• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بهترین فیلمی که تا حالا دیدین

dr.zhivago

Registered User
لایک‌ها
26
من یه هارد 2TB دارم توش از همه فیلم ها بهترین هاش رو گلچین دارم:50 ایرانی-130 خارجی دوبله-590 خارجی زبان اصلی و سریالایی مثل لاست دوبله، فرار از زندان دوبله و قهره تلخ. بهترین ها هم که دیدم اینان:
1-درخشش
2-مسیر سبز
3-افسانه 1900
4-افسانه دالان مارپیچ
5-جن گیر
6-زودیاک
7-پاپیون
8-فرار از آلکاتراز
9-اگه می تونی منو بگیر
10-من سام هستم

دوستان یه فیلم هم بود که تو صدا و سیما داد که صحنه اولش این جوری شروع می شد که یه مردی در حالی که یه هلی کوپتر بالای سرش روشن ایستاده، روی چمن دراز کشیده و چن تا صد دلاری دارن تو هوا ملق می خورن و آخر فیلم هم دقیقن با همین صحنه تموم میشه. میخواستم بدونم کسی هست اینجا که اسم فیلم رو بدونه؟ اگر هم اسم فیلم رو نمی دونید میشه یه فیلم تو همچین مایه هایی معرفی کنید؟ فیلمی که مثلا یه دفه وارد داستان می شید و آخرین صحنه دقیقن همون صحنه اوله.
A perfect World نبود ؟ کوین کاستنر و کلینت ایستوود
راه کارلیتو هم همینجوری بود .

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
Blackfish 2013
البته فیلم نیست مستنده
در مورد نهنگهای قاتل که برای اجرای نمایش تربیت میشن و در مواردی به مربیاشون حمله می کنن
پس از مدت ها یکی از بهترین مستندهایی بود که دیدم
خواستید می تونید از اینجا دانلود کنید دوبله ست حذفیاتی هم نداره
http://www.p30movie.ir/post/1704/download-documented-blackfish-2013-dubbed-in-farsi.html

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,763
Blackfish 2013
البته فیلم نیست مستنده
در مورد نهنگهای قاتل که برای اجرای نمایش تربیت میشن و در مواردی به مربیاشون حمله می کنن
پس از مدت ها یکی از بهترین مستندهایی بود که دیدم
خواستید می تونید از اینجا دانلود کنید دوبله ست حذفیاتی هم نداره
http://www.p30movie.ir/post/1704/download-documented-blackfish-2013-dubbed-in-farsi.html
اکانت میخواد ؟ دانلود نمیشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,763

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
A perfect World نبود ؟ کوین کاستنر و کلینت ایستوود
راه کارلیتو هم همینجوری بود .
ببین دمت گرم یه توضیحی می دی راجع به این دو تا فیلم؟
من خیلی گشتم ولی تو تریلرهاشون ندیدم که مثلا اول فیلم یه مردی رو چمنا افتاده یه هلی‌کوپتر بالا سرشه چن تا صد دلاری تو هواس و یه کلاه کاسکت هم اون طرف تر افتاده.خیلی دنبال این فیلم هستم ببینم.

dr.zhivago

Registered User
لایک‌ها
26
ببین دمت گرم یه توضیحی می دی راجع به این دو تا فیلم؟
من خیلی گشتم ولی تو تریلرهاشون ندیدم که مثلا اول فیلم یه مردی رو چمنا افتاده یه هلی‌کوپتر بالا سرشه چن تا صد دلاری تو هواس و یه کلاه کاسکت هم اون طرف تر افتاده.خیلی دنبال این فیلم هستم ببینم.
والا زیاد از هیچکدومشون یادم نیست اما هردو قشنگ بودن
دالاس کانتی، هالووین سال 1963. حول و حوش سفر مرگ «کندی» به تکزاس، یک زندانی فراری به نام «بوچ» (کاستنر)، پسر بچه ای به نام «فیلیپ» (لاودر) را به گروگان می گیرد. اما خیلی زود رابطه ای نزدیک میان این دو شکل می گیرد که با کشته شدن ناخواسته ی زندانی به دست پلیس، فرجامی تلخ می یابد.
اینم از این صفحه میتونی دانلود کنی.

راه کارلیتو هم وقتی شروع میشه که ال پاچینو تیر خورده و بعد میره سراغ ماجرا ، شون پن هم بازی میکنه
اینو میتونی از تورنت دانلود کنی

dr.zhivago

Registered User
لایک‌ها
26
kingdom of heaven
what dream may come
man for all seasons

سلام
دوستان فیلم تو مایه های لژیون ،انجلز اند دمونز،کنستانتین،داوینچی کد....که بر اساس اعتقادات دینی باشه (یا دست کم یه همچین تمی داشته باشه ) رو میشناسین معرفی کنین ممنون میشم...
دروازه نهم و گناهخوار

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
کسی فیلم جدید کریستوفر نولان {Interstellar} رو دیده؟!

قوی سیاه

Registered User
لایک‌ها
96
بهترین فیلمِ همه ی عمرم " پدرخوانده ، مخصوصا پدر خوانده 2 و بازیِ فوق العاده Al pacino بود. :general406: بعدیشم فیلم " لئون " یا همون حرفه ای بود .:cool: . از ایرانی ها هم کلاً هیچی ! ;):D:general404:

عرفان 13

Registered User
لایک‌ها
3,494
بالا