• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بعضي كوين ها توي اين ماركت خوب پامپ ميشن. نمونش تو پست بالاترگفتم .rec (regalcoin) از 1 دلار به نزديك 100 دلار رسيد در زمان كم. يكي ديگه از 1 ساتوشي شد 33 ساتوشي !!
بله، خوب پامپ میشن ولی باید خیلی محتاطانه عمل کرد، چون تا دلت بخواد آشغال هم زیاده بینشون، ممکنه با یه انتخاب اشتباه کل سرمایتو در عرض چند دقیقه به باد بدی.

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
بله، خوب پامپ میشن ولی باید خیلی محتاطانه عمل کرد، چون تا دلت بخواد آشغال هم زیاده بینشون، ممکنه با یه انتخاب اشتباه کل سرمایتو در عرض چند دقیقه به باد بدی.
بله كاملا درسته. براي اونم نمونه داريم ارز btbc از 1.5 دلار(150 سنت ) شروع و زود رسيد به 0.05 دلار (0.05 سنت) . ايميل هاش منو اسير كرده بود!!

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بله كاملا درسته. براي اونم نمونه داريم ارز btbc از 1.5 دلار(150 سنت ) شروع و زود رسيد به 0.05 دلار (0.05 سنت) . ايميل هاش منو اسير كرده بود!!
این btbc واقعا خیلی عجیب بود، حالا من همون روز اولش که مارکتش باز شد، تونستم یه سودی ازش بکشم بیرون، ولی خدارو شکر بعدش که کشیدم بیرون، به طرز فجیع و وحشتناکی دامپ شد، تا 200 ساتوشی دامپ شد

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
متاسفانه این کوین ها رو بعضی اکسچنج ها ندارن . ازونجایی هم که اکسچج ریسکیه اکثر بچه ها توی یکی دو اکسچنج بیشتر نیستن.من خرید میخواسم بگذارم نشد همین alis الیته الان افزایش عمومی هم شامل حالش شده یعنی مثبت جمع شده هست.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
پولم رو از wex به صورت ادوکش برداشت کردم. به خاطر محدودیت ماهیانه به والتم تو ادوکش نیومده (تو وضعیت pending هست). باید تا ماه دیگه صبر کنم به والت اضافه شه . به wex گفتم میتونم تراکنش رو لغو کنم تا ادوکش برگشت داده بشه بعد شما به بالانسم اضافه کنید؟ گفتن برای ریفاند 30 روز زمان لازمه و فی هم 10 درصد هست :general710:

8030

Registered User
لایک‌ها
465
خیر اصلا بسته نشد احتمالا اکانتها بصورت دستی غیرفعال شدن چون اگر غیر این بود اکانت منم غیر فعال میشد
Enhanced بود شایدم چون رقم بالا بوده بی خیال شدن :) البته یکی از دوستان چند صفحه قبل اعلام کرد اکانتش دوباره باز کردن ولی خبری ازشون نشد

شما ايران زندگي ميكني؟
بازم شما بعد اون همه قضاياي غير فعال كردن اكانتها و هشدارهايي كه كاربرها دادن بودن كلي پول نگه داشته بودين؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
شما ايران زندگي ميكني؟
بازم شما بعد اون همه قضاياي غير فعال كردن اكانتها و هشدارهايي كه كاربرها دادن بودن كلي پول نگه داشته بودين؟
بله - تا دیروز اکانتم خالی نکرده بودم :) روزهای اول که احتمال میدادم اکانتهارو باز کنن ولی بعد از قضیه بلوکه کردن ip و جواب ندادن تیکتها کم کم شروع کردم به خارج کردن ولی یکهو شک برانگیز میشد یواش یواش مفت خور بیتترکس ترک کردم صاحب بیتترکس بفهمه سوزش میگیره :general208:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
پولم رو از wex به صورت ادوکش برداشت کردم. به خاطر محدودیت ماهیانه به والتم تو ادوکش نیومده (تو وضعیت pending هست). باید تا ماه دیگه صبر کنم به والت اضافه شه . به wex گفتم میتونم تراکنش رو لغو کنم تا ادوکش برگشت داده بشه بعد شما به بالانسم اضافه کنید؟ گفتن برای ریفاند 30 روز زمان لازمه و فی هم 10 درصد هست :general710:
الان با این اوضاع ترامپ و گیر بازار فقط میشه به کیف پول شخصی اطمینان داشت مدتی باید بی خیال سود ترید روزانه شد

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
الان با این اوضاع ترامپ و گیر بازار فقط میشه به کیف پول شخصی اطمینان داشت مدتی باید بی خیال سود ترید روزانه شد
بحث تحریم نیست. محدودیت ماهیانه (monthly limit) ادوکش فکر کنم 2000 دلاره. من تو 1 روز ازش رد شدم. 5 تا تراکنش انجام دادم (2 تا واریزی 3 تا برداشت). وقتی از اون محدودیت رد شد تراکنش هایی که میان میره رو وضعیت pending. وقتی محدودیت 0 شد میاد تو والت.

نمی دونستم با این ویتدراو monthly limit رو رد میکنه وگرنه یه حساب دیگه ساختم. تا حالا 8 تا حساب ادوکش ساختم..

یه بار دیگه این مشکل برام پیش اومد . میخواستم یه ‌ای کارنسی رو به ادوکش تبدیل کنم محدودیت ماهیانه رد شد. به ساپورت اکسنچر گفتم که تراکنش رو لغو میکنم پولو برگردون، قبول کرد. دورباره اکسنچ انجام دادم این بار آدرس یه والت دیگه دادم. حالا wex میگه باید 30 روز صبر کنی. 10 درصد هم کمیسیون میشه. خب اگه قرار باشه 30 روز صبر کنم که میزارم محدودیت ماهیانه ادوکش 0 شه خودش میاد تو حسابم.
تو 1 ماه می تونم حداقل 100 دلار در بیارم چطور بیخیال شم

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
از کوین هایی که توی 28 اکتبر توی این پست معرفی کرده بودم

curecoin از 0.2 تا 0.8 رفته در تاریخ 5 نوامبر

voxels هم بعد از 3 روز از 28 اکتبار از 0.03 تا 0.06 رفته

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان این صرافی coinexchange دقیقا داره تبدیل میشه به یه ماشین پولساز، این اواخر، اکثر کوین هایی که هیچکس حتی فکرش رو هم نمیکرد که پامپ بشن، هر کدوم بالای 100 الی 1000 درصد پامپ شدن (نمونه ها: SHIT-DOGEJ-MAXI-CHEAP-LIFE) به نظرم هر کی بتونه فقط 0.01 از هر کدوم از این آت و آشغال ها بخره و بذاره بمونه در مدت کوتاهی سود خیلی خوبه میکنه، درسته پرریسکه ولی پرسود هم هست. حساب کنید از 10تا کوین، هر کدوم 0.01 بخرید، همشون از دَم راحت 10 برابر میشن، در کل 0.1 سرمایه میذارید، بعد مدتی 1 بیت بر میدارید، حیف که من بیت هام فعلا رو ALIS و EQT گیره والا حتما اینکارو میکردم.

btceth

Registered User
لایک‌ها
109
دوستان یه کوین هست به اسم byteball قیمتش قبلا تا 950$ بالا رفته الان قیمتش 158$ هست تعداد کل کوین هاش هم یک میلیون خواهد بود.
airdrop داره.
در هر airdrop هم به ازای هر gbyte یک دهم gbyte میگیرید البته تا زمانی که به یک میلیون کوین برسه.
من خیلی بهش امیدوارم.
یه نگاهی بهش بندازید و روش تحقیق کنید.
توی changelly bittrex cryptopia هم هست.

https://coinmarketcap.com/currencies/byteball/

https://byteball.org/
الان شده 202$

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوستان این صرافی coinexchange دقیقا داره تبدیل میشه به یه ماشین پولساز، این اواخر، اکثر کوین هایی که هیچکس حتی فکرش رو هم نمیکرد که پامپ بشن، هر کدوم بالای 100 الی 1000 درصد پامپ شدن (نمونه ها: SHIT-DOGEJ-MAXI-CHEAP-LIFE) به نظرم هر کی بتونه فقط 0.01 از هر کدوم از این آت و آشغال ها بخره و بذاره بمونه در مدت کوتاهی سود خیلی خوبه میکنه، درسته پرریسکه ولی پرسود هم هست. حساب کنید از 10تا کوین، هر کدوم 0.01 بخرید، همشون از دَم راحت 10 برابر میشن، در کل 0.1 سرمایه میذارید، بعد مدتی 1 بیت بر میدارید، حیف که من بیت هام فعلا رو ALIS و EQT گیره والا حتما اینکارو میکردم.
خوب چطور انتخابشون کنیم تعدادشون زیاده و زمان پامپشون نامعلوم
منظوذتون این صرافیه ؟ coinexchange.io
مشکلی با ما نداره ؟ مثل بیت ترکس نشه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
نظرتون در مورد این کوین چیه ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
اکثر ارزها پایین اومدن.
بیت کوین تو exmo اومده زیر 6800 دلار
اتریوم 303 دلار
لایت کوین 61 دلار
zcash هم 241 دلار

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
به نظرتون اتریوم دارک چطوره؟ برا مثلا 6 ماه ethd

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
موقعی که با اتریوم اشنا شدم 6 دلار بود

اون موقه سایت btce رو هم تازه شناخته بودم ولی اصلا سمتش نرفتم چون بلد نبودم باهاش کار کنم

بالا