• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
سلام دوستان
3 بیتکوین تو بیترکس داشتم که بن شده.به نظرتون امیدی هست که پولمون رو پس بدن؟
من تو توییتر دیدم حتی یکی از بچه های ایرانی 16 و خورده ای بیت داشته تو بیترکس (با احتساب خورده ایش و قیمت فعلی بیت میشه 120 هزار دلار) بعید میدونم کسی بتونه بی خیال این همه پول بشه (این یه درس بزرگیه برای همه ما که تموم دار و ندار زندگیمون رو تو صرافی ها نگه نداریم)، صد در صد یه اقداماتی داره صورت میگیره، فقط باید صبور بود.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
بچه ها کسی تو ایران گروه تشکیل داده ؟ اینطوری میشه پمپ و دان رو در دست گرفت + میشه هرکی آمار جمع کنه و بعدش به اشتراک بزاریم تا بشه دقیقتر و بهتر تصمیم گرفت مخصوصا راجب آلت کوین و آی سی او ، اینطوری نه از پمپ و دان بهره مند میشیم + هر کسی هم اطلاعاتی داشته باشه شاید در اختیار بقیه نزاره چون تو سود و ضرر بقیه شریک نیس

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
بیت کوین عجب نوسانی کرد :confused: آلت کوین ها تکونی دادن :D اشخاصی که آلت به بیت کرده بودن چه اشتباهی کردن :general503:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
دیگه b2x نداریم؟ اون کم شدن فی و .. چی میشه؟

امروز اتریم خریدم نوسان 24 ساعته اش 1 درصد بود گفتم بالا نمیره رو همون $303 تو وکس بفروشم تا یه کریپتو دیگه بخرم. تا فروختم ، اتریم رفت بالا الان شده 311 . زیرو کش (zcash) هم 250 شده

vbd

Registered User
لایک‌ها
948

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چرا کنسل شد فورک ؟؟

احتمال داره دوباره انجام بشه ؟؟

dss

Registered User
لایک‌ها
198
bitconnect به احتمال زیاد کلاه برداری هست اگه سنگین سرمایه گذاشتید بکشید بیرون

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
الان که کنسل شده تو قیمت بیتکوین تاثیر منفی داره یا نه؟ من بیتکوین دارم ولی نمیدونم داشته باشم یا ردش کنم بره؟؟؟؟

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
الان که کنسل شده تو قیمت بیتکوین تاثیر منفی داره یا نه؟ من بیتکوین دارم ولی نمیدونم داشته باشم یا ردش کنم بره؟؟؟؟
معلوم نمیکنه ولی ممکنه آلتکوین ها بیشتر رشد داشته باشن مخصوصا اتریوم که خیلی وقته پایین مونده
این نمودار رو ببینید
https://www.bfxdata.com/positions/ethbtc
احتمالا یه هایپ حسابی رو اتریوم خواهیم داشت البته اگر اتفاق خاصی نیوفته

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
حواستون به advcash باشه
دیشب یه ویتدراو از wex داشتم ، صبح اومدم advcash دیدم وضعیت رو pending هست و زده To complete the transaction you need to pass the verification
تیکت برای wex زدم که میتونم تراکنش رو کنسل کنم و موجودی برگرده. همین دیروز 2 تا ویتدراو انجام دادم

-----------------------------

ویرایش.
به ادوکش تیکت زدم محدودیت ماهیانه رو رد کرده بودم.

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
امروز بالاخره کل موجودی از بیتترکس کشیدم بیرون :) یادشون رفته بود اکانت دیسیبل کنن :D مایه دار میشد, اما جایی بهتر نمیشه پیدا کرد حجم معاملاتش جون میداد واسه ترید روزانه خاک بر سرمالکش

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
تاثیر زیادی نداره بیت کوین ضربه های سنگین خورده قدرت به 10 رسیدن داره

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
امروز بالاخره کل موجودی از بیتترکس کشیدم بیرون :) یادشون رفته بود اکانت دیسیبل کنن :D مایه دار میشد, اما جایی بهتر نمیشه پیدا کرد حجم معاملاتش جون میداد واسه ترید روزانه خاک بر سرمالکش
اکانت شما رو نبسته بودن؟ یا بسته بودن و بعد باز کردن شما تونستید برداشت کنید؟ میشه بیشتر توضیح بدین در مورد اکانتتون که وریفای بیسیک بود یا Enhanced؟ ممنون

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اکانت شما رو نبسته بودن؟ یا بسته بودن و بعد باز کردن شما تونستید برداشت کنید؟ میشه بیشتر توضیح بدین در مورد اکانتتون که وریفای بیسیک بود یا Enhanced؟ ممنون
خیر اصلا بسته نشد احتمالا اکانتها بصورت دستی غیرفعال شدن چون اگر غیر این بود اکانت منم غیر فعال میشد
Enhanced بود شایدم چون رقم بالا بوده بی خیال شدن :) البته یکی از دوستان چند صفحه قبل اعلام کرد اکانتش دوباره باز کردن ولی خبری ازشون نشد

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان عزیز کوین ژاپنی ALIS همونطور که هفته پیش روز جمعه گفته بودم داره به روند صعودیش ادامه میده و به زودی ATH اش رو رد میکنه، هر کسی هفته پیش خریده بود، الان 70 درصد، شیرین تو سود بود. (قیمت فعلی 5940 در صرافی Coinexchange)

ادیت: کوین بعدی که تقریبا شبیه ALIS افزایش قیمت خواهد داشت EQT ــه (20 درصد از ساپلای فعلی که 10,777,869 ــه رو قراره بسوزونن، یعنی بعد از سوزوندن قراره چیزی حدود 8 میلیون و خورده ای باقی بمونه، علاوه بر این، ورژن آلفای محصولشون رو هم قرار هست تا دسامبر منتشر کنن، قیمت فعلیش بین 6000 تا 7000 در نوسانه، آذرماه دیگه این قیمت ها چیزی شبیه به رویا خواهد بود، من روی این کوین، کاملا صعودی هستم، تارگت من برای این کوین بالای 30 هزار ساتوشیه)

دوستان عزیز کوین ژاپنی ALIS افزایش قیمتش شروع شده، روزی که من پست پایینی رو فرستادم قیمت رو 2700 ساتوشی بود، الان قیمت رو 3500 ساتوشیه، قرار هست حدود 80 درصد ساپلای رو در تاریخ 17 نوامبر بسوزونه، اگر در CoinExchange یا Cryptopia هستید این فرصت رو از دست ندید، همین الان داره تو ترول باکس کوین اکسچنج هایپ میشه، حداقل تا قیمت 20 هزار ساتوشی میره، البته اگه بتونه مقاومت 10 هزار ساتوشی رو بشکونه، کوین های TRIG و FLIK نمونه های مشابه هستن که حدود 5 برابر پامپ شدن البته TRIG خیلی بیشتر پامپ شد.

Last edited:

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
دقیقا من می خواستم اتر به alis تبدیل کنم اما آخرش نفهمیدم باید چطوری با کریپتوپیا کار کنم
قبلا با changelly کار کردم اما سکه های زیادی نداره
راستی دوستان من حساب myetherwallet داشتم که هک شد... عموما با private key واردش میشدم برای راحتی... چون فقط یک copy/paste بود ، فک می کنم به همین دلیل ساده هک شدم و از clipboard دزدیده شده
من دیگه رفتم سمت اوبونتو... شما ویندوز کار می کنید؟ کار خاصی هم انجام میدید که هک نشید؟ (من ویندوز 7 بودم)

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
سلام
دقیقا من می خواستم اتر به alis تبدیل کنم اما آخرش نفهمیدم باید چطوری با کریپتوپیا کار کنم
قبلا با changelly کار کردم اما سکه های زیادی نداره
راستی دوستان من حساب myetherwallet داشتم که هک شد... عموما با private key واردش میشدم برای راحتی... چون فقط یک copy/paste بود ، فک می کنم به همین دلیل ساده هک شدم و از clipboard دزدیده شده
من دیگه رفتم سمت اوبونتو... شما ویندوز کار می کنید؟ کار خاصی هم انجام میدید که هک نشید؟ (من ویندوز 7 بودم)
سعي كنيد توي كليپ بورد وقتي آنلاين هستيد اطلاعات مهم رو طولاني آزاد نگه نداريد.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
دوستان عزیز کوین ژاپنی ALIS همونطور که هفته پیش روز جمعه گفته بودم داره به روند صعودیش ادامه میده و به زودی ATH اش رو رد میکنه، هر کسی هفته پیش خریده بود، الان 70 درصد، شیرین تو سود بود. (قیمت فعلی 5940 در صرافی Coinexchange)

ادیت: کوین بعدی که تقریبا شبیه ALIS افزایش قیمت خواهد داشت EQT ــه (20 درصد از ساپلای فعلی که 10,777,869 ــه رو قراره بسوزونن، یعنی بعد از سوزوندن قراره چیزی حدود 8 میلیون و خورده ای باقی بمونه، علاوه بر این، ورژن آلفای محصولشون رو هم قرار هست تا دسامبر منتشر کنن، قیمت فعلیش بین 6000 تا 7000 در نوسانه، آذرماه دیگه این قیمت ها چیزی شبیه به رویا خواهد بود، من روی این کوین، کاملا صعودی هستم، تارگت من برای این کوین بالای 30 هزار ساتوشیه)
بعضي كوين ها توي اين ماركت خوب پامپ ميشن. نمونش تو پست بالاترگفتم .rec (regalcoin) از 1 دلار به نزديك 100 دلار رسيد در زمان كم. يكي ديگه از 1 ساتوشي شد 33 ساتوشي !!

بالا