برگزیده های پرشین تولز

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
سهم خوبیه پیش بینی ضررش 2800 و تارگتها بالای 3500 هست
گزاشتن سقف یا کف قیمت یک پیش بینی هست و صد درصد نمیشه حساب کرد روش.حالا شما میگی تو سقفه حرفش جداس

#ثنظام صف فروش شد و تا 2700 هم رسید.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
پیشنهاد میکنم #فبیرا و #ذوب رو جدی بگیرید

یک چیز را در مورد نمودار این #فبیرا بگویم. من خیلی به این سبک از نمودارها علاقه داشتم. تقریبا تمام سهم های من دارای چنین نمودارهایی بودند. یعنی نمودار یک دفعه ریزش کرده باشد. بلا استثنا در همه این نمادها ضررهای سنگین دادم :) این #فبیرا را هم زیر نظر داشتم، اما به خاطر نمودارش سراغش نرفتم.

#ذوب پیشنهاد خوبی است، به نظرم در قیمت 148 تا 149 کسی بخرد ضرر نمی کند. (از لحاظ بنیادی نظری درباره این سهم ندارم. می گویند قیمت سنگ منگنز رفته است بالا که این خبر خوبی برای ذوب نیست).

----------

امروز یک اشتباه مهلک انجام دادم. سهم #وتوشه را در سقف خودش خریدم. راستش حواسم پرت شد و اعداد را اشتباه وارد کردم، هر کسی به من فروخت آنجایش عروسی است :(

Last edited:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
یک چیز را در مورد نمودار این #فبیرا بگویم. من خیلی به این سبک از نمودارها علاقه داشتم. تقریبا تمام سهم های من دارای چنین نمودارهایی بودند. یعنی نمودار یک دفعه ریزش کرده باشد. بلا استثنا در همه این نمادها ضررهای سنگین دادم :) این #فبیرا را هم زیر نظر داشتم، اما به خاطر نمودارش سراغش نرفتم.

#ذوب پیشنهاد خوبی است، به نظرم در قیمت 148 تا 149 کسی بخرد ضرر نمی کند. (از لحاظ بنیادی نظری درباره این سهم ندارم. می گویند قیمت سنگ منگنز رفته است بالا که این خبر خوبی برای ذوب نیست).

----------

امروز یک اشتباه مهلک انجام دادم. سهم #وتوشه را در سقف خودش خریدم. راستش حواسم پرت شد و اعداد را اشتباه وارد کردم، هر کسی به من فروخت آنجایش عروسی است :(
فبیرا امروز عالی بود دیشب دوستانی که طبق اطلاع بنده خرید کرده بودند میتونستند یک شبه ره صد ساله رو برن ;)

اما شنبه هم روز خداست ! مقاومت سهم روی 600 تومان منطقی به نظر میاد و پیشنهادم خرید اول صبح هست البته با بررسی و نه عجله

این سهم برای بلند مدت سود سرشاری خواهد داشت پس اگر حوصله دارید خرید کنید و اگر دنبال سود لحظه ای هستید گزینه بهتری سراغ ندارم براتون :p

در رابطه با ذوب به نظرم توی این قیمت واقعا بهترین گزینه خرید هست البته باز هم برای دوستانی که میخوان سهم رو نگه دارن برای روز های خوب

و در نهایت پیشنهاد بنده برای شنبه هفته آینده دانا هست :rolleyes: به شدت بازده بالایی داره و خبر های فوق العاده ای از این سهم به گوش میرسه آینده این سهم رو من با سود وحشتناک پیشبینی میکنم

دانارو بنده هفته قبل خریداری کردم و به شدت راضی هستم از خریدم و البته به پیشنهاد یک دوست عزیز ! و البته بررسی اسناد مالی خریداری کردم که خوب نتیجه اون رو هم دارم میبینم و سود خوبی هم کردم شکر خدا

راستی در آخر بگم مسئولیت خرید سهم های که پیشنهاد میشه با خودتون هست دوستان پس لطفا دقت کنید.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
70 درصد پرتفو فولاد و مابقی کمنگنز و دیگر هیچ :general505:
البته فقط دو سهم اشتباهه ولی حوصله رصد کردن بازارو فعلا ندارم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
و در نهایت پیشنهاد بنده برای شنبه هفته آینده دانا هست :rolleyes: به شدت بازده بالایی داره و خبر های فوق العاده ای از این سهم به گوش میرسه آینده این سهم رو من با سود وحشتناک پیشبینی میکنم
سلام علت؟ چه خبرایی؟

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوستان لطفا اینجارو هم شبیه سهامیاب نکنید . بجای تنها هدف قیمتی دادن ، لطفا تحلیل ارائه بدین . با تشکر

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
دوستان لطفا اینجارو هم شبیه سهامیاب نکنید . بجای تنها هدف قیمتی دادن ، لطفا تحلیل ارائه بدین . با تشکر
دوست خوبم جسارت نمیکنم اما چه آورده ای داره برای من و سایر دوستان که بخوایم یک ساعت تحلیل تایپ کنیم اینجا و راهنمایی مفتی کنیم باقی عزیزان رو ؟! همینکه من دارم اینجا اسم سهام خاصی رو میدم یعنی در عالم تجارت دارم یک کار مشاوره مالی رو به رایگان تقدیم شما میکنم ! به نظرم انتظارتون رو از بچه ها کمتر کنید هر اطلاعاتی در این تاپیک لطف نویسنده اونه وگرنه منم میتونم اطلاعات ناب سهم های که اماده اوج گرفتن هستن رو توی سینه نگه دارم . اما پیش خودم میگم توی این اوضاع بیکاری جوون ها یه کمکی کنم شاید گره از مشکل یک نفر باز شد ... خلاصه گفته باشم من فقط اسم میبرم ;):D هرکی تحلیل میخواد بیاد دایرکت با هزینه توافقی تحلیلم تقدیم میکنم ;):general105::cool:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
دوست خوبم جسارت نمیکنم اما چه آورده ای داره برای من و سایر دوستان که بخوایم یک ساعت تحلیل تایپ کنیم اینجا و راهنمایی مفتی کنیم باقی عزیزان رو ؟! همینکه من دارم اینجا اسم سهام خاصی رو میدم یعنی در عالم تجارت دارم یک کار مشاوره مالی رو به رایگان تقدیم شما میکنم ! به نظرم انتظارتون رو از بچه ها کمتر کنید هر اطلاعاتی در این تاپیک لطف نویسنده اونه وگرنه منم میتونم اطلاعات ناب سهم های که اماده اوج گرفتن هستن رو توی سینه نگه دارم . اما پیش خودم میگم توی این اوضاع بیکاری جوون ها یه کمکی کنم شاید گره از مشکل یک نفر باز شد ... خلاصه گفته باشم من فقط اسم میبرم ;):D هرکی تحلیل میخواد بیاد دایرکت با هزینه توافقی تحلیلم تقدیم میکنم ;):general105::cool:
نگفتیم تحلیل کن گفتیم یک دو خط تایپ کن که علت چی هست
این که بخوای بگی فلان سهمو بخرین میشه اینقدر، به این میگن بوق و شما هم میشی بوقچی

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

شما که زورت میاد تحلیل درست حسابی بکنی بی زحمت سیگنال هم نده که ملت یا به قول خودت جَوون ها رو بدبخت کنی، اگر هم لطف میکنی و حال میدی و زحمت میکشی سیگنال میدی باید دلیلش رو هم بگی، آیا از روی شکم سیگنال دادی یا تحلیل درست حسابی پشتشه ;):general105::cool:

و من الله توفیق

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920

جناب 4058423
این که فقط بگیم این سهمو بخرید هیچ ارزشی نداره و خیلی وقتها باعث گمراه کردن دیگران و مخصوصا تازه کارها میشه . معمولا باید چند خط تحلیل پشت هر پیشنهاد باشه .
یا اگر کسی ادعا داره که کارش درست و تحلیل داره ولی نیازی نمیبینه بنویسه بهتره حداقل درست سیگنال بده .
مثلا شما اگر خواستی میتونی بنویسی این سهم رو بنظر من باید در این قیمت خرید و انتظار دارم تا این تاریخ به این قیمت برسه و اون وقت ، وقت فروشش هست . تا بشه کیفیت ادعا های شمارو بررسی کرد .
موفق باشید .

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
ممنون از نقد تک تک دوستان :) بنده هیچ ادعایی ندارم و فقط پیشنهاد خدمتتون اعلام میکنم که اونم دیگه انجام نخواهم داد ;)

ولی برام جالبه یعنی شما به خودتون حتی نمیخواید زحمت بررسی یک سهم معرفی شده رو بدید و انتظار دارید توی بازار بورس و سهام موفق باشید ؟! خدا خیرتون بده ! تازمانی که دنبال لقمه آماده هستید باید رویای پولدار شدن رو هم در سر داشته باشید

من اشاره کردم به من اسم گفته شد و با توجه به این که میدونستم اونی که اسم سهم رو به من گفته دونه درشته و متصل ;) بازم رفتم و بررسی کردم و تحقیق کردم بعد خریدم

به هر حال جو این تاپیک جوریه که انگار فایده ای نداره پیشنهاد دادن :rolleyes: امیدوارم سرمایه هاتون چند صد برابر بشه توی بازار بورس :general601: موفق باشید

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
ی
شما که زورت میاد تحلیل درست حسابی بکنی بی زحمت سیگنال هم نده که ملت یا به قول خودت جَوون ها رو بدبخت کنی، اگر هم لطف میکنی و حال میدی و زحمت میکشی سیگنال میدی باید دلیلش رو هم بگی، آیا از روی شکم سیگنال دادی یا تحلیل درست حسابی پشتشه ;):general105::cool:

و من الله توفیق
یه نگاه به پیشنهاد دیشب من بنداز ببین اگه امروز صبح فبیرا خریده بودی و ساعت 12 فروخته بودی چقدر سود میکردی ;) همینو مد نظر داشته باش تا دریابی صحبت از روی شکم و ... بچه بازیه :)

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ی

یه نگاه به پیشنهاد دیشب من بنداز ببین اگه امروز صبح فبیرا خریده بودی و ساعت 12 فروخته بودی چقدر سود میکردی ;) همینو مد نظر داشته باش تا دریابی صحبت از روی شکم و ... بچه بازیه :)

من اصلا کاری به فیبر و فیبرا ندارم دوست عزیز، نه بورسی هستم و نه بورسی خواهم شد!!! منتهی این جمله ی شما جالبه که فرمودید:

اما چه آورده ای داره برای من و سایر دوستان که بخوایم یک ساعت تحلیل تایپ کنیم

شما اینجا دنبال آورده هستی؟؟ یا بحث و تبادل نظر و کمک به هم نوع؟؟

و باز فرمودید:

هرکی تحلیل میخواد بیاد دایرکت با هزینه توافقی تحلیلم تقدیم میکنم

پس ادای آدم خوبارو در نیار پسر خوووب...

پ.ن: اگر رو کاشتن در نیومد..

پ.ن2: شما میتونی یه تاپیک بزنی سیگنال پولی، هیچکس هم حق نداره شاکی بشه، اما وقتی میای تو این تاپیک سیگنال میدی باید تحلیل پشتش باشه، نه اینکه بگی دیدی 1 سال پیش سیگنال دادم کسی نخرید؟ اگر خریده بودید الان میلیاردر بودید..

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ولی برام جالبه یعنی شما به خودتون حتی نمیخواید زحمت بررسی یک سهم معرفی شده رو بدید و انتظار دارید توی بازار بورس و سهام موفق باشید ؟! خدا خیرتون بده ! تازمانی که دنبال لقمه آماده هستید باید رویای پولدار شدن رو هم در سر داشته باشید

شما سیگنال دادی، تحلیلت رو هم ارائه میکنی، بعد مابقی وظیفه ی خواننده و شنونده هست که بره دنبال تحقیق بیشتر... یه آدم حرفه ای توی بازار با حرف و سیگنال کسی خرید نمیزنه...

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
شما سیگنال دادی، تحلیلت رو هم ارائه میکنی، بعد مابقی وظیفه ی خواننده و شنونده هست که بره دنبال تحقیق بیشتر... یه آدم حرفه ای توی بازار با حرف و سیگنال کسی خرید نمیزنه...
خوب پس بزار مثل خودت حرف بزنم

شما که بورسی نیستی اشتباه میکنی وقت منو میگیری و هی ریپلای میکنی

اون جمله هایی هم که نوشتی با اون همه شکلل مشخص بود که دارم شوخی میکنم اگر نفهمیدی مشکل از فهمته !

برو دنبال یکی که بهت لقمه آماده بده پسر جان منم هم سن باباتم ! وقتی با ادب باهات صحبت میکنم نزن تو کانال بی ادبی و بی مزه بازی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
خوب پس بزار مثل خودت حرف بزنم

مثل خودم باشی مشکلی نیست.

شما که بورسی نیستی اشتباه میکنی وقت منو میگیری و هی ریپلای میکنی

من بورسی نیستم ولی دوست دارم و حق دارم پست های انجمن رو بخونم و نظر بدم..

اون جمله هایی هم که نوشتی با اون همه شکلل مشخص بود که دارم شوخی میکنم اگر نفهمیدی مشکل از فهمته !

دیگه حالا بیخیال، اون کسی که باید بفهمه شوخی بوده یا جدی میفهمه...

برو دنبال یکی که بهت لقمه آماده بده پسر جان منم هم سن باباتم !

من نیازی به لقمه های امثال شما که لایک میفروشی ندارم سن بالا ...

وقتی با ادب باهات صحبت میکنم نزن تو کانال بی ادبی و بی مزه بازی

منم توهین نکردم و مودبانه گفتم، فقط یکم سریع تایپ کردم که دیگه سیگنال ندی تهش هم بزنی برای اطلاعات بیشتر بیاین پی وی ( پووول بدید )

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
ی

البته شما پیشنهادی ندادید و گفتید این دو سهم رو جدی بگیرید. ضمن اینکه اگر کسی امروز ساعت نه ذوب میخرید و دوازده میفروخت با احتساب کارمزد دو و نیم درصد ضرر میکرد .
بهر حال امیدوارم فضای این تاپیک تحلیلی باشه . نه مثل سهامیاب که اکثرا در حال فریاد زدن هستن که اینو بخرید و اونو بخرید .

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

قسمت های رنگی شده و اون پستی که گفتید به بالایی ها وصل هستید رو هر انسان عاقل و بالغی بخونه متوجه میشه که شما شوخی کردید یا جدی بودید...

ختم دادگاه.

بالا