• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بنظرم رو بيت كش ميتوني جبران كني.همين يكماه پيش 300 دلار بود الان 940 دلاره.خودم رو330 دلار خريدم ولي سر يه تحليل اشتباه رو 440 دلار فروختم.
منم 16 هزار دلار تو بيتركس از دست دادم.زيادم بهش فكر نميكنم چون كسي كه وارد اين بازار ميشه كافيه راهش رو پيدا كنه و كمي استعداد داشته باشه دوباره ميتونه برگرده و ضرر رو جبران كنه.
منم شخصا توصيه ميكنم تريد روزانه رو بزارين كنار و رو دراز مدت حساب باز كنين وفقط از كيف پول رو كامپيوترتون استفاده كنيد و به هيچ وجه از كيف انلاين يا اكسچنج خارجي استفاده نكنينن.
براي چنج كوينها هم shape shift خوبه ولي في يكم بالاست.
من فکر نمیکنم، بیترکس پولهای بلوکه شده رو بالا بکشه، به احتمال خیلی زیاد در نهایت بعد از چند ماه اکانت ها رو فقط برای one time withdrawal باز میکنه.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان یه کوینی به اسم POS رو صرافی Coinexchange خیلی راحت میتونه ده برابر بشه، حتما زیر نظر بگیریدش.
کل ساپلای: 1,036,756
مارکت کپ: زیر یک میلیون دلار (514 هزار دلار، ایده آل برای پامپ)
قیمت فعلی: 10 هزار ساتوشی (برای این تعداد ساپلای، واقعا مفته)
طرف فروشش خیلی لاغره (در کل 3584 POS برای فروش هست) خیلی راحت میتونه پامپ بشه.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
منم امروز این صفه رو فقط دیدم چون ب سایتاشون سر نمیزدم ولی معلومه coin ک یعنی سکه. pump یعنی تلمبه احتمالا اینجا میشه فوران و بادکرده یعنی قیمتش صعود کرده.. dump هم میشه اشغال و فرورفتگی و بهم فشردگی شاید اینجا میشه قیمتش کاسته شده.. معانی دیگه هم داره :general711:
داداش گاهی همون کلمات اصلی بهتر نیست ؟ مثل هلی کوپتر خوب مخترعش این اسم رو روش گذاشته دیگه معادل نمیخواد مثل اینه که به یه خارجی اسم فارسی بزاریم الان دامپ همه میدونن چیه ولی قیمتش کاسته شده میتونه اصلاح هم باشه و...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تمام rise , ark و liskمن توی بیترکس سوخت

جالبه که یکی دو روز قبل بستن حساب ها همینطوری lisk هام رو انتقال دادم به بیترکس

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
آخه قابل پیش بینی نیستند لامصبا چطوری احساسی تصمیم نگیریم؟

در مورد
Golem
و
Salt

دوست دارم تحلیلتون رو بدونم
ممنون میشم توضیحاتی ارائه کنید
با توجه به تعداد supply و قیمتی که الان دارن تا 6 ماه دیگه رشد چندانی ندارن بلند مدت بالای یکسال من زیاد به ماندگاری بیت کوین و آلت کوینها خوش بین نیستم چون کم کم دارن سیستم اقتصادی دنیارو تحت تاثیر مخربشون قرار میدن و دولتها ممکنه تدابیر سختی اتخاذ کنن

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
تمام rise , ark و liskمن توی بیترکس سوخت

جالبه که یکی دو روز قبل بستن حساب ها همینطوری lisk هام رو انتقال دادم به بیترکس
انشالله مال همه تون آزاد شه و یه اجباری بشه براتون که ارزهاتون اونجا بمونه نتونید دست بزنید و بعد 2-3 ماه آزاد کنن و سود زیادی کرده باشید.
بیتکوین هم زیاد شدنش کار درستش داد
الان BCH و BTG بالا رفتن
BTC و BITCONNECT و SEGWIT2X پایین
segwit 2x اصلا قرار نشد بیاد فعلا چطور توی اکسچنجا هست خدا میدونه.
bch یعنی میخواد جای btc رو بگیره کسی میدونه بلف هست یا نه؟

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
کسی میتونه به زبان ساده یه توضیح بده در مورد این بیت کویین؟ که چجور و کجا میشه کسب در آمد کرد و چقدر باید سرمایه داشته باشی؟ ممنون

vbd

Registered User
لایک‌ها
948

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
کسی میتونه به زبان ساده یه توضیح بده در مورد این بیت کویین؟ که چجور و کجا میشه کسب در آمد کرد و چقدر باید سرمایه داشته باشی؟ ممنون
ساده بخوام بگم
سرمایه. میشه 10 هزار تومن هم گذاشت ولی خب فرض کنیم تو این بازار 300 درصد هم سود کنی کل پولت میشه 40 هزار تومن.
3 میلیون تومن بزاری 3 درصد سود کنی سودت میشه 90 هزار تومن.

کجا. سایت (مارکت، اکسچنجر) زیاد هست. این تاپیک چند تا معرفی شده مثل exmo - yobit- hitbtc
هم میشه دلار خرید و با دلار، ارزهای رمزنگاری شده خرید. هم میشه از سایتای ایرانی ریال پرداخت کرد و ارزهای رمزنگاری شده خرید. برای نگه داری ارزها هم احتیاج به والِت (کیف پول) هست. هم اکسچنجرها والت دارن. هم والت های آنلاین هست ، هم والت که رو کامپیوتر نصب میشه.

چطوری. بعضیا از نوسان (بالا پایین اومدت قیمت) درامد کسب میکنن. بعضیا مثل من از آربیتراژ (داختلاف قیمت قیمت تو بازرهای مختلف)

اینم یه لینک که میگه اصلا بیت کوین و کریپتو کارنسی (ارزهای رمزنگاری شده) چیه
https://www.rodpay.com/blog/9b662266c402993bf7d8ee4d350f627c
والا من از سال 2013 کاینجا چقد همه غرب زده شدن ینی برا این اصطلاحات معادل فارسی نیس؟! همش شده کلمات و اصطلاحات انگلیسی پامپ دامپ کوین فاندامنتال ...ه وارد این ماجراها شدم، فقط با اسامی و اصطلاحات لاتینش آشنایی دارم، شما اگر اطلاعاتی در مورد معادل فارسی این اصطلاحات دارید، ممنون میشم در اختیار من و بقیه بگذارید. به هر حال کسی که به انگلیسی تا حدی مسلط باشه دیگه چندان لزومی نداره که معادل فارسیش رو بدونه.
گفتم چیه یچه ها دارن درباره اصطلاحات فارسی حرف میزنن
پستهایی که ایگنور شده بود رو زدم دیدم بله تراوشات گوهر بار یکی از کاربرایی که تو ایگنور بود. به کریپتو کارنسی هم کار زدن. از این به بعد به جای پمپ و دامپ بگیم نفاية - مضخة

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان صرافی یا changer میشناسید که با کمترین کارمزد بتونم با پرفکت مانی بیت کش بخرم ؟

world15

Registered User
لایک‌ها
837
به کریپتو کارنسی هم کار زدن. از این به بعد به جای پمپ و دامپ بگیم نفاية - مضخة
شما بجای خودشیرینی اول برو تلفظ صحیحش ک پامپ هست رو یاد بگیر بعد ادعا کن :cool:

کل ساپلای:1,036,756
مارکت کپ: زیر یک میلیون دلار (514 هزار دلار، ایده آل برای پامپ)
قیمت فعلی: 10 هزار ساتوشی (برای این تعداد ساپلای، واقعا مفته)
طرف فروشش خیلی لاغره (در کل 3584 POS برای فروش هست) خیلی راحت میتونه پامپ بشه.
البته میشه استفاده کرد ولی بنظرم بهتره با شکل صحیحش باشه چون ایرانیا عادت دارن همه کلمات انگلیسی رو هم اشتباه تلفظ میکنن مثلا تا جایی ک شنیدیم سوپلای درسته و شما گفتی کل ساپلای ک همون کل موجودی تو فارسی میشه

Last edited:

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
انشالله مال همه تون آزاد شه و یه اجباری بشه براتون که ارزهاتون اونجا بمونه نتونید دست بزنید و بعد 2-3 ماه آزاد کنن و سود زیادی کرده باشید.
بیتکوین هم زیاد شدنش کار درستش داد
الان BCH و BTG بالا رفتن
BTC و BITCONNECT و SEGWIT2X پایین
segwit 2x اصلا قرار نشد بیاد فعلا چطور توی اکسچنجا هست خدا میدونه.
bch یعنی میخواد جای btc رو بگیره کسی میدونه بلف هست یا نه؟
به احتمال بسيار بالا بيت كوين تا آخر سال ميلادي به 8000 دلار خواهد رسيد. من كه فعلا قصد فروش بيت هام ندارم.
آخه يه سري با وجود مخالفت عمومي با 2x اصرار بر مبادله با اون دارن.

dss

Registered User
لایک‌ها
198
بیتکوین کش فی کمتری داره برای انتقال سرعتش هم بیشتره. تو آسیا بیشتر از بینکوین طرفدار داره. بیتکوین تکونی نده به خودش بازارو از دست میده.

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
کش هم به زودی 2هزار رو رد میکنه

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بیتکوین کش فی کمتری داره برای انتقال سرعتش هم بیشتره. تو آسیا بیشتر از بینکوین طرفدار داره. بیتکوین تکونی نده به خودش بازارو از دست میده.
قبلاً که انتقالش خیلی طول میکشید. اون اوائل همین کند بودن باعث شد سود خوبی از دست بدم و برم تو ضرر، چند وقت پیش هم اینجا پرسیدم مدت زمان انتقالش بهتر نشد؟ گفتن چرا سریعتر شده اما انتقال دادم، فرقی با قبل نداشت زیاد طول کشید. الان چطوره؟ چند ساعتی طول میکشه؟ اتریوم که کمتر 30 دقیقه ترنسفر می شد.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
حجم بسيار زيادي آلتكوين در برابر بيتكوين براي مبادلات در ماركت ها وجود داره. فكر نمي كنم در زمان كم بطونه جاي بيتكوين بياد كه اين مستلزم ريزش شديد قيمت آلتكوين هاست.

• Like
Reactions: vbd

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان تحلیلتون از بیت کوین کش چیه؟!
بنظرتون برا شش ماه بیت کوین بگیریم یا کش؟!
ممنون

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
یه اوکراینی تو بیت‌کوین‌تاک نوشته بییترکس 1 میلیون دلارم رو بی دلیل غیرفعال کرده

------------------

تاپیک رسمی wex تو بیت کوین تاک کدومه؟ یه تراکنش ادوکش داشتم (مربوط به ویتدراو از وِکس) رو pending بود، لغوش کردم تو تیکت wex گفتم به بالانسم اضافه کنید. یه روزه جواب تیکت رو ندادن

Last edited:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
یه زمانی بیتکوین 20 دلار بود من صدتا خریده بودم و مدتی بعد دیدم به درد نمیخوره فروختم :general509:

بالا