برگزیده های پرشین تولز

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
آخه مساله اینه که ماها که نمی تونیم سرخطی بزنیم برای خرید عرضه اولیه ها و باید خود کارگزاری برامون بخره!!!!!!شاید میخوان خودشون با تبانی سهم عرضه اولیه افراد عادی رو بخرن
خیر/ شما مثل خرید یک سهم عادی در ساعتی که ناظر اعلام میکنه میری و اردر خرید میزاری....تو کل اون بازه هر زمانی بزاری میشه....دقیقه اول یا دقیقه اخر فرقی نداره...سرخطی نمیخواد/

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
در عرضه اولیه میشه برای یک سهم دوتا اردر گذاشت؟ مثلا 100 تا به قیمت n ریال و 200 تا به قیمت n*1.1 ریال؟ (قیمتهای متفاوت؟)
خیر....شما فقط یک اردر میتونید بزارید....توی 10 تا کارگزاری هم اردر بزارید فقط 1 دونه اش حساب میشه/ پس حواستون جمع کنید و همون 1 اردر هم با قیمتی که میدونید صلاح هست بزارید که قاعدتا هم سقف قیمت باید باشه/

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
در عرضه اولیه میشه برای یک سهم دوتا اردر گذاشت؟ مثلا 100 تا به قیمت n ریال و 200 تا به قیمت n*1.1 ریال؟ (قیمتهای متفاوت؟)
خیر.
هر کد معاملاتی حقیقی یک ثبت سفارش میتونه انجام بده.
:unsure:

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
انلاین پلاسم برای من قطعه

من داخل گوشی امتحان نکردم اما همین الان از همون لینکی که برات گذاشتن تحت وب (ویندوز) دارم استفاده میکنم فوق العاده عالی و روون هست. (ایزی تریدر اصلا دیگه کار نمیده)
.
.
.
ادیت: اینم کمی قطعی داره متاسفانه! (در حد 5 درصد)

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
الان دارم از انلاین پلاس استفاده میکنم فعلا این کار میکنه
ولی متاسفانه نتونستم کیمیاتک ثبت سفارش کنم و زمانش تموم شد

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
الان دارم از انلاین پلاس استفاده میکنم فعلا این کار میکنه
ولی متاسفانه نتونستم کیمیاتک ثبت سفارش کنم و زمانش تموم شد
به نظرم خرید فجهان خیلی سودی نداشته باشه EPS اش را ضربدر P/E گروهش کنید می بینید قیمتش اون قدرها ارزش نداره....

پ.ن: فجهان کف قیمت را گذاشتم. 450

ادیت: ایزی تریدر فعلا اوکی شده

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان این روش جدید خرید عرضه اولیه که از هفته اینده با نماد #حافرین شروع میشه واقعیت داره

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
دوستان من حق تقدم یه سهمی را دارم که بعد از چند ماه هنوز به سهم عادی تبدیل نشده،
من سهم اصلی را می تونم بفروشم؟ مشکلی پیش نمیاد

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دوستان من حق تقدم یه سهمی را دارم که بعد از چند ماه هنوز به سهم عادی تبدیل نشده،
من سهم اصلی را می تونم بفروشم؟ مشکلی پیش نمیاد
اصولا میگن چند تایی از سهم نگه داشته باشین تا بعدا به مشکل نخورین و کارها هم راحت انجام بشه

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
به اطلاع کاربران محترم می‌رسانیم که ورود به ‌سامانه‌های معاملاتی به دلیل مراجعه چشمگیر برای خرید عرضه اولیه با کندی مواجه شده است.
با تلاش همکاران ما در بخش پشتیبانی، این مشکلات محدود به‌زودی مرتفع خواهد شد.
از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

#کارگزاری_مفید

خوب خدا را شکر مشکل از طرف ما سهام دارها بود و ربطی به مفید نداشت
با تلاش به وقفه تونستن مشکل حل کنن

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
برادرم رو دیروز ثبت نام کردم و امروز مفید تاییدش کرد الان میخوام فجهان بخرم میزنه مانده کافی نیست یه میلیون قدرت خرید دارم ولی ایراد الکی میگیره
به نظرتون بخاطر اینه که تازه ثبت نام شده ؟!!

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,075
برادرم رو دیروز ثبت نام کردم و امروز مفید تاییدش کرد الان میخوام فجهان بخرم میزنه مانده کافی نیست یه میلیون قدرت خرید دارم ولی ایراد الکی میگیره
به نظرتون بخاطر اینه که تازه ثبت نام شده ؟!!
دقت کنید درخواستی که می زنید اندازه قدرت خرید باشد . مثلا 1500 سهم درخواست کنید . فکر می کنم بیشتر از همین 1 میلیون تا 1.500 به هر کس نرسد .

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
دقت کنید درخواستی که می زنید اندازه قدرت خرید باشد . مثلا 1500 سهم درخواست کنید .
با 4 تا کد خرید کردم مشکلی نبود
پیام دادم پشتیبانی میگه چون امروز تایید شدید نمیتونید خرید و فروش کنید ، مسخره

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,075
با 4 تا کد خرید کردم مشکلی نبود
پیام دادم پشتیبانی میگه چون امروز تایید شدید نمیتونید خرید و فروش کنید ، مسخره
کارگزاری مفید با لغو خرید اتوماتیک و قطعی های پی در پی بویژه قطعی امروزش و این موردی که شما می گویید خودش به دست خودش دارد کاربرانش را فراری می دهد .
...........
فجهان احتمالا بعد از 30-40 درصد سود متعادل می شود بعد صف فروشی در کار نخواهد بود چون قیمتی که الان عرضه شده است منطقی و خوب است . تقریبا P/E آینده نگر 5.5 دارد . شرکت طرح توسعه زیادی دارد و بنیاد عالی دارد . جزو 3 شرکت برتر گل گهر است . امکانات رفاهی بسیار خوبی برای کارمندانش دارد و حقوق های بالایی هم پرداخت می کند و سرمایه خیلی خوبی هم دارد . شرکتی نیست که بگوییم 4 سال دیگر ورشکست می شود و کاهش تولید و فروش خواهد داشت آینده دار است . روز به روز نیروهای بیشتری جذب می کند . کارخانه های جدیدی در شهر بردسیر (غیر از سیرجان) راه اندازی کرده . شخصا تمایلی به فروش در کوتاه مدت ندارم .

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
کارگزاری مفید با لغو خرید اتوماتیک و قطعی های پی در پی بویژه قطعی امروزش و این موردی که شما می گویید خودش به دست خودش دارد کاربرانش را فراری می دهد .
...........
فجهان احتمالا بعد از 30-40 درصد سود متعادل می شود بعد صف فروشی در کار نخواهد بود چون قیمتی که الان عرضه شده است منطقی و خوب است . تقریبا P/E آینده نگر 5.5 دارد . شرکت طرح توسعه زیادی دارد و بنیاد عالی دارد . جزو 3 شرکت برتر گل گهر است . امکانات رفاهی بسیار خوبی برای کارمندانش دارد و حقوق های بالایی هم پرداخت می کند و سرمایه خیلی خوبی هم دارد . شرکتی نیست که بگوییم 4 سال دیگر ورشکست می شود و کاهش تولید و فروش خواهد داشت آینده دار است . روز به روز نیروهای بیشتری جذب می کند . کارخانه های جدیدی در شهر بردسیر (غیر از سیرجان) راه اندازی کرده . شخصا تمایلی به فروش در کوتاه مدت ندارم .
من رو 450 زدم خریدم رو به نظرت میرسه بهم یا عوض کنم

بالا