• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
بهترین کیف گولی که کد های بیت کویین رو دانلود کنه چی هست؟
اگر از این کیف استافده کنم بلاک چین قطع میشه؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
درصد هاش چطور هست؟
روش های پرداخت ؟ ورفای نمیخاد؟
روی سایت برای خرید اقدام کنید درصدهاش دستتون میاد. وریفای برای خرید با کارت اعتباری میخواد ولی برای پرفکت یا موارد دیگه خیر

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان از این کانال ها یا گروه های تلگرام سراغ دارید که کارشون پامپ باشه ؟

اگر چنتا از اینا رو پیدا کنیم میتونیم بفهمیم کدوم کوین میخواد پامپ بشه

اعیانی885

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
147
معاون بانک مرکزی:
برنامه بانک مرکزی برای بیت کوین هنوز نهایی نشده اما باید توجه داشته باشیم که بیت کوین نوسانات شدیدی دارد و در یک سال اخیر ارزش آن ۱۰ برابر شده است.

به همین دلیل یک عدم اطمینان وجود دارد که آیا می توان به این ارز اطمینان کرد زیرا هم اکنون به نظر می رسد برخی سوداگران به بیت کوین هجوم برده اند.

اگر بانک مرکزی زودتر به جمع‌بندی برسد تا پایان امسال نظر خود را درباره بیت‌کوین اعلام خواهد کرد/فارس

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
الان تو اخبار داشت میگفت بیتکوین قانونی نیست نیان بگیرنمون هه
آخه من تعجب مي كنم بيت كوين كجاش هرميه !!! هرم سرمجموعه مي خواد اعضا مي خواد .چه حرفايي آدم ميشنوه

dss

Registered User
لایک‌ها
198
بهتر به تعداد برابر بیتکوین کش خرید کنیم. 1 بیت دارم 1 بیت کوین کش هم بگیریم. از این جنگ سالم بیایم بیرون

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان فکر کنم تا ۱۰ دقیقه دیگه پامپ bitcoin cash دوباره شروع میشه ...

2hm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
الان تو اخبار داشت میگفت بیتکوین قانونی نیست نیان بگیرنمون هه

تو این مملکت نفس کشیدنم غیر قانونیه
احتمالا بیت کوین غیر قانونی اعلام میشه که مردم سرمایه ها از بانکهای ایران نکشن بیرون بیتکوین بخرن.
بذارن راحت خود بانک پول مردمو بالا بکشه صفا کنه

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان فعلا نگفتن غیر قانونیه گفتن زیاد بالا پایین میشه نخرید ضرر می کنید.

ممکن است به این تصمیم برسد که ارز رمزینه نیز به صورت انحصاری در اختیار بانک مرکزی باشد و انگاه ممکن است که بیت کوین را به صورت اسکناس منتشر کنیم.

وی توضیح داد: این در حالی است که خود بیت کوین از نظر فنی و تکنولوژیکی بحث قوی دارد ولی این ابزار نوسان دارد؛ یعنی به همان اندازه که قیمت رشد یافته به همان اندازه هم قیمت ممکن کاهش یابد؛ پس کلاهبرداری روی این ابزار بسیار زیاد است.

https://www.mehrnews.com/news/4142799/قوه-قضاییه-و-دادستانی-به-دنبال-نظارت-بر-بیت-کوین

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
میبینیم که مدتیه دوستان تحلیل محلیل نمیذارن... کوینی رو پیشنهاد نمیدن:-( فک کنم از آشفتگی بازاره...

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بالاخره امروز تونستم کوین ALIS رو با بیشتر از 100 درصد سود بفروشم، امیدوارم بقیه دوستان هم از این فرصت استفاده کرده باشن.
سلام به همه دوستان عزیز فعال در حوزه کریپتوکارنسی ها و بیت کوین

با توجه به مشکلات به وجود اومده برای کاربران ایرانی از جانب سایت بیترکس، اوضاع ترید برای ما اصلا خوب نیست و بسیاری در حال حاضر سرمایه های زیادی رو از دست دادن. باید از مجاری قانونی و از طریق افراد با نفوذ ایرانی مقیم خارج اقدامی جدی صورت بگیره، اگر در توییتر به اعتراض ها ادامه داده بشه تاثیرش صد در صد به زودی مشاهده خواهد شد و لطفا به اعتراضهاتون ادامه بدید.

در حال حاضر اگر هنوز بیت کوین موجود دارید من برای خرید دو کوین ALIS و EQT رو پیشنهاد میکنم، کوین ژاپنی ALIS حدود 80 درصد از ساپلای خودش رو قراره در اواسط نوامبر بسوزونه و همین بهانه ایست برای افزایش قیمتش، کوین EQT هم 20 درصد از ساپلایش رو قراره همون اواسط نوامبر بسوزونه و همینطور در ماه نوامبر قرار ورژن آلفای محصولشون رو بیرون بدن. خلاصه این دو کوین با توجه به صعودی بودن بیت کوین بهترین گزینه برای خرید و نجات از وضعیت فعلی هستن. هر کدوم حداقل سه برابر پامپ میشن

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
من یکی که می خواستم alis بگیرم اما آخرش نفهمیدم چطوری باید تبدیل کنم ;)

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان نظرتون در مورد این اکسچنج چیه؟

liqui.io

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
سلام
من یکی که می خواستم alis بگیرم اما آخرش نفهمیدم چطوری باید تبدیل کنم ;)
قیمتش از اون موقعی که شما تصمیم به تبدیل گرفتی 2 برابر شده :general410:
Cryptopia فقط ALIS / BTC داره . هر کوینی داری باید اول به بیت کوین تبدیل کنی بعد آلیس جون رو بخری

abc.abc

Registered User
لایک‌ها
84
قیمتش از اون موقعی که شما تصمیم به تبدیل گرفتی 2 برابر شده :general410:
Cryptopia فقط ALIS / BTC داره . هر کوینی داری باید اول به بیت کوین تبدیل کنی بعد آلیس جون رو بخری
ممنون از توجهتون
مهم نیست می تونم اتریوم رو به بیت کوین تبدیل کنم یا از ایکسچنج دیگه ای استفاده کنم (اما نمیدونم کدوم یکی معتبر هست)
کلا روش کار رو نمیدونم که چطور باید عملیات تبدیل رو انجام بدم ، با changlly.com یکدفعه تبدیل کردم اما چندتا کوین بیشتر نداره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ممنون از توجهتون
مهم نیست می تونم اتریوم رو به بیت کوین تبدیل کنم یا از ایکسچنج دیگه ای استفاده کنم (اما نمیدونم کدوم یکی معتبر هست)
کلا روش کار رو نمیدونم که چطور باید عملیات تبدیل رو انجام بدم ، با changlly.com یکدفعه تبدیل کردم اما چندتا کوین بیشتر نداره

https://coinmarketcap.com/currencies/alis/#markets

بالا