برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

masouddr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من هرچه جستجو کردم آثاری از بانک سامان در سهامداران بانک ملت ندیدم . کسی که حرفهای دیگران را به سخره میگیرد برای حرفهای خودش دلیل و مدرک رو میکند . شما برای صحت صحبتهایتان لینک قرار دهید .

100%تایید میشه،سایپا کجا سهامدار عمده اش بانک سامان هست؟؟؟؟اگه عمده هست حداقل باید بالای 1% باشه،پس کجاست؟
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=44891482026867833&d=20131110

شما هم لااق میگفت دلم میخاد سامان را تبیلغ کنم نه همین طور علکی تبلیغ کنید!!!!
اگه به این باشه،منم بگم پارسیان خوبه چون ایرانفرقون پشتشه؟؟؟؟و سود26.5% میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی چون نمیدونم به کسی پیشنهاد نمیدهم!!!!انصاف و منطق خیلی خوبه...

‫26/5 درصد سود مشارکت بيمه هاي عمر در سال 90‬

دوستان عزیز یه بحثیو کلی گفتم وارد جزئیاتش نشدم چرا حمله میکنید .
بیمه سامان در سال 1391 از بزرگترین سهامداران این شرکتهایی بوده که من نام بردم ، در سایت بورس کشور هم سهامداران سال جاری رو مینویسن و بنده هم الان متوجه شدم که سالهای قبلو نمینویسن .من پارسال که خواستم خودمو بیمه بکنم اون نماینده به من گفت و من هم به سایت تالار بورس رفتم و دیدم .
درمورد سودی که شما دوست عزیز عرض کردین و گفتین پارسیان 26 % هستش باید خدمتتون بگم همونطور که خودتون هم لینکشو گذاشتین نوشته سود مشارکتی . سود قطعی با سود مشارکتی خیلی فرق داره توصیه میکنم یه مقدار مطالعه بکنید .
موفق باشید .

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
قبول داشته باشید استدلال شما خیلی علکیه...صرف اینکه سهامدار هست پس خوبه!!!!درضمن شما عقل کل هستین برای دوستان سود مشارکتی و قطعی را توضیح بدین...بیمه مدنظرشما مشارکتی و قطعی چند درصد میده؟
در اطلاعیه ها و مجامع سال 91 سایپا هم خبری از بانک سامان نبود..اگه خواستین لست تمام اطلاعیه های سال91 هم براتون بذارم..در ضمن اگه واقعا سال91 سهامدار سایپا و خودرو بوده واقعا خاکبرسرش که رفته اون سال چه سهام زیاندهی خریده ولی حال که رشد کرده نداره!!!
اینم منبع در مجمع 91:
تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سايپا (خساپا )

bime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مابه شما بيمه عمر و سرمايه گذاري کار آفرین را پيشنهاد مي كنيم
ويژگي هاي كلي بيمه عمر و سرمايه گذاري کار آفرین
ويژگي ها
بيمه عمر و سرمايه گذاري کار آفرین

مدت بيمه5 تا 30 سال
حداقل سن و حداكثر سنبدو تولد تا 65 سال به شرط آنكه سن به اضافه مدت بيمه از 70 سال كمتر باشد
حد اقل و حداكثر سرمايه فوت حداكثر 200 ميليون تومان
استفاده ازارزش بازخريدي(اندوخته صندوق)
ازپايان سال اول
پوشش اضافي حادثه
دريافت حداكثر 3 برابر سرمايه فوت
پوشش اضافي معافيت ازپرداخت حق بيمه در صورت از كار افتادگي
پرداخت اقساط تا پايان مدت قرارداد يا از كار افتادگي
پوشش اضافي بيماريهاي صعب العلاجتا 200 ميليون ريال به شرط آنكه از 30% سرمايه فوت تجاوز نكند.
نرخ سود سرمايه گذاري
حداقل تضميني 15٪ و25٪ پيش بيني
دريافت وام بدون ضامن بلافاصله
تا 90% ارزش بازخريدي و بازپرداخت تا پايان مدت بيمه نامه
بهره وام
پايين ترين نرخ بهره

پرداخت اقساط حق بيمه
سالیانه
حداقل اقساط
سالانه : 200.000 تومان
الگوي پرداخت حق بيمهثابت يا يا نرخ افزايش 5، 10، 15، 20 درصد ساليانه
رابطه سرمايه فوت و حق بيمه
سرمايه فوت حداقل 1 برابر و حداكثر تاجايي كه هزينه هاي بيمه گري بيشتر ازحق بيمه نشود.(حدود 38 برابرحق بيمه)
مالياتمعاف
پرداختي در زمان فوت
سرمايه فوت + سرمايه حادثه (درصورت فوت ناشي ازحادثه) + ارزش بازخريدي
پرداختي در زمان حيات و پايان قرارداد موجودي اندوخته سرمايه گذاري + سود تضميني + مبالغ اضافي سود مشاركت

نحوه پرداخت
يكجا يا مستمري ب صورت مادم العمر

bime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در بحث بیمه عمر و سرمایه گذاری شناخته شده ترین بیمه ، بیمه کار آفرین هستش...
دوستان اگر سوالی در زمینه بیمه ها و همین طور بیمه عمر داشتید در خدمتم
ایمیل من parstools_emaillogo.png
09154445156

bime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
* شما به بیمه عمر نیاز دارید تا بتوانید با آرامش خاطر زندگی کنید .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید چون تامین آتیه خانواده را به عهده دارید .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید اگر نگران دوران از کارافتادگی خود هستید .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید چون در برابر خانواده خود احساس دین دارید .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید اگر مایل هستید بازنشستگی رویایی را داشته باشید .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید اگر راحتی و آسایش خانواده تان برایتان اهمیت دارد .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید چون برای آینده فرزندانتان می بایست پس اندازی داشته باشید .
* شما به بیمه عمر نیاز دارید زیراکه می بایست هزینه های تحصیل فرزندانتان را پرداخت نمایید .

monajati

Registered User
لایک‌ها
2
واقعاً خجالت داره به فکر مرگ پدرتی تا درآمد کسب کنی

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
مابه شما بيمه عمر و سرمايه گذاري کار آفرین را پيشنهاد مي كنيم
ويژگي هاي كلي بيمه عمر و سرمايه گذاري کار آفرین
ويژگي ها بيمه عمر و سرمايه گذاري کار آفرین
مدت بيمه5 تا 30 سال
حداقل سن و حداكثر سنبدو تولد تا 65 سال به شرط آنكه سن به اضافه مدت بيمه از 70 سال كمتر باشد
حد اقل و حداكثر سرمايه فوت حداكثر 200 ميليون تومان
استفاده ازارزش بازخريدي(اندوخته صندوق) ازپايان سال اول
پوشش اضافي حادثه دريافت حداكثر 3 برابر سرمايه فوت
پوشش اضافي معافيت ازپرداخت حق بيمه در صورت از كار افتادگي پرداخت اقساط تا پايان مدت قرارداد يا از كار افتادگي
پوشش اضافي بيماريهاي صعب العلاجتا 200 ميليون ريال به شرط آنكه از 30% سرمايه فوت تجاوز نكند.
نرخ سود سرمايه گذاري حداقل تضميني 15٪ و25٪ پيش بيني
دريافت وام بدون ضامن بلافاصله تا 90% ارزش بازخريدي و بازپرداخت تا پايان مدت بيمه نامه
بهره وام پايين ترين نرخ بهره
پرداخت اقساط حق بيمه سالیانه
حداقل اقساط سالانه : 200.000 تومان
الگوي پرداخت حق بيمهثابت يا يا نرخ افزايش 5، 10، 15، 20 درصد ساليانه
رابطه سرمايه فوت و حق بيمه سرمايه فوت حداقل 1 برابر و حداكثر تاجايي كه هزينه هاي بيمه گري بيشتر ازحق بيمه نشود.(حدود 38 برابرحق بيمه)
مالياتمعاف
پرداختي در زمان فوت سرمايه فوت + سرمايه حادثه (درصورت فوت ناشي ازحادثه) + ارزش بازخريدي
پرداختي در زمان حيات و پايان قرارداد موجودي اندوخته سرمايه گذاري + سود تضميني + مبالغ اضافي سود مشاركت
نحوه پرداختيكجا يا مستمري ب صورت مادم العمر

دوست گرامی مادر من 58 سالش هست بخوام بیمه عمرش کنم چجوری میشه حکایتش؟بعدش میتونم خودم رو وارث بیمه عمرش قرار بدم؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
مزايا و ويژگي هاي بيمه ­نامه عمر و سرمايه گذاري (جام زندگي)

شامل :

1. بخشودگي مالياتي حق بيمه‌هاي عمروسرمايه‌گذاري بر اساس ماده 137 قانون مالياتهاي مستقيم، حق بيمه پرداختي هر شخص حقيقي به موسسات بيمه ايراني بابت بيمه عمر از درآمد مشمول ماليات کسر مي‌شود
  2. معافيت سرمايه بيمه عمروسرمايه‌گذاري (سرمايه فوت و اندوخته سرمايه گذاري) ازماليات بر درآمدسرمايه بيمه عمري که بيمه‌گذاران يا استفاده کنندگان از موسسات بيمه به صورت يکجا يا مستمري دريافت مي‌کنند، طبق ماده 136 قانون مالياتهاي مستقيم ازپرداخت ماليات معاف است
  3. معافيت سرمايه بيمه عمروسرمايه‌گذاري (سرمايه فوت و اندوخته سرمايه گذاري) ازماليات بر ارث

بیمه عمر و سرمايه گذاري (جام مهر)
در بيمه ­نامه جام مهر ضمن ارائه تمامي پوشش­هاي مربوط به بيمه­ نامه جام زندگي، مزاياي اختصاصي ذيل نيز ارائه مي­گردد :
ارائه پوشش فوت براي بيمه ­شده دوم (معاف از پرداخت هزينه ­هاي بيمه­ گري)
ارائه پوشش معافيت از پرداخت حق­ بیمه درصورت فوت بيمه­ شده اول (بيمه­ گذار)

Last edited:

بیمه فرهبد 5815

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان.

با توجه به گستردگی بیمه های عمر در ایران ، میخوام بدونم بهترین موسسه ای که بیمه عمر داره کدومه

سامان ، پاسارگاد ، ایران ، آسیا و ....

لطفاً نظرات و تجربیات رو بگید صرف نظر از اینکه ممکنه خودتون نمایندگی داشته باشید :blush:
دوست عزیز ببخشید که من دوباره جواب میدم

ماهیت همه ی بیمه ی عمرها یک چیز هستش.
مهم تصمیمی هستش که ما برای آیندمون میگیریم
هر کدوم رو انتخاب کنید خوب هستش
09125246691
فرهبد

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
دوستان کسی این سوال رو جواب نداد؟
دوست عزیز میتونین و خودتون رو به عنوان ذینفع قرار بدین . آرزوی سلامتی برای تمام پدران و مادران را دارم و سایه شون همیشه بالا سر فرزنداشون باشه .

اچ آی وی مثبت

Registered User
لایک‌ها
150
دوست عزیز میتونین و خودتون رو به عنوان ذینفع قرار بدین . آرزوی سلامتی برای تمام پدران و مادران را دارم و سایه شون همیشه بالا سر فرزنداشون باشه .

خوب ایشون 62 سالشون هست آیا از لحاظ سنی مشکلی ندارند برای بیمه عمر؟و بعد از فوتشون چقدر به من میدن؟

falang

Registered User
لایک‌ها
382
رفتم بیمه آرمان خودمو بیمه عمر کردم تا الان که راضی هستم
اما نکته خوبش اینه که میشه بعد چند سال خود آدم از بیمه استفاده کنه و یه پولی بهش برسه لازم نیست حتما سقط بشه تا به وراث برسه!
کلی شرایط خوب دیگه هم داشت راضی کننده بود

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
خوب ایشون 62 سالشون هست آیا از لحاظ سنی مشکلی ندارند برای بیمه عمر؟و بعد از فوتشون چقدر به من میدن؟
مشکلی نداره و تنها ازشون چکاپ رایگان گرفته میشه و برای دریافتی به میزان درخواست شما بر میگرده،همه چیز بستگی به خودتون داره.
البته من به شخصه آرزوی سلامتی برای پدر شما میکنم و دعا میکنم همیشه سایشون روی سر خانوادتون باشه.تمام پدر و مادرها مقدسند.

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
رفتم بیمه آرمان خودمو بیمه عمر کردم تا الان که راضی هستم
اما نکته خوبش اینه که میشه بعد چند سال خود آدم از بیمه استفاده کنه و یه پولی بهش برسه لازم نیست حتما سقط بشه تا به وراث برسه!
کلی شرایط خوب دیگه هم داشت راضی کننده بود
دوست گرامی خاصیت بیمه عمر و سرمایه گذاری همین هست،حتی شما بعد دوسال میتونین از ذخیره ریاضی خودتون وام بگیرین که اینکار در بیمه"ما" توسط بانک ملت انجام میشه و بانک قبول دار پرداختی وام میشود و به ذخیره شما دستی زده نمیشود و سود به همان منوال به آن داده میشود .

اچ آی وی مثبت

Registered User
لایک‌ها
150
دوست گرامی خاصیت بیمه عمر و سرمایه گذاری همین هست،حتی شما بعد دوسال میتونین از ذخیره ریاضی خودتون وام بگیرین که اینکار در بیمه"ما" توسط بانک ملت انجام میشه و بانک قبول دار پرداختی وام میشود و به ذخیره شما دستی زده نمیشود و سود به همان منوال به آن داده میشود .

این بیمه دفترچه خدمات درمانی هم داره؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
این بیمه دفترچه خدمات درمانی هم داره؟
نه دوست عزیز این بیمه با بیمه های درمانی فرق داره ، به محض اینکه بیمه گر تایید کنه که حادثه ای رخ داده خسارت شما کامل (توضیحات چند پست قبل من را بخوانید ) پرداخت خواهد شد

بالا