• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به پلیس فتا (احضار یا دعوت) شده ام! راهنمایی کنید

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
قبل رفتن سایتت رو بده من
cryingloud.gif

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چند وقت پیش با منم تماس گرفتند و متاسفانه فکر کردم یکی از دوستان داره شوخی میکنه یا حسادت میکنه هرچی فحش بلد بودم بهش دادم بعد از مشورت با دوستان متوجه اشتباه وحشتناکم شدم.. یکی از دوستان وبمستر بهم گفته از نشیمنگاه دارِت میزنن.. تنها کارِ مثبتی که تو این مدت کردم این بوده که تبلیغات رو از سایتم برداشتم مخصوصآ یک بنر تبلیغی سایت ازدواج موقت که یجورایی مطمئنم گیر بخاطر همین بنر بوده امیدوارم بیخیالم بشن. شاید از ایران برم دوستان هر بدی خوبی ازم دیدین حلالم کنین
کارت تمومه فک کن تو چین هستی و گروه #تاشیمویا (فک کنم همین بود اگه اشتباه نکنم) رو تهدید کردی از اونم بدتره!

• Like
Reactions: cms

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
به من گفتن که باید با سفارش دهنده بنر دو تایی بریم فتا .... البته سفارش دهنده بنر , امروز فردا می کنه ... و احتمالش زیاده نیاد
به نظرتون چرا می خواهند با اون برم فتا ؟ مدارک شناسایی منو به همین خاطر نگه داشتند.
در ضمن چطوری اونو می تونم بکشونم اونجا...
اگه دوستان راه کار دیگری برای بنده دارن جهت رهایی از این دردسر .. حتما بگن

با چند نفر صحبت کردم ... گفتند احتمالش زیاده برات تو دادسرا پرونده تشکیل بدهند و بفرستن دادگاه ... تو دادگاه هم برات حکم می برند و جریمه نقدی میشی و از همه بدتر سوسابقه
دوستان اگه وکیل مجرب در این زمینه تبحر داشته باشه , سراغ دارند برام معرفی کنید

Last edited:

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
به من گفتن که باید با سفارش دهنده بنر دو تایی بریم فتا .... البته سفارش دهنده بنر , امروز فردا می کنه ... و احتمالش زیاده نیاد
به نظرتون چرا می خواهند با اون برم فتا ؟ مدارک شناسایی منو به همین خاطر نگه داشتند.
در ضمن چطوری اونو می تونم بکشونم اونجا...
اگه دوستان راه کار دیگری برای بنده دارن جهت رهایی از این دردسر .. حتما بگن

با چند نفر صحبت کردم ... گفتند احتمالش زیاده برات تو دادسرا پرونده تشکیل بدهند و بفرستن دادگاه ... تو دادگاه هم برات حکم می برند و جریمه نقدی میشه و از همه بدتر سوسابقه
دوستان اگه وکیل مجرب در این زمینه تبحر داشته باشه , سراغ دارند برام معرفی کنید

شما با سفارش دهنده بنر نهایتا یه تاریخی را مشخص کن اگر نیومد خودت برو فتا و بگو طرف نمیاد
(دلیلی هم نداره بیاد چون باید فتا خودش اقدام کنه و از طرف بخواد بیاد) همین ! مشخصات طرف رو بده و بگو من کاری دیگه ای از دستم برنمیاد تمام. دیگه خود فتا میتونه درخواست حکم جلبش رو کنه یا براش ابلاغیه بفرسته و مراحل قانونی ...

شما اگر پرونده برات تشکیل بدن که به عنوان متهم یا مطلع میری بازپرسی (دادسرا) اگر بتونی از خودت درست دفاع کنی کاریت ندارن و تموم میشه این قضیه ولی کسی که بنر رو سفارش داده داستان داره ...

اگر هم از خودت درست دفاع نکنی یا بازپرس سخت بگیره حتما جریمه میشی ولی سو سابقه نداری.

یه نکته هم که بنظرم شما اشتباه کردی این بوده که گفتی سفارش دهنده بنر رو میشناسی ، میتونستی بگی اینترنتی ازش سفارش گرفتی و مشخصات واریز بانکیش رو میدادی همین ! دیگه خود پلیس میرفت از روی واریز و حساب پیداش میکرد و شما هم گیر نبودی ...

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
صاحب بنر اگر با شما نیاد . خودشون ازش مثل شما دعوت میکنند . فکر نمیکنم کار به دادگاه و .. بکشه .

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
طرف رو نمی شناسم چند بار هم اونجا تاکید کردم . فقط شماره موبایلشو دارم. وجه هم کارت به کارت کرده . البته امروز رفتم آدرس شو هم پیدا کردم .... تمامی مکالماتی که باهاش داشتم هم ضبط شده

Last edited:

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
شما اگر پرونده برات تشکیل بدن که به عنوان متهم یا مطلع میری بازپرسی (دادسرا) اگر بتونی از خودت درست دفاع کنی کاریت ندارن و تموم میشه این قضیه ولی کسی که بنر رو سفارش داده داستان داره ...
اگر هم از خودت درست دفاع نکنی یا بازپرس سخت بگیره حتما جریمه میشی ولی سو سابقه نداری.
چطوری می تونم درست دفاع بکنم ... چی بگم ... بگم غلط کردم ... یا نمی دونستم ... یا بگم اغفال شدم ... واقعیتش هم نمی دونستم گذاشتن اون بنر جرمه

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,223
بنر چی؟ میشه بیشتر توضیح بدید. اینها گفتند چون سفر خارجی داشتی حتما جاسوسی! جدی میگم اینها روی بنر حساس نبودن از سفر های خارجی شما خششون نیومده

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
بنر چی؟ میشه بیشتر توضیح بدید. اینها گفتند چون سفر خارجی داشتی حتما جاسوسی! جدی میگم اینها روی بنر حساس نبودن از سفر های خارجی شما خششون نیومده
اگه از اول مطالعه کنید بنر را توضیح دادم. سفرهای خارج بنده , سفرهایی بوده معمولی ... نمایشگاهی دبی و استانبول

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
چطوری می تونم درست دفاع بکنم ... چی بگم ... بگم غلط کردم ... یا نمی دونستم ... یا بگم اغفال شدم ... واقعیتش هم نمی دونستم گذاشتن اون بنر جرمه
عکس بنر و ادرسی که به بنر لینک بوده را بفرست ببینم

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
غلط کردم یعنی دونسته یک کاری رو کرده و اعتراف به جرم هست همیشه بدونید
شما میگید نمیدونتم لازم به گرفتن مجورز هست و اینکه سایت رو ثبت کرده بودید نیت نداشتید و از این به بعد دقت بیشتری میکند که مشکلی پیش نیاد

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
اول به دادسرا ارجاع داده می شه . اونجا برات پرونده درست می کنند بعد می فرستن دادگاه ... تو دادگاه است که حکم صادر می شه و این یعنی سوسابقه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا یه سوال برام پیش اومد الان این همه سایت تبلیغات جنسی و ... دارن ، چی شده به شما گیر دادن؟
اصلا چه طوری شما رو پیدا کردن؟از روی هویز ، از چی ؟؟؟ مشخصاتتون رو کجا وارد کرده بودید که پیداتون کردن

babak13633

Registered User
لایک‌ها
728
دوست عزیز شما مبلغ 50 تومن بدین و با یک وکیل مشورت کنید
اینجا هر چی ما بگید کارشناسی نیستش

babak13633

Registered User
لایک‌ها
728
اقا یه سوال برام پیش اومد الان این همه سایت تبلیغات جنسی و ... دارن ، چی شده به شما گیر دادن؟
اصلا چه طوری شما رو پیدا کردن؟از روی هویز ، از چی ؟؟؟ مشخصاتتون رو کجا وارد کرده بودید که پیداتون کردن
این سوال برا منم پیش اومده
چطوری شما رو پیدا کردن؟

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
اول به دادسرا ارجاع داده می شه . اونجا برات پرونده درست می کنند بعد می فرستن دادگاه ... تو دادگاه است که حکم صادر می شه و این یعنی سوسابقه
عاغا این اطلاعاتو از کجات در میاری ؟ تجربه داری؟ سابقه داری؟
بنده تجربه دستگیری از طرف پلیس فتا و دادگشتری و بازپرسی و کلی آت اشغال دارم !
لینک زیرو بخونین
http://forum.persiantools.com/posts/11475355/
خوب من کلی در مورد این سوسابقه تحقیق کردم برای جریمه نقد سو سابقه کیفری ثبت نمیشه ! فقط تو سوابق دادگستری ثبت میشه برای اینده !
یعنی بری شرکتی اداره ای استخدام سوسابقه کیفری نداری و پاک پاکی ولی اگه دوباره از طرف پلیس فتا دستگکیر شی میگن سابقه دار هستی چون قبلا پرونده داشتی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
عاغا این اطلاعاتو از کجات در میاری ؟ تجربه داری؟ سابقه داری؟
بنده تجربه دستگیری از طرف پلیس فتا و دادگشتری و بازپرسی و کلی آت اشغال دارم !
لینک زیرو بخونین
http://forum.persiantools.com/posts/11475355/
خوب من کلی در مورد این سوسابقه تحقیق کردم برای جریمه نقد سو سابقه کیفری ثبت نمیشه ! فقط تو سوابق دادگستری ثبت میشه برای اینده !
یعنی بری شرکتی اداره ای استخدام سوسابقه کیفری نداری و پاک پاکی ولی اگه دوباره از طرف پلیس فتا دستگکیر شی میگن سابقه دار هستی چون قبلا پرونده داشتی
یعنی برای بار دوم اگر دستگیر شدید ، میشه سو سابقه؟یا نه ربطی به تعداد دفعات نداره؟
شما رو چه طوری دستگیر کردن؟(منظورم چطوری مشخصاتت رو گیر اوردن و اومدن سراغت )

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
چون من این پروژه فتا رفتن و دادگاه رفتن را کامل طی کردم پارسال و خداروشکر به خیر گذشت یه توضیحاتی میدم واسه رفقا
اول اینکه درباره ماجرای من این تایپیک را بخونید :
http://forum.persiantools.com/threads/الان-من-سابقه-دار-شدم-یعنی.609400/

درباره سو سابقه ما 2 نوع سابقه داریم
سابقه دادگاهی
سابقه کیفری

سابقه دادگاهی که کلان یه چیز معمولی هستش و اصلا ترسی نداره شما اگه تصادف هم بکنی یا مثلا چک برگشتی داشته باشی یا از کسی شکایت کنی هم واست سابقه دادگاهی ثبت میشه که تو کامپیوتر خود دادگاه هروقت اونجا بری نشون میده که چیز مهمی نیست

سابقه کیفری به اینصورته که من از بچه های امنیت و فتا که پرسیدم اون زمان که حالا واسم سابقه ثبت شد گفتن شما اگه یکشب تو زندان بمونی واست سابقه ثبت میشه و جریمه و حتی شلاق هم سابقه ای ثبت نمیشه پس بیخود نترس

واسه این قضیه هم خیلی بخوان اذیتت کنن جریمت میکنن و بس یکمم تهدیدت میکنن تنها اعصاب خوردیش اینه که هی باید پله دادگاه بالا پایین بری و بعضیاشونم یه جوری باهات رفتار میکنن انگار مثلا سردسته باند آدم کشای ایران هستی.شما اگه دادگاه قرار شد بری چه پیش دادستان چه پیش قاضی خودتو مظلوم بگیر و باهاشون کل کل نکن که اگه رو لج بیوفتن اذیتت میکنن البته انصافا وقتی بفمن سو سابقه نداری و خلاف نیستی رفتارشون باهات خیلی بد نیست و باهات راه میان و البته به اعصابت مسلط باش چون قراره با کسایی صحبت کنی که بعضیاشون نمیدونن کامپیوتر چی هستش اصلا چه برسه به اینترنت و جرائم رایانه ای

Last edited:
بالا