برگزیده های پرشین تولز

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,451
اونایی که فزر کف قیمت خریدن تا الان نزدیک 40 درصد تو سودن;)
حقوقی هم داره حمایت میکنه.تا یک کم صف کم میشه ارد رهای حمایتی میذاره.من همون روز عرضه گفتم ارزش سهم بالای 3000 هزار هستش
اینو ملت تحریم کردن اینا هم الان بسیج شدن نون ملت رو بسوزونند ، گدنا هم تا 3 تومن رفت بالا الان هزار تومنه ارزش واقعی
اینم دوماه دیگه معلوم میشه سودشم نوش جان اونایی که خریدن فقط طمع نکنید که به گوز بنده

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,451
اینو بگم خودمم با وجود اینکه میخواستم تحریم کنم از پنج تا کدی که داشتم یدونه کد رو امتحانی کف قیمت خریدم و الان گرگ بازار حساب میشم : دی
دوتا مثبت دیگه بخوره ردش میکنم بره

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
اینو بگم خودمم با وجود اینکه میخواستم تحریم کنم از پنج تا کدی که داشتم یدونه کد رو امتحانی کف قیمت خریدم و الان گرگ بازار حساب میشم : دی
دوتا مثبت دیگه بخوره ردش میکنم بره
دوست عزیز صحیت سر 100 تومن 200 تومن سود نیست بحث سر قیمت بود که بعضی ها گفتن 500 تومن بیشتر ارزش نداره واز فردا صف فروش میشه

Last edited:

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,451
دوست عزیز صحیت سر 100 تومن 200 تومن سود نیست بحث سر قیمت بود که شما گفتی 500 تومن بیشتر ارزش نداره واز فردا صف فروش میشه
اشتباه گرفتید من چنین چیزی نگفتم ، ریپلای کنید اگر اشتباه میکنم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,469
اینایی که فزر رو دیروز و امروز فروختن چه فکری میکنن واقعا؟ سهم اختیار فروش تبعی داره برید تو ddn.ir نگاه کنید خب.در واقع روی 2560 تومن طبق اطلاعیه عرضه سهم بیمه شده اگر تا سال دیگه زیر این قیمت بیاد میتونید 19.11.1401 به همون قیمت 2560 تومن بدید به سهامدار عمده سهم.بعد طبق اعلام خودشون 1600 کیلو طلا دپو دارن میخوان بفروشن با اعلام خودشون سود هر سهم میشه 900 تومن...میگیم 900 نه 800 که هست دیگه....مجمع اش خرداد یا تیر برگزار میشه....هر سهمی 800 هم بهتون بده بعد خود سهم هم نگه میدارید تا سال بعد اگر زیر 2560 اومد با همون اختیار فروش تبعی بدید سهامدار عمده...هم سود رو بگیرید هم قیمت خوب بدید اگر اگر کمتر شد که نمیشه/ تازه مگه چقدر هست اصلا مثلا نفری 400 هزار تومن دادید دیگه...انقدر گرفتارن ملت یعنی؟ من کلا فروشش رو بیخیال شدم...تازه من تو 1772 تومن کف خریدم همین امروز 38 درصد سود بودم بازم نفروختم/

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
⚠️ارتقای زیرساخت‌های فنی کارگزاری مفید

کارگزاری مفید روز سه‌شنبه ۲۶ بهمن با هدف افزایش کیفیت خدمت رسانی و مطابق با رویه‌های معمول، نسبت به ارتقاء سخت‌افزاری زیرساخت های خود اقدام خواهد کرد لذا دسترسی به سامانه‌های آنلاین در این روز با اختلال مواجه خواهند بود.
کاربران می‌توانند با شماره‌ ۹۱۰۰۸۷۰۰-۰۲۱یا شبکه‌های اجتماعی کارگزاری مفید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشند.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,469
سلام خب برای این کار مگه نباید اختیار معامله تبعیشو هم خرید؟
سلام. نه هر تعدادی که تو عرضه اولیه خریدید همون تعداد هم براتون اتوماتیک اختیار معامله خریداری شده. در ddn.ir میتونید ببینید:

اینم اگهی عرضه اولیه دقیق و کامل گفته:

aaaa.jpgbbbbbb.jpg

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
آگهی ثبت افزایش سرمایه شرکت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي - نماد: شستا​
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه
با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-00A-199 مورخ 1400/09/30 بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1400/10/12 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 142,000,000 میلیون ریال به‌مبلغ 1,636,013,456 میلیون ریال ( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ 1494013456 میلیون ریال و ) در تاریخ 1400/11/24 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
نزدیک خونمون یک فروشگاه دیلی مارکت افتتاح شد
الان رفتم یک دوری بزنم تمام کالاهاش بین 20 تا 50 درصد تخفیف داشت
نکته جالبش اینه با این مقدار تخفیف بازم قیمتهاش از سوپر ماکت های عادی هم گرون تر بود

تخفیف فیک و درج قیمت غیر واقعی برای نشون دادن اینکه دارن تخفیف زیاد میدن

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
آگهی ثبت افزایش سرمایه شرکت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي - نماد: شستا​
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه
با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-00A-199 مورخ 1400/09/30 بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1400/10/12 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 142,000,000 میلیون ریال به‌مبلغ 1,636,013,456 میلیون ریال ( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ 1494013456 میلیون ریال و ) در تاریخ 1400/11/24 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.
شستا روی شاخص ۱۴۰۰ و دلار 30 تومنی بسته شد و به افزایش سرمایه رفت و در اصلاح اخیر تا 1200 حضور نداشت، شاخص امروز ۱۲۸۰ (با شاخص سازی روی فولاد، فملی و فارس روی این عدد قرار گرفته) و دلار 27 و اکثر سهم ها بیش از ده درصد اصلاح کردند.
اگر این سهم هفته آینده در روز مثبت بازار و با مثبت بازگشایی شد بنظر فرصت فروش باشه.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,469
شستا روی شاخص ۱۴۰۰ و دلار 30 تومنی بسته شد و به افزایش سرمایه رفت و در اصلاح اخیر تا 1200 حضور نداشت، شاخص امروز ۱۲۸۰ (با شاخص سازی روی فولاد، فملی و فارس روی این عدد قرار گرفته) و دلار 27 و اکثر سهم ها بیش از ده درصد اصلاح کردند.
اگر این سهم هفته آینده در روز مثبت بازار و با مثبت بازگشایی شد بنظر فرصت فروش باشه.
روز اخر موقع بسته شدن من یه مقدار خریدم. دقیقا قیمت سر به سرم شده همون قیمت ۹۵ تومن پایانی بعد تعدیل. اگر باز بشه و منفی بخوره که فوق العاده اس و حتما اضافه میکنم ولی احتمالا موقع بازگشایی مثبت خواهد بود.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
منم منتظرم بدم بره
نخواستیم
2900 رفت و فکر می کردیم تا 3500 رشد می کنه که یهو ریزش داشت
البته سیو سود خوبی داشتم اون موقع ولی در کل با این شرایط دیگه نگهداری نمی کنمش

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
گران‌ترین اوراق تاریخ بازار مسکن

🔹 از زمان افزایش تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق تسه (اوراق تسهیلات مسکن) روند افزایشی قیمت اوراق هم آغاز شد.
🔹در زمان اعلام خبر افزایش تسهیلات انفرادی و زوجین مسکن، نرخ هر اوراق تسه در محدوده ۶۰ هزار و ۵۰۰ تومان بود، اما دقیقا از همان زمان قیمت اوراق اوج می‌گیرد تا اکنون یک رکورد تاریخی را ثبت کند.
🔹حتی اقدام بانک مسکن برای کاهش قیمت اوراق تسه هم نتوانست، نرخ آن را حداقل تثبیت کند.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
شفن یا زاگرس 🔵

🔴یکی از دغدغه‌های مهم سهامداران و تحلیل‌گران ، دسترسی به اطلاعات تاریخی شرکت‌ها و مقایسه آن‌ها بصورت جدولی و نموداری است. بخش کدال پلاس انیگما که یکی از قسمت‌های محصول بنیادی انیگماست، تمامی اطلاعات و محاسباتی از این دست را در خود گنجانده است و بزودی بصورت رایگان در اختیار همه فعالین بازار سرمایه قرار خواهد داد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,120
سامانه جدید عرضه بورس کالا به زودی راه‌اندازی می‌شود

هوشیار، مدیر توسعه فناوری اطلاعات بورس کالای ایران:
🔹طراحی سامانه جدید عرضه، یکی از پروژه هایی است که در راستای طرح جامع یکپارچه سازی سامانه های عملیاتی موسوم به «سامانه سیمرغ» پیاده سازی شده و این سامانه که به لحاظ تکنولوژی و فرآیندی به طور ویژه ارتقا یافته است به زودی جایگزین تمام سامانه های قبلی بورس کالا می شود.

🔹به لحاظ بحث مدیریت کاربران نیز مدیریت کاربران تمامی این سامانه ها یکپارچه شده و دسترسی سامانه های جدید از طریق سامانه sso یا همان درگاه ورود یکپارچه اتفاق می افتد که پیشرفته ترین تمهیدات امنیتی در آن لحاظ شده است.

🔹یکی از اتفاقات صورت گرفته در سامانه جدید عرضه، تغییرات تکنولوژی است به طوریکه در این سامانه از تکنولوژی ویندوز اپلیکیشن به وب اپلیکیشن تغییر رویکرد دادیم. _سنا

بالا