• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به پلیس فتا (احضار یا دعوت) شده ام! راهنمایی کنید

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

babak13633

Registered User
لایک‌ها
728
شنبه با طرف اگه بیاید می ریم فتا و اگه نیاد تنهایی می رم
داداش این تبلیغ رو از یه شخص گرفتی یا اینکه سایتی چیزی داره؟
اگه سایت داره چرا بهشون نمیگی چرا خودتون احضارش نمیکنید؟!

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
از یک وکیل بپرسید بهتون میگه جرمه . به هیچ عنوان هم تو فتا هم مطرح نکنید . دردسر جدید میشه براتون

ضبط تصاویر و ضبط مکالمه (چه تلفنی چه حضوری) بدون اطلاع جرمه !

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
خدا قسمت هیچ کسی نکنه .. می ری می شینی روبری کسی که عقده داره ... از کودکی تحقیر شده .... شخصیت ناسالمی داره ...
بعدش جوری باهات برخورد می کنه که در کمتر از نیم ساعت از همه چیز سیر می شی ... از زندگی ... از کار کردن ... از همه چیز ...
جوری برخورد می کنه که بعد نیم ساعت فکر میکنی قتل عام کردی ... یا اختلاس میلیاردی ....
یک هفته از اون نیم ساعت گذشته ... هنوز هم افسرده ام ...
فردا هم قراره پیش اش برم ... و تحمل اش کنم
برام دعا کنید!

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
تمام اینا به کنار یه جوری برخورد میکنن و قلمبه سملبه حرف میزنن که پدر مادرامون و حتی اقوام که از دنیای اینترنت سردرنمیارن و خیلی وارد نیستن فکر میکنن حالا چه جنایتی مرتکب شدیم یا چه جرم بزرگی مرتکب شدیم

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
سلام
مشکل مشابه برام پیش اومد رفتم پلیس فتا نذاشتن بیام بیرون از پلیس فتا با مامور فرستادن بازپرسی دادسرا
پرونده تشکیل شد با مدرک فیش حقوقی معتبر تا زمان رای اومدم بیرون .
پلیس فتا بدون تذکر بدون اخطار قبلی مثل ماجرای استارتر گفت بیا.
سپس بعد مدتی تبرعه شدم. ولی تجربم اینه که تنهایی نرو قبلش با کسی که سند ملکی یا فیش حقوقی داره و شاغل رسمیه اطلاع بده بگو منو ندیدید تا چند ساعت خخخخ سند بیارید فلان دادسرا.
ضمنا قاضی های ایران ابتدا یک نفر رو متهم اولیه می کنن و بازداشت موقت یا مجرم می کنن در پرونده
سپس در صورت پیدا نشدن مجرم بعدی همون متهم ردیف اول به عنوان متهم اصلی شناسایی میشه و رای بدوی صادر میشه.
شما تنها کاری که می تونی کنی اعلام بی اطلاعی از محتویات بنر کنید سپس قبل رفتن به پلیس فتا که مستقیم با سرباز می فرستت به دادسرا ، اطلاعات کامل از بنردهنده پیدا کن خودتم یک شکایت ازش باز کن و پرونده جدید تشکیل بده و کلاسه پرونده شکایت از بنر دهنده رو پیوست کن به متن دفاعیه خودت بده به مامور فتا برید به دادسرا.
توکل بر خدا چند ماه بروبیا داری

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
راستی قبل از امضا کردن هرچیزی در پلیس فتا و دادسرا ، ده بار متنشو بخون ممکنه طوری نوشته تنظیم بشه که معنیش این باشه که من اتهام رو می پذیرم چون از اصطلاعات عربی استفاده می کنند.
ضمنا اعتراض حتما بکن در هر مرحله چون کسی رو که اعتراض نداره رو مشکوک به متهم اصلی قلمداد می کنند.

mort3za

Registered User
لایک‌ها
153
سلام
مشکل مشابه برام پیش اومد رفتم پلیس فتا نذاشتن بیام بیرون از پلیس فتا با مامور فرستادن بازپرسی دادسرا
پرونده تشکیل شد با مدرک فیش حقوقی معتبر تا زمان رای اومدم بیرون .
پلیس فتا بدون تذکر بدون اخطار قبلی مثل ماجرای استارتر گفت بیا.
سپس بعد مدتی تبرعه شدم. ولی تجربم اینه که تنهایی نرو قبلش با کسی که سند ملکی یا فیش حقوقی داره و شاغل رسمیه اطلاع بده بگو منو ندیدید تا چند ساعت خخخخ سند بیارید فلان دادسرا.
ضمنا قاضی های ایران ابتدا یک نفر رو متهم اولیه می کنن و بازداشت موقت یا مجرم می کنن در پرونده
سپس در صورت پیدا نشدن مجرم بعدی همون متهم ردیف اول به عنوان متهم اصلی شناسایی میشه و رای بدوی صادر میشه.
شما تنها کاری که می تونی کنی اعلام بی اطلاعی از محتویات بنر کنید سپس قبل رفتن به پلیس فتا که مستقیم با سرباز می فرستت به دادسرا ، اطلاعات کامل از بنردهنده پیدا کن خودتم یک شکایت ازش باز کن و پرونده جدید تشکیل بده و کلاسه پرونده شکایت از بنر دهنده رو پیوست کن به متن دفاعیه خودت بده به مامور فتا برید به دادسرا.
توکل بر خدا چند ماه بروبیا داری
شما قضیت چی بوده چه جور بنریو گذاشته بودی توسایت؟

mashghol

Registered User
لایک‌ها
158
سلام
بنده پارسال به خاظر ۴۰۰ تک تومانی چیزی نمونده بود پرونده دار بشم اونم به خاطر سرقت اینترنتی
از برج ۸ که شروع شد ذهنم درگیر بود کی چی شده تا برج ۱ امسال بنده درگیر این قضیه بودم فقط ۲بار رفتم قایم شهر
اخرشم معلوم شد که کی بوده که دست از ما کشیدن راستی شنبست قضیه شما به کجا رسید؟

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
امروز ساعت 8 فتا بودم ... سفارس دهنده بنر نیومده بود. افسره عجله داشت می خواست بره جلسه ... به ظاهر دید مثبتی به من داشت و احساس می کنم نمی خواد اذیت بشم ... به خنده بهم گفت ... عمرا اون (سفارش دهنده بنر) با تو بیاد....
خلاصه چند دقیقه معطل اش کردم و مدارکی رو که با خودم برده بودم نشونش دادم .. از قبیل استعلام از سایت سازماندهی و ...
بعد پرینت قوانین مجرمانه رایانه ای رو نشون اش دادم و توجیه اش کردم که بر اساس قوانین مندرج من جرمی مرتکب نشدم و توجیه نبودم و نمی دونستم و از این جور حرفها ...

برگشت گفت : فردا بیا بفرستمت دادسرا ... این حرفها رو باید پیش قاضی بگی ... در ضمن گفت اگه اون (سفارش دهنده بنر) با تو می اومد اینجا ... باهات کاری نداشتیم و ولت می کردیم ... حالا که اون نیومده تو مجرمی
موقعی که بهش گفتم مامور بدهید من اونو (سفارش دهنده بنر) را بیارم اینجا ... آدرسشو دارم ... برگشت گفت ما خودمون آدرسشو داریم و می اوریمش اینجا

خلاصه ول کن اش نبودم .. کلی التماس و اینکه من دادگاه نمی خوام برم و مشکلو اینجا حل کنیم ... تعهد می دم و از این جور حرفها .... برگشت گفت برو بهت زنگ می زنم

واقعیتش من این آدمها رو نمی شناسم ... اصلا نمی شه پیش بینی شون کرد ... ولی در کل احساس می کنم .... نمی خواد بفرسته دادسرا ....

نظر دوستان چیه؟ چه توصیه ای دارن؟ چیکا بکنم؟

mashghol

Registered User
لایک‌ها
158
سلام
به نظر من اینا عمدا همچین کاری میکنند که تا عمر داشته باشین از سایت های غیر معتبر بنر نگیرید خودتون میگید که گفتن ادرس و شماره تلفن اون بابارو دارن
اگر دارن و قضیه رو میدونند چرا ولکن شما نیستن !!!!
فکر نکنم قضیه بیشتر از این ادامه پیدا کنه
شما دادگاه هم برید مدارکی دارین که به قاضی پرونده نشون بدین تا قانع بشه
خیالتون راحت باشه انشالله هر چه سریعتر ختم بخیر میشه
فقط ذهن ادمو اینجور چیزا بدجور درگیر میکنه

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
میخوان یه کاری کنن تا اخر عمرت خود سانسوری کنی
یعنی هر کاری بخوای بکنی اول به اینا فکر میکنی بعد اگه کوچکترین شکی کردی عمرا بری سراغش
البته اگه اختلاس میکردی یا چه میدونم ارازل اوباش بودی بیشتر تشویقت میکردن تا دفعه بعد دکل نفتی که چیزی نیست یه جزیره رو ناپدید میکردی

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
البته تمام اینایی که رفقا گفتن زمانی درست از آب در میاد که قاضی و دادستانی که بهت میخوره 2 کلمه از اینترنت و کامپیوتر سررشته داشته باشه.مگرنه یه اشاعه فحشا میبنده به دلت و باز ماجرا واست شروع میشه

بالا