برگزیده های پرشین تولز

بزرگ ترین تاپیک مربوط به کسب درآمد دلار + روبل + ارز های دیجیتالی در سال 99 و 400 [ با آپدیت مداوم و معرفی ]

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
مثل این که سایته درست شد ولی فکر کنم باید امتیاز نقدی داشته باشیم تا برداشت بزنیم .

بله درست شده ولی اسکم هست چون هنوز برداشت من تو پندینگ مونده و از پندینگ خارج نشده در صورتی که وقتی برداشت میزدم آنی تو پایر میرفت .. حالا بازم تا فردا صبر میکنم و اگه تا فردا برادشتم نیومد دیگه مطمئنا اسکم هست ..

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
مثل اینکه برای برداشت نیاز به سرمایه گذاری 10 روبل است

درسته , اکثر سایتهای بازی همینطورن چون اگه اینکارو نکنن مردم با اکانت های متعدد یوزر نیم میسازن و در عرض دو روز سایت اسکم میشه .. این یه پهن مثبت برای بقیست چون بقای سایت بیشتر میشه و همچنین میشه اعتماد بیشتری برای سرمایه گذاری در سایتها کرد .. فقط آدم باید زرنگ باشه تا ضرر نکنه !

به فرض مثال من خودم وقتی نخوام تا یه مدتی تو یه سایتی سرمایه بریزم ( مختص حرفم با همین سایتهای بازی هست ) میام چیکار میکنم ؟! میام سرمایه داخل خود بازی رو به مقداری میرسونم که سایت میخواد , بعدش سرمایه میریزم و با سودی که از سایت گرفتم همون سرمایه رو بر میگردونم . اینطوری هم دیگه استرس از دست رفتن سرمایه نیست و هم برداشت ها آنلیمیت میشن !

لازم به ذکر هست که هر کسی یه تز ای داره , اینم تز منه حالا درست یا غلطشو نمیدونم ولی سرمایه گذاری کلا ریسکه ! حتی تو خود همین رولر کوین رو شما دقت کنی کسایی که سرمایه گذاری کردن دارن بدجوری درو میکنن ولی از اونطرف به خاطر عمر بالای سایت و بالا رفتن شدید قیمت بیت کوین احتمال خیلی چیزا هست ! همه چی 50 50 هست ولی این دیگه بر میگرده به میزان درصد ریسک طرف تو این داستانا !

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سایت چهارم یا بهتر بگم ( پست چهارم مربوط به درآمد به روبل ) :

این سایتی که معرفی میکنم یک سایت بازی هست که شما نیاز به هیچ کاری ندارید جز ثبت نام !

از تاسیس سایت چیزی حدود 6 روز میگذره و پرداختی هم داره که در پایین عکس اولین برداشت رو میذارم !

شما تو این سایت بعد از ثبت نام تنها کاری که لازمه انجام بدید خرید بانک هست , در ابتدا وقتی وارد اکانتتون میشید به صورت پیشفرض بهتون مقداری روبل میده که میتونید باهاش بانک بخرید و بانکتون براتون به صورت اتوماتیک عملیات استخراج رو انجام میده و با سپرده ها سود جمع میکنید . سود حاصل رو میفروشید و به مبلغ خرید ( برای خرید بانک های دیگه ) و مبلغ فروش ( برای برداشت پول واقعی ) استفاده میشه !
تنها کاری که لازمه انجام بدید اینه که روزی یه بار یا نهایتا دو بار به سایت سر بزنید و سپرده ها رو جمع کنید و بفروشید !

تنها مشکلی که برای بعضی کاربرای ایرانی داره اینه که موقع برداشت شما باید حسابتون رو به مبلغ 10 روبل روسیه شارژ کنید که مبلغ زیادی نیست و تو نیم ساعت وقت گذاشتن تو بقیه سایتها راحت به این مقدار میرسید ! ( اینکارو برای این کردن که کابرا از سایت با ساختن اکانت های فیک سوء استفاده نکنن و هی زرت و زرت برداشت بزنن ) اینطوری سایت هم خیلی دیر تر به اسکم شدن میرسه و تا جای ممکن میتونه پرداختی داشته باشه !

عکس اثبات برداشتی :

مشاهده پیوست 1214299

برای عضویت در سایت اینجا کلیک کنید

اگه دوست داشتید تو چنل تلگراممون که تو پست اول هم گذاشتیم عضو بشید , بعضی روزا چیزای خوبی میذاریم ..

SCAM !!! SCAM !!! SCAM

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سایت بعدی ( بازی ) : بدون سقف برداشت !

و این هم سایت بعدی بازی درآمد به صورت روبل روسیه بدون سقف برداشت و همچنین زیر مجموعه وبسایت بسیار خوب بردز مانی !

این سایت دقیقا اسکریپتش برای بردز مانی هست و دقیقا همون سبک و شیوه ی بازی رو تو سایت دومشون که این سایت باشه باید اجرا کنید با این تفاوت که سقف برداشت نداره و از 1 روبل میتونید برداشت بزنید !

کلا سایت بردز مانی و زیر مجموعه هاش قابل اعتماد هست و میشه به عنوان سرمایه گذاری بهش نگاه کرد چون تا الان جوابشو خوب پس داده !

بسته به شرایط و وسع خودتون میتونید سرمایه گذاری کنید و در کوتاه مدت علاوه بر برگشت سرمایه به سود هم برسید .. کافیه تو سایت کاراکتر های معرفی شده رو بخرید تا براتون در آمد زایی کنن !

لینک عضویت !

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
باتی که معرفی کردین جالبه.از لینک شما عضو شدم.منتظر سند برداشت شما هستم که به صورت جدی پیگیر این روش باشم.
فقط یه سوال از دوستتون بپرسید در زمان برداشت چقد از ایشون فی گرفته؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
باتی که معرفی کردین جالبه.از لینک شما عضو شدم.منتظر سند برداشت شما هستم که به صورت جدی پیگیر این روش باشم.
فقط یه سوال از دوستتون بپرسید در زمان برداشت چقد از ایشون فی گرفته؟

سلام خدمت شما , ممنون دوست عزیزم !
بله الان خودم دارم به شدت رفرال گیری میکنم و تا به اینجای کار تعداد رفرال هام به 73 نفر رسیده !

wwwwwww.jpg

که در بالا عکسش رو گذاشتم .. در صورت برداشت حتما عکس برداشتی رو اینجا قرار میدم .. حقیقت امر این دوست ما از زمانی که من این بات رو در سایت قرار دادم دیگه با من حرف نمیزنه !!! چون از اول مخالف این بود که چنین چیز هایی رو همگانی بکنیم ولی فکر کنم نسبت به بالا رفتن شدید قیمت بیت , فی بیشتری نسبت به قبل بگیره !
موضوع دیگه ای که هست نمیدونم چرا دوستان کم لطفی میکنن و رفرال ما تو این بات نمیشن تا زودتر به برداشت برسیم و براشون مشخص بشه که آیا واقعی هست یا خیر ! ( حتی اگه سر کاری هم باشه لا اقل آدم زودتر به نتیجه میرسه و مشخص میشه ) و چیز جالبی که اینجاست اینه که در چنل دوم وقتی Payout هر شخصی رو بات مینویسه , زیرش لینک تراکنش هم میذاره ولی باز دوستان فکر میکنن سرکاریه .. دیگه ما نمیدونیم باید چیکار کنیم .. غذا رو گذاشتیم , لقمه رو برداشتیم , ولی کسی حاضر به خوردن نیست ! در عجبیم ..
به هر حال دوست عزیزم به محض اینکه به برداشت برسم عکس برداشتو میذارم که امیدوارم تا اون موقع اسکم نشه , با این حجم از یوزر هایی که دارن فعالیت میکنن !!

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

و این هم سایت بعدی بازی درآمد به صورت روبل روسیه بدون سقف برداشت و همچنین زیر مجموعه وبسایت بسیار خوب بردز مانی !

این سایت دقیقا اسکریپتش برای بردز مانی هست و دقیقا همون سبک و شیوه ی بازی رو تو سایت دومشون که این سایت باشه باید اجرا کنید با این تفاوت که سقف برداشت نداره و از 1 روبل میتونید برداشت بزنید !

کلا سایت بردز مانی و زیر مجموعه هاش قابل اعتماد هست و میشه به عنوان سرمایه گذاری بهش نگاه کرد چون تا الان جوابشو خوب پس داده !

بسته به شرایط و وسع خودتون میتونید سرمایه گذاری کنید و در کوتاه مدت علاوه بر برگشت سرمایه به سود هم برسید .. کافیه تو سایت کاراکتر های معرفی شده رو بخرید تا براتون در آمد زایی کنن !

لینک عضویت !

سایت بعدی مثل سایتی که نقل قول کردم ..

ثبت نام میکنید , کاراکتر میخرید و منتظر برداشت میشید !

برای عضویت روی بنر زیر کلیک کنید ..

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان عزیز ,

تو چند تا پست قبلی گفته بودم که به زودی واستون یه ویدئو میذارم که توش بهتون میگم چیکار کنید تا کوین بیشتری به دست بیارید , واستون یه ویدئو رکورد کردم که صفر تا صد سایت رو براتون توضیح میدم و همچنین داخلش بهتون والت و برداشتی ها رو نشون میدم !

برای اینکه کوین بیشتری تو رولر کوین به دست بیارید و زود تر به حد برداشت برسید , پیشنهاد میکنم ویدیو زیر رو ببینید و اگه خوشتون اومد ما رو توی یوتیوب لایک و ساب اسکرایب کنید .. برای ورود به کانال یوتیوب , روی تایتل ویدئو کلیک کنید .. اگه استقبال بشه , از این به بعد از تمام سایتهایی که شبیه به رولر کوین هستن یا درآمد دلاری و روبلی دارن و ازشون برداشت داشتیم رو همراه با باز کردن والت تو خود ویدئو انجام میدم .. ممنون از همگی :p

عضویت در سایت

Last edited:

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان عزیز ,

تو چند تا پست قبلی گفته بودم که به زودی واستون یه ویدئو میذارم که توش بهتون میگم چیکار کنید تا کوین بیشتری به دست بیارید , واستون یه ویدئو رکورد کردم که صفر تا صد سایت رو براتون توضیح میدم و همچنین داخلش بهتون والت و برداشتی ها رو نشون میدم !

عضویت در سایت

برداشت سوم !

2 ساعت پیش درخواست برداشت دادم الان ارسال شد ! در سریع ترین زمان ممکن .. 381 داج !

2020-12-28_3-26-05.jpg

2020-12-28_5-25-32.jpg

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
نزدیک به 16 روز از اولین برداشت ما از رولر کوین میگذره !

همونطور که میبینید ما 3 برداشت داشتیم , فقط سه برداشت ! اونم فقط داج !! دوستانی که خارج از این فروم با من در ارتباط هستن همیشه بهم میگن چرا داج ماین میکنی , علتش به خاطر این عکس پایینه !

2020-12-28_8-51-38.jpg

این تمام داج برداشت های من از وبسایت بسیار بسیار خوب رولر کوین هست که تو عکس مشاهده میکنید !

1120 داج کوین تو کیف پول من که وقتی بخوام اکسچنج کنم میتونم 702 هزار اتریوم به دست بیارم !!

همه میدونیم بیت کوین پدر همه ی کوین هاست و اتریوم میشه پسر بزرگش , چرا چون اتر آینده ی بسیار بسیار روشنی داره و به زودی یکی از کوین های پر قدرت و گرون مارکت دیجیتال میشه .. در صورتی که داج بسیار بی ارزش ولی در عین حال بسیار با ارزش هست که میتونید قدرتش رو تو عکس ببینید !

جمع آوری انبوه این کوین به شما این قابلیت رو میده تا در هر زمان بتونید اکسچنج کنید و از این طریق سرمایه گذاری های خوبی رو با کوین جدید داشته باشید ! 702 هزار اتریوم اونم فقط تو 16 روز و با سه برداشت رو دوستانی درک میکنن که میرن تو سایتهای فاست و کلیکی برای 1000 اتریوم هر یک ساعت کپچا میزنن !! در صورتی که میتونید خیلی راحت و به صورت تمام اتوماتیک با روزی دو سه ساعت وقت یا بیشتر تو سایت , 3 برابر اینو در بیارید !

اول تاپیک هم بهتون گفتم که اگه استقبال بشه سایتهای زیادی دارم که میتونم همشونو اینجا بذارم و این فقط در آمد از یک سایت هست که دارید میبینید ..

فقط بدونید دوستان , این تعداد از ارز که تو تصویر میبینین ( فقط و فقط با روزی یک ساعت وقت و نهایت گهگداری سرم خلوت تر بود با دو ساعت ) جمع شده ! اونم تو 16 روز !! یعنی شما هر چی بیشتر برای این سایت وقت بذارید یا سرمایه گذاری کنید , کوینی که ازش میگیرید بسیار بسیار سنگین تر و انبوه تر از برداشت هایی هست که من تا الان گذاشتم !

من ظرف غذا رو گذاشتم وسط , بقیه تجهیزات خوردن هم هست .. این شمایید که تصمیم میگیرید که حاظر به خوردن هستید یا خیر .. با شرایط فعلی اقتصادی کشور , در جریان باشید که قیمت دلار قراره خیلی بالاتر از حد ممکن بره , بنابراین از تو خود خونه , بدون ذره ای سختی میتونید به درآمد دلاری برسید !

اگه دوست دارید چنل یوتیوبم که تو 2 تا پست قبلی براتون ویدئو ( آموزش کامل سایت ) رو گذاشتم ساب اسکرایب کنید چون داخلش بهتون توضیح میدم که چطور کوین بیشتری به دست بیارید .. و همچنین تو چنل تلگرام عضو شید .. هم از سایتهای جدیدی که به دستم میرسه با خبر میمونید و هم از اسکم ها ..

باز هم میگم , فقط کافیه به جای گذروندن وقت توی شبکه های اجتماعی , به دنبال چیزی برید که آینده دار هست ! و ارز های دیجیتال از این قاعده خارج نیستن !

امیدوارم تونسته باشم کمکی به دوست داران این قبیل سایتها کرده باشم و همچنین آرزوی قلبیم اینه که همتون به جاهای بالا برسید و بتونید کمکی باشید برای بقیه !

اگه سوالی بود در خدمتم ..

702 هزار اتریوم با کمترین وقت در روز ;) :D

قیمت فعلی اتریوم : 711 دلار آمریکا

لینک چنل یوتیوبم : https://www.youtube.com/channel/UCAXPTxlrSfMLQwmGaqwi6iQ

لینک چنل تلگرامم : https://t.me/pizoori

لینک عضویت در سایت رولر کوین

mehdi1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام این سایت ها چون خارج از ایران هستن معلوم نیست چطور دارن پول در میارن البته این نظر بنده است اگر هم پرداختیشون دوام داشته باشد از نظر شرعی ایرادهای زیادی بهشون وارد هست

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117

لینک عضویت !
سایت بعدی مثل سایتی که نقل قول کردم ..

ثبت نام میکنید , کاراکتر میخرید و منتظر برداشت میشید !

برای عضویت روی بنر زیر کلیک کنید ..

هر دو سایت SCAM !! شدن !

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سلام من عضو شدم معادل 1000 ساتوشی داجکوین یا لایتکوین لطفا ;) :D

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دوستانی که با لینک رفرال ما عضو شدن و برداشتی داشتن , ممنون میشم تو همین برداشتی شون رو بذارن.
امیدوارم همگی تو تمام عرصه ی زندگی پیشرفت داشته باشید ..

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
به زودی با یه برداشت سنگین از رولر کوین در خدمتتون هستیم ;)

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
برداشت 804 داج کوین از رولر کوین ! ( 9 دلار آمریکا تا به این لحظه فقط با همین یک برداشت )

804.jpg

لینک عضویت در رولر کوین !

فقط خواستم اعتماد به این سایت رو با این برداشت نشون بدم تا دیگه حرف و حدیثی باقی نمونه !

برای دیدن آموزش سایت و اینکه چطور کوین بیشتری تو سایت نسبت به حالت عادی به دست بیارید روی ویدئو زیر کلیک کنید که کامل توضیحش دادم ( فقط یکم وقت بذارید روی ویدیو تا جاهای حساس رو رد نکنید :

اگه دوست داشتید چنل یوتیوب و تلگرام من رو دنبال کنید !

حرکت بعدی که میخوام بزنم و جواب داده یه ترفنده که تو ایران فراگیر نشده و مرتبط با سایت های رول هست ! منتها اونو اینجا نمیذارم چون مبحثش یه خورده پیچیدست و تو تلگرام و یوتیوب قرار میگیره ! تو ده دقیقه خودم یه دلار به راحتی زدم .. که تو ویدیویی که قراره بگیرم میبینید ! سایتش هم برداشتی داره و برداشت هم زدیم ازش .. تنها کاری که باید انجام بدید اینه که اگه به موضوع کسب درآمد دلاری از اینترنت علاقه دارید ما رو دنبال کنید .. همونطوری که تا الان ضرری ندیدید از الان به بعد هم ضرری نمیبینید !

فایل های ضمیمه

• 804.jpg
    804.jpg
    30.8 KB · نمایش ها: 4
بالا