برگزیده های پرشین تولز

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
هفته پیش 2 بار خواستم وآوا رو 490 و 515 بگیرم بهم نرسید، یه بار 10+ خورد. پریروز خریدم ، مثل گوسفند صف فروش تشکیل دادن. امروز دومین روزه 5- میخوره. بسلامتی فردا هم 5- هست. گفتم ببینم چند نفر تو صف هستن یه سفارش فروش زدم جایگاه 36000 بهم افتاد. ایرانی عاشق صف، فوقش تا نفر 1000 بهش نوبت برسه بقیه چرا موندن تو صف :oops:

باید "تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه" رو سرچ کنیم؟ نوشته منتهی به ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ یعنی هر کسی تا 31 شهریور سهام اون شرکت رو داشته و بعد چند روز سهام رو فروخته باشه بهش سود تعلق میگیره؟
هر زمانی دیدید سهمی با سرعت بالا داره مثبت 5 پیش میره و صف هم خوبه سعی کنید هر روز چکش کنید ، صف همون سهم به حدود 10 میلون رسید ( ضعیف شد ) بفروشید ، شاید روز بعدشم مثبت 5 رو از دست بدید اما در روزهای باقی سال از منفی 5 های آینده نجات پیدا میکنید ;)

من این مورد رو بارها تجربه کردم ، مخصوصا روی عرضه اولیه ها

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,558
احتمال زیاد فردا وآوا روی 509 تومن باز صف فروش هست، چند روز پیش دوروبر 540 بود نماد متوقف شد. وقتی بازگشایی شد صف خرید تشکیل شد
امروز تعداد خریدارا به 1000 هم نرسید. ساعت 10 بالای 36000 نفر صف فروش بودن...
هر زمانی دیدید سهمی با سرعت بالا داره مثبت 5 پیش میره و صف هم خوبه سعی کنید هر روز چکش کنید ، صف همون سهم به حدود 10 میلون رسید ( ضعیف شد ) بفروشید ، شاید روز بعدشم مثبت 5 رو از دست بدید اما در روزهای باقی سال از منفی 5 های آینده نجات پیدا میکنید ;)

من این مورد رو بارها تجربه کردم ، مخصوصا روی عرضه اولیه ها

برای صف فروش هم همینطوره؟ اگه صف فروش ضعیف شد فرصت خریده؟

Last edited:

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
احتمال زیاد فردا وآوا روی 509 تومن باز صف فروش هست، چند روز پیش دوروبر 540 بود نماد متوقف شد. وقتی بازگشایی شد صف خرید تشکیل شد
امروز تعداد خریدارا به 1000 هم نرسید. ساعت 10 بالای 36000 نفر صف فروش بودن...

برای صف فروش هم همینطوره؟ اگه صف فروش ضعیف شد فرصت خریده؟
همیشه نه ، در کل هیچ قانون ثابتی برای بورس ایران نیست متاسفانه اما سیگنال ها میتونه راهنمایی کار شما و تصمیم گیری های آینده باشه ، اما در رابطه با عکس موضوعی که گفتم هم یک تجربه تقدیمتون میکنم ، و اون این هست که وقتی صف خرید سبک میشه بهترین حالت اینه که بلا فاصله خرید نکنید چرا که احتمال کاهش قیمت و برگشت به قیمت روز های قبل خیلی بالاست ...

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
این سهمها برای میان مدت سهمهای خوبیه
حداقل ۲۵_۳۰درصد سود میده :

شکلر . چکاوه . غشان . ددام . خگستر . ولصنم . رکیش . خنصیر . فاذر . فجر . تگشا . سبزوا

یک پرتفوی ترکیبی ازمجموعه سهام و عالی هست .

Last edited:

light67

Registered User
لایک‌ها
282
میخوام تازه وارد سرمایه گذاری بشم بدون اطلاعات و تجربه میشه ؟ باید از کجا شروع کنم و کمترین هزینه چقدره ؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
میخوام تازه وارد سرمایه گذاری بشم بدون اطلاعات و تجربه میشه ؟ باید از کجا شروع کنم و کمترین هزینه چقدره ؟
پیشنهاد میکنم تنها با 500 هزار تومان وارد بشید نه بیشتر

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,558
وآوا امروز دومین روزه 5+ میخوره، صبح خواستم روی 570 خرید بزنم میانگین بیاد پایین، تا به خودم بجنبم قیمت بالا رفت.
..
سهام های پرتفوی بعد چند روز منفی خوردن، مثبت شدن. زیان از حدود 1 میلیون 900 هزار اومده زیر 200 هزار
...
بانکیها مثبت شدن. وپارس و وپاسار 5+ خوردن. وبملت تکون نمی خوره

Last edited:

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341

شکلر . چکاوه . غشان . ددام . خگستر . ولصنم . رکیش . خنصیر . فاذر . فجر . تگشا . سبزوا

تو دارویی ها بهتر از ددام رشد کرده سهم زیاده

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
استیضاح ترامپ با اکثریت رای آورد

بازار احتمالن تا چند روز سبزپوش هست

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,558
استیضاح ترامپ با اکثریت رای آورد

بازار احتمالن تا چند روز سبزپوش هست
برکنار نمیشه
در صورتی که طرح استیضاح در مجلس نمایندگان رای بیاورد، ترامپ به سومین رئیس‌جمهوری آمریکا تبدیل می‌شود که در سنا محاکمه می‌شود.
در این مرحله رای دوسوم نمایندگان سنا برای برکناری رئیس جمهوری لازم است که دموکرات‌ها در این مجلس، رای لازم را برای برکناری ترامپ ندارند.

light67

Registered User
لایک‌ها
282
پیشنهاد میکنم تنها با 500 هزار تومان وارد بشید نه بیشتر
تو کدوم سایت باید سهام گرفت ؟ اموزش چیزی هست ؟ هر لحظه میشه سهام جایی رو خرید و همون لحظه بالا رفت سود رو پس گرفت ؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
تو کدوم سایت باید سهام گرفت ؟ اموزش چیزی هست ؟ هر لحظه میشه سهام جایی رو خرید و همون لحظه بالا رفت سود رو پس گرفت ؟
بله پیشنهاد میکنم برید کارگزاری مفید و ثبت نام کنید و اطلاعات اولیه رو ازشون بگیرید

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
رفیق یکم در مورد بورس تحقیق کن
چنتا کلیپ ببین چنا مقاله بخون بعد دستبکار شو

سلام
حداقل یکی از این سهام ها رو تحلیل میکردی بفهمیم از کجا داری سیگنال ۲۵ درصد میدی

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
چطور بفهمیم شرکنها چه زمانی پرداخت سود نقدی دارن؟ پرداخت سود نقدی چه مدت طول میکشه؟
سلام
ابتدا اینکه باید در زمان برگذاری مجمع شما حتما سهامدار باشید والی سود یا جایزه ای به شما تعلق نمیگیره
معمولا به دو طریق شرکت ها سود نقدی سهام رو واریز میکنند
یک بانک خاص میشه طرف شرکت . شما کارت ملی ت رو میبری بانک همراه با کد معاملاتی به صورت نقد از بانک پول دریافت میکنی

یا شرکت اعلام میکنه شماره حساب شخص سهامدار رو به شماره فلان فکس . ایمیل یا به دفاتر شرکت در هر استان حضوری مراجعه کنید که معمولا کمتر از یکماه پول واریز میشه

به عنوان مثال اخرین سود نقدی که اطلاع دارم تقسیم شده برای پتروشیمی تخت جمشید هست

فایل های ضمیمه

• زمان.jpg
    زمان.jpg
    159.7 KB · نمایش ها: 7
Last edited:

kamran23

Registered User
لایک‌ها
341
دوستان در مورد سهم های سکه 1 روزه توضیح مختصر میدین - در اینترنت یکمی خوندم ولی کامل متوجه نشدم
فرضا قیمت سکه 1 روزه رفاه 443 هزار هست و من 10 تا سهم بخرم (معادل یک سکه ) و سهم رو تا سال بعد نگه دارم و بخوام به صورت فیزیکی تحویل بگیرم چه هزینه های جانبی رو باید بدم ؟ مالیات داره ؟ این هزینه انبار داری و اینا چه جوری محاسبه میشه ؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
دوستان برای شنبه حتماااااااا گروه بانکی در سبد داشته باشید و اگر دارید سیو کنید چون شاخص گروه بانکی به کف حمایتی رسید و واکنش مثبتی داشته و پرقدرت برگشته ، انتظار میره در روزهای آتی از کف کانال رالی صعودی پرقدرت و طولانی تا سقف کانال رو داشته باشند . ظاهراً گروه بانکی و گروه پالایشی از گروههای پیشرو بازار در آغاز فصل زمستان خواهند بود

بررسی کنید و خرید کنید

پیشنهاد بنده برای کوتاه مدت ونوین و برای بلند مدت وتجارت هست

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
دوستان برای شنبه حتماااااااا گروه بانکی در سبد داشته باشید و اگر دارید سیو کنید چون شاخص گروه بانکی به کف حمایتی رسید و واکنش مثبتی داشته و پرقدرت برگشته ، انتظار میره در روزهای آتی از کف کانال رالی صعودی پرقدرت و طولانی تا سقف کانال رو داشته باشند . ظاهراً گروه بانکی و گروه پالایشی از گروههای پیشرو بازار در آغاز فصل زمستان خواهند بود

بررسی کنید و خرید کنید

پیشنهاد بنده برای کوتاه مدت ونوین و برای بلند مدت وتجارت هست
وبملت - وشهر چطوره اوضاعش

بالا