• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
بیتکوین 7416 دلار قابل توجه اونایی که به خاطر 200 دلار پایین اومدن جوسازی میکردن بیتکوین داره نابود میشه و بیتکش داره جاشو میگیره و اتریوم الان جایگزینش میشه و داگ کوین میشه ارز اولو جالبه برخیا با این طرز فکر احساسی چطور میان تو این بازار خطرناک

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
این بستن حساب های بیترکس خیلی به ایرانیا ضرر زد

الان هر کوینی توی یه مارکت جداگانه پیدا میشه که خودش دردسر های جداگانه و تبدیل پول به بیتکوین و اینا میخواد

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
این بستن حساب های بیترکس خیلی به ایرانیا ضرر زد

الان هر کوینی توی یه مارکت جداگانه پیدا میشه که خودش دردسر های جداگانه و تبدیل پول به بیتکوین و اینا میخواد

به شخصه متاسفانه کلی از برنامه های مهم زندگیم سر همین بیتترکس فعلا کنسل شده.
جالب هم اینجاست که زمانی که میخوایم با موجودی که در والت های دیگه داریم خرید و فروش کنیم این اتفاق هم میافته:
افزایش بیت کوین = کاهش شدید آلتکوین
کاهش بیت کوین
= کاهش شدید آلتکوین

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
به شخصه متاسفانه کلی از برنامه های مهم زندگیم سر همین بیتترکس فعلا کنسل شده.
جالب هم اینجاست که زمانی که میخوایم با موجودی که در والت های دیگه داریم خرید و فروش کنیم این اتفاق هم میافته:
افزایش بیت کوین = کاهش شدید آلتکوین
کاهش بیت کوین
= کاهش شدید آلتکوین

اره بدبختانه

بیشتر کوین هایی که سیگنال روش هست هم توی بیترکس معامله میشه

من الان مشکل اصلیم تهیه تتریوم هست که نرخ برابرش با پرفکت مانی خیلی پایینه و از اونورم سایت هایی مثل hitbtc و cryptopia هم مستقیم پرفکت قبول نمیکنن خودش یه دردسر جداگانه ای هست

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
اتریوم دارک هم خوبه برا دو س ماه صبر قیمت بالای 10 برابرو میشه فروخت

مطمینید اتریومدارک به این زودی ممکنه بالا بره؟! از کدوم مارکت میتونم بیتو بهش چنج کنم؟

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اره بدبختانه

بیشتر کوین هایی که سیگنال روش هست هم توی بیترکس معامله میشه

من الان مشکل اصلیم تهیه تتریوم هست که نرخ برابرش با پرفکت مانی خیلی پایینه و از اونورم سایت هایی مثل hitbtc و cryptopia هم مستقیم پرفکت قبول نمیکنن خودش یه دردسر جداگانه ای هست
میشه نام ببرید اون کوین ها رو ؟
Claymore.s.BTG.AMD.GPU.Miner.v12.6 ظاهرا سیستم عامل 64 بیتی میخواد نه ؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
مطمینید اتریومدارک به این زودی ممکنه بالا بره؟! از کدوم مارکت میتونم بیتو بهش چنج کنم؟
تو این صفحه https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum-dark/#markets
ادرس
صرافیاش هست فقط میتونید از اتر دلتا با اتریوم بخرید که کار با اتر دلتا اگر بلد نباشید یه کم مشکله براتو و از کریپتو پیا هم میتونید بخرید که گزینه بهتریه الان اومده قیمت رو 26 سنت از صرافی دیگه ای نخرید اونا سکه قدیمی رو برا فروش دارن هواستون باشه.
میتونیدم صبر کند تا فردا صبح شاید رو 21 سنت برگرده شایدم البته برنگرده .
من که 1 هزار دلار دادم رو حدود 17 سنت ک بود خریدم الانم رو سود خوبیم تو این 5 روز ولی به نظرم تا چند ماه دیگه میتونم بالای 1 دلار شاید تا 4 الی 5 دلار بفروشمش البته قبلا هم قیمت 5 دلار رو دیده این سکه تعداد سکه تو بازار هم 1.5 میلیون هست کل سکشم 4200000 هست

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
با توجه به تعداد supply و قیمتی که الان دارن تا 6 ماه دیگه رشد چندانی ندارن بلند مدت بالای یکسال من زیاد به ماندگاری بیت کوین و آلت کوینها خوش بین نیستم چون کم کم دارن سیستم اقتصادی دنیارو تحت تاثیر مخربشون قرار میدن و دولتها ممکنه تدابیر سختی اتخاذ کنن
ایران که تازه میخواد از بیت کوین به نفع خودش استفاده کنه مثل ونزوئلا
آمریکا قانون استفاده داره تصویب میکنه و همینطور خود اظهاری مالیاتی
روسیه که آزاد گذاشته با 13% مالیات
کره و ژاپن هم که مشخصه
لبنان مخالف
اوکراین اوکیه
اما احساس زنگ خطر برای اقتصاد به صدا در آمده
کار به طالع بینی رسیده
از نظر خود من اول آخر پول الکترونیک خواهد شد، اما آیا بیتکوین به حیاتش ادامه میده یا آلتکوین جدیدی جاش رو میگیره ، نمیدونم
شما چی فکر میکنید؟

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
انشالله مال همه تون آزاد شه و یه اجباری بشه براتون که ارزهاتون اونجا بمونه نتونید دست بزنید و بعد 2-3 ماه آزاد کنن و سود زیادی کرده باشید.
بیتکوین هم زیاد شدنش کار درستش داد
الان BCH و BTG بالا رفتن
BTC و BITCONNECT و SEGWIT2X پایین
segwit 2x اصلا قرار نشد بیاد فعلا چطور توی اکسچنجا هست خدا میدونه.
bch یعنی میخواد جای btc رو بگیره کسی میدونه بلف هست یا نه؟
عده ای که تصمیم داشتن سگوین بشه و نشد رفتن سمت بیت کش
اونا هنوز اعتقاد دارن که این کار رو میکنن اما فعلا امروز قیمت بیت کش 200 تای دیگه هم سقوط کرد، یکی از میلیاردر های بیت کوینی پشت قضیه است، خیلیم خوش فکر و زرنگ لامصب ! (والا این زرنک نباشه ما باشیم :D )
سگویت به درک واصل شد به چرندیاتش گوش ندید، منتظر پوروتکل جدید باید بود تا ماه دیگه بیت کوین لامصب مثل ققنوس میمونه خودشو آتیش میزنه باز جدید و قوی تر از قبل ظاهر میشه :)

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
گفتم چیه یچه ها دارن درباره اصطلاحات فارسی حرف میزنن
پستهایی که ایگنور شده بود رو زدم دیدم بله تراوشات گوهر بار یکی از کاربرایی که تو ایگنور بود. به کریپتو کارنسی هم کار زدن. از این به بعد به جای پمپ و دامپ بگیم نفاية - مضخة
بامزه بود تیام
یه سوالی : تو پستات که دنبال میکنم دیدم بعضی جا ها تا نقل و انتقال انجام بشه مرغ از قفس رفته هیچچ قفم کثیف کرده :)
تو بعضی جا ها هم سود بوده
به نظر خودت که فکر کنم بیشترین آرپیتاژ ها رو انجام میدی ،
آرپیتاژ پر سود تره یا ترید
کلا بکشیم کنار رو بلند مدت چطوره ؟ البته خیلی باید ته دلت از یه چیزی قرص باشه که بکشی کنار یه مدت زیاد وقتی میبینی یهو کوین مورد نظر دامپ میشه هی پشت هم ! تا به سود برگرده :)

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
میشه نام ببرید اون کوین ها رو ؟
Claymore.s.BTG.AMD.GPU.Miner.v12.6 ظاهرا سیستم عامل 64 بیتی میخواد نه ؟
memetic
decent
triggers
lunyr

البته نظر خود من روی EOS هستش که یه هفته پیش خریدم و سود خوبی داشته

به نظر من که تا چند ماه اینده هم سودش بهتر خواهد شد

اینم لیست نشست های امروز مربوط به کوین ها

✈️✈️✈️Events 16.11.2017

IOTA (#MIOTA) - Blockchain WithTheBest
BitCore (#BTX) - Listing on HitBTC
MaidSafeCoin (#MAID) - Dev update
NEO (#NEO) - dApps Competition Ends
Monero (#XMR) - London Meetup
Storj (#STORJ) - Will be listed on Huobi
DigiByte (#DGB) - Will be listed on Bit-Z
MyBit Token (#MYB) - Hong Kong Meet Up
iExec RLC (#RLC) - EEA Meetup
Monaco (#MCO) - Q&A Session
Ethereum (#ETH) - EEA Meetup
Iconomi (#ICN) - AMA on Reddit
Stratis (#STRAT) - AMA Session
Stellar Lumens (#XLM) - Blockchain Meetup
Melon (#MLN) - Crypto valley meetup

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
به احتمال بسيار بالا بيت كوين تا آخر سال ميلادي به 8000 دلار خواهد رسيد. من كه فعلا قصد فروش بيت هام ندارم.
آخه يه سري با وجود مخالفت عمومي با 2x اصرار بر مبادله با اون دارن.
8000 تا خیالی بیش نیس شما روی 10000 12000 تا حساب کن :) شایدم 15000

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بامزه بود تیام
یه سوالی : تو پستات که دنبال میکنم دیدم بعضی جا ها تا نقل و انتقال انجام بشه مرغ از قفس رفته هیچچ قفم کثیف کرده :)
کلا بکشیم کنار رو بلند مدت چطوره ؟ البته خیلی باید ته دلت از یه چیزی قرص باشه که بکشی کنار یه مدت زیاد وقتی میبینی یهو کوین مورد نظر دامپ میشه هی پشت هم ! تا به سود برگرده :)

با عرض معذرت اربیتراژ خریتی بیش نیست اونم برای امثال ما که چس تاجر هم نیستیم

یادمه اولین باری که خواستم وارد بازار کرایپتو بشم 50 تا lisk خریدم حدود 2 دلار بود و سه روز صبر کردم و اخرشم با سود چند سنتی فروختم ولی یه ماه بعدش رفت تا 8 دلار فکر کنم

یا همین دو هفته پیش با همین دوستمون تیام سر اربیتراژ ریپل بحث میکردیم و من گفتم یه ماه نگه داره و دست نزنه

الان قیمت XRP رو ببین $0.262874 (24.66%)

تو یه روز 25 درصد رشد کرده و احتمالا هنوز ادامه داره تا حدودای 0.6 ( شاید ) در حالی که همین اربیتراژ کلا 3 درصد سود تازه ناخالص میداد

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
8000 تا خیالی بیش نیس شما روی 10000 12000 تا حساب کن :) شایدم 15000
شايد به 15 يا 20000 تا برسه اما بنظرم خيلي كند و با فراز ونشيب. احتمال داره به 8000 كه رسيد خيلي ها بفروشن ( خرده فروش ها).
بيت كش و بيت گلد هم بنظرم فقط با سفته بازي دارن رشد مي كنن بدون پشتوانه. اول براي هر دوشون مي گفتن سرعت بالاتري دارن كارمزد كمتري دارن . همه ريختن براي ماين كردن كم آورد

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
bitfinex قابل اعتماد هست یا نه به نظرتون؟
ویرایش: توی سایتش نوشته برای ایرانی ها ممنوعه.در ضمن عجیب این بود که برای امریکایی ها هم گویا ممنوع هست!
باید احتیاط کنید ببنید یه چیزو من دوستانه بگم من خودم کار میکنم با خیلی ا نه اما با بعضیا در مورد بیت فینیکس هم بگم که یکم حساب کتابش دقیق نیست مثلا تو یه فقره هر چی سود کرده بودم رو تبدیل کرد به همان مقدار تا ضرر!!! منو میگی داشتم دیوانه میشدم میخواستم کلمو بکوبم به دیوار آخه چرا؟!!! اما دستم به جایی نمیرسید :) یا موقع جمع و تقسیم یکم شیطنت میکنه تو بعضی موارد رندم !
یک بار پیش اومده که گفتن سایت هک شده و 35% موجودی حساب ها رو کم کردن البته بعدش سعی کردن امنیتشو ببرن بالاتر

یه بارم یهو در موارد خاص سایتو بستن گفتن مشکل تا 20 دقیقه حل میشه، در اوج تغییر قیمت ! و بدون اطلاع قبلی و بعد که سایت باز شد طوری اگهی زدن که انگار از قبل همه چی برنامه ریزی شده بود

کلا شما در هر سایتی روی بمب ساعتی هستی کی بترکه خدا میدونه

مشخصه ببینید یه جایی مثل بی تی سی ای که از شما هیچی نمیخواد نه مدرکی نه چیزی یا مثل بیترکس ، یا همین بیتفینکس میتونه یهو شما رو کن فیکون کنه میتونه هم اتفاقی نیوفته به هر حال خیلی مواردم کار کردم و خوب بوده
ولی ریسکش بالا یکم. تا زمانی که بازار براشون سود آور باشه هستن و زمانی که سود آور نباشه دیگه نیستن
در ضمن با هر جا کار میکنید و ریسک رو قبول میکنید به هیچ عنوان از ارانی بودنتون اثری نزارید یا کار نکنید

Last edited:

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
با توجه به اندیکاتور مک دی یک ساعته محدوده مقاومت بعدی قیمت 5675 هستش که تو عکس مشخص کردم

سلام با تشکر از عکستون چرا برای شما اینطوری نشون میده مک دی رو ؟!!
این نرم افزار چی هست شما استفاده میکنید ؟
یکم راهنمایی میکنید ؟ از بروکر خاصی استفاده میکنید ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
بامزه بود تیام
من کلاً کوتاه مدت کار میکنم ممکنه در 1 روز چند تا انتقال انجام بدم. بوده آربیتراژ انجام 2-3 درصد سود کردم. 1 هفته بعد همون کارنسی که خرید و انتقال و فروش کردم اگه نگه میداشتم و نمی فروختم 20 تا 30 درصد سود روش بود. پس اینجا سود ترید بیشتر بوده
مورد بوده کارنسی خرید کردم که انتقال بدم و سود به دست بیارم ، چند دقیقه بعد از خریدم قیمت پایین اومده. چند روز صبر کردم قیمت بره بالا.
من ببیم انتقال از یه جا به جای دیگه 2-3 درصد سود داره و نوسان هم کم هست، انتقال انجام میدم.اما کسی که واردتر باشه 2 طرفه سود میکنه. دیشب ppc روی 1.49 خریدم خودم 1.53 فروختم، 2 درصد سود. اما بعدا دیدم ppc تا 1.65 هم فروش رفته بود.

Last edited:
بالا