• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
سلام
عزیز ممنون میشم بفرمایید چطور باید داخل کرپتوپیا تبدیل کرد؟ اتریوم دارم می خوام به alis تبدیل کنم
سلام، بهترش اینه که اول اتریوم رو به بیت تبدیل کنی بعد با بیت ALIS بخری.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
یه گروه از تریدرهای ترکیه ای که قبلا تو افزایش قیمت کوین FLIK از 800 به 6400 نقش داشتن، حالا کوین ALIS رو میخوان پامپ کنن، تارگت اول 8000 ساتوشیه

فایل های ضمیمه

• DNvYJhyXkAEf2Vn.jpg
    DNvYJhyXkAEf2Vn.jpg
    15.4 KB · نمایش ها: 13

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
یادش بخیر، دقیقا تاریخ 11 شهریور 94 این تاپیک رو زده بودم، دقیقا دو سال بعدش xvg (همون doged سابق) ببین به کجا رسید.
سلام دوستان
کسانی که در کار ترید بیت کوین هستند، حتماً میدونن که به غیر از بیت کوین ارزهای جایگزین دیگه ای هم وجود دارن که تعدادشون هم خیلی زیاده و هر روز یه ارز جایگزین جدیدی متولد میشه؛ به عنوان مثال لایت کوین (LTC) یکی از همین ارزهای جایگزینه.
اما سرمایه گذاری روی این ارزها، خیلی پرخطر و پر ریسکه، خود من یکی از قربانیان سرمایه گذاری روی این ارزها هستم، ولی بعد از دو سال فعالیت در این حوزه و کسب تجربه به بهای از دست رفتن بیشتر سرمایم، حالا میتونم با تمرکز و احتیاط بیشتر و با علم به اینکه کدوم ارزها موفق تر از بقیه بودن و تا به حال دوام آوردن، سرمایه گذاری کنم، و سود مناسبی به دست بیارم.
دو ارز موفق و تا حدود 90 درصد قابل اعتماد (نمیشه در مورد یه ارزی احتمال صد در صد داد که این حتماً موفق میشه و تا آخر دووم میاره، باید ده درصد هم احتمال اینکه ممکنه از بین بره رو هم در نظر بگیریم) رو در اینجا براتون معرفی میکنم.
یکی از این ارزهای موفق که از سال 2014 تا به حال دووم آورده و از تیم دولوپر بسیار حرفه ای و کاربلدی برخورداره، DASH یا همون DarkCoin سابقه، اطلاعات تخصصی در مورد این ارز رو میتونید در وب سایت رسمیش پیدا کنید.
یکی دیگه از ارزهای موفق و با سابقه خوب و با تیم دولوپر حرفه ای، BTCD (بیت کوین دارک) ــه، اطلاعات تخصصی در مورد این ارز رو هم میتونید در وب سایت رسمیش پیدا کنید.
برای خرید و فروش این ارزها باید ابتدا بیت کوین خرید، بعد اقدام به خرید و فروش این ارزها بکنید.
وب سایت پیشنهادی برای خرید و فروش ارزهای جایگزین یک صرافی آنلاین مخصوص این ارزها به اسم Bittrex ــه
ارز پیشنهادی من برای سرمایه گذاری با کم ترین ریسک و بالاترین سود ممکنه در کوتاه مدت، DOGED (داگ کوین دارک) ــه که قیمتش الان روی 6 ساتوشی (کمترین قیمت ممکن) ثابت شده، این احتمال وجود داره که قیمت از 6 ساتوشی هم پایین تر بیاد ولی درصد وقوع این احتمال خیلی ناچیزه، ولی در عوض درصد احتمال حداقل دو برابر شدن قیمت طی روزهای آتی بسیار بالاست.
اگر اطلاعات بالا براتون مفید بود و یه چیز جدید یاد گرفتید لطفاً تا هر اندازه در توانتون هست به این آدرس بیت کوین Donate کنید.
1PU8K5enLHPQY6Z5kpqggfaxo13wyW3qTx

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
کریپتویی هست مثل بیت کانکت پتانسیل افرایش چند صد برابری تو 9 ماه یا 1 سال داشته باشه؟ یه 200 هزار تومنی سپرده بذاریم، سال دیگه یه هیوندای النترا برداشت کنیم. از یه لاستیک پرایدو به هیوندای النترا 2018 برسیم.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
کریپتویی هست مثل بیت کانکت پتانسیل افرایش چند صد برابری تو 9 ماه یا 1 سال داشته باشه؟ یه 200 هزار تومنی سپرده بذاریم، سال دیگه یه هیوندای النترا برداشت کنیم. از یه لاستیک پرایدو به هیوندای النترا 2018 برسیم.
بله یه کوین هست به اسم XEL، پتانسیل 100 برابری رو تا سال آینده داره ولی مشکل اینجاست که فقط از بیترکس میشه خرید، با این حال میتونید زیر نظر بگیریدش اگر به اکسچنج دیگه ای مث cryptopia اضافه شد حتما بخرید، این شانس 100 برابری رو صد در صد مطمئنم که داره، به قول خارجیا mark my words

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
ico ار پی ار هم خوبه قیمت 1 دلار.البته مرحله اول فروش تموم شده مرحله دوم اول ماه بعدیه حالا قیمت فروش بعدی چند بده نمیدونم ولی میدونم تو صرافی 6 ماهه میتونید بالا صد دلار ابش کنید من خودم 1 میلیون گذاشتم روش البته هیچی بیت کاکت نمیتونه بشه بیتکانکت رکرد زده البته امثال قیمت همه سکه ها کشید بالا یعنی شما چشم بسته رو هر سکه ای پارسال گذاشته بودی الان سود کرده بودی حتما کم و بیش

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام، بهترش اینه که اول اتریوم رو به بیت تبدیل کنی بعد با بیت ALIS بخری.
ممنون
اگر به بیت کوین تبدیل کنم و بعد به alis درصد مالیات کمتری می خوره؟ چطور باید چنین کاری انجام بدم تا بحال چنج نکردم

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
ممنون
اگر به بیت کوین تبدیل کنم و بعد به alis درصد مالیات کمتری می خوره؟ چطور باید چنین کاری انجام بدم تا بحال چنج نکردم
خب مگه قبلا ترید نکردید؟ کافیه سفارش خرید/فروش بذارید. در مورد درصد مالیات/فی که کریپتوپیا برای هر ترید میگیره اطلاعی ندارم چون در حال حاضر اونجا ترید نمیکنم.

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
خب مگه قبلا ترید نکردید؟ کافیه سفارش خرید/فروش بذارید. در مورد درصد مالیات/فی که کریپتوپیا برای هر ترید میگیره اطلاعی ندارم چون در حال حاضر اونجا ترید نمیکنم.
نه متاسفانه تجربش رو نداشتم ، به چه صورت باید سفارش بزارم؟ ، چون گفتید اتر رو به بیت تبدیل کنم و بعد با بیت alis بگیرم گفتم ، حدس زدم برای مالیات باشه

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
vuc کوین عجب نوسانی کرد از 9 ساتوشی به 89 ساتوشی رسید تو یه روز و برگشت من نرسیدم :(
c-cex خوبیش اینه مثل btc-e کد داره که میسازی و بدون فی تبادلش میکنی فقط نمیدونم با ما چطوره ؟ و اصلیتش کجاست

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان لطفا به لینک زیر برید و این پتیشن رو که در اعتراض به بسته شدن اکانتهای ایرانی از جانب بیترکس، ایجاد شده، امضا کنید و به دوستانتون هم اطلاع بدید، ممنون
https://www.change.org/p/bill-shihara-unblock-bittrex-user-accounts

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
ico ار پی ار هم خوبه قیمت 1 دلار.البته مرحله اول فروش تموم شده مرحله دوم اول ماه بعدیه حالا قیمت فروش بعدی چند بده نمیدونم ولی میدونم تو صرافی 6 ماهه میتونید بالا صد دلار ابش کنید من خودم 1 میلیون گذاشتم روش البته هیچی بیت کاکت نمیتونه بشه بیتکانکت رکرد زده البته امثال قیمت همه سکه ها کشید بالا یعنی شما چشم بسته رو هر سکه ای پارسال گذاشته بودی الان سود کرده بودی حتما کم و بیش
لینکش رو زحمت میکشی بزاری

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
vuc کوین عجب نوسانی کرد از 9 ساتوشی به 89 ساتوشی رسید تو یه روز و برگشت من نرسیدم :(
c-cex خوبیش اینه مثل btc-e کد داره که میسازی و بدون فی تبادلش میکنی فقط نمیدونم با ما چطوره ؟ و اصلیتش کجاست
بنظر روسي هستش ( ساعت تريدها با ساعت خودمون مقايسه كنيد ) اما آدرس در آمريكا داره. منم باهاش كار مي كنم اما چون تبادل و تراكنش با دلار داره كمي بايد محتاط بود.
كسي مي دونه ميشه با بيت فنيكس يا بينانس كار كرد يا نه؟ محدوديت داره؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
ندیدم یه کارنسی بخرم نیاد پایین ، پریروز لایت کوین و اتریوم خریدم اومدن پایین، 2 روزه منتظرم بکشه بالا اصلاً . به جا سود کنم رفتم تو ضرر.

این قیمتا تو coinmarketcap هم الکیه. نوشته فلان جا لایت کوین مثلاً 60 دلاره میرم میبینم 54 دلاره

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
بنظر روسي هستش ( ساعت تريدها با ساعت خودمون مقايسه كنيد ) اما آدرس در آمريكا داره. منم باهاش كار مي كنم اما چون تبادل و تراكنش با دلار داره كمي بايد محتاط بود.
كسي مي دونه ميشه با بيت فنيكس يا بينانس كار كرد يا نه؟ محدوديت داره؟

اکانت من در Binance وریفای لول 2 هست، (برداشت تا سقف 100 بیت کوین در 24 ساغت).
binance یک اکسچنجه چینی هست، از اونجایی که چین اکسچنج ها و ICO هارو بن کرده، مدیرعامل Binance، Changpeng Zhao گفته بود که 18% از کاربراش برای چین هستند پس به مشتری های خارج از چین بهای بیشتری میدند، پس احتمال بایکوت کردن کاربران ایرانی بسیار پایینه.
بهترین گذینه برای ترید در حال حاضر همین Binance هست، چون هم امنتره هم تریدینگ ولومش بالاست.

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
ندیدم یه کارنسی بخرم نیاد پایین ، پریروز لایت کوین و اتریوم خریدم اومدن پایین، 2 روزه منتظرم بکشه بالا اصلاً . به جا سود کنم رفتم تو ضرر.
این قیمتا تو coinmarketcap هم الکیه. نوشته فلان جا لایت کوین مثلاً 60 دلاره میرم میبینم 54 دلاره
به جای این 2 تا اترکلاسیک 14 دلار شده
40 درصد تو 4 روز
بیت کوین یه ماهه داره زور میزنه برای 40 درصد
قیمتش بالاست بیشتر به چشم میاد

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
یه گروه از تریدرهای ترکیه ای که قبلا تو افزایش قیمت کوین FLIK از 800 به 6400 نقش داشتن، حالا کوین ALIS رو میخوان پامپ کنن، تارگت اول 8000 ساتوشیه
فکرکنم زورشونو زدن نشده چون یه پامپ کوچیکی شد. شما چقدر خریدید؟
omg lisk bytecoin الان خوب به نظر میرسن؟

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
بله یه کوین هست به اسم XEL، پتانسیل 100 برابری رو تا سال آینده داره ولی مشکل اینجاست که فقط از بیترکس میشه خرید، با این حال میتونید زیر نظر بگیریدش اگر به اکسچنج دیگه ای مث cryptopia اضافه شد حتما بخرید، این شانس 100 برابری رو صد در صد مطمئنم که داره، به قول خارجیا mark my words
به کدامین دلیل ؟
مشابه اش هست . ویژگی مثبت این یکی چیه

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
هر کدوم این ارزهایی که شما نام میبرید پتانسیل افزایش بلند مدت رو دارند و در آینده (بیشتر از 2 سال آینده) این ارزها یک بار به طور شدید(حداقل 10 برابر و حداکثر نا مشخص) پامپ میشن. این رو من نمیگم، مارکت از ابتدا نشون داده.
پس اگر میخواین بلند مدت سرمایه گذاری کنید سبد های مختلفی انتخاب کنید و بزارید بمونه تا یکی دو سال آینده حاصل رو برداشت کنید ولی اگر میخواهید کوتاه مدت سود کنید، چند نکته رو حتما دقت کنید: (برای سود کردن تو این مارکت حتما باید اطلاعات داشته باشید؛ باید بخونید و به اشتراک بزارید تا اطلاغاتتون اضافه بشه و سود کنید)
1. Road map اون ارز
2. تکنولوژِی بکار رفته در اون ارز
3. ایدئولوژی موئسسین
4. سرمایه گذار های اولیه در اون ارز
5. Fee اون ارز
6. مورد پسند بودن عموم

بالا