• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
exmo.com بدون وریفای محدودیت برداشت و واریز داره ؟

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
bitfinex قابل اعتماد هست یا نه به نظرتون؟
ویرایش: توی سایتش نوشته برای ایرانی ها ممنوعه.در ضمن عجیب این بود که برای امریکایی ها هم گویا ممنوع هست!

Last edited:

dss

Registered User
لایک‌ها
198
قبلاً که انتقالش خیلی طول میکشید. اون اوائل همین کند بودن باعث شد سود خوبی از دست بدم و برم تو ضرر، چند وقت پیش هم اینجا پرسیدم مدت زمان انتقالش بهتر نشد؟ گفتن چرا سریعتر شده اما انتقال دادم، فرقی با قبل نداشت زیاد طول کشید. الان چطوره؟ چند ساعتی طول میکشه؟ اتریوم که کمتر 30 دقیقه ترنسفر می شد.
تا حالا انتقال ندادم. طبق آمار گفتم.
https://dollarvigilante.com/blog/20...-50-while-bitcoin-drops-1000-in-24-hours.html

حجم بسيار زيادي آلتكوين در برابر بيتكوين براي مبادلات در ماركت ها وجود داره. فكر نمي كنم در زمان كم بطونه جاي بيتكوين بياد كه اين مستلزم ريزش شديد قيمت آلتكوين هاست.

تو بازار اسم مهمه. فعلا بیتکوین اسمش قویه.
دوستان تحلیلتون از بیت کوین کش چیه؟!
بنظرتون برا شش ماه بیت کوین بگیریم یا کش؟!
ممنون

این احتمال هست که segwit2x هنوز توسط یه عده دیگه اجرا بشه اون موقع میشه به بیتکوین امید بست. فعلا بیت ریزشیه و کش افزایشی. 50 50 بنظرم بهتره. تا ببینیم بازار تا 1ماه دیگه چیکار میکنه. یا راه کم ریسکتر اینه صبر کنید اون سقوطش تموم بشه و اون یکی سقوطش شروع. ولی کش احتمال داره بره بالا 2k $

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
204
با توجه به تعداد supply و قیمتی که الان دارن تا 6 ماه دیگه رشد چندانی ندارن بلند مدت بالای یکسال من زیاد به ماندگاری بیت کوین و آلت کوینها خوش بین نیستم چون کم کم دارن سیستم اقتصادی دنیارو تحت تاثیر مخربشون قرار میدن و دولتها ممکنه تدابیر سختی اتخاذ کنن

سلام
ممنون بابت توضیحات در مورد این دو کوین

ولی در مورد کریپتو کارنسی ها مثل بیت کوین و آلت کوینها نمیدونم چرا من بر عکس شما دارم فکر میکنم :)
به نظر من که تازه اول راه هستند اینا و این سیستمها دنیای اقتصاد رو در دست خواهند گرفت، درسته بعضی از دولتها میگن اینها دارن به اقتصاد و اینها دارن آسیب میزنن و مخربن، ولی پست پرده خودشون دارن با اینها کار میکنند، ابر قدرتهایی مثل روسیه هم 100 درصد چنین سیستمهایی برای خودشون راه اندازی کردند.

دولتها همیشه دنبال منافع خودشون هستند و هر چیزی رو که نتونند روش تسلط داشته باشند رو غیر قانونی و مخرب اسم گذاری میکنند :D

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
تا حالا انتقال ندادم. طبق آمار گفتم.
https://dollarvigilante.com/blog/20...-50-while-bitcoin-drops-1000-in-24-hours.html

تو بازار اسم مهمه. فعلا بیتکوین اسمش قویه.

این احتمال هست که segwit2x هنوز توسط یه عده دیگه اجرا بشه اون موقع میشه به بیتکوین امید بست. فعلا بیت ریزشیه و کش افزایشی. 50 50 بنظرم بهتره. تا ببینیم بازار تا 1ماه دیگه چیکار میکنه. یا راه کم ریسکتر اینه صبر کنید اون سقوطش تموم بشه و اون یکی سقوطش شروع. ولی کش احتمال داره بره بالا 2k $
شما درست مي گيد بيت كوين با اين شرايط حال و روز خوشي نداره .
احتمالا اين كاهش قيمت بيت كوين ديگه اصلاح قيمت نيست كه برگشت داشته باشه بيت كش داره والوم رو از بيت كوين مي گيره !!! دارن به سمت بيت كش ميرن.
هزاران تراكنش پندينگ و طولاني بيت كوين كار دستش داد. مگر اينكه دارندگان بيت كوين عرضه را محدود كنند وگرنه گمونم بيت كوين نيمي از ارزش خودوشو از دست بده.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
البته میشه استفاده کرد ولی بنظرم بهتره با شکل صحیحش باشه چون ایرانیا عادت دارن همه کلمات انگلیسی رو هم اشتباه تلفظ میکنن مثلا تا جایی ک شنیدیم سوپلای درسته و شما گفتی کل ساپلای ک همون کل موجودی تو فارسی میشه
بله شما درست میگید، تلفظ صحیحش سوپلایه، ممنون بابت اینکه گفتید. به هر حال من ترجیح میدم از معادل فارسیش استفاده نکنم چون کل فضای مربوط به کریپتوکارنسی ها و کلا دنیای ترید در کل دنیا با یک زبان اون هم "انگلیسی" شناخته و تعریف شده، یادگیری اونها هم بایستی به زبان انگلیسی باشه.

dss

Registered User
لایک‌ها
198
شما درست مي گيد بيت كوين با اين شرايط حال و روز خوشي نداره .
احتمالا اين كاهش قيمت بيت كوين ديگه اصلاح قيمت نيست كه برگشت داشته باشه بيت كش داره والوم رو از بيت كوين مي گيره !!! دارن به سمت بيت كش ميرن.
هزاران تراكنش پندينگ و طولاني بيت كوين كار دستش داد. مگر اينكه دارندگان بيت كوين عرضه را محدود كنند وگرنه گمونم بيت كوين نيمي از ارزش خودوشو از دست بده.
بهتره اونقدرها هم عجله نکنیم. چند ماه پیش هم فکرکنم این شرایطو داشتیم
حرفا این آقا هم جالبه

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان حواستون باشه bitcoin cash یدفه میاد پایین ضرر نکنید.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
به نظر من قضیه بیتکوین اصلاح قیمته و احتمالا تا 40 درصد ارزش نهاییش که 7500 بوده رو از دست میده و 3000 تا میاد پایین و دوباره شروع میکنه
به نظر شما مقاومت بعدی کی هستش ؟

وضعیت بیتکوین طوری شده که سرمایه های اصلی رفته زیر دست یه عده محدود به خاطر همین اصلا براشون ریزش و این مسائل اهمیت نداره

بیتکوین کش هم میتونه 2000 تا رو رد کنه

Jimm

Registered User
لایک‌ها
197
با توجه به اندیکاتور مک دی یک ساعته محدوده مقاومت بعدی قیمت 5675 هستش که تو عکس مشخص کردم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
ممکنه بیت کوین کش با سر بخوره زمین؟ من تجربه سقوط 60 درصدی رو با این شیت کوین داشتم. کافیه من بخرم 1 ساعته میاد رو 900

احتمال اینم هست بیت کوین تا یه قیمیتی بیا پایین بعد یهو دیوانه وار بره بالا 10 هزار هم رد کنه

این پشت پرده ای ها هم خوب بلدن موج راه بندازن و همه رو به سمت خرید بیت کوین کش با قیمت بالا سوق بدن. بیت کوین کش که کسی 500 دلار هم نمی خرید الان همه دارن روی 2500 میخرن

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
به نظرتون موقع خریید بیت کوین هست؟ یا بیت کش تا 3000 تا هم میره؟

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
ممکنه بیت کوین کش با سر بخوره زمین؟ من تجربه سقوط 60 درصدی رو با این شیت کوین داشتم. کافیه من بخرم 1 ساعته میاد رو 900

احتمال اینم هست بیت کوین تا یه قیمیتی بیا پایین بعد یهو دیوانه وار بره بالا 10 هزار هم رد کنه
الان volume بیتکوین کش بالاست حدود ده میلیونه فعلا میره بالا ولی یدفه میریزن به نظر من اصلا ریسک نکنید این پامپ و دامپ خیلی ها رو زخمی میکنه.

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
شما به حجم مبادلات هم نگاه کنید می بینید نزدیک 4 میلیارد سایت بیت هامب ریخته توی بیت کوین کش.این واقعن دستکاری بازار هست توی روز روشن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
BCH تو وکس تا 2900 اومد در عرض چند دقیقه رفت رو 2500 الان بار داره میره بالا ..

هه موقع ویرایش داره پایین میاد 2300

Last edited:

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
حالا جدای از این مسایل به نظرتون بیت کش بلند مدت 5 تا رو رد می کنه یا کلن امیدی بهش هست ؟

2hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
دوستان بهترین والت برای بیتکوین کش چیه؟که ایرانم قبول کنه
(به جز btc.com که فیلتره و blockchain که به صورت آزمایشی برای کاربران قدیمی BCH رو فعال کرده.)

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
مثل اینکه رشد بیت کوین شروع شد 6000 رو رد کرد. همین 3 دقیقه تا زمان ویرایش پست 6200 رو هم رد کرد. چند دقیقه پیش 5600 بود
پول من پیش wex بیشعوره 2 روزه جواب تیکت رو ندادن. 10 تا تاپیک تو بیت کوین تاک به اسم wex هست کدوم مال اونائه ؟

بیت کوین کش زیر 1800 دلار. پشت پرده ای ها خوب سودی به جیب زدن.
اون احمقایی که روی بالای 2500 خریده زده بودن در عرض چند دقیقه بالای 30 درصد ضرر کردن. شاید باز بکشه بالا اون احمقا هم به سود برسن

Last edited:
بالا