• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان یه کوین هست به اسم byteball قیمتش قبلا تا 950$ بالا رفته الان قیمتش 158$ هست تعداد کل کوین هاش هم یک میلیون خواهد بود.
airdrop داره.
در هر airdrop هم به ازای هر gbyte یک دهم gbyte میگیرید البته تا زمانی که به یک میلیون کوین برسه.
من خیلی بهش امیدوارم.
یه نگاهی بهش بندازید و روش تحقیق کنید.
توی changelly bittrex cryptopia هم هست.

https://coinmarketcap.com/currencies/byteball/

https://byteball.org/

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
اکانت من در Binance وریفای لول 2 هست، (برداشت تا سقف 100 بیت کوین در 24 ساغت).
binance یک اکسچنجه چینی هست، از اونجایی که چین اکسچنج ها و ICO هارو بن کرده، مدیرعامل Binance، Changpeng Zhao گفته بود که 18% از کاربراش برای چین هستند پس به مشتری های خارج از چین بهای بیشتری میدند، پس احتمال بایکوت کردن کاربران ایرانی بسیار پایینه.
بهترین گذینه برای ترید در حال حاضر همین Binance هست، چون هم امنتره هم تریدینگ ولومش بالاست.
ممنون از توضیحاتتون. این Binance بدون وریفای میشه کار کرد باهاش یا حتما باید وریفای کرد؟ شرایط وریفایش چجوریه؟
در مورد ایران شما از خودشون چیزی نپرسیدین؟ (شما با مشخصات ایران وریفای کردین؟)
متاسفانه XMR رو نداره تو لیست کوین هاش و من بیشتر با این کوین سر و کار دارم

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
ممنون از توضیحاتتون. این Binance بدون وریفای میشه کار کرد باهاش یا حتما باید وریفای کرد؟ شرایط وریفایش چجوریه؟
در مورد ایران شما از خودشون چیزی نپرسیدین؟ (شما با مشخصات ایران وریفای کردین؟)
متاسفانه XMR رو نداره تو لیست کوین هاش و من بیشتر با این کوین سر و کار دارم
لطف دارید، فکر کنم بشه و تا 2 بیت کوین در روز میتونید برداشت کنید ولی بهتر است وریفای کنید چون کاره مالی هست و اگر گیر کنید یا حسابتون به دلیل امنیتی ساسپند بشه، مدارکتون رو میدید و اکانتتون اکتیو میشه. با پاسپورت میتونید وریفای کنید.
بهترین گذینه برای ترید مونرو Bitfinex هست که بدون وریفای میتونید از پلتفرمش استفاده کنید.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
فکرکنم زورشونو زدن نشده چون یه پامپ کوچیکی شد. شما چقدر خریدید؟
omg lisk bytecoin الان خوب به نظر میرسن؟
هنوز چیزی نشده که زوری زده نشده، مارکت ها تا روز فورک وضعیتشون همینجوریه، اینم اگه پامپ بشه که مطمئنم میشه، واقعا شاهکار کرده، تا 17 نوامبر (روز ایونت) هنوز خیلی مونده، انتظار که ندارید یه روزه ده برابر پامپ بشه؟ (ده برابری تو یه روز فقط تو بیترکس اتفاق میفتاد که اونم خدا رحمتش کنه) شما اگه FLIK رو دنبال کرده باشید متوجه میشید که دقیقا یه هفته طول کشید تا پامپ بشه، استراتژیشون هم به این شکله که روند صعودی از روزی که تاریخ ایونت اعلام میشه، شروع و تا دو سه روز قبل ایونت ادامه پیدا میکنه و در نهایت در روز ایونت دامپ میشه و باید قبل از روز ایونت در بالاترین قیمت بفروشی و بکشی بیرون، همین روند در کوین TRIG هم دنبال شد. احتمال افزایش قیمت تا 10 هزار ساتوشی و تا قبل 17 نوامبر بسیار زیاده. من به مقدار 0.2 بیت خریدم، 0.2 بیت هم روی eqt گذاشتم.
اون کوین هایی هم که اسم بردید رو من فعلا دنبال نمیکنم.

Last edited:

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
به کدامین دلیل ؟
مشابه اش هست . ویژگی مثبت این یکی چیه
به هیچ دلیل، شما تو کریپتو دنبال دلیل باشی اصلا نمیتونی سود کنی، چه بسا شیت کوین های زیادی بودن که بدون دلیل صدها برابر پامپ شدن.
نکته مثبتی که فکر میکنم نسبت به بقیه کوین ها برتری این کوین رو نشون بده اینه که زبان برنامه نویسی مختص خودشون رو ابداع کردن، زبان برنامه نویسی Elastic اسم کوین هم همینه

Last edited:

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
اون دوتا کوینی که اسم بردم رو فقط زیر نظر بگیر ببین بعدا چه پامپی میشن، فقط زیر نظر بگیر، هیچ کاری نکن. برای این میگم زیر نظر بگیر که من خودم کاملا مطمئنم که از این دوتا حداقل یه سود سه برابری میکشم بیرون، صد در صد مطمئنم. ALIS که تا 17 نوامبر بهم سود میده، به خاطر جریان سوزوندنش، روندش کاملا صعودیه و من هم الان تو سود هستم (تا الان 50 درصد تو سودم)، EQT هم تا آخر دسامبر صبر کن ببین چی میشه تعدادش هم خیلی کمه و حداقل برام یه سود 5 برابری رو میده. تو کریپتو باید صبور بود.

الان کوین ALIS حجم معاملات 24 ساعته اش 194 هزار و 521 دلاره شما اون رقم 2 هزار دلار رو از کجا آوردی؟ اگه کوین EQT منظورت بوده باشه، اون هنوز وقتش نرسیده، وقتش که برسه این قیمتهایی که الان داره دیگه رویا میشه واست.
90%~ توکن ALIS برای موسسین این توکن هست که به گفته خودشون تا 15% از توکن های صادر شده هست که قرار هست کاملا lock کنند!
درصورتی دارند 80%~ توکن ها رو میسوزونند که در حال حاضر بیشتر از 90 درصد توکن ها رو خودشون دارند!!! یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر 15% توکن هاشون رو قفل کنند حدود 75 درصد توکن های بعد از سوخت رو هم میتونند بفروشند!
https://etherscan.io/token/0xea610b...?a=0xed93fb4b30b31dd614d13e92b89aba1c6d12c9d4

Last edited:

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
90%~ توکن ALIS برای موسسین این توکن هست که به گفته خودشون تا 15% از توکن های صادر شده هست که قرار هست کاملا lock کنند!
درصورتی دارند 80%~ توکن ها رو میسوزونند که در حال حاضر بیشتر از 90 درصد توکن ها رو خودشون دارند!!! یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر 15% توکن هاشون رو قفل کنند حدود 75 درصد توکن های بعد از سوخت رو هم میتونند بفروشند!
https://etherscan.io/token/0xea610b...?a=0xed93fb4b30b31dd614d13e92b89aba1c6d12c9d4

طبق مدیومی که خودشون منتشر کردن گفتن به طور موقت قراره کل ساپلای رو نهایتا به مقدار 500 میلیون در نظر بگیرن (تموم این مقدار هم قراره قفل باشه تا روز سووزندن) و بعد از سوزوندن هم قرار هست فقط 80 میلیون کوین باقی بمونه و هم اینکه کل کوین هایی که در اختیار موسیسنش هست قراره قفل بشه تا هیچ کدوم از اعضای تیم نتونه سهمشو بفروشه و خب این مهمترین تفاوت استراتژی سوزوندن این کوین با کوین های مشابهشه.
حالا اگه بخوان بعدش دامپ کنن دیگه مهم نیست چون شما باید قبلش خارج شده باشی، هایپ فقط تا دو سه روز قبل ایونت ادامه داره.

Last edited:

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
درود خدمت دوستان عزیز
نظرتون رو درمورد کوین بیت کانکت میخواستم بدونم، با توجه به اینکه درحال حاضر رده 15 هست و قیمتش تابحال افزایشی بوده، چقدر میشه روش حساب کرد در بلند مدت ؟
بسیار سپاسگزارم

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
درود خدمت دوستان عزیز
نظرتون رو درمورد کوین بیت کانکت میخواستم بدونم، با توجه به اینکه درحال حاضر رده 15 هست و قیمتش تابحال افزایشی بوده، چقدر میشه روش حساب کرد در بلند مدت ؟
بسیار سپاسگزارم
سلام به هیچ عنوان سمت این کوین نرو این کارش تموم شد از این به بعد تو سرازیری هستش (طبق اطلاعاتی که من دارم، آمار غلط هم میدهند. نتونستن سود های مورد نظر رو پاسخ گو باشن شروع کردن به آمار سازی بهتره سمتش نری . البته این نظر منه ! )

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
دوست بالا باید درست بگن چون دیروز حجم معاملاتش 1/3 شد .من فکر میکردم نمودار اشتباهه. باورنکردنیه.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
دوست بالا باید درست بگن چون دیروز حجم معاملاتش 1/3 شد .من فکر میکردم نمودار اشتباهه. باورنکردنیه.
اون نمودار مبهم برای خودمم سوال بود که در این مورد توضیح برخی دوستان این بود که کوینهای هولد دیگه جزو کپ اون مارکت به حساب نمیان!(همون لندینگ که به ازاش سود میده).

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چخبر از بیترکس ؟؟؟ مایه ها پرید رسما ؟؟

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان نظرتون در مورد باگ جدید pairty چیه؟
مثل اینکه دیروز pairty یه باگ داده و حدود 600,000 تا اتر قفل شده ودیگه نمیشه خرجشون کرد.
یه کاربر به صورت اتفاقی زده یه کتابخونه رو قفل کرده والت های مالتی سیگ parity رو به فنا داده.
به نظرتون اتر گرون میشه با این اتفاق یا هارد فورک رخ میده؟

https://paritytech.io/blog/security-alert.html

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
PPC چطور یهو کشید بالا. دیشب روی $1.36 خریدم (بدون حساب کارمزد برای تبدیل و خرید ppc که دادم) 1.42 اینا فروختم ، امروز خودم 1.42 خریدم تا 1.58 رفته بود وقتی PPC من انتقال داده شد ، شد 1.51 منتظرم باز یکم بالا بره

Last edited:

اعیانی885

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
147
سلام دوستان
3 بیتکوین تو بیترکس داشتم که بن شده.به نظرتون امیدی هست که پولمون رو پس بدن؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام دوستان
3 بیتکوین تو بیترکس داشتم که بن شده.به نظرتون امیدی هست که پولمون رو پس بدن؟
بعید میدونم همه اکانتهای بیسیک همه کشورهارو دایرکت میکنه به صفحه ارسال مدارک تا از حالت بیسیک خودشون در بیارن 100 درصد نهاد مالی بواسطه امکان پولشویی بهش گیر دادن

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
دوستان آيا ميشه تو بيت فنيكس فعاليت كرد؟ چه محدوديت هايي داره؟

بالا