برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

jetpack

Registered User
لایک‌ها
340
دوستان در مورد بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان نظر و اطلاعات خاصی دارید؟ من حدودا 8 ساله مشغول کشاورزی هستم، اما بیمه تامین اجتماعی ندارم. به دفتر این بیمه مراجعه کردم، شرایط خوبی داره با حق پرداخت بیمه پایین، حدودا ماهی 200 تومن و 30 سال پرداخت. پوشش خاصی هم نداره فقط از کارافتادگی، فوت و بازنشستگی هست.

jetpack

Registered User
لایک‌ها
340
سوال دیگه اینکه بیمه خدمت سربازی رو میشه روی این بیمه آورد یا اینکه کلا این بیمه رو در آینده روی بیمه تامین اجتماعی اضافه کرد؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سوال دیگه اینکه بیمه خدمت سربازی رو میشه روی این بیمه آورد یا اینکه کلا این بیمه رو در آینده روی بیمه تامین اجتماعی اضافه کرد؟

پاسخ هر دو پرسش شما خیر هست.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
یعنی امکان اینکه سربازی رو بیمه اش رو بریزید و بیاد روی بیمه تامین اجتماعی جواب شما خیر است؟
سربازی رو میشه روی تامین اجتماعی اورد ولی سوال شما ظاهرا در مورد بیمه عمر بود که من عدض کردم نیشه

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام دوستان من یه قرار داد بیمه عمر 20 ساله داشتم که بعد از 10 سال پرداخت حق بیمه همین چند روز پیش بازخریدش کردم چون واقعا دیگه دلم نمیومد حق بیمه ریالی بدم و هی ارزش سرمایم بیاد پایین..حالا سوالم اینه ایا سود مشارکت سال 1401 به من تعلق میگیره یا نه؟
اگه تعلق میگیره چطوری میتونم سال آینده دریافتش کنم؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان در مورد بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان نظر و اطلاعات خاصی دارید؟ من حدودا 8 ساله مشغول کشاورزی هستم، اما بیمه تامین اجتماعی ندارم. به دفتر این بیمه مراجعه کردم، شرایط خوبی داره با حق پرداخت بیمه پایین، حدودا ماهی 200 تومن و 30 سال پرداخت. پوشش خاصی هم نداره فقط از کارافتادگی، فوت و بازنشستگی هست.
سلام برای بیمه کشاورزی چه مدارکی نیاز هست؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام دوستان من یه قرار داد بیمه عمر 20 ساله داشتم که بعد از 10 سال پرداخت حق بیمه همین چند روز پیش بازخریدش کردم چون واقعا دیگه دلم نمیومد حق بیمه ریالی بدم و هی ارزش سرمایم بیاد پایین..حالا سوالم اینه ایا سود مشارکت سال 1401 به من تعلق میگیره یا نه؟
اگه تعلق میگیره چطوری میتونم سال آینده دریافت کمک؟

کسی نمیدونه؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
بچه ها بهترین بیمه تکمیلی روی بیمه تامین اجتماعی چی هست؟یه چیزی که بیشتر هزینه ها رو پوشش بده و همه بیمارستان ها باهاش قرارداد داشته باشن

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بچه ها بهترین بیمه تکمیلی روی بیمه تامین اجتماعی چی هست؟یه چیزی که بیشتر هزینه ها رو پوشش بده و همه بیمارستان ها باهاش قرارداد داشته باشن
تکمیلی ربطی به بیمه پایه نداره ،
تکمیلی انفرادی/خانواده سه چهار تا شرکت دارن ارایه میدن که با توجه به نیاز و شرایط خودتون باید انتخاب کنید .
سامان/کار آفرین/آسماری/دی/ملت/تعاون/دانا
من حیث المجموع الان انفرادی دی بهتر از بقیه هست .

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوستان.

با توجه به گستردگی بیمه های عمر در ایران ، میخوام بدونم بهترین موسسه ای که بیمه عمر داره کدومه

سامان ، پاسارگاد ، ایران ، آسیا و ....

لطفاً نظرات و تجربیات رو بگید صرف نظر از اینکه ممکنه خودتون نمایندگی داشته باشید 😊

سلام و احترام

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، تا طرفای خرداد امسال، پاسارگاد واسه عمر و تأمین آتیه (نمایندگیش رو دارم البته 🙂) بود و دانا واسه تکمیلی.

ایران واسه شخص ثالث و بدنه‌ی ماشین.

آسیا واسه آتش‌سوزی و مسئولیت.

رازی هم واسه موتورسیکلت و شخص ثالث.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام و احترام

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، تا طرفای خرداد امسال، پاسارگاد واسه عمر و تأمین آتیه (نمایندگیش رو دارم البته 🙂) بود و دانا واسه تکمیلی.

ایران واسه شخص ثالث و بدنه‌ی ماشین.

آسیا واسه آتش‌سوزی و مسئولیت.

رازی هم واسه موتورسیکلت و شخص ثالث.
اقا این داستان الحاقیه بازنشستگی چیه برای بیمه عمر پاسارگاد
من عمر پاسارگارد رو دارم طرف زنگ زده میگه بیا این بازنشستگی هم بگیر رو حداقل پرداختی بعد 10 یا 12 سال ماهی 9 میلیون بهت میدن
توضیحات تکمیلی دارید بهم بگید راجبش

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
اقا این داستان الحاقیه بازنشستگی چیه برای بیمه عمر پاسارگاد
من عمر پاسارگارد رو دارم طرف زنگ زده میگه بیا این بازنشستگی هم بگیر رو حداقل پرداختی بعد 10 یا 12 سال ماهی 9 میلیون بهت میدن
توضیحات تکمیلی دارید بهم بگید راجبش

سلام و ادب. اگر اشتباه نکنم، منظورشون طرح مستمری هستش. مثلا تا 20 سال حق بیمه پرداخت میکنید و بعدش تا بیست سال حقوق بازنشستگی میگیرید، که از همین حقوق، میتونید دوباره طرح بازنشستگی رو خریداری نموده و حق بیمه‌اش رو بپردازید و دوباره بازنشسته بشید. یه همچین چیزایی.
شما سند بیمه‌نامه‌تون رو هم چک بفرمایید که فقط بیمه‌ی عمر نباشه؛ عمر و تأمین آتیه باشه.

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام و ادب. اگر اشتباه نکنم، منظورشون طرح مستمری هستش. مثلا تا 20 سال حق بیمه پرداخت میکنید و بعدش تا بیست سال حقوق بازنشستگی میگیرید، که از همین حقوق، میتونید دوباره طرح بازنشستگی رو خریداری نموده و حق بیمه‌اش رو بپردازید و دوباره بازنشسته بشید. یه همچین چیزایی.
شما سند بیمه‌نامه‌تون رو هم چک بفرمایید که فقط بیمه‌ی عمر نباشه؛ عمر و تأمین آتیه باشه.
بله همین بودش ولی بهم میگفتش شما حداقل رو بدید فکر میکنم ماهی 200 تومن بودش بعد 12 سال ماهی 9 تومن بهت میدن این درسته؟

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
بله همین بودش ولی بهم میگفتش شما حداقل رو بدید فکر میکنم ماهی 200 تومن بودش بعد 12 سال ماهی 9 تومن بهت میدن این درسته؟

از مبلغ و چیزای اینجوریش اطلاع ندارم با عرض پوزش. میتونید با شماره‌ای که در تصویر هستش، تماس بگیرید.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
تکمیلی ربطی به بیمه پایه نداره ،
تکمیلی انفرادی/خانواده سه چهار تا شرکت دارن ارایه میدن که با توجه به نیاز و شرایط خودتون باید انتخاب کنید .
سامان/کار آفرین/آسماری/دی/ملت/تعاون/دانا
من حیث المجموع الان انفرادی دی بهتر از بقیه هست .
اطلاع دارین برای هر نفر چقدر میگیرن برای تکمیلی بیمه دی؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بهترین مدلی که همه خدمات رو پوشش بده چقدر هست من متوجه نشدم دقیق با این عکس
هر ستون یک طرحه که بر حسب میزان پوششها ، انتخاب میکنید و از جدول پایین بر حسب سن ، قیمت مشخص شده .

بالا