• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
خوب چطور انتخابشون کنیم تعدادشون زیاده و زمان پامپشون نامعلوم
منظوذتون این صرافیه ؟ coinexchange.io
مشکلی با ما نداره ؟ مثل بیت ترکس نشه
به صورت رندوم باید انتخاب کنید چون هیچ کدوم فاندامنتال مشخصی ندارن، به خاطر همین میگم پرریسکه، بله همون صرافیه.
بهتره صداشو در نیاریم، من همیشه با چیز شکن لاگین میکنم.

• Like
Reactions: vbd

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
این بیت کوینم بالا رفتنش یه دردسره پایین اومدنش یه دردسر
دقیقا، لعنتی بالا یا پایین رفتنش هیچ وقت به سودم نبوده، بالا رفته من رو آلت کوین ها گیر بودم، پایین اومده، بیت هام آزاد بوده و نیاز به پول هم داشتم مجبور شدم رو قیمت کمتر بفروشمش، خلاصه در هر حالتی به ضررم تموم شده:general208:

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دقیقا، لعنتی بالا یا پایین رفتنش هیچ وقت به سودم نبوده، بالا رفته من رو آلت کوین ها گیر بودم، پایین اومده، بیت هام آزاد بوده و نیاز به پول هم داشتم مجبور شدم رو قیمت کمتر بفروشمش، خلاصه در هر حالتی به ضررم تموم شده:general208:
منم همین بودم دیروز کلی فروخته بودما گفتم شب میبرن بالا جا میمونم خرید کردم و صبح :general208:

Last edited:

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
منم همین بودم دیروز کلی فروخته بودما گفتم شب میبرن بالا جا میمونم خرید کردم و صبح :general208:
وقتی در حال دامپه و فروختی دیگه نباید واردش بشی، به این افزایش های موقتی (که نهایتا بیشتر از چند ساعت (گاهی وقتها نهایتا یکی دو روز) طول نمیکشه، اصطلاحا dead cat bounce میگن، یعنی یه جورایی نقش فریبکارانه رو ایفا میکنن و نباید گولشون رو خورد، این قانون تو هر کوینی صدق میکنه، در کل کوینی که پامپ شده و حالا تو دامپه برای مدتی اصلا نباید طرفش رفت تا کامل دامپشو بکنه و به ثبات برسه، در مورد پامپ هم عکس همین قضیه صادقه، اگه از پامپ جا موندی نباید به هیچ وجه پامپ رو دنبال کنی)

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
من 0.7 بیتکوین داشتم فروختم البته یه بیتکوین کلا همیشه دارم یعنی نمیفروشم تا 5 سال دیگه اونو مابقیو سر وقتش ببینم باشه میفروشم دیروز حس کردم موقشه فروختم البته بیت تا دو سه ماه دیگه ممکنه بالای 8-9 هم بشه ولی برا کوتاه مدت سرمایه گذاری خوبی نیست بیت

world15

Registered User
لایک‌ها
837
اینجا چقد همه غرب زده شدن ینی برا این اصطلاحات معادل فارسی نیس؟! همش شده کلمات و اصطلاحات انگلیسی پامپ دامپ کوین فاندامنتال ...

اعیانی885

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
147
سلام دوستان
کمکی بکنید من همه سرمایم رو تو بیترکس از دست دادم.
دوستانی که واردن کمک کنن و راهنمایی کنن که یه سایت که معتبر باشه و با ایرانیها کار کنه معرفی کنن و بگن چه کویینی بخریم تا ضررها جبران بشه.
خیلی ممنون از همه عزیزان

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
دوستان می خواستم بدونم ما که ایران هستیم حساب ها رو نمی بندن؟ مثلا در مورد بلاک چین چه جوری هست؟ کوین بیس هم کشورهایی رو که ساپورت می کنه ایران جزشون نیست؟ پس کجا باید معامله کرد؟

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
اینجا چقد همه غرب زده شدن ینی برا این اصطلاحات معادل فارسی نیس؟! همش شده کلمات و اصطلاحات انگلیسی پامپ دامپ کوین فاندامنتال ...
والا من از سال 2013 که وارد این ماجراها شدم، فقط با اسامی و اصطلاحات لاتینش آشنایی دارم، شما اگر اطلاعاتی در مورد معادل فارسی این اصطلاحات دارید، ممنون میشم در اختیار من و بقیه بگذارید. به هر حال کسی که به انگلیسی تا حدی مسلط باشه دیگه چندان لزومی نداره که معادل فارسیش رو بدونه.

world15

Registered User
لایک‌ها
837
والا من از سال 2013 که وارد این ماجراها شدم، فقط با اسامی و اصطلاحات لاتینش آشنایی دارم، شما اگر اطلاعاتی در مورد معادل فارسی این اصطلاحات دارید، ممنون میشم در اختیار من و بقیه بگذارید. به هر حال کسی که به انگلیسی تا حدی مسلط باشه دیگه چندان لزومی نداره که معادل فارسیش رو بدونه.
منم امروز این صفه رو فقط دیدم چون ب سایتاشون سر نمیزدم ولی معلومه coin ک یعنی سکه. pump یعنی تلمبه احتمالا اینجا میشه فوران و بادکرده یعنی قیمتش صعود کرده.. dump هم میشه اشغال و فرورفتگی و بهم فشردگی شاید اینجا میشه قیمتش کاسته شده.. معانی دیگه هم داره :general711:

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
سلام دوستان ;)

این بیت کوین کش که ملقب به بیت کوین کش وحشی هست، امروز باز قاط زده 980 دلار شده :D
یه هفته پیش تقریبا 300 دلار بود

نیم ساعت دیگه فکر کنم 1000 دلار رو رد کنه :eek:

واقعا هیچ چیز این کار قابل پیش بینی نیست

8030

Registered User
لایک‌ها
465
سلام دوستان
کمکی بکنید من همه سرمایم رو تو بیترکس از دست دادم.
دوستانی که واردن کمک کنن و راهنمایی کنن که یه سایت که معتبر باشه و با ایرانیها کار کنه معرفی کنن و بگن چه کویینی بخریم تا ضررها جبران بشه.
خیلی ممنون از همه عزیزان

بنظرم رو بيت كش ميتوني جبران كني.همين يكماه پيش 300 دلار بود الان 940 دلاره.خودم رو330 دلار خريدم ولي سر يه تحليل اشتباه رو 440 دلار فروختم.
منم 16 هزار دلار تو بيتركس از دست دادم.زيادم بهش فكر نميكنم چون كسي كه وارد اين بازار ميشه كافيه راهش رو پيدا كنه و كمي استعداد داشته باشه دوباره ميتونه برگرده و ضرر رو جبران كنه.
منم شخصا توصيه ميكنم تريد روزانه رو بزارين كنار و رو دراز مدت حساب باز كنين وفقط از كيف پول رو كامپيوترتون استفاده كنيد و به هيچ وجه از كيف انلاين يا اكسچنج خارجي استفاده نكنينن.
براي چنج كوينها هم shape shift خوبه ولي في يكم بالاست.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام دوستان ;)

این بیت کوین کش که ملقب به بیت کوین کش وحشی هست، امروز باز قاط زده 980 دلار شده :D
یه هفته پیش تقریبا 300 دلار بود

نیم ساعت دیگه فکر کنم 1000 دلار رو رد کنه :eek:

واقعا هیچ چیز این کار قابل پیش بینی نیست
حالت الاکلنگ با بیت کوین پیدا کردن اما گویا کاهش بیت کوین بخاطر SegWit2x - کش تا 1100 یا 1200 بعید نیست صعود کنه و دوباره سقوط با مغز :)

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
حالت الاکلنگ با بیت کوین پیدا کردن اما گویا کاهش بیت کوین بخاطر SegWit2x - کش تا 1100 یا 1200 بعید نیست صعود کنه و دوباره سقوط با مغز :)

احتمالا بله

ولی سقوط با مغزش بازم معلوم نیست
راحت تو این هفته میشد سرمایه رو 3 برابر کرد، از دستم پرید :general208:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
من rise حدود 4 ماهی هست در حالت staking قرار دادم بسیار پر سود قیمت بکشه بالا 2 سر سود هم قیمت خود کوین بالا رفته هم سود ماهانه کسانی که کم خطر هستن میتونن فقط زمان تبدیل کوین به بیت از اکسچنج استفاده کنن کم کم کوین وارد اکسچنج کنن تبدیل به بیت و خارج کنن دوباره مقدار بعدی اینجوری درصد ریسک بالا کشیدن موجودی به حداقل می رسونن می مالن در امثال بیتترکس :D

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
من rise حدود 4 ماهی هست در حالت staking قرار دادم بسیار پر سود قیمت بکشه بالا 2 سر سود هم قیمت خود کوین بالا رفته هم سود ماهانه کسانی که کم خطر هستن میتونن فقط زمان تبدیل کوین به بیت از اکسچنج استفاده کنن کم کم کوین وارد اکسچنج کنن تبدیل به بیت و خارج کنن دوباره مقدار بعدی اینجوری درصد ریسک بالا کشیدن موجودی به حداقل می رسونن می مالن در امثال بیتترکس :D

rise الان 24 سنت هست :)
نسبت به 4 ماه قبل تقریبا 24 برابر شده
به نظرتون تا کجا میره؟

کلا شما آدم پرسودی هستین، دمتون گرم، به شما حسودیم میشه :confused:
شما که وضعت خوبه به ما یه 2 میلیون وام کم بهره با مدت پرداخت 5 ساله بده لطفا :D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
rise الان 24 سنت هست :)
نسبت به 4 ماه قبل تقریبا 24 برابر شده
به نظرتون تا کجا میره؟
کلا شما آدم پرسودی هستین، دمتون گرم، به شما حسودیم میشه :confused:
شما که وضعت خوبه به ما یه 2 میلیون وام کم بهره با مدت پرداخت 5 ساله بده لطفا :D

2-3 دلار احتمالا نیمه دوم 2018
توی این بازار احساسی تصمیم نگیری بیشتر رو سودی تا ضرر
اکانت بیت pm کن :)

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
2-3 دلار احتمالا نیمه دوم 2018
توی این بازار احساسی تصمیم نگیری بیشتر رو سودی تا ضرر
اکانت بیت pm کن :)

آخه قابل پیش بینی نیستند لامصبا چطوری احساسی تصمیم نگیریم؟

در مورد
Golem
و
Salt

دوست دارم تحلیلتون رو بدونم
ممنون میشم توضیحاتی ارائه کنید

بالا