه دوستان هم برن امضا کنن مثل قضایای سایت btc-e ،البته اونجا یوزرها از همه جای دنیا بودن ولی الان فکر کنم 99 درصد فقط از ایران هستن اگه امضا کنیم ،ولی به هرحال فکر کنم حرکت بدی نباشه برای فشار آوردن چون سایتی هست که زیاد بهش توجه میشه برای شکایت های بین المللی بخصوص اگه زیاد باشیم.
این جزو اولین ترکش های همایش بیتکوین هست :(حدسم الان به یقین تبدیل شده که اینا بخاطر ورود زیاد یوزرهای جدید ایرانی که توسط تبلیغات جدید رقم خورده و این چند وقته سر وصدا در مورد بیت تو ایران زیاد شد اینکارو با ایرانی ها کردن ،الانم که فقط ip ایران رو بستن ،فقط امیدوارم که اجازه بدن به ایرانی ها که سرمایشون رو خارج کنن ،این تنها نقطه امیدمون هست که اینکار هم فقط و فقط با فشار زیاد میسر هستش البته از راه درست نه اینکه بریم اینور و اونور و بهشون فحش و بدو بیراه بگیم.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
فعلا تنها گزینه هایی که ایرانی ها میتونن توش به ترید ادامه بدن Binance چینی و HitBTC هستش در مورد Coinexchange و Cryptopia زیاد اطلاع ندارم البته cryptopia در نیوزلند واقع شده ولی مطمئن نیستم که میشه اونجا ترید کرد یا نه که با یک ایمیل میشه فهمید.
چینی ها که مشکل دارن چند بار کل موجودی رو فریز کردن بخاطر قوانینشون
c-cex چطوره ؟ من اونجا موجودی دارم وضعیت فعلی میترسونه آدمو:general509:
اکسنج های لحظه ای میمونن که کارمز بالا دارن ولی حداقل سرمایه توش نمیمونه تا این بلا سر آدم بیاد مثل xmlgold و changer

Last edited:

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
چینی ها که مشکل دارن چند بار کل موجودی رو فریز کردن بخاطر قوانینشون
c-cex چطوره ؟ من اونجا موجودی دارم وضعیت فعلی میترسونه آدمو:general509:
اکسنج های لحظه ای میمونن که کارمز بالا دارن ولی حداقل سرمایه توش نمیمونه تا این بلا سر آدم بیاد مثل xmlgold و changer
بله قبول دارم چینی ها مشکل دارن ولی من قبل از شروع ترید تو اون سایت چینی که البته مدیر عاملش هنگ کنگی تباره و سرورهای سایت هم خارج از چینه به پشتیبانیشون ایمیل زدم وازشون پرسیدم که ایرانی ها میتونن ترید کنن یا نه که گفتن بله میتونن، البته به اینها هم اعتباری نیست چون حرفه دیگه هر زمان میتونن بزنن زیرش مثل بیترکس که قبلا صراحتا گفته بود که ایرانی ها میتونن ترید کنن ولی حالا زده زیر حرفش، در هر صورت باید فعلا با احتیاط جلو رفت، من از c-cex اطلاعی ندارم، اصلا کلا اونجا ترید نمیکنم چون رابط کاربریشون واقعا افتضاحه.
در مورد سایت هایی که اسم بردی xmlgold رو نمیشناسم الان از شما شنیدم اسمشو و changer اگه همون changelly منظورته که اون کلا ایران رو تحریم کرده و یکبار بهشون ایمیل زدم صراحتا گفتن به خاطر تحریم های بین المللی این اجازه رو نمیتونن به ایرانی ها بدن.

• Like
Reactions: vbd

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
منبع خبری که در زیر اومده:
https://arzdigital.com/all-about-bittrex-banned-accounts/
اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران در مورد اقدامات غیر قانونی اخیر شرکت بیترکس

اعضاء محترم انجمن بلاکچین ایران
فعالان محترم صنعت بلاکچین ایران

با سلام

متاسفانه همانطور که مستحضرید چیزی نزدیک به ۲ هفته است که شرکت بیترکس اکانت های کاربرانی که از ایران وارد پلتفرم میشدند را مسدود کرده و سرنوشت سرمایه بسیاری از دوستان نامعلوم و چه بسا در خطر است .
ما در انجمن بلاک چین ایران و با همراهی کارشناسان کوینکس، در حال مشاوره با حقوقدانان بین المللی جهت پیدا کردن بهترین راه حل برای این موضوع هستیم و به کمک شما دوستان پیش تر از بیش نیازمندیم.
گزارشاتی وجود دارد که افراد دیگری از اقصی نقاط جهان وجود دارند که حساب های آنها هم تعلیق شده. بنا بر مشورتهای اخذ شده ازکارشناسان حقوق بین الملل برخی از تصمیماتی که برای سریع تر حل شدن این موضوع میتوان گرفت این است که :
۱ – نامه ای رسمی بعنوان شکواییه علیه سایت بیترکس تنظیم شود و در آن درخواست شود که اکانت های متضرر حق خروج یکپارچه دارایی خود را پیدا کنند. این نامه بهتر است توسط یک وکیل معتبر خارج از محدوده مرزی ایران به این شرکت تحویل داده شود .
۲ – این نامه توسط تمامی افراد متضرر امضا شود ( نام فرد + اکانت )
۳ – به یاد داشته باشیم در لحظه ی گشایش حساب بیترکس این حق را به خود داده که حساب ها به مدت نامعلوم توسط این شرکت مورد نظارت و کنترل قرار گیرد . اما این دلیل مناسبی برای رفتارهای اخیر این شرکت نیست و قابلیت پیگرد قضایی وجود دارد.
۴ – برای حل و فصل سریعتر موضوع . دوستان اگر ایمیل یا سند ارتباطی ای از بیترکس مبتنی بر غیر قانونی نبودن / بی مشکل بودن استفاده یوزر های ایرانی از اکسچنج بیترکس در اختیار دارند لطفا در اختیار انجمن بلاکچین ایران یا هماهنگ کننده ای که برای این موضوع مشخص می شود، قرار دهند .
باید به یاد داشته باشیم که بیترکس بر خلاف پولونیکس و سایر اکسچنج ها بدون هیچ اخطار قبلی این عمل را انجام داده و حقوق اولیه کاربر را زیر پا گذاشته است.
۵ – دوستان لطف کنند تا مدتی از باز کردن تاپیک جدید در توییتر/بیت کوین تاک / ردیت و سایر بورد های عمومی جلوگیری کنند. بالا بردن سطح توجه عمومی باعث بیشتر شدن فشار برای انجام عملیات KYC خواهد شد که به طولانی تر شدن /سخت تر شدن روند منجر خواهد شد.

با تشکر
انجمن بلاک چین ایران

8030

Registered User
لایک‌ها
465
به یاد داشته باشیم که بیترکس بر خلاف پولونیکس و سایر اکسچنج ها بدون هیچ اخطار قبلی این عمل را انجام داده و حقوق اولیه کاربر را زیر پا گذاشته است.

دقیقا بخاطر همین موضوع و جواب ندادن حتی یک تیکت پشتیبانی (به جز باتی که پیامهای یکسان میفرستاد) میگم و اطمینان دارم بیترکس قصد دزدی به بهانه اهراز هویت و تحریم رو داره و عملیش کرده.تا دیرتر نشده باید کاری کنیم.

دوستان لطف کنند تا مدتی از باز کردن تاپیک جدید در توییتر/بیت کوین تاک / ردیت و سایر بورد های عمومی جلوگیری کنند. بالا بردن سطح توجه عمومی باعث بیشتر شدن فشار برای انجام عملیات KYC خواهد شد که به طولانی تر شدن /سخت تر شدن روند منجر خواهد شد.
اتفاقا باید اطلاع رسانی بشه تا کاربرهای بیشتری تو دام اینها گرفتار نشن.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
الان ما باید چی کار کنیم ؟ فقط توی توییتر تگ بزاریم ؟ کجا بیترکس توی تویتر پیج داره ؟
تگ واحد چی هست ؟

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
بازنشر:
اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران در مورد اقدامات غیر قانونی اخیر شرکت بیترکس

اعضاء محترم انجمن بلاکچین ایران
فعالان محترم صنعت بلاکچین ایران

با سلام

متاسفانه همانطور که مستحضرید چیزی نزدیک به 2 هفته است که شرکت بیترکس اکانت های کاربرانی که از ایران وارد پلتفرم میشدند را مسدود کرده و سرنوشت سرمایه بسیاری از دوستان نامعلوم و چه بسا در خطر است .
ما در انجمن بلاک چین ایران و با همراهی کارشناسان کوینکس، در حال مشاوره با حقوقدانان بین المللی جهت پیدا کردن بهترین راه حل برای این موضوع هستیم و به کمک شما دوستان پیش تر از بیش نیازمندیم.
گزارشاتی وجود دارد که افراد دیگری از اقصی نقاط جهان وجود دارند که حساب های آنها هم تعلیق شده. بنا بر مشورتهای اخذ شده ازکارشناسان حقوق بین الملل برخی از تصمیماتی که برای سریع تر حل شدن این موضوع میتوان گرفت این است که :
1 - نامه ای رسمی بعنوان شکواییه علیه سایت بیترکس تنظیم شود و در آن درخواست شود که اکانت های متضرر حق خروج یکپارچه دارایی خود را پیدا کنند. این نامه بهتر است توسط یک وکیل معتبر خارج از محدوده مرزی ایران به این شرکت تحویل داده شود .
2 - این نامه توسط تمامی افراد متضرر امضا شود ( نام فرد + اکانت )
3 - به یاد داشته باشیم در لحظه ی گشایش حساب بیترکس این حق را به خود داده که حساب ها به مدت نامعلوم توسط این شرکت مورد نظارت و کنترل قرار گیرد . اما این دلیل مناسبی برای رفتارهای اخیر این شرکت نیست و قابلیت پیگرد قضایی وجود دارد.
4 - برای حل و فصل سریعتر موضوع . دوستان اگر ایمیل یا سند ارتباطی ای از بیترکس مبتنی بر غیر قانونی نبودن / بی مشکل بودن استفاده یوزر های ایرانی از اکسچنج بیترکس در اختیار دارند لطفا در اختیار انجمن بلاکچین ایران یا هماهنگ کننده ای که برای این موضوع مشخص می شود، قرار دهند .
باید به یاد داشته باشیم که بیترکس بر خلاف پولونیکس و سایر اکسچنج ها بدون هیچ اخطار قبلی این عمل را انجام داده و حقوق اولیه کاربر را زیر پا گذاشته است.
5 - دوستان لطف کنند تا مدتی از باز کردن تاپیک جدید در توییتر/بیت کوین تاک / ردیت و سایر بورد های عمومی جلوگیری کنند. بالا بردن سطح توجه عمومی باعث بیشتر شدن فشار برای انجام عملیات KYC خواهد شد که به طولانی تر شدن /سخت تر شدن روند منجر خواهد شد.

با تشکر
انجمن بلاک چین ایران​

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
بله قبول دارم چینی ها مشکل دارن ولی من قبل از شروع ترید تو اون سایت چینی که البته مدیر عاملش هنگ کنگی تباره و سرورهای سایت هم خارج از چینه به پشتیبانیشون ایمیل زدم وازشون پرسیدم که ایرانی ها میتونن ترید کنن یا نه که گفتن بله میتونن، البته به اینها هم اعتباری نیست چون حرفه دیگه هر زمان میتونن بزنن زیرش مثل بیترکس که قبلا صراحتا گفته بود که ایرانی ها میتونن ترید کنن ولی حالا زده زیر حرفش، در هر صورت باید فعلا با احتیاط جلو رفت، من از c-cex اطلاعی ندارم، اصلا کلا اونجا ترید نمیکنم چون رابط کاربریشون واقعا افتضاحه.
در مورد سایت هایی که اسم بردی xmlgold رو نمیشناسم الان از شما شنیدم اسمشو و changer اگه همون changelly منظورته که اون کلا ایران رو تحریم کرده و یکبار بهشون ایمیل زدم صراحتا گفتن به خاطر تحریم های بین المللی این اجازه رو نمیتونن به ایرانی ها بدن.
منظورم این صرافی های بیت کوینه هیچی نگه نمیدارن همون لحظه میفرستی تبدیل میشه برمیگردونه
http://abrr.ir/?p=565
و
https://www.changer.com

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
منظورم این صرافی های بیت کوینه هیچی نگه نمیدارن همون لحظه میفرستی تبدیل میشه برمیگردونه
http://abrr.ir/?p=565
و
https://www.changer.com
خب من سایت changer رو نگاه کردم تعداد کوین ها محدوده و خب همونطور که خودت هم اشاره کردی کارمزد بالایی دارن و به درد ما نمیخورن، ما همین الانشم نزدیک 7 دلار برای هر ویتدراو یا چند ترید کارمزد میدیم، بیت کوین که قیمتش رفته بالا الان هر 50 هزار ساتوشی که قبلا رقمی به حساب نمیومد به پول ما میشه 28000 تومان.

• Like
Reactions: vbd

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
خب من سایت changer رو نگاه کردم تعداد کوین ها محدوده و خب همونطور که خودت هم اشاره کردی کارمزد بالایی دارن و به درد ما نمیخورن، ما همین الانشم نزدیک 7 دلار برای هر ویتدراو یا چند ترید کارمزد میدیم، بیت کوین که قیمتش رفته بالا الان هر 50 هزار ساتوشی که قبلا رقمی به حساب نمیومد به پول ما میشه 28000 تومان.
بله ولی کارمزد برداشت هم تو اکسچنج ها بالا رفته قبلا 10 هزار ساتوشی کارمزد برداشت از همین بیت ترکس لعنتی بود الان 100 هزار ساتوشی و تو همین c-cex برابر 200 هزار ساتوشی کارمزد ثابت برداشته اگه بخوایم زیاد واریز و برداشت داشته باشیم شاید مناسب باشن چون همه رو یکجا حساب میکنن اینا
یه آدم لعنتی اومده آیدی بیت کوین تالک منو هک کرده نمیدونم چطوری شاید تو سایتش آیدی و پسم یکسان با بیت کوین تالک بوده اومده ایمیل رو هم عوض کرده نمیتونم برگردونم :( حواستون باشه تو سایت هایی که معرفی میشن ثبت نام میکنید پسورد تون یکسان نباشه

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بله ولی کارمزد برداشت هم تو اکسچنج ها بالا رفته قبلا 10 هزار ساتوشی کارمزد برداشت از همین بیت ترکس لعنتی بود الان 100 هزار ساتوشی و تو همین c-cex برابر 200 هزار ساتوشی کارمزد ثابت برداشته اگه بخوایم زیاد واریز و برداشت داشته باشیم شاید مناسب باشن چون همه رو یکجا حساب میکنن اینا
یه آدم لعنتی اومده آیدی بیت کوین تالک منو هک کرده نمیدونم چطوری شاید تو سایتش آیدی و پسم یکسان با بیت کوین تالک بوده اومده ایمیل رو هم عوض کرده نمیتونم برگردونم :( حواستون باشه تو سایت هایی که معرفی میشن ثبت نام میکنید پسورد تون یکسان نباشه
بله اکانت senior منم تو بیت کوین تاک هک شد، اصلا اون روز که فهمیدم هک شده کلا تو شوک بودم چون واقعا خیلی زحمت کشیده بودم واسش، البته ایمیل من پسورد 2 مرحله ای داشت نمیدونم این چطور هک کرده بود، چون ریست پسورد به ایمیل میاد.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
منم موندم ایمیلم پسوردش فرق داشت و دست نخورده، مال من Fullmember بود و ازش درآمد داشتم الان دیونه میشم بیت ترکس اینم از این
پشتیبانی ایمیل نداره ؟ هر چی گشتم پیدا نکردم

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بله اکانت senior منم تو بیت کوین تاک هک شد، اصلا اون روز که فهمیدم هک شده کلا تو شوک بودم چون واقعا خیلی زحمت کشیده بودم واسش، البته ایمیل من پسورد 2 مرحله ای داشت نمیدونم این چطور هک کرده بود، چون ریست پسورد به ایمیل میاد.
یعنی ایمیل تون هم هک شده بود با وجود فعال بودن ورود دومرحله ای و دسترسی به ایمیلتون پیدا کرده بودن?!
این فروم بیتکوین تالک خیلی خطری هستش مراقب باشید روی هر لینکی کلیک نکنید:)

8030

Registered User
لایک‌ها
465
یعنی ایمیل تون هم هک شده بود با وجود فعال بودن ورود دومرحله ای و دسترسی به ایمیلتون پیدا کرده بودن?!
این فروم بیتکوین تالک خیلی خطری هستش مراقب باشید روی هر لینکی کلیک نکنید:)

احتمالا هکرها به خود سرور سایت دسترسی پیدا کردن.

حواستون باشه تو حباب بیت کوین گیر نکنید دیگه خیلی تابلو داره میره بالا.

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
سلام دوستان

من در سایت بلاک چین مقداری بیتکوین دارم و یک اکانت وبمانی هم دارم از کدوم اکسچنج مطمئن میتونم انتقال بدم ؟!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
هر موقع ریپل خریدم فرت پرید پایین. پریروز روی 0.199 خریدم امروز بیت کوین رفت روی 7300 ، ریپل اومد روی 0.175. الان نزدیک 0.19 شده
بقیه کارنسی 5-6 درصد اومده بودن پایین ریپل بالای 10 درصد.
بیت کوین بیاد پایین ریپل میره بالا؟

saeed110110110

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان لطفا بیان تو این لینک.

ظاهرا لیون کامپیوتر و مدیریت اون می خواد به مالباختگان کمک کنه.
لیون فروم بزرگیه و مدیریتش هم آدم پیگیری هست. به نظرم جای خوبیه که اونجا هماهنگ بشیم برای اقدامات.
لطفا همه مالباختگان بیترکس رو دعوت کنید که اخبار رو از این لینک پیگیری کنن.

https://forum.lioncomputer.ir/index...ومار-بر-علیه-رفتار-سایت-bittrexcom-شرکت-کنید/

بالا