برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
من بالاخره یه اکانت جدید ساختم آی پی فنلاند و میخوام قبل اینکه بگه وریفای کن خود اکانت آلمان رو خالی کنم. فقط کسی از دوستان راهی نداره فی ندیم؟ (یه بار یادمه توی تاپیک در مورد انتقال بایننس به بایننس صحبت شده بود) آیا جواب میده یا کارمزد تو پاچه مه؟ :rolleyes:

از اکانت قبلی به اکانت جدید انتقال ندید که احتمال تابلو شدنش هست :دی

pfarhadq

Registered User
لایک‌ها
516
من بالاخره یه اکانت جدید ساختم آی پی فنلاند و میخوام قبل اینکه بگه وریفای کن خود اکانت آلمان رو خالی کنم. فقط کسی از دوستان راهی نداره فی ندیم؟ (یه بار یادمه توی تاپیک در مورد انتقال بایننس به بایننس صحبت شده بود) آیا جواب میده یا کارمزد تو پاچه مه؟ :rolleyes:

پ.ن: فنلاند اوکیه؟
فکر کنم شبکه اسمارت چین ب تراست والت فی نمیگیره...
دوستان بیشتر در جریانن

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
طبق بررسی های تخصصی و کارشناسی که اینجانب بر اساس تجربیات سالهای دور و نزدیک و تحیل تکنیکال، تاکتیکال، فاندامنتال و غیره انجام دادم ممکن است بیت اصلاح ریزی تا 55 و خرده ای داشته باشد، اما روند کلی را صعودی دیده و در اشتیاق ATH جدید روزگار سپری میکنیم.

شوخی میکنم ولی طبق تحلیلهای آبکی خودم همچین انتظاری دارم :دی

Please note that during this step, the “Transaction Fee” displayed will be charged only for withdrawals to non-Binance addresses. If the recipient address is correct and belongs to a Binance account, the “Transaction Fee” will remain in the wallet of the sender after the transaction, and will not be deducted (the recipient will get the amount indicated as “You Will Get”).
*Note: the fee exemption and instant arrival of the funds is only applicable when the recipient address belongs to a Binance account too. Please be sure that the address is correct and belongs to a Binance account. Moreover, if the system detects that you are withdrawing a coin that requires a memo, the memo field is also mandatory. In such a case, you will not be allowed to withdraw without providing the memo; please provide the correct memo, otherwise, the funds will be lost.

فی انتقال داخل اکانت فرستنده باقی میمونه.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710

از بایننس به بایننس فی نداره , البته فی رو موقع برداشت حساب میکنه ولی وقتی تشخیص میده حساب داخلی هست فی رو برگشت میزنه
در صفحه برداشت یه تنظیمات داره که فی به کدوم حساب ( فرستنده یا گیرنده) برگشت داده بشه
تنظیمات رو بزاری روی حساب مقصد کل مبلغی که انتقال دادید به حساب جدید میره + فی

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,462

Activity period

April 25 — May 10, 2021, 23:59 UTC

Enter to earn O3 Swap Token

زیر 20تتر شد فعلا سواپ کرد فاز تست هست

استک هم قراره فعال کنن

چقدر سسکی شده نئو لاین :-دی

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
از اکانت قبلی به اکانت جدید انتقال ندید که احتمال تابلو شدنش هست :دی

شوخی بود دیگه؟ :دی
در این حد دیگه بیکار نیستن فکر کنم، یخورده دستشون بنده بالا پایین کردن ارزهاس بالاخره یه پول لیکوییدی چیزی کاسب بشن اون وسط :D

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
به نظرتون من هم خالی کنم اکانت جدید بسازم واریز کنم اونجا؟
چون هنوز نمیدونم چرا بابت برداشت به موبایلم اس میده اگه ایران تحریمه که شماره موبایلم تابلوئه

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697

2 تا اکانت وریفای آمریکا داشتم آلرت داد حساب ببندید و موجودی خارج کنید به شهروندان آمریکا فقط در .us سرویس میدن منم 2 تا اکانت وریفای هلند باز کردم از طریق سیستم داخلی موجودی یکی به یکی منتقل کردم بدون فی هیچ مشکلی پیش نیومد حدودا 4 ماه پیش, اینطوری بخواد گیر بده مردم فراری میده که اصلا به نفعش نیست

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
شوخی بود دیگه؟ :دی
در این حد دیگه بیکار نیستن فکر کنم، یخورده دستشون بنده بالا پایین کردن ارزهاس بالاخره یه پول لیکوییدی چیزی کاسب بشن اون وسط :D

به طور کلی خیلی بعید هست به صورت دستی اکانتی رو چک کنند مگر در شرایط خاص، اما میگم اگر میخواهید خیالتون راحت باشه ردی از خودتون به جا نذارید :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
چون هنوز نمیدونم چرا بابت برداشت به موبایلم اس میده اگه ایران تحریمه که شماره موبایلم تابلوئه

کلا هیچوقت شماره موبایل ندید حالا چه ایران تحریم باشه چه نباشه چون اگر موقع برداشت پیامک ارسال نشه به مشکل میخورید، مورد شما هم که کلا عجیب غریب است :دی

تا همین الانشم ریسک 100% ی کردید.

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,462
خیلی پروژه داغی بود ..

عرضه اولیه اش با احراز هویت بود فکرمیکنم مجانی میدادن

1620073531497.png

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
وقتی شماره موبایلت هست خطرناکه به نظرم موندن روی این اکانت.

جایی ننوشته اگه موجودیمون برای انتقال کمتر از فی انتقال بود چی میشه؟ نمیشه انتقال داد؟ :دی

در صفحه برداشت یه تنظیمات داره که فی به کدوم حساب ( فرستنده یا گیرنده) برگشت داده بشه
تنظیمات رو بزاری روی حساب مقصد کل مبلغی که انتقال دادید به حساب جدید میره + فی
من یه بار انتقال دادم همچین گزینه ای ندیدم :-؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,462

یک بررسی کن کشورهای اسیا شرقی غیر چین ، شرایط احراز هویت اونا چطوره .. چون پاسپورت و مدارک راحت تر پیدا میشه

به خاطر این میگم: این داستان kyc و مالیات قطعا وقتی به المان برسه ،باقی کشور های اتحادیه اروپاهم دیر و زود تابع میشن...

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خواستید بایننس ثبت نام کنید با لینک رفرال ثبت نام کنید که کارمزد تراکنش ها حیف نشه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
1620074294263.png

دوج عزمش رو جزم کرده قبل از 8می ATH رو بالاتر ببره :D

بالا