برگزیده های پرشین تولز

بیا بگو کجا رفتی.... چی دیدی...

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
زبانش رو چیکار کردی؟

اینجا ۲ زبان صحبت میکنن
زبان صربیایی ، زبان انگلیسی

من خودم دایره لغات انگلیسیم خیلی ضعیفه ، در حد خط فقرم نیست زیر خط فقرم نیست صفحه بعده
اما با این حال الان ۲ ماهه اینجام و مشکلی تو رفع نیاز ها و کار ها نداشتم

نرم افزار ترجمه گوگل هم خیلی به کار میاد
بخصوص ترجمه صوتی فارسی به تمام زبان ها و از تمام زبان ها به فارسی داره

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
من صربیا ( صربستان ) هستم
کشور سرسبز و خوبیه
با مردم مهربون و خونگرم

کشور به نسبت ارزونیه برا گردشگری
از نظر اقتصادی خیلی خیلی ضعیفه

از ایران اقتصادش ضعیفتره ؟

دیسکو آزاد میگن خیلی داره . لاییکن ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,905

lolmol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تعطیلات امام، دشتک در نزدیکی شیراز رو دیدم. عااالی بود، یه جای بکر و سرسبز، البته آب کمی مونده بود، و هر جا میرفتیم اهالی روستا بهمون میگفتن اینجا قبلا فلان ابشار بود یا یه رودخونه داشت با این عمق، یا ... . غیر از بی ابی منطقه که خیلی غم انگیز بود باقی چیزا عالی بود. اکثرا گردو دارن این مناطق و البته کوه های سنگی خفن (که نیاز به ابزار سنگنوردی هست برای بالا رفتن ازش)

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان در آسیا بین کشور بوتان و نپال کدوم برای گردشگری و اقامت چند ماهه بهتره؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
:p:p:p:p
دلت بسوزه صربیا بودم :general307: برای نزدیک 3 ماه
الان برگشتم چند روزه - اینبار میخوام برم طرف آسیا :p
اونم کشور ها ارزونش :cool:
برگشتی!!! تو که گفتی برای کار میری نه مسافرت

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
برگشتی!!! تو که گفتی برای کار میری نه مسافرت

تو چه قانونی بری برای اقاما کاری باید 1 سال بگذره و 50 میلیون حداقل هزینه کنی
چه بری پناهنده شی که اونم 1 سال خورده ای زمان بره تازه اگر قبولی بگیری
در هر دو صورت اجازه کار نداری تا رسما قانونا دولت اون کشور بهت اجازه کار بده
غیر از ترکیه هرجام کار کنی بازار کار سیاهه حقوقی نمیدن و اگر گیر بیفتی هک تو هم صاحب کارتو جریمه میکنن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
تو چه قانونی بری برای اقاما کاری باید 1 سال بگذره و 50 میلیون حداقل هزینه کنی
در هر دو صورت اجازه کار نداری تا رسما قانونا دولت اون کشور بهت اجازه کار بده
غیر از ترکیه هرجام کار کنی بازار کار سیاهه حقوقی نمیدن و اگر گیر بیفتی هک تو هم صاحب کارتو جریمه میکنن
jkns_200.gif

اینم از شانس ما :general208::general503:
پس این همه آدم میرن برای کار بعدش چی میشه؟!
بگرد یه نفر که رفته برای کار یا یه راهی برای کار کردن پیدا کن به منم بگو مگرنه مسافرت رفتن که بدرد چیزی نمیخوره

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
jkns_200.gif

اینم از شانس ما :general208::general503:
پس این همه آدم میرن برای کار بعدش چی میشه؟!
بگرد یه نفر که رفته برای کار یا یه راهی برای کار کردن پیدا کن به منم بگو مگرنه مسافرت رفتن که بدرد چیزی نمیخوره

خیلی ساده لوحانه اس فکر کنی مثلا با تور میری یه کشور دیگه بعد همونجا میری سر کار تموم

kavosi

Registered User
لایک‌ها
11
کار فقط الان کشور های خلیج تازه کمترین کارش ماهی ۱۵۰۰ درهم که میشه ۳ملیون تومن ماهی

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46
خانه طباطبایی تو کاشان تعمیرات ام دی اف .. عالی بود .. کلی اتاق داشت تعمیر ام دی اف
.. حیاط بزرگ .. سرداب و بادگیر و قنات و ... معماری بی نظیر .. هرچی بگم کم گفتم

کابینت کار خیلی هم عالی، لطفا آدرس رو هم بفرمایید :)

آدرس خانه طباطبایی ها : اصفهان، كاشان، محله سلطان امير احمد، خیابان علوی، خانه طباطبایی ها

Last edited:

anar10670

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه کاربران عزیز

همه جای ایران زیباست ... قسمت هایی است که خیلی ها از آن خبر ندارن و یا حتی اگرهم خبر داشته باشن اجازه رفتن به این قسمت ها را ندارن و باید کلی تلاش کنن که برای دیدن این قسمت ها مجوز بگیرن. من دانشجوی مرمت بناهای تاریخی بودم و با کارت دانشجویی که داشتم میتونستم از میراث فرهنگی مجوز ورود به یک سری مکان های تاریخی رو بگیرم و وارد بشم. در کل من عاشق گشتن هستم خیلی مکان های مختلف چه در ایران چه در خارج از ایران رفتم .
مدتی است با یک تور کوهنورد و طبیعت گرد، طیبیعت داخل ایران را دارم میبینم که واقعا معرکه است. البته با این گروه ما مجوز به مناطق گردشگری حفاظت شده را داریم.
شاید خیلی از شماهایی که میرین خارج از ایران ،بیشتر وقت خودتون را در هتل و یا مراکز تفریحی و خرید میگذرانیدو کلا از اون شهر ،تاریخش ،جاهای دیدنی و طبیعتش هیچ سراغی نمیگیرین (البته به نظر من این کار خیلی اشتباهه).
اما من با ایجاد این تاپیک میخوام هم خودم و هم افرادی که جاهای مختلف را رفتن و دیدن بجز مراکز خرید و تفریحی (وقت گذرونی و پول بیهوده خرج کردن) بیان در این تاپیک، مکان را با عکس به همه معرفی کنن.
تا این جا ،یک تاپیک مرجع گردشگری درست و حسابی بشه برای همه اونایی که میخوان برن بگردن یا حتی وقت رفتن ندارن با آن مکان آشنا بشن.

..............در ابتدا از همه دوستانی که منو در این تاپیک با پست های مفیدشون کمک میکنن سپاس گذارم ...........
منطقه گردشگری چالیدره مشهد. اینجا عالی بود
این منطقه یکی از جاذبه های طبیعی بسیار ارزشمند مشهد است که به دلیل دره چالیدره و رودخانه جاغرق روز به روز محبوب تر می شود. در این منطقه برای تفریح و لذت بیشتر گردشگران انواع امکانات تفریحی و خدماتی قرار داده شده است که شامل تله کابین، قایق رانی پدالی، پارویی و موتوری، زیپ لاین، ماهی گیری کنار دریاه، تله سیژ، عمکاسخانه سنتی، لمکده و چایخانه سنتی، ترن کوهستان، برج گردان چالیدره، بانجی جامپینگ، کشتی شناور تفریحی، مرکز ماساژ ماهی، کافی شاپ و رستوران های بسیار مجهز می باشد. هر کدام از این تفریح ها می تواند لحظات شاد و بسیار مفرحی را برای شما فر اهم نماید.

آدرس منطقه گردشگری چالیدره: مشهد، جاده طرقبه، سد چالیدره

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
فعلا که امسال خونه نشستیم
هیچی

ff-aa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استان چهارمحال و بختیاری از اون جاهای بکر و دیدنیه که حما باید یه سفر رفت... شهرستان اردلش هم بسیار زیباس.. با همون بافت محلی و عشایریش

javad312

Registered User
لایک‌ها
66
به امید خدا وقتی کرونا رفت استان فارس شهرستان استهبان رو فراموش نکنید
تنگ براق ایج
آبشار استهبان
سد رودبال استهبان
مرغک
بک بک
سلطان شهباز
آب بدره
و کلی جاهای دیدنی دیگه

Chego

Registered User
لایک‌ها
321
کویر مصر
خیلی دوست داشتم برم و بلاخره پارسال با تور رفتم با اینکه ۱۲ ساعت تو راه بودیم اما به حدی زیبا بود و خوش گذشت که سختی راه رو برامون جبران کرد. هیچ وقت شب اول رو یادم نمیره سوار ماشین شدیم و رفتیم وسط کویر . اسمونش به حدی چشم نواز بود که قابل توصیف نیست . میتونستی دستت رو دراز کنی و ستاره ها رو بچینی خیلی نزدیک خیلی زیاد. شنیده بودم قشنگه اما شنیدن کی بود مانند دیدن...

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
ممنون از عکستون . من این قلعه را در آخرای تابستان رفتم و جزو اولین سفر هام بود و واقعا جای قشنگی هست . بعضی وقتا ما ایرانی ها خدا تومان خرج میکنیم میریم ترکیه یا مالزی و امثال اینها ولی خبر نداریم به فاطله 4 ساعتی مون بهترین مکان و زیباترین منظره را میتونیم ببینیم و یه روز خیلی قشنگ بدون خرج کردن هزینه زیاد برای خودمون و خانوادمون بسازیم.
قلعه رود خان جایی هست که باید بری باید ببینیش باید اون هزار تا پله رو بری بالا تا به عظمتش برسی تا بفهمی زیبایی،طبیعت ، اکسیژن و زندگی یعنی چی...
مشاهده پیوست 735452
من رفتم دیدم واقعا فوق العاده بود آدم واقعا تعجب میکنه از این همه شکوه

s.erfan.a

Registered User
لایک‌ها
24
البته اگه تو مسیر بالا رفتن اونایی که دارن از قلعه برمیگردن رو دیدین و بهتون گفتن پنج دیقه دیگه میرسین باور نکینید اونا همین بلا سرشون اومده .
مسیرش خیلی طولانیه با پله های بلند و قدیمی

بالا