• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

به پلیس فتا (احضار یا دعوت) شده ام! راهنمایی کنید

midco

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
43
دوست عزیز عاقلانه ترین کار اینه که در یک پست در وب سایتت اظهار پشیمانی و عذر خواهی بکنی و در ارائه خبر هات دقت بیشتری بکنی
برای این چیز های کوچیک حیفه واست پرونده درست شه

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
اگر در مورد **** بوده یا ضد **** بوده که گردنت رفته ...:general112:
اگرم مسائل غیر اخلاقی بود - . فصل 4 - ماده 14 بهتون میخوره . یه جریمه سبک .. قضیه براتون تموم میشه ....
سعی کنید فقط بگید از هیچی خبر نداشتم . نمیدونستم جرمه ...

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
باسلام طبق چیزی که برام اتفاق افتاده و برات گفتم فعلا شانس اوردی بازپرست پرونده زیاد رو دستشه
از اونجا که زعیس دادستانی به هر قاضی و بازپرس مهلت زمانی برای رسیدگی به تعدادی پرونده میده لذا فعلا بزار طولانی بشه و بازپرس مجبور میشه در روزهای بعدی بطور سریع رسیدگی کنه لذا چون مدرک و شاکی حقیقی نداری تبرعه میشی نگران نباش و بهشون سر نزن.
من یک پرونده در بازپرسی داشتم تبرعه شدم بابت درج تبلیغ پست ثابت و یک پرونده خرید خودرو دارم هشت ماهه بازه هنوز پرونده رسیدگی افتضاح اونم به دلیل زیاد بودن جرم و جنایت در ایران و کمبود قاضی

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
دو روز پیش زنگ زدم بهش ... و قرار شد روز بعدش برم پیش اش
فرداش رفتم ... گفتش برم ... خودش زنگ می زنه

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان ببخشید حالا که هیچ عدالتی وجود نداره و... پلیس فتا نوشته فروش اسپ... ی ممنوعهست! بعد توی یک سری سایت های همکاری در فروش که نماد الکترونیک دارن این الها ها هم جزو کالاهاشون هست. باوجودنماد الکترونیکی که دارن اگر ما تبلیغات اونها رو توی سایتمون بزاریم که به صورت تصادفی به نمایش در میاد این مشکلی هست!

cup

Registered User
لایک‌ها
111
من اگه همچين اتفاقي برام بيافته خانواده ام رايانه ام را جمع ميكند! ديگه نميذارند نت بيام

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سنم پايين نيست عزيز!
(تحصيلات دانشگاهي دارم )بحث سن نيست! صد سال هم داشته باشي تو نگاه پدر و مادرت بچه اي بيش نيستي!!!!!!!!
برو در مورد واژه استقلال تحقیق کن

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
یه سایت گیم داشتم چندین سال پیش قبل از اینکه پلیس فتا خیلی فعال باشه ، کم کم داشت حرف و حدیث پشتش درمیاومد و تماس هایی دریافت کردم و بعد از چند ماه تصمیم گرفتم که کلا سایت نداشتن خیلی راحت تره تا اینکه تمام اطلاعات شحصی خودت رو براشون ارسال کنی ... حتی جدیدا سایت های فروش دلار هم که مد شده اسکن کارت ملی میخوان ... جالب اینه که هیچ نهادی هم زیر بار نمیره که برخوردی بکنه و خودشون هم میگن پلیس فتا دستور داده ...

jafarseidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امروز ساعت 1 موبایلم زنگ خورد. شماره نشون نمی داد (ناشناس) . طرف خودش رو به اسم معرفی کرد و گفت فردا صبح ساعت 10 به پلیس فتا اتاق شماره ... بیام. مودبانه صحبت می کرد و فامیلی منو می دونست.
ایمیل اخطار نداشتم. در ضمن سایت اشتراک اخبار دارم. محتوا تولید نمی کنم. بر اساس قوانین مملکت سایتم را اداره می کنم. در ضمن سایت ام پربازید است.
به نظرتون جریان چی می تونه باشه؟
سلام
اگه شکایت یا چیز دیگه ای بود مطمئنا از دادسرای بررسی جرایم رایانه ای واست اخطاریه و احضاریه می اومد.دعوت پلیس فتا خارج از این محدود است و اگر تخلفی هم صورت گرفته باشه با یه تعهد و اخطار لفظی حل میشه و جای نگرانی نیست

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
با سلام و احترام
با توجه به تجربیاتی که در این زمینه دارم احتمال زیاد فقط خواستند گوشمالیتون بدن و بترسوننتون .
طبق قاعده اگر خلاف شما سنگین باشه طی 48 ساعت میفرستنتون دادگاه و البته با حکم رسمی میان در خونتون نه اینکه تماس بگیرن .
البته باز هم با توجه به تجربیاتم پیشنهاد میکنم بسیار محترمانه باهاشون برخورد کنید و به شدت ابراز پشیمانی کنید و با عذرخواهی فراوان خودتون رو بزنید به نفهمی . پلیس فتا هم معمولا راه میاد و سعی میکنه برای افراد بی گناه پرونده سازی نکنه .
پیروز و موفق باشید

cup

Registered User
لایک‌ها
111
برو در مورد واژه استقلال تحقیق کن
استقلال يعني خونه اي كه پليس ميريزه توش تا كامپيوترت را جمع كنه يا احضاريه اي كه دادگاه به خونه ات ميفرسته مال خودت باشه نه مال پدرت!

Meysam@li

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوستان تا اونجا که من میدونم تو قانون ایران احضار هایی که از طریق تلفن میشه ارزش نداره مگه این که به وکیل طرف تلفن زده شه حالا فرق نمیکنه از کدوم ارگان و سازمان باشه

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
بیش از سه ماه از احضار بنده می گذره ... و تنها کاری که کرده ام کارت ملی ام را گرفته ام و به جاش کارت پایان خدمت داده ام! (کارت ملی را لازم داشتم)
اصلا تماسی با من نگرفتند. اون نفری که منو احضار کرده بود به یه بخش دیگه منتقل شده ... چندین بار زنگ زدم حدس می زنم طرف نمی خواد با من صحبت بکنه

احساس می کنم اینها هیچ وقت با من تماس نخواهن گرفت و به نوعی کارت پایان خدمت منو گرو نگه داشتن ....
می خوام بی خیال کارت پایان خدمت بشم و یکی المثنی بگیرم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
ماجرای من یکسال طولش بود 3 ماه که چیزی نیست

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
بیش از سه ماه از احضار بنده می گذره ... و تنها کاری که کرده ام کارت ملی ام را گرفته ام و به جاش کارت پایان خدمت داده ام! (کارت ملی را لازم داشتم)
اصلا تماسی با من نگرفتند. اون نفری که منو احضار کرده بود به یه بخش دیگه منتقل شده ... چندین بار زنگ زدم حدس می زنم طرف نمی خواد با من صحبت بکنه

احساس می کنم اینها هیچ وقت با من تماس نخواهن گرفت و به نوعی کارت پایان خدمت منو گرو نگه داشتن ....
می خوام بی خیال کارت پایان خدمت بشم و یکی المثنی بگیرم
کجای کاری حاجی؟انگاری کارت به اینجور چیزا نیوفتاده هااا پرونده من بالای یکسال طول کشید عجله نکن

بالا