برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوستان علی الخصوص حاج احسان برای اینکه کسی فکر نکنه که تبلیغه و این شائبه ها پیش نیاد دلیلتون را از اینکه به فرض میگید پاسارگاد یا سامان خوبه چیه؟چه چیزی در اون هست که توی بیمه گرهای دیگه نبوده؟مزیت خاصی داشته؟

masouddr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان علی الخصوص حاج احسان برای اینکه کسی فکر نکنه که تبلیغه و این شائبه ها پیش نیاد دلیلتون را از اینکه به فرض میگید پاسارگاد یا سامان خوبه چیه؟چه چیزی در اون هست که توی بیمه گرهای دیگه نبوده؟مزیت خاصی داشته؟

توصیه می کنم دو پست قبلی من رو بخونیید ، مزیتها و تفاوتها و توضیحات رو نوشتم .
پیروز باشید .

qaqazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16

مزایای بیمه زندگی پاسارگاد نسبت به سایر شرکت ها

1- در طرح بیمه عمر و تأمین آتیه حق بیمه پوشش های اضافی ( حادثه ، امراض ، از کار افتادگی ) جداگانه دریافت نمی گردد
بلکه از اصل حق بیمه کسر می گردد بنابراین لازم نیست بیمه گذار حق بیمه اضافه نسبت به حق بیمه اصلی پرداخت نماید . در صورتیکه در برخی از شرکتها این حق بیمه جداگانه محاسبه و دریافت می شود .

2- سقف پرداخت بیماریهای خاص درشرکت بیمه پاسارگاد به ازاء هر بیماری خاص یکبار می باشد در مجموع 5 بار . به عنوان مثال اگر بیمه گذار یکبار به علت سکته قلبی خسارت دریافت نمود ، بار دیگر دچار سکته مغزی گردید
باز هم خسارت بیماریهای خاص را دریافت خواهد کرد . در بسیاری از شرکتهای بیمه این پرداخت خسارت فقط یکبار در طول مدت قرارداد می باشد .

3- یکی از پوششهای بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پوشش از کارافتادگی می باشد . اگر بیمه گذار دچار ازکارافتادگی دائم گردید شرکت بیمه موظف به پرداخت حق بیمة بیمه گذار تا پایان قرارداد می باشد . علاوه بر آن مبلغی نیز به عنوان سرمایه از کار افتادگی پرداخت میشود که البته بسیاری از شرکتها فقط یکیشو میدن.

4- نکته بسیار مهم دیگر هنگام بازخرید بیمه نامه می باشد . در اکثر شرکتهای بیمه در شرایط بیمه نامه ذکر گردیده که در صورت بازخرید مبلغ ارزش بازخرید ، مقدار اندوخته با سود تضمینی 15% می باشد . نکته نگران کننده تر این است بعضی شرکتها حتی جریمه هایی هم برای بازخرید در نظر گرفته اند و تحت عناوین مختلف از اصل مبلغ ارزش بازخرید کسر می کنند . در شرکت بیمه پاسارگاد مبلغ بازخرید بیمه نامه تقریباً به همان نسبت سود مشارکت که هر ساله توسط شرکت اعلام می گیرد قابل بازخرید می باشد.

5- یکی از پوششهای بیمه نامه پوشش فوت به علت حادثه می باشد . زلزله و آتش فشان ، شورش و بلوا جزء استثنائات این پوشش در بسیاری از شرکتهای بیمه می باشد . اما در بیمه پاسارگاد در صورت در خواست بیمه گذار این پوشش نیز مانند سایر پوششها به بیمه گذار قابل ارائه می باشد .

6- نوعی از پرداخت نیز به صورت سپرده می باشد که فقط در شرکت بیمه پاسارگاد ارائه می گردد . این طرح برای آسودگی خاطر بیمه گذاران و عدم مراجعه مکرر به بانک ارائه گردیده است .

7- بیمه پاسارگاد به عنوان اولین شرکت خصوصی بیمه می باشد که دارای شرکت بیمه اتکایی می باشد . شرکت بیمه اتکایی ایرانیان اولین شرکت بیمه اتکایی خصوصی در ایران می باشد و قسمت اعظم سهام آن متعلق به هولدینگ پاسارگاد و شرکت پارس آریان می باشد .
و . . .

Last edited:

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
بیمه سامان که سود تضمینیش 25 درصد نیست درسته ؟
راستی بیمه پارسیان صبح بازاریابی به من زنگ زد گفتن 26.5 درصد سود میدیم
نرخ سود سرمایه گذاری بیمه عمر و سرمایه گذاری

فراهم کردن امکان سرمایه‌گذاری بلند مدت و برنامه‌ریزی مالی وانتخاب سبد سرمایه‌گذاری با توجه به تناسب شخصیت ریسک‌پذیری فرد از مزایای بیمه نامه عمرو تشکیل سرمایه می­باشد.

بر این مبنا سه سبد با نامهای کم ریسک، ریسک متوسط و پر ریسک ایجاد شده است که بیمه گذار بر حسب تمایل خود یکی از این سبد ها را انتخاب خواهد کرد. در هر یک از این سبدها، شرکت بیمه گر سودی را به عنوان سود تضمین شده به بیمه گذار اعلام می­کند و البته سود پیش بینی شده برای هر سبد در آن سال را نیز مشخص می­نماید. سود پیش بینی شده برای هر سال، همان سود محقق شده در سال گذشته می­باشد. سود های تضمین شده در هر سبد به شرح زیر است:

سبد کم ریسک: پرداخت سود تضمینی 15%

سبد ریسک متوسط: پرداخت سود تضمینی 14%

سبد پُر ریسک: پرداخت سود تضمینی 12%

در سال 1390 سود محقق شده از سرمایه گذاری در سبدهای کم ریسک، ریسک متوسط و پر ریسک به ترتیب 18%، 19.5% و 25% بوده است که این نرخ سودها به عنوان سود برآوردی سال 1391 در نظر گرفته شده اند.

ریسک کم، بیانگر آن است که بیشتر وجوه در سپرده‌های بانکی و اوراق قرضه و از این قبیل سرمایه‌گذاری می‌شود.

ریسک زیاد بیانگر آن است که بیشتر وجوه در بورس اوراق بهادار، املاک، تولید و سرمایه‌گذاری‌های خارج از بانک سرمایه‌گذاری می‌شود.

ریسک متوسط بیانگر آن است که سبد سرمایه‌گذاری50% شامل سبد سرمایه‌گذاری با ریسک کم و 50% هم شامل سبد سرمایه‌گذاری با ریسک زیاد خواهد بود.

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
بیمه سامان که سود تضمینیش 25 درصد نیست درسته ؟
راستی بیمه پارسیان صبح بازاریابی به من زنگ زد گفتن 26.5 درصد سود میدیم
نرخ سود سرمایه گذاری بیمه عمر و سرمایه گذاری

فراهم کردن امکان سرمایه‌گذاری بلند مدت و برنامه‌ریزی مالی وانتخاب سبد سرمایه‌گذاری با توجه به تناسب شخصیت ریسک‌پذیری فرد از مزایای بیمه نامه عمرو تشکیل سرمایه می­باشد.

بر این مبنا سه سبد با نامهای کم ریسک، ریسک متوسط و پر ریسک ایجاد شده است که بیمه گذار بر حسب تمایل خود یکی از این سبد ها را انتخاب خواهد کرد. در هر یک از این سبدها، شرکت بیمه گر سودی را به عنوان سود تضمین شده به بیمه گذار اعلام می­کند و البته سود پیش بینی شده برای هر سبد در آن سال را نیز مشخص می­نماید. سود پیش بینی شده برای هر سال، همان سود محقق شده در سال گذشته می­باشد. سود های تضمین شده در هر سبد به شرح زیر است:

سبد کم ریسک: پرداخت سود تضمینی 15%

سبد ریسک متوسط: پرداخت سود تضمینی 14%

سبد پُر ریسک: پرداخت سود تضمینی 12%

در سال 1390 سود محقق شده از سرمایه گذاری در سبدهای کم ریسک، ریسک متوسط و پر ریسک به ترتیب 18%، 19.5% و 25% بوده است که این نرخ سودها به عنوان سود برآوردی سال 1391 در نظر گرفته شده اند.

ریسک کم، بیانگر آن است که بیشتر وجوه در سپرده‌های بانکی و اوراق قرضه و از این قبیل سرمایه‌گذاری می‌شود.

ریسک زیاد بیانگر آن است که بیشتر وجوه در بورس اوراق بهادار، املاک، تولید و سرمایه‌گذاری‌های خارج از بانک سرمایه‌گذاری می‌شود.

ریسک متوسط بیانگر آن است که سبد سرمایه‌گذاری50% شامل سبد سرمایه‌گذاری با ریسک کم و 50% هم شامل سبد سرمایه‌گذاری با ریسک زیاد خواهد بود.

در چندسالی که من بیمه هستم همیشه حدود 25% سود داده (طبق گزارشات مالی که هرسال ارسال میکنه) . فکر کنم امسال با توجه به اینکه بورس خیلی سود داده سود بیمه هم زیاد بوده (چون عمده پول را در بورس سرمایه گذاری میکنن) هنوز گزارش امسال نیامده ولی میگن حدود 31% شده ! که باید دید واقعیت داره یا نه ؟! ولی سود تضمینیش 15% است.
ضمنا سامان فقط سالیانه قرار داد میبنده ولی پارسیان ماهیانه هم داره ولی یکی از همکاران گزارش مالی پارسیان را نشان داد ماهیانه 2% هزینه تقسیط زده بودن ! طرف سال اول 700 ریخته بود تو گزارش مالیش موجودی صندوقش بعد از یک سال 240 بود !!!!

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
من آسیا بیمه کردم طرح 20 سال فکر کنم یه 200 م بده ک ارزش زیادی نداره

masouddr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام به همگی .
اول از همه من یه نکته رو بگم به دوستان که مبادا مرتکب همچین اشتباهی بشن .
ببینید دوستان بیمه عمر فقط در صورت سالانه ، بعد 6 ماهه و نهایتا 4 ماهه (که سعی کنید 4 ماهه هم نشه) واسه بیمه شده سوداوری داره و این رو بهتون نمیگن اما من حالا میگم .
ببینید سودی که به پول شما تعلق پیدا میکنه سود مرکب است وقتی که مثلا شما بخوای خودتو به صورت ماهانه بیمه بکنی عملا هیچ سودی واستون نداره و فقط پوششهای بیمه ای هستن که اون هم حداقلشون شاملتون میشه پس سعی کنید که حتما سالانه یا 6ماه(دو قسط) خودتون رو بیمه کنید و الا سود بی سود .
در مورد شرکتها و سود پولی که میدن در 3 سال گذشته بیمه سامان بیشترین سود که همون 25% هستش رو داده . شرکت بعدی شرکت بیمه نوین هستش که 24 درصد سود داده ، کارآفرین 18% ، پاسارگاد هم 22 % .
همونطور که قبلا هم گفتم من خودم و خانوادم رو بیمه عمر سامان کردم به دلایل زیادی که در 2 پست قبلیم عرض کردم . به نظر من هم دلیل موفقیت بیمه سامان نسبت به بقیه این هستش که به صورت اختصاصی بیمه عمر رو کار میکنه و همچنین نماینده هایی داره که فقط بیمه عمر کار میکنن و به همین دلیل بازار گرم و پر مشتری ای داره .
یه نصیحت برادرانه : معطل نکنید خودتونو بیمه عمر بکنید و حتما هم به صورت سالانه یا نهایتا 6 ماهه بیمه بکنید . نزارید سرتون کلاه بره و ماهانه یا 3 - 4 ماهه خودتونو بیمه کنید .
موفق باشید .

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
سلام به همگی .
اول از همه من یه نکته رو بگم به دوستان که مبادا مرتکب همچین اشتباهی بشن .
ببینید دوستان بیمه عمر فقط در صورت سالانه ، بعد 6 ماهه و نهایتا 4 ماهه (که سعی کنید 4 ماهه هم نشه) واسه بیمه شده سوداوری داره و این رو بهتون نمیگن اما من حالا میگم .
ببینید سودی که به پول شما تعلق پیدا میکنه سود مرکب است وقتی که مثلا شما بخوای خودتو به صورت ماهانه بیمه بکنی عملا هیچ سودی واستون نداره و فقط پوششهای بیمه ای هستن که اون هم حداقلشون شاملتون میشه پس سعی کنید که حتما سالانه یا 6ماه(دو قسط) خودتون رو بیمه کنید و الا سود بی سود .
در مورد شرکتها و سود پولی که میدن در 3 سال گذشته بیمه سامان بیشترین سود که همون 25% هستش رو داده . شرکت بعدی شرکت بیمه نوین هستش که 24 درصد سود داده ، کارآفرین 18% ، پاسارگاد هم 22 % .
همونطور که قبلا هم گفتم من خودم و خانوادم رو بیمه عمر سامان کردم به دلایل زیادی که در 2 پست قبلیم عرض کردم . به نظر من هم دلیل موفقیت بیمه سامان نسبت به بقیه این هستش که به صورت اختصاصی بیمه عمر رو کار میکنه و همچنین نماینده هایی داره که فقط بیمه عمر کار میکنن و به همین دلیل بازار گرم و پر مشتری ای داره .
یه نصیحت برادرانه : معطل نکنید خودتونو بیمه عمر بکنید و حتما هم به صورت سالانه یا نهایتا 6 ماهه بیمه بکنید . نزارید سرتون کلاه بره و ماهانه یا 3 - 4 ماهه خودتونو بیمه کنید .
موفق باشید .
چطوری میگید ماهانه سود تعلق نمیگیره ؟

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,464
بیمه عمر تو ایران شدیدا کار احمقانه ایه.شما ماهی 20 هزار میدی بیمه پاسارگاد(بهترینشو گفتم) لطف میکنه 20 سال دیگه 60 میلیون میده بهت تو این کشور که ظرف 1 ماه ارزش پول ملی یک سوم میشه این کارا چه ارزشی داره؟؟بیمه عمر تو کشورهای توسعه یافته کار درستیه ولی تو ایران هرگز.
این پولی که میخوای ماهیانه بدی به این بیمه های دزد رو برداری باهاش هر ماه پیتزا بخوری خیلی بیشتر ارزش داره
دوستان فریب این نیو یوزرهایی که دارن میان اینجا اراجیف میبافند رو نخورید فقط میخوان شما رو سرکیسه کنند و پورسانتشو به جیب بزنند

ramz60

Registered User
لایک‌ها
47
بیمه پارسیان یا پاسارگاد که ماهیانه پول میگیرن به نظرم بدترین ظلم و بی انصافی را در حق بیمه شده انجام می دهند به دلیل اینکه:
اولا به مشتری نمیگن که ماهیانه علاوه بر اینکه سود کمتری تعلق میگیره تازه هزینه تقسیط هم میخوره !!!!
در ثانی مشتری باید هر ماه وقت بزاره برای پرداخت قسط. انگار که بدهکاره به بیمه.

یکی از همکاران که پارسال بیمه پارسیان بصورت ماهیانه گرفته با دیدن گزارش کارکرد مالی صندوق ذخیرش شوکه شده چون حدود 700 هزارتومان پرداخت کرده بعد موجودی صندوقش حدود 200 هزار تومانه ! یعنی 500 هزار تومان را خوردن رفته !

توصیه من فقط بیمه سامان فقط هم بصورت سالیانه چون هم سود دهیش خیلی بهتره هم صادقانه سود عایدی هر سال را بین همه تقسیم میکنه هم هزینه ای که برای بیمه گری کم میکنه بسیار بسیار کمتر از سایر شرکتها است.

yagooot

Registered User
لایک‌ها
81
بیمه پارسیان یا پاسارگاد که ماهیانه پول میگیرن به نظرم بدترین ظلم و بی انصافی را در حق بیمه شده انجام می دهند به دلیل اینکه:
اولا به مشتری نمیگن که ماهیانه علاوه بر اینکه سود کمتری تعلق میگیره تازه هزینه تقسیط هم میخوره !!!!
در ثانی مشتری باید هر ماه وقت بزاره برای پرداخت قسط. انگار که بدهکاره به بیمه.

یکی از همکاران که پارسال بیمه پارسیان بصورت ماهیانه گرفته با دیدن گزارش کارکرد مالی صندوق ذخیرش شوکه شده چون حدود 700 هزارتومان پرداخت کرده بعد موجودی صندوقش حدود 200 هزار تومانه ! یعنی 500 هزار تومان را خوردن رفته !

توصیه من فقط بیمه سامان فقط هم بصورت سالیانه چون هم سود دهیش خیلی بهتره هم صادقانه سود عایدی هر سال را بین همه تقسیم میکنه هم هزینه ای که برای بیمه گری کم میکنه بسیار بسیار کمتر از سایر شرکتها است.

500 تومن کجا رفته؟

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 2

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
سلام
اقا یه نفر اینو برای ما شیر فهم کنه ...این برای کسی که اصلا سابقه بیمه ندارد منتفی هست؟؟؟؟

سابقه بیمه «فروشی» شد

طرح دو فوریتی تعیین تکلیف تأمین اجتماعی اشخاصی که ده سال و کمتر حق بیمه پرداخت کرده‌اند، پس از اعمال اصلاحاتی در مجلس به تایید شورای نگهبان رسید.

خبرگزاری ایلنا: طرح دو فوریتی تعیین تکلیف تأمین اجتماعی اشخاصی که ده سال و کمتر حق بیمه پرداخت کرده‌اند، پس از اعمال اصلاحاتی در مجلس به تایید شورای نگهبان رسید.

به موجب این طرح که نخستین بار سیزدهم شهریور ماه امسال به تصویب نمایندگان مجلس رسید اما تایید آن با ایراد شورای نگهبان قانون اساسی به تاخیر افتاد، افراد مختلف می‌توانند با پرداخت پول به سازمان تامین اجتماعی و خرید حداقل ۱۰ سال سابقه پرداخت بیمه، از مزایای بازنشستگی با دریافت ۱۰ روز مستمری و دسترسی رایگان به خدمات درمانی بهره‌مند شوند.

تایید و ابلاغ این طرح تصویب شده در مجلس شورای اسلامی به دلیل ایرادی که از سوی شورای نگهبان قانون اساسی از بابت تحمیل شدن بار مالی مطرح شده بود ابتدا متوقف شد اما در ‌‌نهایت در بازبینی مجلس ایرادات شورای نگهبان مرتفع شد.

تایید و ابلاغ این طرح از سوی شورای نگهبان قانون اساسی در حالی صورت گرفته است که به باور بسیاری از فعالان صنفی کارگری و کار‌شناسان تامین اجتماعی اجرای طرح یادشده تبعات مالی بسیاری را برای سازمان تامین اجتماعی به همراه خواهد داشت.
سابقه بیمه «فروشی» شد

M_E_H_D_I

Registered User
لایک‌ها
28
خب دوستان عزیز سلام..

من امروز رفتم و خودم را بیمه عمر سامان کردم.. البته نمیدونم بقیه بیمه گذاران چطورین ولی طرح تدبیر بیمه بانک سامان بد نیست..

مبلغ باید سالیانه پرداخت بشه و حداقل مبلغ پرداختی 1.200.000 تومان میباشد. این مبلغ تا 20 سال ثابت میباشد و در پایان 20 سال مبلغ پرداختی حدود 300 میلیون گفته شده.
همچنین بابت فوت مبلغ 120 میلیون نیز پرداخت میکنن. در صورت بیمه تکمیلی نیز بیماریهای خاص و عملهای خاص را 40 میلیون پرداختی دارن.
البته برای بچه های سود بیشتری میدن و اگه خدایی نکرده برای والد فرزند اتفاقی بیوفته مبالغ پرداختی سالانه را که والد پرداخت میکرد را معاف میشه و فرزند نیز بعد از 20 سال اون مبلغ حدود 300 میلیون را میگیره. در حالی که بعد از درگذشت ولی هیچ مبلغی را سالیانه پرداخت نمیکنه. (البته فکر کنم در اکثر بیمه ها اینطوری باشه)

البته یه مسئله ای: من حساب کردم اگه سود را 25 درصد قرار بدید و پرداخت را 1200 در هر سال محاسبه کنید سود مرکب در پایان 20 سال حدود 480 میلیون میشه..!!!! در حالیکه اینها میگن حدود 300 میلیون..!

هنوز قرارداد اصلی برام نیومده ولی به محضی که اومد دوباره بحث و تبادل نظر میکنم.

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,724
سلام دوستان
من ماهیانه ۶۰۰ حقوق ثابت دارم
میتونم ماهیانه ۱۰۰ برای بیمه بدم برای بازنشستگی برای ۲۵ سال
چند سوال
اگه تا ۲۵ سال دیگه پرداخت کنم چقد بهم تعلق میگیره ؟
حقوق بازنشستگی هم به جز این پولی که برای بازنشستگی هست میدن ؟

میتونم حق ۶ ماه یا یک سال دیگه رو الان بدم که هر ۶ ماه نخوام به بیمه مراجعه کنم ؟
الان من گیج شدم
کجا خودمو بیمه کنم ؟ ( سامان ٬ پاسارگاد و ... )

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

بیمه ی عمری هم هست که ماهی 40.000 بشه پرداخت ؟

یعنی حدوده سالی 500.000 تومان

بالا