برگزیده های پرشین تولز

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
سلام
از نظر من دیدگاه بلند مدت روی تک سهم اشتباه هست
سعی کنید سبد بورسی داشته باشید
از هر صنعتی دو یا سه سهم رو انتخاب کیند اون سهمی که فکر میکنید پتانسیل بیشتری دارد رو بیشتر خرید کنید
به این صورت شما با میانگین حرکتی بورس پیش خواهید رفت
يعني به نظرت چه صنعت هايي مناسبه؟ با چه قيمتي؟ مثلا از هر شركت با چند شركت شروع كنم. واينكه مثلا شاخص خريدار به فروشنده رو بايد تو تصميمم درنظر بگيرم؟ لطفا يه راهنمايي تازه كاري بهم بديد ممنون ميشم

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
يعني به نظرت چه صنعت هايي مناسبه؟ با چه قيمتي؟ مثلا از هر شركت با چند شركت شروع كنم. واينكه مثلا شاخص خريدار به فروشنده رو بايد تو تصميمم درنظر بگيرم؟ لطفا يه راهنمايي تازه كاري بهم بديد ممنون ميشم
والا الان جرات اینکه بگم کدوم صنعت بهتره رو ندارم چون همه صنایع دچار بحران شدن و این بحران ها رو میتویند از گزارش های شرکت ها به خوبی ببینید
ببین برای شروع خودت رو درگیر چندین شرکت نکن
سعی داشته باش گزارش شرکت ها رو مطالعه کنی شایعاتی که اطراف هر شرکت هست رو بررسی کن بعد به صورت پله کانی خرید کن
به عنوان مثال اگر قراره ۱۰۰۰ سهم از شرکت x رو بخری اول ۱۰۰ سهم خرید کن اگر قیمت پایین اومد بازم ۱۰۰ دیگه یا بالا رفت ۱۰۰ دیگه و . . . اینو بهش میگن خرید پلکانی
من به این شاخص هایی که گفتی توجهی ندارم بر اساس تجربه عواملی مثل قیمت و گزارش شرکت ها و . . رو بررسی میکنم این مورد رو باید از دیگران سوال کنید

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
والا الان جرات اینکه بگم کدوم صنعت بهتره رو ندارم چون همه صنایع دچار بحران شدن و این بحران ها رو میتویند از گزارش های شرکت ها به خوبی ببینید
ببین برای شروع خودت رو درگیر چندین شرکت نکن
سعی داشته باش گزارش شرکت ها رو مطالعه کنی شایعاتی که اطراف هر شرکت هست رو بررسی کن بعد به صورت پله کانی خرید کن
به عنوان مثال اگر قراره ۱۰۰۰ سهم از شرکت x رو بخری اول ۱۰۰ سهم خرید کن اگر قیمت پایین اومد بازم ۱۰۰ دیگه یا بالا رفت ۱۰۰ دیگه و . . . اینو بهش میگن خرید پلکانی
من به این شاخص هایی که گفتی توجهی ندارم بر اساس تجربه عواملی مثل قیمت و گزارش شرکت ها و . . رو بررسی میکنم این مورد رو باید از دیگران سوال کنید
قربان دست

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
آقا امکانش هست که از صفر تا صد کارهای بورس رو اینترنتی انجام بدیم؟ من اصلاً در حدی پول ندارم که بخوام جدی وارد بشم و فقط میخوام همین طوری با یه پول به شدت کم برم سراغ بورس و ببینم چطوریه. یعنی در این حد که شاید حکم سرگرمی رو داشته باشه! حال و حوصله هم ندارم که برم سازمان فلان و چنان و فرم پُر کنم و فلانی کارگزار فلان جا بیاد صحبت کنه و توضیح بده و رفت و آمد و... میخوام خیلی ساده وارد یه سایت بشم و پول واریز کنم و فلان سهم رو بخرم و تمام! :D امکانش هست یا باید حتماً حضوری بریم و کلی کار انجام بدیم؟

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
آقا امکانش هست که از صفر تا صد کارهای بورس رو اینترنتی انجام بدیم؟ من اصلاً در حدی پول ندارم که بخوام جدی وارد بشم و فقط میخوام همین طوری با یه پول به شدت کم برم سراغ بورس و ببینم چطوریه. یعنی در این حد که شاید حکم سرگرمی رو داشته باشه! حال و حوصله هم ندارم که برم سازمان فلان و چنان و فرم پُر کنم و فلانی کارگزار فلان جا بیاد صحبت کنه و توضیح بده و رفت و آمد و... میخوام خیلی ساده وارد یه سایت بشم و پول واریز کنم و فلان سهم رو بخرم و تمام! :D امکانش هست یا باید حتماً حضوری بریم و کلی کار انجام بدیم؟
,سلام داداش نه متاسفانه بايد پيش كار گذاري ها اول ثبت نام كنيد:eek:بعد هم بور يعني حوصله وصبر:general208::rolleyes:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,733
دوستان با حدود 15 میلیون میشه وارد بورس شد؟
روزانه چند ساعت وقت برای این کار کافیه؟
حدود ۶ ساعت در روز وقت آزاد دارم و یه مقدار پول، وقتم کامل آزاد نیست و سر کار میرم
نظرتون چیه؟

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دوستان با حدود 15 میلیون میشه وارد بورس شد؟
روزانه چند ساعت وقت برای این کار کافیه؟
حدود ۶ ساعت در روز وقت آزاد دارم و یه مقدار پول، وقتم کامل آزاد نیست و سر کار میرم
نظرتون چیه؟
دوستانه بهت بگم فعلا وارد بورس نشو اوضاعش برای تازه واردین مناسب نیست
بعضی از کارگزاری های نیاز حضوری نیست تماس میگیری ثبت نام اینترنتی میکنی
حوصلت شد سرچ کنی پیدا میکنی :D

marandy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
اما و اگرهای نرخ تسعیر ارز برای پتروشیمی‌ها/حاتم‌بخشی از جیب مردم

دولت در حالی نرخ تسعیر ارز برای خوراک پتروشیمی ها را ٣٨٠٠تومان قرار داده است که این مصوبه که ضمانتی برای تحویل ارز پتروشیمی ها به سامانه نیما ندارد، موجب کاهش درآمد دولت می‌شود

@sellandbuy

marandy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
این جمله کوتاه است و واقعیت تلخی که پشتش روزها تحلیل و تحقیق بوده است.
دلار در زمستان به احتمال قوی حدود ۱۵۰۰۰ تومان خواهد بود.
@sellandbuy

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
این جمله کوتاه است و واقعیت تلخی که پشتش روزها تحلیل و تحقیق بوده است.
دلار در زمستان به احتمال قوی حدود ۱۵۰۰۰ تومان خواهد بود.
میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
با کدوم دلایل این قیمت رو پیشبینی میکنید؟

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
سلام دوستان
کسی میدونه کارمندان شرکت کارگزاری دریافتی حقوقشون چقدر هست؟
آیا درآمدشون ثابته یا بستگی داره به میزان معاملات؟
آخه من میخوام برای خودم و دو سه نفر دیگه که بخاطر تحصیلات کمشون نمیتونن از روش معاملات آنلاین استفاده کنن ثبت سفارش کنم. البته سرمایه مون مشترکه و هربار که بخوام خرید و فروش کنم برای هممون این کارو انجام میدم، یعنی به یه تصمیم میرسیم و همزمان واسه همه اجرا میشه، بنابراین خاصیتی نداره برای خودم بتنهایی امکان معاملات برخط ایجاد کنم. فقط از خونه بصورت آفلاین سفارش میدم و بعد با کارگزاری تماس میگیرم. منتها معامله گر شرکت مدام غر میزنه که چرا لااقل واسه خودت امکان معامله آنلاین رو ایجاد نمیکنی و همش راجع به این قضیه اصرار میکنه..
میخوام بدونم آیا اینها درآمد و حقوق ثابت دارن که اینقدر ناز میکنن و میل به انجام کار ندارن یا مشکل دیگه ای هست؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
سلام دوستان
کسی میدونه کارمندان شرکت کارگزاری دریافتی حقوقشون چقدر هست؟
آیا درآمدشون ثابته یا بستگی داره به میزان معاملات؟
آخه من میخوام برای خودم و دو سه نفر دیگه که بخاطر تحصیلات کمشون نمیتونن از روش معاملات آنلاین استفاده کنن ثبت سفارش کنم. البته سرمایه مون مشترکه و هربار که بخوام خرید و فروش کنم برای هممون این کارو انجام میدم، یعنی به یه تصمیم میرسیم و همزمان واسه همه اجرا میشه، بنابراین خاصیتی نداره برای خودم بتنهایی امکان معاملات برخط ایجاد کنم. فقط از خونه بصورت آفلاین سفارش میدم و بعد با کارگزاری تماس میگیرم. منتها معامله گر شرکت مدام غر میزنه که چرا لااقل واسه خودت امکان معامله آنلاین رو ایجاد نمیکنی و همش راجع به این قضیه اصرار میکنه..
میخوام بدونم آیا اینها درآمد و حقوق ثابت دارن که اینقدر ناز میکنن و میل به انجام کار ندارن یا مشکل دیگه ای هست؟
سلام
اولا اگر ناز می کنه برو کارگزاری ها خلوت و جدید تا اونها ناز شما را بکشند
دوما به کارگزاری های خلوت بگو من برا فردی با تحصیلات کم میخواهم کد آنلاین بگیرم میدید یا نه؟؟؟احتمال زیاد قبول می کنند یا مثلا میگند رو یک کاغذ بنویسید فلانی مدرک لیسانس داره اما مدرک در حال حاضر در دسترس نیست مثلا 2 نفر هم امضا کنند

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام
طی چند هفته گذشته شاخص کل به صورت شارپ صعود کرده
دوستانی که سهام هاشون تو سود هست بخشی رو نقد کنید این شاخص زیاد بالا نمیمونه

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام