برگزیده های پرشین تولز

بزرگ ترین تاپیک مربوط به کسب درآمد دلار + روبل + ارز های دیجیتالی در سال 99 و 400 [ با آپدیت مداوم و معرفی ]

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
خوب دوستان همونطور که میدونید حدودا دو روز قبل داج کوین حدود 850 درصد بالا رفت و به قیمت 8 سنت رسید !

فکر کنم حالا به این نتیجه رسیده باشید که چرا با بودن BTC و ETH بهتون میگفتم فقط داج جمع کنید ..

در هر صورت فعالیتم بیشتر در وبسایت تازه تاسیس خودم هست و از این به بعد تحلیل های ارز های دیجیتالی و درآمد های آنلاین از سایر سایت ها رو در وبسایت خودم قرار میدم , البته همراه با تیمم !

این به این معنی نیست که اینجا نمیام .. کماکان پرشین تولز خونه ی دومم هست و سر میزنم ولی فعالیت اصلیم , وبسایت خودمه .. اگر مایل بودید سر بزنید ( امضام )

از همه ی عزیزانی که رفرال شدن و به نوعی باعث شدیم تا به هم کمک کنیم صمیمانه تشکر میکنم .. امیدوارم همیشه تو عرصه ی زندگی موفق باشید ..

ادامه ی این تاپیک رو تو وبسایت خودمون آپدیت میزنیم .. بزودی اتفاقات جالبی تو مارکت ارز های دیجیتالی برای بعضی از کوین ها میفته .. ( همونطوری که بهتون سر داج گفته بودم و دیدید که تو مدت کوتاهی تحلیل هام درست از آب دراومد )‌ دنبالمون کنید !

reza_mii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز مدل بازی شما تو سایت rollercoin چیه؟
فقط بازی میکنید یا ماینر هم خریدید؟
ارزش داره اندازه یک دلار هم که شده به سایت اضافه کنم برای خرید ماینر؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
دوست عزیز مدل بازی شما تو سایت rollercoin چیه؟
فقط بازی میکنید یا ماینر هم خریدید؟
ارزش داره اندازه یک دلار هم که شده به سایت اضافه کنم برای خرید ماینر؟

سلام رضا جان.. تو این تاپیک من ماه قبل یک ویدیو گذاشتم در این باره که میتونید ببینید .. ولی بله ارزش سرمایه گذاری داره چون سایت پرداختی منظم داره و دو سال هست که سابقه فعالیت داره .. خودم حدود 1 ماه و نیم قبل 250 هزار ساتوشی بیت کوین سرمایه گذاری کردم و ماینر خریدم که اون موقع بیت کوین قیمتش خیلی پایین تر بود ولی برای من 50 دلار ایستاد که الان همون مقدار ساتوشی بیشتر از 50 دلار در میاد با قیمت بیت کوین 38 هزار دلاری .. الان هم تعداد ماینر ها رو بیشتر کردم و بدون بازی کردن داره ماین میکنه برام.. و هفتگی برداشت دارم .. منتها اسناد برداشت رو دیگه اینجا نمیذارم چون تاپیک محتواش رو از دست میده .. اسناد رو در وبسایت خودم قرار میدم.
و لازم به ذکره اون موقع که میگفتم بچه ها ماین رو بذارن رو داج کوین به این خاطر بود که این روز ها رو میدیدم .. همون تعداد برداشتی هایی که از رولر کوین داشتم و همشون هم داج بود , دقیقا 4 برابر سرمایه ای که ریخته بودم داخل سایت رو بهم برگردوند !
اگر سوالی بود در خدمتم برادر

r@soul

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من باکد شما توسایت rollercoin ثبت نام کردم حداقل برداشت چقدره برای دوج کویین؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
من باکد شما توسایت rollercoin ثبت نام کردم حداقل برداشت چقدره برای دوج کویین؟

سلام خدمت شما , ممنون از لطف شما .. حداقل برداشت برای داج کوین 360 داج هست .. حدودا نزدیک به 30 دلار !

روزی که این وبسایت رو معرفی کردم که حدود 2 ماه قبل هست پیش بینی کرده بودم که داج کوین به این قیمت میرسه و برای همین بود که همش تاکید داشتم رو داج بذارید .. شما اگه بعدا به وبسایت ما سر زدید متوجه میشید که ما کوین هایی رو برداشت میزنیم که آینده دار هست و طولی نمیکشه که ارزش اون کوین بالا میره !

تعریفی نیست ما کوچیک همه هم هستیم ولی اکثر تحلیل هایی که میکنم 95 درصدشون درست از آب در میاد .. اکثر دور و بریام هم اینو میدونن و هر کوینی که من برداشت میزنم , اونا هم برداشت میزنن !

تا سال دیگه این موقع ارزش اتریوم به 6 الی 7 هزار دلار میرسه .. به نظرم الان بهترین گزینه برای پول در آوردن استخراج کوین اتریوم از رولر کوین هست .. میزان فی بالایی داره ولی برای طولانی مدت خوبه !

اگر سوالی بود در خدمتم

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
سلام.میشه بپرسم اون بات که معرفی کردین به کجا رسید آیا برداشتی داشتین؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سلام.میشه بپرسم اون بات که معرفی کردین به کجا رسید آیا برداشتی داشتین؟

سلام خدمت شما بله دوستانم هنوز برداشتی دارن ولی خودم نه , وقتی به حد نساب برسید بات ازتون درخواست ساتوشی میکنه تا بهتون کلید برداشت بده , هر کلید برداشت معادل یک ساتوشی بیت کوین هست ! اول میخواستم سرمایه گذاری کنم ولی وقتی دیدم قیمت بیت کوین خیلی رفت بالا دیگه اینکار رو نکردم ! در اصل با جمع و تفریقی که من کردم , شما با هر بار برداشتی که میکنید در اصل معادل 10 دلار آمریکا سود میکنید , چون هر چی که در بیارید باید 90 ٪ پرداخت کنید تا 100 درصد برداشت داشته باشید که به نظر خودم به صرفه نیست .. ولی بقیه دوستانم به 10 دلاری که با هر برداشت در میارن راضی هستن !..

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سلام خدمت شما , ممنون از لطف شما .. حداقل برداشت برای داج کوین 360 داج هست .. حدودا نزدیک به 30 دلار !

روزی که این وبسایت رو معرفی کردم که حدود 2 ماه قبل هست پیش بینی کرده بودم که داج کوین به این قیمت میرسه و برای همین بود که همش تاکید داشتم رو داج بذارید .. شما اگه بعدا به وبسایت ما سر زدید متوجه میشید که ما کوین هایی رو برداشت میزنیم که آینده دار هست و طولی نمیکشه که ارزش اون کوین بالا میره !

تعریفی نیست ما کوچیک همه هم هستیم ولی اکثر تحلیل هایی که میکنم 95 درصدشون درست از آب در میاد .. اکثر دور و بریام هم اینو میدونن و هر کوینی که من برداشت میزنم , اونا هم برداشت میزنن !

تا سال دیگه این موقع ارزش اتریوم به 6 الی 7 هزار دلار میرسه .. به نظرم الان بهترین گزینه برای پول در آوردن استخراج کوین اتریوم از رولر کوین هست .. میزان فی بالایی داره ولی برای طولانی مدت خوبه !

اگر سوالی بود در خدمتم
سلام سایت به مشکل بر خورده!!

spiral

Registered User
لایک‌ها
347
سایت الان کار میکنه
دوست عزیز شما آخرین باری که از این سایت برداشت کردین کی بوده؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
سلام سایت به مشکل بر خورده!!

خیر , به مشکل بر نخورد آپدیت شد !

به این صورت که تا مدت محدودی کاربرانی که در سایت از داج کوین و یا تتر برای سرمایه گذاری استفاده کنن از 14 ٪ تخفیف برای خرید ماینر های داخل سایت برخوردار میشن !

سایت الان کار میکنه
دوست عزیز شما آخرین باری که از این سایت برداشت کردین کی بوده؟

بله , 1 هفته ی پیش , من چون مثل قبل زیاد بازی نمیکنم و درگیر وبسایتم هستم برداشت هام یک خورده به تاخیر افتاده ولی با ماینر هایی که داخل سایت خریدم خودش برام ماین میکنه و من فقط هر روز سر میزنم !

reza_mii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این ماینر ها برای مدت خاصی کار میکنن یا برای همیشه؟

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سلام خدمت شما بله دوستانم هنوز برداشتی دارن ولی خودم نه , وقتی به حد نساب برسید بات ازتون درخواست ساتوشی میکنه تا بهتون کلید برداشت بده , هر کلید برداشت معادل یک ساتوشی بیت کوین هست ! اول میخواستم سرمایه گذاری کنم ولی وقتی دیدم قیمت بیت کوین خیلی رفت بالا دیگه اینکار رو نکردم ! در اصل با جمع و تفریقی که من کردم , شما با هر بار برداشتی که میکنید در اصل معادل 10 دلار آمریکا سود میکنید , چون هر چی که در بیارید باید 90 ٪ پرداخت کنید تا 100 درصد برداشت داشته باشید که به نظر خودم به صرفه نیست .. ولی بقیه دوستانم به 10 دلاری که با هر برداشت در میارن راضی هستن !..
بات تو تلگرام scam شده!!

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
بات تو تلگرام scam شده!!

اگه شما دقت کرده باشی , من هم آخر پستی که گذاشتم نوشتم که سرمایه گذاری توی بات دیگه به صرفه نیست .. و موضوع بعدی من این بات رو حدود ۲ ماه قبل اینجا پست کردم که قیمت بیت کوین بسیار پایین تر از حال حاضر بود !!!

طبیعتا با قیمت فعلی نه تنها بات , بلکه بهترین سایتها هم بعد از چندین و چند سال اسکم میشن ! مثل CoinPot

شما هم که هزار ماشالا مثل صبح بخیر ایران میمونی , هر چند وقت تو این تاپیک یه پستی میذاری که انگار من رولر کوینو بستم , یا این بات رو من اسکم کردم !

به هر حال هر چیزی تایمی داره و بعد از مدتی اسکم میشه ! انتظار نداشته باشید همه چیز تا ابد براتون کار کنه !!

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
اگه شما دقت کرده باشی , من هم آخر پستی که گذاشتم نوشتم که سرمایه گذاری توی بات دیگه به صرفه نیست .. و موضوع بعدی من این بات رو حدود ۲ ماه قبل اینجا پست کردم که قیمت بیت کوین بسیار پایین تر از حال حاضر بود !!!

طبیعتا با قیمت فعلی نه تنها بات , بلکه بهترین سایتها هم بعد از چندین و چند سال اسکم میشن ! مثل CoinPot

شما هم که هزار ماشالا مثل صبح بخیر ایران میمونی , هر چند وقت تو این تاپیک یه پستی میذاری که انگار من رولر کوینو بستم , یا این بات رو من اسکم کردم !

به هر حال هر چیزی تایمی داره و بعد از مدتی اسکم میشه ! انتظار نداشته باشید همه چیز تا ابد براتون کار کنه !!
کاربران دیگه ببین چطور کار می کنند
وقتی تاپیک می زنی باید پشتیبانی کنی!!!
به قول خودت یعنی قدیمی هستی و چند ماه داری باهاشون کار می کنی و تو این مدت از این مشکلات دیدی
در ضمن سایت rollercoin
Exp.reward رسوندم به 0.010118 دوباره یه بازی انجام دادم به جای اضافه شدن کم شد!!!
شد: 0.009678
این سایت مشکل داره

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
کاربران دیگه ببین چطور کار می کنند
وقتی تاپیک می زنی باید پشتیبانی کنی!!!
به قول خودت یعنی قدیمی هستی و چند ماه داری باهاشون کار می کنی و تو این مدت از این مشکلات دیدی
در ضمن سایت rollercoin
Exp.reward رسوندم به 0.010118 دوباره یه بازی انجام دادم به جای اضافه شدن کم شد!!!
شد: 0.009678
این سایت مشکل داره

شما مثل اینکه دفتر رو بر عکس دستت گرفتی ! منم اگه دقت کرده باشی از اول تاپیک تا اینجای کار در حال پشتیبانی هستم و هنوز حتی 1 سوال رو بی جواب نذاشتم و همه رو جواب دادم .. حالا نمیدونم مشکل شما دقیقا چی هست که این حرفو میزنی چون منطقی نیست !

راجب کم شدن Exp Reward باید بگم به خاطر بالا پایین رفتن قیمت شدید کوین ها این اتفاقات داره می افته ! کوینی که تا ۱ ماه پیش 2 دهم یک سنت بود , حالا به قیمت 8 سنت رسیده و این سیاست وبسایت به دلار هست ! یعنی شما وقتی بازی میکنی تا یه حد نسابی دلار از هر بازی دریافت میکنی که با بالا و پایین رفتن قیمت یک کوین , Exp Reward شما کم و زیاد میشه !

سایت هیچ مشکلی نداره و پرداختی داره !

امیدوارم با این اخلاقی که داری تو عرصه ی زندگیت دچار مشکل نشی ! چون به جای تشکر کردن به خاطر معرفی همچین سایتهایی , میای و صاحب تاپیک رو تخریب میکنی ! منم بلدم با لحن کوچه بازاری صحبت کنم , خیلی بهتر از توام بلدم ولی ترجیح دادم تا با احترام باهات صحبت کنم ! ولی این دلیل نمیشه بخوای طوری رفتار کنی که من به خاطر رفرال دستم زیر سنگ تو یا کسی باشه !!

اگه کسی هم رفرال ما شد , سطح مرام و معرفت خودش و اون مکتبی که توش بزرگ شد رو رسوند ! و الا همه دور زدن و ثبت نام کردنو بدون اینکه رفرال کسی بشن بلدن ..

تو سایتهای خارجی بری سر بزنی یارو میاد یه لینک میزنه میگه این فلان سایت هست , دوست دارید برید ثبت نام کنید ندارید نرید ! دیگه ساپورتی نمیکنه تاپیک رو چون وقت اضافی نداره ! اونی ام که ساپورت میکنه و شما دیدی , مطمئن باش سایت مرجع cms یا چیزی هست !

همین بات تلگرامی که شما میگی اسکم شد , فقط سر اینکه من اومدم همگانی کردمش دوستم باهام قهر کرد ! منطقش هم این بود که چرا رفتی یه همچین باتی رو همگانی کردی که آدم توش زیاد شه بعد 4 روز اسکم شه !!!

وقتی ام شما میای میگی تاپیک میزنی (‌ باید پشتیبانی کنی ) خیلی ساده و راحت بهت میگم , اول از همه بایدی در کار نیست و دوم من هیچ وظیفه ای ندارم ! حتی وظیفه ی معرفی هم نداشتم ! میتونستم نگم .. کسی میتونست کاری کنه ؟

حالا هم که معرفی کردم , پشتیبانی هم کردم , تاپیک رو هم به روز نگه داشتم و حتی آپدیت های سایت رو دارم توضیح میدم , دیگه فازشو نگیر !

لطفا سری بعد اگه خواستی انتقادی از من یا کس دیگه ای بکنی , با لحن درست تری صحبت کن که مجبور نشیم 200 خط بنویسیم تا متوجه رفتارت بشی !

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
شما مثل اینکه دفتر رو بر عکس دستت گرفتی ! منم اگه دقت کرده باشی از اول تاپیک تا اینجای کار در حال پشتیبانی هستم و هنوز حتی 1 سوال رو بی جواب نذاشتم و همه رو جواب دادم .. حالا نمیدونم مشکل شما دقیقا چی هست که این حرفو میزنی چون منطقی نیست !

راجب کم شدن Exp Reward باید بگم به خاطر بالا پایین رفتن قیمت شدید کوین ها این اتفاقات داره می افته ! کوینی که تا ۱ ماه پیش 2 دهم یک سنت بود , حالا به قیمت 8 سنت رسیده و این سیاست وبسایت به دلار هست ! یعنی شما وقتی بازی میکنی تا یه حد نسابی دلار از هر بازی دریافت میکنی که با بالا و پایین رفتن قیمت یک کوین , Exp Reward شما کم و زیاد میشه !

سایت هیچ مشکلی نداره و پرداختی داره !

امیدوارم با این اخلاقی که داری تو عرصه ی زندگیت دچار مشکل نشی ! چون به جای تشکر کردن به خاطر معرفی همچین سایتهایی , میای و صاحب تاپیک رو تخریب میکنی ! منم بلدم با لحن کوچه بازاری صحبت کنم , خیلی بهتر از توام بلدم ولی ترجیح دادم تا با احترام باهات صحبت کنم ! ولی این دلیل نمیشه بخوای طوری رفتار کنی که من به خاطر رفرال دستم زیر سنگ تو یا کسی باشه !!

اگه کسی هم رفرال ما شد , سطح مرام و معرفت خودش و اون مکتبی که توش بزرگ شد رو رسوند ! و الا همه دور زدن و ثبت نام کردنو بدون اینکه رفرال کسی بشن بلدن ..

تو سایتهای خارجی بری سر بزنی یارو میاد یه لینک میزنه میگه این فلان سایت هست , دوست دارید برید ثبت نام کنید ندارید نرید ! دیگه ساپورتی نمیکنه تاپیک رو چون وقت اضافی نداره ! اونی ام که ساپورت میکنه و شما دیدی , مطمئن باش سایت مرجع cms یا چیزی هست !

همین بات تلگرامی که شما میگی اسکم شد , فقط سر اینکه من اومدم همگانی کردمش دوستم باهام قهر کرد ! منطقش هم این بود که چرا رفتی یه همچین باتی رو همگانی کردی که آدم توش زیاد شه بعد 4 روز اسکم شه !!!

وقتی ام شما میای میگی تاپیک میزنی (‌ باید پشتیبانی کنی ) خیلی ساده و راحت بهت میگم , اول از همه بایدی در کار نیست و دوم من هیچ وظیفه ای ندارم ! حتی وظیفه ی معرفی هم نداشتم ! میتونستم نگم .. کسی میتونست کاری کنه ؟

حالا هم که معرفی کردم , پشتیبانی هم کردم , تاپیک رو هم به روز نگه داشتم و حتی آپدیت های سایت رو دارم توضیح میدم , دیگه فازشو نگیر !

لطفا سری بعد اگه خواستی انتقادی از من یا کس دیگه ای بکنی , با لحن درست تری صحبت کن که مجبور نشیم 200 خط بنویسیم تا متوجه رفتارت بشی !
قوانین تاپیک زدن بخون
به جای اینکه حرص بخوری آرامش داشته باش
بعد من میگم بازی کردم به جای اضافه شدن کم کرده
چه ربطی به قیمت دوج داره!!!
در ضمن اگه قرار به احترام باشه بیش از ۱۱ سال تو این فروم هستم
بیشتر از شما احترام به بزرگتر بلدم

Msmcmastery

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برا منم کم میکنه جای اضاف کردن خیلی وقت گذاشتم روش نامردیه

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
قوانین تاپیک زدن بخون
به جای اینکه حرص بخوری آرامش داشته باش
بعد من میگم بازی کردم به جای اضافه شدن کم کرده
چه ربطی به قیمت دوج داره!!!

شما که قوانین تاپیک زدن بلدی یه تاپیک شما بزن با قوانینش جلو برو ما فیض ببریم ! چون من یادم نمیاد قانونی رو از به قول شما قوانین تاپیک زدن نقض کرده باشم !

من حرص نخوردم چون ارزشی نداره , فقط جوابی که باید میدادم رو دادم !

شما میگی داری بازی میکنی , ریواردت کم میشه بعد من واست توضیح میدم و مثال هم میارم , ولی چیز جالب تر قضیه اینجاست که میگی چه ربطی به قیمت داج داره !!! :D

نام کاربری : _EHSAN_ ! شما برو اینو تو لیست کاربران ببین تاریخ عضویتش واسه کی هست !

نیازی نیست بذار خودم بهت لینک بدم : https://forum.persiantools.com/members/_ehsan_.86106/

اینم نام کاربری من هست که تاریخ عضویتش برای 2007 هست ولی به خاطر فراموشی ایمیل زیرش و رمزش اکانتمو از دست دادم !

پس دیگه این حرف خنده دار رو نزن :

اگه شما 11 سال تو این فروم هستی منم بیش از 14 , 15 ساله تو این فروم هستم ;)

احترام گذاشتن به قدمت بودن یا نبودن در فروم نیست .. اینو دیگه همه میدونن نمیدونم شما چه جوری هنوز اینو درکش نکردی !

با این حساب ما از اول تاپیک با شما با احترام برخورد کردیم ولی شما طور دیگه ای برداشت کردی که خودت میتونی بری لحن کلامت رو در ریپلای هایی که زدی ببینی !

خواهشا دیگه منو ریپلای نکن و نظم تاپیک رو بهم نزن و با این 11 سال قدمتت یاد بگیر , وقتی یه تاپیک معرفی و آموزشی در جریانه , بحثش رو به بیراهه نکشونی که تاپیک ما آخرش قفل شه ! چون تو همینو میخوای !!

دیگه منو ریپلای نکن !

Last edited:
بالا