برگزیده های پرشین تولز

بهترین نمایشگر صفحه - Browser

Which one is the best browser

• Total voters
    60

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
فکر کنم نظرات ته کشید! ولی آخرش هیچی اپرا 7.50 نمیشه:D

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
Opera 7.5 beta1 واقعا عالیه و طبق گذشته با خیلی از سایتها ناسازگاز :D

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من که از opera beta 4 استفاده ميکنم و راضيم. ولی خوب اون مشکل از طراحی سايته.ما هم برای همين مواقع يه MYIE2 ميذاريم کنار دستمون.يه وقتهايی ميشه Flashget داره با آخرين توان Download ميکنه بازم Opera صفحه ها رو 3 سوته ميآره.;)

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
امین جان اگر نوشته های چند صفحه قبل منو در همین تاپیک بخونی متوجه میشی که منم میگم کدها کاملا استاندارد نیستن اما خوب نسبت به Mozilla Firefox هم ناسازگاره...
راستی شما از Opera 7.5 Preview4 استفاده می کنید درحالی که بعد از اون Opera 7.5 Beta1 ارائه شده که تغییرات مهمی به خصوص درظاهر کرده که توصیه می کنم حتما دریافتش کنید!

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
Opera 7.5 نسخه ی نهایی برای Windows,Mac OSX,Linux,Free BSD ارائه شد.
حتما امتحان کنید:
http://www.opera.com/download/

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بسيار توپ مي باشد.البته نه به اون گردي !!!!;)

esimof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من براي چك كردن Mail از همين نرم افزار استفاده مي كنم ولي دو بار منو سر كار گذاشت يعني وقتي مي خواستم Login كنم يك دفعه ديدم كه كلا اكانتم وجود نداره (و البته تمام ميلهام چون كه همه به ميل باكسم به كامپيوترم منتقل شده بود) حالا هم موندم معطل نمي دونم شايد بايد عليرغم ميل باطني ام به Outlook رو بيارم :(
ببينم كسي نمي دونه ميلهام رو كه الان ديگه از توي نرم افزار بهشون دسترسي ندارم چطوري مي شه پيدا كرد؟

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اهم...

من اگر اول تاپیک می اومدم می گفتم می گفتم FireFox( به خاطر لجبازی با Microsft) ولی آلان باید بگم

سرعت لود صفحات توی Mozilla خیلی عالیه :cool:

یعنی من دقیقا تست کردم یک وبلاگ که همش HTML بود رو با IE باز کردم چند لحضه بعد اون رو با Mozilla باز کردم
Mozilla زودتر از IE صفحه رو باز کرد
ولی با FireFox زیاد حال نکردم
همش احساس می کنم دست و پام توش بسته!

اولش سخته ولی اگر مثل من تمام لینک ها که به IE وجود داشت پاک کردم(یک رو گذاشتم دلم گرفت برم با اون کار کنم ;) ) ولی آلان دیگه وقتی با IE کار می کنم دلم می گیره

واقعا اون tab ها توی موزیلا خیلی عالی(مخصوص برای من که در یک لحظه تا 15 صفحه در حال لود دارم)

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ها راستی چرا از Netscape استفاده نمی کنم :

خاطره بد دوران جوانی!

یادم حدود 6 سال پیش که تازه با اینترنت آشنا شده بودم دوتا مروگر نصب بود یکی IE از Netscape
همیشه برای لود اولیه از Netscape باید کلی می نشستی !

البته دیگه اینطوری نیست ولی به هر حال امان از خاطره بد :(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
علاوه بر این netscape حالت تجاری داره درحالی که همون امکانات رو حتی امکانات بیشتر رو می تونی در همون Mozilla استفاده کنی.
موفق باشید.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من یا میلاد؟
من که چون می خوام از شر همون IE خلاص شم :D

golden moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی
به نظر من نمیتوان یکی از این مرورگرها را به تنهایی به عنوان بهترین و کاملترین معرفی کرد اما از نظر ترتیب اپرا اول سپس فایرفاکس و بعد از آن اینترنت اکسپلورر چون با تمام نقاط ضعف امنیتی آی ای واقعا گاهی به آن نیاز است ولی به تمام کسانی که اپرا را تا به حال استفاده نکرده اند پیشنهاد میکنم آنرا امتحان کنند چون امکانات بسیار جالب و خوبی دارد گرچه از حق نگذریم اکستنشنهای بسیار خوب فایرفاکس (اگر با هم تداخل نکنند)بسیار عالی و کارساز است.
با تشکر :)

بالا