برگزیده های پرشین تولز

برنامه 90

-------------------------------

• Total voters
    27
  • Poll closed .

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
واقعا قضیه جالب شد !

مرتضی و کریمی و داور بین المللی ! شاید بعضی ها از ترس منافع خودشون به قضیه ورود کردن

این دفعه قضیه جدیه شدیدا !

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
کلآ لب خونیش بوووووووووووووووووووووووووق بود که :D

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
راس میگه اگه وزارت اطلاعات بیاد وسط که دو سوته همه چی مشخص میشه!

از آقای خوش خنده و علیپور چیزی در نمیاد :دی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
واقعا تاسف آوره چند نفر یه ملتی رو اسکل خودشون کردن

sent from my iphone using tapatalk

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
خیلی وقته معلومه خبرهایی تو این فوتبال هست...
مطمئن باشید کثیف ترین فوتبال دنیا رو داریم حالا هم میخوان یه جورایی کاسه کوزه ها رو رو سر داورا بشکونن و گرنه آقایون مدیرعامل و مربی و حتی خبرنگار که یه جورایی با بالایی ها روابط نزدیکتری دارن از داورا خیلی ناپاک ترن

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بنگاه های شرط بندی طی این سالها و با گسترش اینترنت خیلی زیاد شدن. تا جایی که پلیس فتا درباره شون اخطار میده. من دیدم چه پولهایی رد و بدل میشهسر شرط بندیهای برگه ای یا توتو... رقمها سنگینه. بعید نیست برای درآوردن نتایج دست به هرکاری بزنن... حالا سوال مهم اینه که چرا جمعشون نمیکنن؟ این داستانها به سادگی میتونه ریشه در شرط بندی داشاه باشه...

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
گویا این قضیه ناپاکی تو فوتبال ما خیلی خیلی عظیمه!!! از داورها گرفته تا شرط بندی و تبانی و .....
و شاید همین افرادی مثل دایی که کمی قدرت و شجاعت دارن، هر از گاهی بتونن گوشه ای از این ناپاکی رو نمایان کنن.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما که کاری نمیتونیم بکنیم. من از مدتها پیش دیدن بازیهای لیگ ایران رو متوقف کردم و وقتم رو برای تماشای مسابقات لیگی که شاید بازی فوتبال 10 درصدش هم نباشه و 90 درصدش مسائل حاشیه ای و مفسده انگیز و مبهم هست ، تلف نمیکنم

امشب هم واقعا به این نتیجه رسیدم که تصمیمی که گرفته بودم درست بوده.

البته 90 هم مدتی هست که کلیشه شده. نمونه اش این فراموش کردن سلام کردن جناب فردوسی پور نسبت به مهمان برنامه که چند تا برنامه هست داره اتفاق میفته و تکراری شده.

اما امشب نگاه کردم تا ببینم در مورد ازی سپاهان پرسپولیس چی میگن که خب خوب هم پرداخته شد بهش

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بنگاه های شرط بندی طی این سالها و با گسترش اینترنت خیلی زیاد شدن. تا جایی که پلیس فتا درباره شون اخطار میده. من دیدم چه پولهایی رد و بدل میشهسر شرط بندیهای برگه ای یا توتو... رقمها سنگینه. بعید نیست برای درآوردن نتایج دست به هرکاری بزنن... حالا سوال مهم اینه که چرا جمعشون نمیکنن؟ این داستانها به سادگی میتونه ریشه در شرط بندی داشاه باشه...

یه برنامه شوک هم اختصاص داشت به همین موضوع. نمیدونم دیدی یا نه

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
داستان استاد قهرمانی سر دراز داره اما چه با کلاس شده بود و چند لغت انگلیسی هم به کار برد

بعد از حرفهاش به شک افتادم شاید جریان حمله به خودش رو الکی گفته تا یه مظلوم نمایی بکنه
قضیه جیگرکی هم که جالب بود فکر نکنم اون مدیر عامل بیخود بیاد خودشو درگیر این قضایا کنه خصوصا که فیلم ها هم واضح بودن
اقای قهرمانی هم گفت من با بدنساز پرسپولیس تماسی نداشتم که دروغش ثابت شد الان دیگه کیه که فقط یه خط داشته باشه
اما یه چیزو مطمئن همه علی دایی رو میشناسن علی دایی کسی نیست بی دلیل خودشو درگیر کنه و برا خودش شر درست کنه خصوصا که به قهرمانی گفت حتما شکایت کن
پ.ن: ممبینی وقتی گفت وزیرش هم شاید اینکاره باشه خواست جمعش کنه اصلا حواسش نبود چی گفت

خیلی وقته معلومه خبرهایی تو این فوتبال هست...
مطمئن باشید کثیف ترین فوتبال دنیا رو داریم حالا هم میخوان یه جورایی کاسه کوزه ها رو رو سر داورا بشکونن و گرنه آقایون مدیرعامل و مربی و حتی خبرنگار که یه جورایی با بالایی ها روابط نزدیکتری دارن از داورا خیلی ناپاک ترن

خبرنگارا که ید طولانی تو دلالی دارن اینو همه میدونن خصوصا شایعات حول روزنامه ای که پرتیراژ هست و سردبیری که خودشو اولین و استاد میدونه زیاد هست
و میگن برا تعریف زیاد از بازیکن خاص خصوصا تو نقل و انتقالات پول خوبی به جیب میزنن
خلاصه حتی اگه قهرمانی پولی نگرفته باشه برا من یکی باورش سخته تو فوتبالمون داور ناسالم نداشته باشیم

بالا