• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
زیاد به ریپل امید به مبالغ بالا نداشته باشید ریپل کوینش خیلی زیاده محدود نیست مثل بیتکوینو اینا که فک کنید سال دیگه میشه مثلا 5 دلار ولی تو نوساناتی که داره ضرر کردنش کمه سودش کمه ولی ریسک کار باهاش هم کمه با ترید ولی قیمت نجومی تا صد سال دیگم قرار نیست پیدا کنه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
منظوزتون چی بود کوین قدیمی میدن ؟ تو این بازارم میگه کوین قدیمو جدید داریم مثل امامی و بهار ه ؟!

راستش این کوین اول با یه کیف پول معمولی و نوعی از کوین نه اختصاصی وارد بازار شد که با حمایت زیادی روبه رو شد بعد اومد کوینهای کیف پول رو تبدیل به توکن ای ار سی کرد تو کیف پول مای اتر والت و کوینهای قبلی رو هم همه رو گرفت و جاش توکن جدید رو داد ولی تو صرافیایی که قبلا با این سکه کار میکردن کوین قبلی مبادله داره میشه هنوز که نمیشه به والت ای ار سی 20 ارسال کرد اونو و ارزشی هم نداره و به زودی از اون صرافیها هم حذف شده و توکن جدید جاشو میگیره .
در حال حاظر برای ترید و خرید و فروش توکن جدیدش که جای اون کوین قبلی رو گرفته فقط تو کریپتو پیا و اتر دلتا میشه خرید کرد و ارسال کرد به مای اتر والت برا همین گفتم مراقب باشید که اگر خرید کردید از کوین اکسچنج یا نوا اکسچنج اتریوم دارک نخرید که ارزشی نداره
سکشم داره باز گاماس گاماس رشد میکنه گرونتر میشه باز اگر برگرده تا 4 -5 ماه دیگم رو همون 5 دلار خودش یا حتی ده دلار من بالای صد میلیون سود رو کردم چون 6300 تا از سکشو دارم البته الانم رو سودم تعدادشم خیلی کمه امیدی هست برگرده

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=ECO_BTC
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=ZER_BTC
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=XBL_BTC
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=HUSH_BTC

اینو در نظر داشته باشید و اگر خواستید بخرید

digixdao , veritaseum هم یواش داره میره سمت 200 تا

Ethereum Dark هم به نظر من ارزش سرمایه گذاری داره و با صبر و شکیبایی سرمایه تا 10 برابر و بالاتر هم ممکنه بهره

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان exmo هم وریفای میخواد یا نه
مشکلی با ایران نداره؟
بدون وریفای میشه برداشت کرد
و نظرتون راجبه این 2 تا کوین جی هستش
Spectre (XSPEC
KNC

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
تو این صفحه https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum-dark/#markets
ادرس
صرافیاش هست فقط میتونید از اتر دلتا با اتریوم بخرید که کار با اتر دلتا اگر بلد نباشید یه کم مشکله براتو و از کریپتو پیا هم میتونید بخرید که گزینه بهتریه الان اومده قیمت رو 26 سنت از صرافی دیگه ای نخرید اونا سکه قدیمی رو برا فروش دارن هواستون باشه.
میتونیدم صبر کند تا فردا صبح شاید رو 21 سنت برگرده شایدم البته برنگرده .
من که 1 هزار دلار دادم رو حدود 17 سنت ک بود خریدم الانم رو سود خوبیم تو این 5 روز ولی به نظرم تا چند ماه دیگه میتونم بالای 1 دلار شاید تا 4 الی 5 دلار بفروشمش البته قبلا هم قیمت 5 دلار رو دیده این سکه تعداد سکه تو بازار هم 1.5 میلیون هست کل سکشم 4200000 هست

چطور با Etherdelta میشه کار کرد ؟ چقدر سخته ؟
آخه قیمتش از کریپتوپیا خیلی کمتره
+
وقتی من اتریوم دارک رو خریدم، والت خوبی واسه نگهداریش هست که توی این مارکتا نگهداری نکنم ؟

Last edited:

sah.2012

Registered User
لایک‌ها
113
بهترین کیف گولی که کد های بیت کویین رو دانلود کنه چی هست؟
اگر از این کیف استافده کنم بلاک چین قطع میشه؟

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282
چطور با Etherdelta میشه کار کرد ؟ چقدر سخته ؟
آخه قیمتش از کریپتوپیا خیلی کمتره
+
وقتی من اتریوم دارک رو خریدم، والت خوبی واسه نگهداریش هست که توی این مارکتا نگهداری نکنم ؟
اتر دلتا نیازی به ریجیستر نداره کلا اگر بزنی تو گوگل انگلیسی اموزش تصویریش تو یوتیوب هست اول باید یه حساب تو مای اتر والت باز کنی توکنها رو بعدا باید اونجا ارسال کنی و امنه و مشکلی نداره.
مای اتر دلتا اول باید رو سیستمت کامل بالا بیاد چک کن ببین بالا میاد یا نه رو موبایل معمولا بالا میاد رو پی سی مشکل داره گاهی.کار باهاش سخته کلا من یه 10 ساعتی زمان برد تا تونستم کار باهاشو یاد بگیرم الان قیمت یه کم افت کرده

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
اتر دلتا نیازی به ریجیستر نداره کلا اگر بزنی تو گوگل انگلیسی اموزش تصویریش تو یوتیوب هست اول باید یه حساب تو مای اتر والت باز کنی توکنها رو بعدا باید اونجا ارسال کنی و امنه و مشکلی نداره.
مای اتر دلتا اول باید رو سیستمت کامل بالا بیاد چک کن ببین بالا میاد یا نه رو موبایل معمولا بالا میاد رو پی سی مشکل داره گاهی.کار باهاش سخته کلا من یه 10 ساعتی زمان برد تا تونستم کار باهاشو یاد بگیرم الان قیمت یه کم افت کرده

ممنون
فقط یه سوال
وقتی من توی اینجا والت رو ساختم:
https://www.myetherwallet.com/

بهترین روش دسترسی به والت رو چی انتخاب کنم ؟ نرم افزار داره ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان exmo هم وریفای میخواد یا نه
مشکلی با ایران نداره؟
بدون وریفای میشه برداشت کرد
و نظرتون راجبه این 2 تا کوین جی هستش
Spectre (XSPEC
KNC

نقشه راهشون نشون میده تا اوایل بهار 2018 هیچ حرکت ویژه ای نخواهند داشت

پس اگر بخری باید تا اونموقع صبر کنی
برای Spectre صرفا ارائه کیف پولی رو نوشتن و برنامه ویژه ای توش نیست ولی حرکاتش جالبه و رو به بالا بوده
اما نکته منفی اینه که من اثری از معرفی تیمش رو ندیدم

Hardware wallet support (Ledger and Trezor).
Further features and improvements to be announced.

توصیه میکنم که مقداری ازش بخری چون تا قیمت های 0.7 تا 1.2 رو میشه ازش انتظار داشت
--

در مورد kyber-network به نظرم تیمی که معرفی کردن خیلی رویایی و الکی هستش و در واقع کلا 4 نفر واقعا کار میکنن بقیه رو مثل استاد راهنما نوشته که هیچ کاری ازشون برنمیاد

اما اینکه خیلی سریع تونسته بره توی اکثر بورس ها و مقالات زیادی در موردش هست ( که ممکنه خریده باشن یا با رابطه در موردشون نوشته شده باشه ) هم به نظرم خوبه

من خیلی ریسکش رو بالا میبینم

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,282

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
دوستان عزیز
یه سیگنال خیلی کوتاه مدت بهتون میدم، کوین PURE رو میتونید رو قیمت های فعلی بخرید که خیلی ارزونه، (قیمت فعلی بین 4500 تا 5000 در نوسانه- من خودم بین 5000 تا 5700 خریدم). قرار هست روز 22 نوامبر والت برای اندروید منتشر کنه که قابلیت Staking داره.
ویژگی ها: مارکت کپ خیلی پایین نسبت به تعدادش
سوپلای پایین: تنها 2 میلیون و خورده ای از این کوین موجوده.
مسترنود هم هست، الان نزدیک یک میلیون از تعداد موجود در مسترنودها قفل شده.
میتونید الان بخرید و نهایتا با 30 الی 50 درصد سود بفروشید، فقط زیاد نخرید چون فعلا حجم معاملاتش بالا نیست و ممکنه زیاد نتونه پامپ بشه ولی این خبر قطعا تاثیرش رو خواهد گذاشت و ما شاهد یک پامپ تا قبل از 22 نوامبر خواهیم بود.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
الان روی 0.7
20% هم که حساب کنی به قول شما رد کرده پس آیا احتمال داره بیشتر از 20 % بده یعنی 50 تا 100 میده ؟!
(20% هم فکرکنم به خاطر گرون شده 20% بیت از 5400 به 7400)

MR Meysam پاسخ بدهد :)
دوست عزیز
اگه منظورت ALIS باشه، باید برای خریدش یه مدت صبر کنی تا به قول معروف آب ها از آسیاب بیفته و بازارش به ثبات برسه، الان تو فاز بعد از خبر سوزوندن قرار داره و صد در صد روندش نزولی خواهد بود، مگر اینکه یه به روزرسانی به درد بخور مث همین سوزوندن داشته باشن که بتونه روند رو دوباره به صعودی تبدیل کنه، البته بعید میدونم چنین اتفاقی بیفته کلا تا April فکر نکنم اتفاق خاصی برای ALIS بیفته.

meysam1369

Registered User
لایک‌ها
115
بیت کوین پرواز کرد
واقعا گند بزنن به این پروازش که هیچ وقت به نفع ما نبوده و همیشه زمینگیرمون کرده، فقط از یه چیز خوشحالم و به آینده خوشبینم، اینکه افزایش قیمت بیت کوین، در طولانی مدت به نفع آلت کوین ها خواهد بود.

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
درود
دوستان میشه یکی یه توضیحی بده نحوه فعالیت تو این سیستم هایی که میفرمایید چطور هست ؟ راستش هیچ تجربه ای ندارم . وقتی هم میخوام ببینم چی به چیه صدتا اسم مختلف میشنوم که باعث میشه بیشتر گیج بشم . مثلا اگر الان بخوام سرمایه گذاری کنم تو کدوم یکی این کار رو بکنم ؟ و چه مواردی رو باید دنبال کنم ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
کسی حماقت هایی که من میکنم هم میکنه؟
دیشب اومدم ppc روی 1.49$ خریدم روی 1.54 فروختم. بعد اومدم ریپل روی 0.238$ خریدم (برای انتقال). چند دقیقه بعد خرید من مثل همیشه ریپل سقوط کرد. تا 0.21 هم اومد. امروز بعدازظهر باز تا 0.235 بالا رفته بود، من ask روی 0.238 زده بودم. از اونور PPC تا 1.7 دلار رفت

بالا