برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
قبلا هم میگفتن بیت هیچوقت به زیر ATH قبلی نرفته...که دیدیم رفت :ROFLMAO:

به امید طبیعت این سری همه چیز درست از آب در میاد :D و سال آینده همین موقع ها بیت بالای 17 هزار دلار ببینیم :D

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
تو یکی از بزرگترین بحران های اقتصادی دنیا هستیم. تو این شرایط هر کسی نقدینگی داشته باشه و بخره و نگهداره برد کرده.

Reza Shekarchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
مگه صرافی غیر تحریمی هم داریم؟! به فرض اینکه داشته باشیم اون دیگه با چشمای باز توی چاه رفتن است! فعلا وکیل گرفتم و امیدوارم بتونم پولامو از SBF حرامی پس بگیرم، در واقع دعوا سر زمانبندی بازپرداخت بدهی هاست که گروه طلبکارانی که من شاملشون میشم ۱.۶ میلیارد دلار طلب داره و گروه وکالتی پیگیر هست بتونه مارو در اولویت قرار بده

برای اولین بار تحریم ها به کارمون اومد نرفتیم توی اف تی ایکس اکانت بسازیم
😁

همیشه برای هرچیزی یک اولین باری در کار هست

بیتکوین هرگز 2 سال متوالی سقوط نداشته است

مشاهده پیوست 1314901

همونطور که گفتم همیشه یک اولین باری در کاره بنابراین نمیشه هیچ استدلالی بر پایه چنین منطقی انجام داد که چون تا به حال فلان نشده الانم نمیشه، بعد از گاوی سال ۲۰۱۷ که همه فکر میکردن رشد این نوع ارزها شروع شده و دیگه فقط افزایش روزافزون هست و پس هرچه زودتر سوار این قطار شیم تا جا نموندیم، وقتی برعکس شد و خرسی شد چون تاحالا چنین ریزشی رو ندیده بودن گفتن حباب بود و این پایان کاره، کشیدن بیرون

قبلا هم میگفتن بیت هیچوقت به زیر ATH قبلی نرفته...که دیدیم رفت

اگر حقیقتی در تحلیل های فاندامنتال وجود داشته باشه دقیقا همه چیز بستگی به همون داره، مثل دومنیو میمونن رخدادهای خوب و بد، جنگ توی اروپا که شروع شد با ریزشی که ایجاد کرد و ادامه تورم و رکود منجر به ورشکستی های بزرگ و ضربه های پیاپی به بازار شد، امیدواریم اگر توافقات پشت پرده ای صورت گرفت و جنگ اروپا به پایان رسید اتفاقات خوب هم دومنیو وار باشن

تو یکی از بزرگترین بحران های اقتصادی دنیا هستیم. تو این شرایط هر کسی نقدینگی داشته باشه و بخره و نگهداره برد کرده.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
همونطور که گفتم

همانطور که قبلا گفتید:

همیشه یک اولین باری در کاره بنابراین نمیشه هیچ استدلالی بر پایه چنین منطقی انجام داد که چون تا به حال فلان نشده الانم نمیشه

History never repeats itself, but it does often rhyme.

تحلیل آینده صرفا بر اساس تکرار شدن تاریخ نیست ولی میشه برای تحلیل، از اتفاقات گذشته درس گرفت و یا با مورد بررسی قرار دادن یک سری اتفاقات و رویدادها به یک جمع بندی کلی برسی.

بعد از گاوی سال ۲۰۱۷ که همه فکر میکردن رشد این نوع ارزها شروع شده و دیگه فقط افزایش روزافزون هست و پس هرچه زودتر سوار این قطار شیم تا جا نموندیم، وقتی برعکس شد و خرسی شد چون تاحالا چنین ریزشی رو ندیده بودن گفتن حباب بود و این پایان کاره، کشیدن بیرون

ما که نکشیدیم بیرون، فقط زمانی که بیت 3ک شد دیگه ریالی نبود تقریبا که باز خرید کنیم :دی

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
درود،
دوستان پلتفرمی رو نمیشناسید که مسابقه تریدینگ دمو بزاره و جایزه بدن؟
یا جایی رو بشناسید تریدر استخدام کنند!

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473

ziro00

Registered User
لایک‌ها
582
درود،
دوستان پلتفرمی رو نمیشناسید که مسابقه تریدینگ دمو بزاره و جایزه بدن؟
یا جایی رو بشناسید تریدر استخدام کنند!
جا که نیست ولی ادم سرمایه دار زیاده که باهات قرارداد ببنده

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
تریدر که استخدام نمیشه;)
ممنون از کامنت خوبتون. چرا استخدام میشه به هزار دلیل وگرنه سیستم هایی sub-acc, hedge fund, prop trading و… به وجود نمیومدن.
حتما داستان تریدرهای بزرگ‌‌مانند مارک داگلاس و خیلی های دیگه رو‌مطالعه بفرمایید.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
حتما داستان تریدرهای بزرگ‌‌مانند مارک داگلاس و خیلی های دیگه رو‌مطالعه بفرمایید.
شما خودت میگی داستان !
مثل داستان پشم فروختن بابک زنجانی به ترکیه و امثالهم....
از این داستانها زیاده ولی بقول معروف بشنو و باور نکن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
یک وکیل در روز چهارشنبه گفت که صرافی کریپتو FTX بیش از 5 میلیارد دلار دارایی های مختلف را بازیابی کرده است، بدون احتساب 425 میلیون دلار رمزنگاری دیگر که در اختیار کمیسیون اوراق بهادار باهاما است.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
1673606082172.png

هر روز بهتر از دیروز، دینگ دینگ : )))

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,432
من هر وقت فروختم رشد کرد هر وقت خریدم ریخت 😐 به نظرتون تا عید تتر بمونیم یا سولانا و شیبا بخریم؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
30 دش به 65 سولانا تبدیل شد.

ریسک بالا.

#آربیتراژ :p

با اینکه واقعا این آربیتراژ ریسک بالایی داشت و تا 50-60% هم رفتم تو ضرر ولی بلاخره با رشد سولانا، با 7-8% سود خارج شدم :دی

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
با اینکه واقعا این آربیتراژ ریسک بالایی داشت و تا 50-60% هم رفتم تو ضرر ولی بلاخره با رشد سولانا، با 7-8% سود خارج شدم :دی
سلام captive خوبی زود نفروختی سولانا ها را ،،،، سولانا رو قیمت 37 -65-101 میتونه بلند مدت بیاد دش را رو متاتریدر دیتا ندارم و بروکر من هم دش نداره که بهت بگم در چه وضعی هست ولی من یکی دارم از قدیم رو 300 گرفتم هنوز هستش

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام captive خوبی زود نفروختی سولانا ها را ،،،، سولانا رو قیمت 37 -65-101 میتونه بلند مدت بیاد دش را رو متاتریدر دیتا ندارم و بروکر من هم دش نداره که بهت بگم در چه وضعی هست ولی من یکی دارم از قدیم رو 300 گرفتم هنوز هستش

سلام ارادتمند

والا چون آربیتراژ کردم دیگه بالا یا پایین رفتن سولانا برام مهم نیست الان، هدف بیشتر کردن دَش بود، از طرفی چون هنوز بازار به صورت رسمی گاوی نشده و سولانا فاند منفی داشت ترجیح دادم روی دش باشم.

بالا