• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به پلیس فتا (احضار یا دعوت) شده ام! راهنمایی کنید

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
شیطونه میگه برو این لب تاپ کامپیوترو بفروش برو تو یه کارخونه ای چیزی کارگری کن :oops:
ادم لااقل میدونه فردا قانون جدید نمیادو مجرم و تبهکار نیستی !
با ی دونه بنر کم مونده خ...ر ادمو بگ....ن دریغ از اختلاس های میلیاردی و تجاوز به نوامیس مردم توسط ... که خودم دیدم :general208::general210:

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
هیچ نگران نباش من می دونم دارن باهاش چیکار می کنند با من در پیام خصوصی در تماس باش تا بند رو اب ندی دقیقا اتفاقی که برات میافته رو من از حفظم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
هیچ نگران نباش من می دونم دارن باهاش چیکار می کنند با من در پیام خصوصی در تماس باش تا بند رو اب ندی دقیقا اتفاقی که برات میافته رو من از حفظم
همینجا بگو تا بقیه هم بدونن

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
یه سری تجربه از پلیس فتا اینجا ذکر میکنم .. تا اگر دچارش شدین کمی اطلاع داشته باشید ..

مورد اول : بر فرض از شما کلاهبرداری شده - پولتون رو دزدیدن . هکتون کردن - محتویات شما رو دزدیدن
و شما قصد دارید شکایت کنید . اول از همه میرید . پلیس فتا جزئیات قضیه رو اعلام میکنید ... کلی سول بی ربط ازتون میپرسن
یادمه حساب یکی از دوستان مارو از طریق اینترنت هک کرده بودند . باهاش رفتم پلیس فتا تا تنها نباشه . طرف پلیسه برگشته بهش میگه اقا شما هک شدین ؟
دوستم : بله
پلیس : هکر رمز اول شمارو چطوری میدونسته؟
دوستم : ببخشید از طریق اینترنت هک شدم. و پول از حسابم کم شده
پلیس : نه خوب رمز اول شمارو میدونسته دیگه پولتون رو دزدیده
دوستم : بله :general105:
من : ببخشید قربان .ایشون قربانی اینترنتی هستند . تو اینترنت نیاز به رمز اول نیست .
پلیس : مگه پول از حساب شما کم شده؟ من با شما حرف زدم ؟:confused:

بعد از اینکه جزئیات پروندتون مشخص شد . بعد از یک هفته بهتون اطلاع میدن از دادگاه دستور قضایی بیارید . ..
باید برید دادگاه کلی مراحل اداری طی کنید . تا بهتون این دستور رو بدن - علاوه بر اینکه هزینه هم داره - ممکنه تا اینجای کار شما قید پولتون رو زده باشید .
دستور رو میبرید به پلیس ... بعد از یک هفته برای مثال ... بهتون اطلاع میدن : هکر شما فلان شهره ! باید برید اونجا دادگاه . باز باید هزینه کنید و برید .
به پرونده هایی که شاکی شما باشید . سرعت رسیدگی بسیار بسیار کنده . که به چشم خودم دیدم خیلی ها وسط راه بیخیال شدن ...

اما پرونده هایی که شاکی خود پلی.س باشه یا ارگان ها با سرعت تمام رسیدگی میشه ... و فرد قربانی بیچاره میشه:general210:

ahmad68a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
شما که این مشکلات رو تعریف کردید براتون پیش اومده تو تهران هستید یا شهرستان؟
برخورد ماموران چه جوریه؟ من مثلا می خوام برای یه مشکلی برم پلیس اما نمی دونم ارزشش رو داره یا نه ؟ برای مسائل جزئی بدون دستور قاضی کاری انجام می دن؟

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
سلام دوستان.
شما که این مشکلات رو تعریف کردید براتون پیش اومده تو تهران هستید یا شهرستان؟
برخورد ماموران چه جوریه؟ من مثلا می خوام برای یه مشکلی برم پلیس اما نمی دونم ارزشش رو داره یا نه ؟ برای مسائل جزئی بدون دستور قاضی کاری انجام می دن؟
درود . خیلی رکو راست .. باید کلی کاغذ بازی انجام بدین که مشکل شما رسیدگی بشه
برای انجام هر کاری باید به دادگاه محل زندگیتون مراجعه کنید
اینجا از وبمستران ما داره تومن تومن کلاهبرداری میشه !! اما به خاطر همین سختی در مورد پیگیری ماجرا کسی سراغ کارش نمیره

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
گفتم که فعلا شما مجرمی. از دید اونها.
پلیس فتا الان هیچ کارست اصل دادسرا نظر بازپرسه. شانس بیاری رو دستش پرونده زیاد باشه اهمیتی بهت نمی ده و تبرعه میشی.
اعلام بی اطلاعی فقط کن و بی خبری از محتوی بنر. بگو فلش پلیر یا اجرا کننده بنر در سیستمم نبود نمی دونستم چی هست.
و اعلام کن اخطار دریافت نکردی. البته قاضی ها و بازپرس ها 90% نمی ذارن توضیح بدی فقط اجازه می دن به سوالاتی که ازت پرسیدن جواب بدی. نگران نباش اخرش یه تعهد میگیرن ازت رهات می کنن.
به احتمال زیادم شاکی پروندت پلیس فتاست.
از بازپرس هم بخواه ابلاغیه رو نشون بده بهت که همچین چیزی جرمه ضمنن بهش بگو اخطار به من ندادید لذا من هیچ اتهامی رو قبول نمی کنم ولی با سیاست های کلی ارشاد و فیلترینگ موافقم. همین.
داداش نگران نباش این روزها هرکی بره دادگاه جلو چشم فامیلات و دوست دختراش مثل سوپرمن معروف و آدم حسابی به چشم میاد سرتو بالا بگیر

omid7092

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام داداش عزیزم
آیدین نامی
خیلی ناراحتم که پات به پلیس فتا باز شده. اگر کاری از دستم بربیاد برات انجام میدم.
یک سوالی از شما داشتم که سوال خیلی از دوستان هست.
طرف چه نوع بنری و در چه موضوعی در سایتت گذاشته بود و اسم سایتش چی بود که ما هم بتونیم کمکت کنیم ؟
با تشکر

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
داداش اصلا نگران نباشد
به این نوع اتفاقات میگن تجربه تلخ که باعث میشه تو تمام زندگیت مارگزیده بشی و از ریسمون سیاه سفیدم بترسی !!
خوبیش این واکسینه میشی و انشالله دیگه برات مشکلی رخ نمید ، الانم نگران نباشد و با یاد خدا قبلتو اروم کن
مطمئن باش این قضیه ختم بخیر میش

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
فعلا 10 روز گذشته ... تماسی با من نگرفته . کارت ملی ام پیش اونه.
نمی دونم تماس بگیریم یا منتظر باشم اون (افسره) تماس بگیره

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
تماس بگیر.هر روز.تا پرونده زودتر در جریان بی افته و خیالت راحت بشه.

pourya1

Registered User
لایک‌ها
50
بهش میگفتی بچه خوشکل مگه صدا و سیما شما واسه تبلیغ موسسه مالی که مجوز نداره میاد ارشاد ؟ یا مثلا پیده شاندیز رو که 100 بار روزی نشون میدادین آخرش کلاه بردار دراومد تبلیغ میکرد بهشون گیر دادین ؟
زورشون فقط به ما بدبخت بیچاره ها میرسه

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
زیاد پیگیر باشی حساس میشن
زیاد درگیرش نشو این یک روال اداری داره تموم میش میره
کارت ملی میشه المثنی گرفت :)

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
بهش میگفتی بچه خوشکل مگه صدا و سیما شما واسه تبلیغ موسسه مالی که مجوز نداره میاد ارشاد ؟ یا مثلا پیده شاندیز رو که 100 بار روزی نشون میدادین آخرش کلاه بردار دراومد تبلیغ میکرد بهشون گیر دادین ؟
زورشون فقط به ما بدبخت بیچاره ها میرسه
دیوار کوتاه تر از ما نیست داداش

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
ای روزگار ای روزگار به جا اینکه برن گردن کلفتا را بگیرن یا جلوی سایتهای سکسی گردن کلفت را بگیرن یا جلوی این همه کلاهبرداری تو اینترنت را بگیرن گیر میدن به 4 تا وبمستر مادر مرده که شاید کل درآمد وبمستریش به 100 هزار تومان نرسه اونم با بهونه های بنی اسرائیلی
انشاالله حرف من غلط باشه دادا : ولی فکر کنم میخان دادگاهیت کنن چون منم کارت ملیم تقریبا 20 روزی دستشون بود بعد خبر دادن فلان روز بیا دادگاه پیش فلان دادستان

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بالا