• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
مثل اینکه رشد بیت کوین شروع شد 6000 رو رد کرد. همین 3 دقیقه تا زمان ویرایش پست 6200 رو هم رد کرد. چند دقیقه پیش 5600 بود
پول من پیش wex بیشعوره 2 روزه جواب تیکت رو ندادن. 10 تا تاپیک تو بیت کوین تاک به اسم wex هست کدوم مال اونائه ؟

بیت کوین کش زیر 1800 دلار. پشت پرده ای ها خوب سودی به جیب زدن.
اون احمقایی که روی بالای 2500 خریده زده بودن در عرض چند دقیقه بالای 30 درصد ضرر کردن. شاید باز بکشه بالا اون احمقا هم به سود برسن
freebit.JPG سایت بلاک چین که دقیقا برعکس حرف شماست

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
مثل اینکه رشد بیت کوین شروع شد 6000 رو رد کرد. همین 3 دقیقه تا زمان ویرایش پست 6200 رو هم رد کرد. چند دقیقه پیش 5600 بود
پول من پیش wex بیشعوره 2 روزه جواب تیکت رو ندادن. 10 تا تاپیک تو بیت کوین تاک به اسم wex هست کدوم مال اونائه ؟

بیت کوین کش زیر 1800 دلار. پشت پرده ای ها خوب سودی به جیب زدن.
اون احمقایی که روی بالای 2500 خریده زده بودن در عرض چند دقیقه بالای 30 درصد ضرر کردن. شاید باز بکشه بالا اون احمقا هم به سود برسن

d;یکی از اون احمق ها من بودم

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
بیتکوین کش رو پامپ کردن بعد سایت bithumb که اکثر volume روش بود رو آوردن پایین دامپ کردن الان کسایی که بیتکوین کش دارن تو bithumb به فنا رفتن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
مشاهده پیوست 1042521 سایت بلاک چین که دقیقا برعکس حرف شماست
من قیمت سایت wex رو می گفتم. الان تو wex بالای 6200 هست exmo و hitbtc هم دور و بر 6100

بیتکوین کش رو پامپ کردن بعد سایت bithumb که اکثر volume روش بود رو آوردن پایین دامپ کردن الان کسایی که بیتکوین کش دارن تو bithumb به فنا رفتن
بالای 11 میلیارد ولوم تو 24 ساعت بوده راحت میلیارد دلاری سود کردن کسایی که قیمتا رو کشیدن بالا و بعد زدنش زمین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
آخرش کسی تاپیک wex تو بیت کوین تاک رو نداد.

کثافتا 2 روزه جواب تیکتم رو ندادن اونم درست بعد لغو تراکنش advcash . از اینور advcash گفت مدارک رو برای وریفای آپلود کن:general710:

Last edited:

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
با توجه به تعداد supply و قیمتی که الان دارن تا 6 ماه دیگه رشد چندانی ندارن بلند مدت بالای یکسال من زیاد به ماندگاری بیت کوین و آلت کوینها خوش بین نیستم چون کم کم دارن سیستم اقتصادی دنیارو تحت تاثیر مخربشون قرار میدن و دولتها ممکنه تدابیر سختی اتخاذ کنن

دوستان کسی میتونه در مورد Supply یه توضیح بده ؟ از کجا باید بفهمیم و اینکه بالا یا پایین بودنش چه معنی برای هر آلت یا بیت کوین داره ؟

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
این کاهش بیتکوین رو ی جورایی دامپ حساب کنید جو سازی هم نکنید از این خبرا نیست کعه بیتکوین بره کنار
افزايش قيمت بيت كش نوعي پامپ موقتي هستش احتمالا و مثل سابق دوباره بيت كش ريزش شديدي خواهد داشت.
فعلا خيلي ها با جوسازي دارن قيمتش را ميبرن بالا اما بنظرم بيت كش پشتوانه بيت كوين را نداره و هر لحظه احتمال ريزش قيمت ‌تا محدوده 600 دلار داره.

Last edited:

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
بیت فینکس هم تجارت رمزارز ها را برای ایرانیان ممنوع کرد! تصویر زير پاسخ بیت فنیکس به یکی از کاربران ایرانی است که در آن تحریم های بانکی علیه ایران را دلیل این محدودیت می داند.
photo_2017_11_12_18_39_53.jpg

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
یک هارد درایو با مقداری بیت کوین، به ارزش كنوني ۵۶ میلیون دلار، در مرکز زباله‌ای به اندازه یک زمین فوتبال دفن شده است! کوزه‌ی پر از طلا !!!
دلتان می‌خواهد آن را پیدا کنید؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
این کیف پولای انلاین کدوماش رو استفاده می کنید؟ اینا رو هم می بندن برای ایرانی ها؟ مثلا بلاک چین یا exodus چه طوری هست؟ خود سایت hitbtc هم والت داره؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این کیف پولای انلاین کدوماش رو استفاده می کنید؟ اینا رو هم می بندن برای ایرانی ها؟ مثلا بلاک چین یا exodus چه طوری هست؟ خود سایت hitbtc هم والت داره؟

والت PC استفاده کن برای سرمایه های درازمدت

والت های صرافی 100 درصد ناامنه

ولی به خاطر زمان و فی انتقال ما پولامون رو توی والت صرافی نگه میداریم

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
والت PC استفاده کن برای سرمایه های درازمدت

والت های صرافی 100 درصد ناامنه

ولی به خاطر زمان و فی انتقال ما پولامون رو توی والت صرافی نگه میداریم
تشکر مقصدوت همین هایی هست که باید دانلود بکنی؟ میشه بک اپ گرفت مثلا توی هارد و فلش؟چون به ویندوز هم اعتمادی نیست.بعد چه طور نا امنه ؟ انوخت اگر توی صرافی باشه مبادله ها سریع انجام میشه؟ البته چون من می خوام از پول کمی شروع کنم و مبادله بکنم توی همون صرافی باید باشه مگر این که بخوام زیادش بکنم.

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان بهترین راه خرید بیت کویین چی هست؟
بجز صرافی های ایارانی که موقع ارزونی موجود ندارم و درصد بالا میشکن روش؟
من حساب بانکی خارجی و visa هم دارم
از چنچر ها با پرفک مانی میشه خرید زد؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
دوستان بهترین راه خرید بیت کویین چی هست؟
بجز صرافی های ایارانی که موقع ارزونی موجود ندارم و درصد بالا میشکن روش؟
من حساب بانکی خارجی و visa هم دارم
از چنچر ها با پرفک مانی میشه خرید زد؟
من معمولا از این سایت خرید می کنم https://www.xmlgold.eu/ منطقیه زمان ارزونی خریدار زیاد میشه و بیت کوین کم ولی اکثر فروشنده های ایرانی طمع باهاش قاطی میکنن برای همین قضیه خیلی شور میشه الان همه دنبال خریدن فروشنده بعیده پیدا کنی :)

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
تشکر مقصدوت همین هایی هست که باید دانلود بکنی؟ میشه بک اپ گرفت مثلا توی هارد و فلش؟چون به ویندوز هم اعتمادی نیست.بعد چه طور نا امنه ؟ انوخت اگر توی صرافی باشه مبادله ها سریع انجام میشه؟ البته چون من می خوام از پول کمی شروع کنم و مبادله بکنم توی همون صرافی باید باشه مگر این که بخوام زیادش بکنم.
معمولا هر کوین کیف پول خودش توی وب سایتش معرفی کرده کیف پول حالت encrypt و backup داره که می تونی توی هارد و فلش پشتیبان تهیه کنی.

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
من معمولا از این سایت خرید می کنم https://www.xmlgold.eu/ منطقیه زمان ارزونی خریدار زیاد میشه و بیت کوین کم ولی اکثر فروشنده های ایرانی طمع باهاش قاطی میکنن برای همین قضیه خیلی شور میشه الان همه دنبال خریدن فروشنده بعیده پیدا کنی :)
درصد هاش چطور هست؟
روش های پرداخت ؟ ورفای نمیخاد؟

بالا