• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به پلیس فتا (احضار یا دعوت) شده ام! راهنمایی کنید

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
امروز ساعت 1 موبایلم زنگ خورد. شماره نشون نمی داد (ناشناس) . طرف خودش رو به اسم معرفی کرد و گفت فردا صبح ساعت 10 به پلیس فتا اتاق شماره ... بیام. مودبانه صحبت می کرد و فامیلی منو می دونست.
ایمیل اخطار نداشتم. در ضمن سایت اشتراک اخبار دارم. محتوا تولید نمی کنم. بر اساس قوانین مملکت سایتم را اداره می کنم. در ضمن سایت ام پربازید است.
به نظرتون جریان چی می تونه باشه؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
امروز ساعت 1 موبایلم زنگ خورد. شماره نشون نمی داد (ناشناس) . طرف خودش رو به اسم معرفی کرد و گفت فردا صبح ساعت 10 به پلیس فتا اتاق شماره ... بیام. مودبانه صحبت می کرد و فامیلی منو می دونست.
ایمیل اخطار نداشتم. در ضمن سایت اشتراک اخبار دارم. محتوا تولید نمی کنم. بر اساس قوانین مملکت سایتم را اداره می کنم. در ضمن سایت ام پربازید است.
به نظرتون جریان چی می تونه باشه؟
چیزخاصی نیست دوست عزیز اگر هم باشه سوء تفاهمه که با رفتن شما رفع خواهد شد، متاسفانه پلیس سایبری این مملکت کلاهبرداری های واضح و آشکار مالی رو ول کرده چسبیده به مسائل سیاسی و امنیتی و احیانا پورن!! ممکنه تو اخبار سایتتون چیزی بوده که از نظر اونها مورد داشته یا شاید فکر کردن شما خودتون سورس اخبار هستین !

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
سه حالت داره یا سایت های که ازشون مطلب کپی میکردی ازت شاکی شدن یا مطالبی که از فید اونها میگرفتی یه خبر داخلش بوده یا مستهجن یا سیاسی بوده.... یا این قضیه جمع کردن سایت های اسپم هست:)
چیز خاصی نیست و بگو که دستی در کار نبوده و همش به صورت ربات جمع آوری میشده حداقل اینو که میتونن بفهمن :rolleyes:

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
امروز صبح رفتم فتا .... حاج آقا .... که لباس شخصی بودند منو به یک اتاق که یک میز و دو صندلی داشت بردند ... یه فرم در آورد و کل مشخصات شخصی و خانوادگی و فامیلی و هر چه به ذهن تون برسه از من پرسید و نوشت ... تو پوشه ایی که همراهش بود معلوم بود کلی اطلاعات از من جمع کردن. از قبیل ریز سفرهای خارجی و همچنین ریز مکالمات ....
بعد از یک ساعت سوال کردن و نوشتن رفت سر اصل مطلب ... آقا شما فلان بنر را چرا گذاشتید؟ آیا صاحب آن بنر برای فعالیتش مجوز دارد؟ ... من هم موندم چی بگم ... گفتش باید از ازش مجوز می گرفتی ...
بعدش گیر داد که باید از ارشاد مجوز بگیری برای وب سایتت و از این حرفها ....
بعدش مدارک شناسایی منو نگه داشت و گفت فردا باید با صاحب بنر بریم سراغش
-----------------------------------
من ظهری رفتم ارشاد ... و گفتن برای فعالیت شما مجوز نمی خواهد . همین که در سایت سازماندهی ثبت بشه کافیه
در ضمن با چند نفر از همکاران صحبت کردم گفتن نیازی به مجوز ارشاد نیست.

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام بله بنده هم همچین موضوعی رو تایید می کنم طبق مصوبه ای که به پلیس فتای همه شهر ها دادن سایتی که تبلیغاتی رو قبول می کنه مسئوله و خیلی ها هنوز بی اطلاع هستند و مثل شما فردا روز درخواست می شه برن

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
میری اونجا واسه سایتت اسم و فامیلت رو می نویسن و پرونده باز میکنن میای

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
بنر غیر اخلاقی بوده؟ یا اینکه محصول خاصی بوده که نیاز به مجوز بهداشت و ... داشته؟

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
امروز صبح رفتم فتا .... حاج آقا .... که لباس شخصی بودند منو به یک اتاق که یک میز و دو صندلی داشت بردند ... یه فرم در آورد و کل مشخصات شخصی و خانوادگی و فامیلی و هر چه به ذهن تون برسه از من پرسید و نوشت ... تو پوشه ایی که همراهش بود معلوم بود کلی اطلاعات از من جمع کردن. از قبیل ریز سفرهای خارجی و همچنین ریز مکالمات ....
بعد از یک ساعت سوال کردن و نوشتن رفت سر اصل مطلب ... آقا شما فلان بنر را چرا گذاشتید؟ آیا صاحب آن بنر برای فعالیتش مجوز دارد؟ ... من هم موندم چی بگم ... گفتش باید از ازش مجوز می گرفتی ...
بعدش گیر داد که باید از ارشاد مجوز بگیری برای وب سایتت و از این حرفها ....
بعدش مدارک شناسایی منو نگه داشت و گفت فردا باید با صاحب بنر بریم سراغش
-----------------------------------
من ظهری رفتم ارشاد ... و گفتن برای فعالیت شما مجوز نمی خواهد . همین که در سایت سازماندهی ثبت بشه کافیه
در ضمن با چند نفر از همکاران صحبت کردم گفتن نیازی به مجوز ارشاد نیست.
خنده داره !!! مثل این میمونه که به روزنامه همشهری بگن چرا فلان آگهی که تو نیازمندی ها زدی طرف برا کارش مجوز نداره و تو مسئولی و برو فردا با طرف بیا !!!

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
برای بنر گذاشتن هم مجوز؟
جدیده؟
اوا خواهر به حق چیزای ندیده :|

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
خنده داره !!! مثل این میمونه که به روزنامه همشهری بگن چرا فلان آگهی که تو نیازمندی ها زدی طرف برا کارش مجوز نداره و تو مسئولی و برو فردا با طرف بیا !!!
:general707:;);):D:D

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947

babak13633

Registered User
لایک‌ها
728
یه سوال
استفاده از پاپ آپ در وبلاگها یا سایت های ممنوعه؟

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
چند وقت پیش با منم تماس گرفتند و متاسفانه فکر کردم یکی از دوستان داره شوخی میکنه یا حسادت میکنه هرچی فحش بلد بودم بهش دادم بعد از مشورت با دوستان متوجه اشتباه وحشتناکم شدم.. یکی از دوستان وبمستر بهم گفته از نشیمنگاه دارِت میزنن.. تنها کارِ مثبتی که تو این مدت کردم این بوده که تبلیغات رو از سایتم برداشتم مخصوصآ یک بنر تبلیغی سایت ازدواج موقت که یجورایی مطمئنم گیر بخاطر همین بنر بوده امیدوارم بیخیالم بشن. شاید از ایران برم دوستان هر بدی خوبی ازم دیدین حلالم کنین

بالا