برگزیده های پرشین تولز

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,618
سپ، پایانی هم منفی شد |: .. 3 روزه از 4600 تومن اومد 3860 تومن
وبصادر هم به منفی ها اضافه شد. وپارس هم بین منفی و مثبت

---------------------------------
سامانه معاملاتی اکسیر مثل تدبیر، تبدیل حق تقدم به سهام رو داره؟ تدبیر اون 100 تومن رو که واریز کردیم رو محاسبه نمی کنه. الان اگه داناح تبدیل به دانا بشه بازدهی من 8.6 درصد هست، اما تدبیر 100 تومن رو محاسبه نمی کنه بازدهی رو 23.8 میزنه

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
امروز بازار اینقدر قرمز نبود ، عکست اشتباهه
سپ، پایانی هم منفی شد |: .. 3 روزه از 4600 تومن اومد 3860 تومن
وبصادر هم به منفی ها اضافه شد. وپارس هم بین منفی و مثبت

---------------------------------
سامانه معاملاتی اکسیر مثل تدبیر، تبدیل حق تقدم به سهام رو داره؟ تدبیر اون 100 تومن رو که واریز کردیم رو محاسبه نمی کنه. الان اگه داناح تبدیل به دانا بشه بازدهی من 8.6 درصد هست، اما تدبیر 100 تومن رو محاسبه نمی کنه بازدهی رو 23.8 میزنه
فاسمین رو نفروشی!اصلاحش تموم شد-بدجورم اصلاح خورد دیگه از فردا شارپی میره بالا تا یکماه حداقل!!!خودم فردا میخرمش فعلا صف خریدش متزلزله

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,618
سهم ها چه سریع تغییر میکنن. وبصادر و وپاسار و وپارس هم مثبت شدن. انگار امروز فرصت خرید بود
فاسمین رو نفروشی!اصلاحش تموم شد-بدجورم اصلاح خورد دیگه از فردا شارپی میره بالا تا یکماه حداقل!!!خودم فردا میخرمش فعلا صف خریدش متزلزله
نه، اون سبد دومم که برای نوسان و عرضه اولیه اینا بود، فاسمین و کویر داشتم ، دیروز کویر رو فروختم فاسمین خریدم. الان همه سبد فاسمین هست. بازده حدود 10- هست. دوتا 5+ دیگه بخوره از ضرر در میاد

سبد اصلیم هم کویر و داناح

Last edited:

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
سهم ها چه سریع تغییر میکنن. وبصادر و وپاسار و وپارس هم مثبت شدن. انگار امروز فرصت خرید بود

نه، اون سبد دومم که برای نوسان و عرضه اولیه اینا بود، فاسمین و کویر داشتم ، دیروز کویر رو فروختم فاسمین خریدم. الان همه سبد فاسمین هست. بازده حدود 10- هست. دوتا 5+ دیگه بخوره از ضرر در میاد

سبد اصلیم هم کویر و داناح
افزایش سرمایه 200 درصدی فاسمین هم همین روزاست که تایید بشه اونم از بهترین نوع سود انباشته-بازده 10 درصد منفی تو دو روز بر میگرده نگران اون نباش

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
عرضه اولیه مجتمع لاستیک یزد
هر کد 50 عدد
قیمت 4 تومن

behnam.rah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
این رو هم من اضافه کنم که قبلا خرید و سفارش در بازار بورس محدودیت نداشت اما الان سفارش زیر 500 هزار تومان انجام نمیشه و این حد اقل خرید شده.
با تشکر

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
با افزایش ۲۵ هزار واحدی شاخص و رسیدن به مرز ۱ میلیون تعادل در بازار حاکم شد ،
حجمی که سهم ها خوردن بسیار عالی بود که نشان از وجود نقدینگی عظیم در بازار بورس هست ،
خب خدا رو شکر با لطف خدا تا اینجا استراتژی بدی نداشتم
بلوکه بودن ۹۰ درصد سرمایه در دو هفته اخیر و باز شدن ۷۰ درصد سرمایه از امروز به بعد .
حیف شد غپینو داشت ۹۲ درصد مچ می سید ناظر بستش ، احتمالا فردا ۱۰۰ درصد بازگشایی داریم
صف شستا ۵۰۰ میلیونی شد که نشون از اوج هیجان در بورس می ده
دیروز و امروز فرصت عالی بود برای کسایی که نقد بودن
احتمالا تا شاخص ۱.۲ میلیون اصلاح جدی نباید باشه
بازم نگران اتفاقای دریای کاراعیب هستیم .

تنها کاری مه می کنید دوستان هیجانی رفتار نکنید ، نه در فروش و نه در خرید

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
نظر دوستان چیه برای خرید؟
تا اساتید گروه بیان نظر بدند به نظرم شما بخرید بندازید کنار -دیدید راه افتاد پله ای اضافی کنید بهش-به عنوان مثال هفته ی پیش یک حقیقی درصدی باز بدجور غگیلا رو درو کرد و هنوزم داره هر روز کمی میخره-فکر کنم میخواد بازیگردانی کنه با غگیلا تا یه مدت بعد--اینم به وقتش یک عده زرنگ مایه دار میخرنش جمعش میکنند میکشنش بالا ولی فکر کنم فعلا چند ماهی طول بکشه

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
تا اساتید گروه بیان نظر بدند به نظرم شما بخرید بندازید کنار -دیدید راه افتاد پله ای اضافی کنید بهش-به عنوان مثال هفته ی پیش یک حقیقی درصدی باز بدجور غگیلا رو درو کرد و هنوزم داره هر روز کمی میخره-فکر کنم میخواد بازیگردانی کنه با غگیلا تا یه مدت بعد--اینم به وقتش یک عده زرنگ مایه دار میخرنش جمعش میکنند میکشنش بالا ولی فکر کنم فعلا چند ماهی طول بکشه
اصلا نمیشه گرفت غگلیا من قبول ندارم

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,618
سپ هم 4+ شد عجب. تو دیده بان فقط فولاژ منفی شد. پایانی وپاسار هم منفی
افزایش سرمایه 200 درصدی فاسمین هم همین روزاست که تایید بشه اونم از بهترین نوع سود انباشته-بازده 10 درصد منفی تو دو روز بر میگرده نگران اون نباش
بله . دیروز تا زیر 3300 هم اومده بود وقتی من متوجه شدم 3400-3450 بود سفارش خرید می زدم سفارشم می افتاد عقب، دیگه روی 3500 خرید زدم

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
امروز 1380 میلیارد تومن نقدینگی جدید وارد بازار شد، هر چی در دو روز گذشته خارج شده بود برگشت، یه 200 300 میلیاردم اضافه موند :D

شاخص فردا بره بالای 1 میلیون و تثبیت بده موج جدید صعودی(البته منطقی تر و با شتاب کمتر نسبت به دور قبل) آغاز میشه و پولهای جدید بیشتری دوباره وارد بازار میشن. اما چه سود که به جای سهمای بنیادی و با ارزشی که در یک هفته اخیر 20 25 درصد اصلاح کرده بودن باید بیان تو صف خرید زنبیل بذارن تا شاید سهمی از هر شرکتی که راه داد رو 30% گرون تر بخرن.

کلا این عادت توده ملته، سقف خری و کف فروشی. دیروز پریروز که وقت بار زدن با بیل مکانیکی بود با تب و لرز سهماشونو گذاشته بودن صف فروش. خیلی هنر میخواد شیران 2100 تومنی وغدیر 860 تومنی و ومهان 1250 تومنی رو صف فروش کنی. یا وبملت رو بعد از 20% اصلاح و افزایش سرمایه 300 درصدی که در پیش داره صف فروش کنی. هزار بار دیگه هم تکرار میشه و آماتورها با یک اصلاح میگن کار تموم شد بازار ریخت بدبخت شدیم، و با 4 روز صعود میگن تموم رفتیم که تریلیونر بشیم و ب ام و بخریم:D

پ.ن: قیمتهای بالا یادگاری بمونه مثل فولاد 400 تومنی و شتران و شپنای 600 تومنی 3 4 ماه پیش:D

Last edited:

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
در مجموع تو روزهای اصلاح میشد بهترین سهم ها رو شکار کرد. من تا جایی که تونستم و نقدینگی داشتم این کار رو انجام دادم و چند تا از سهم هایی که بیش از 1 ماه زیر نظرشون داشتم رو گرفتم. #غپاک #خشرق تنها سهم هایی بودند که تو اصلاح هم بهم نرسید و از طرفی در واچ لیست #کرماشا #سصوفی رو برای خرید و #شستا رو برای اضافه کردن داشتم ولی نقدینگی کافی برای این سه مورد نداشتم. این اصلاح چند روزه من رو امیدوار کرد به آینده و اگر مجدد فرصت های این چنینی به وجود بیاد (که طبیعتا و قطعا میاد) به جای سناریوهایی مثل نقد کردن کامل و خروج یا سیو سود، اضافه خواهم کرد. البته تا پیش از انتخابات 1400! (چون تجربه 1383/1384 و 1391/1392 رو دارم و اگرچه شاید این بار به دلایل متعدد قابل مقایسه با اون سال ها نباشه ولی به هر حال یکی دو ماه قبل انتخابات مجدد شرایط رو میسنجم... تا قبل از اون فقط خریدارم و نگهدارنده و باید ببینیم جو و اتمسفر اون زمان برای ادامه مسیر چطور خواهد بود).

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,618
امروز 1380 میلیارد تومن نقدینگی جدید وارد بازار شد، هر چی در دو روز گذشته خارج شده بود برگشت، یه 200 300 میلیاردم اضافه موند :D

شاخص فردا بره بالای 1 میلیون و تثبیت بده موج جدید صعودی(البته منطقی تر و با شتاب کمتر نسبت به دور قبل) آغاز میشه و پولهای جدید بیشتری دوباره وارد بازار میشن. اما چه سود که به جای سهمای بنیادی و با ارزشی که در یک هفته اخیر 20 25 درصد اصلاح کرده بودن باید بیان تو صف خرید زنبیل بذارن تا شاید سهمی از هر شرکتی که راه داد رو 30% گرون تر بخرن.
اومدن تو قیمت پایین سهام بخرن. چند روز پیش تو تلویزیون میگفت جای سهامدارای قدیمی (اونایی که سود کردن و میخوان خارج بشن) با تازه نفس عوض میشه.

خودم نقد نداشتم، سهامم رو زود خریدم. مقداری ارز دیجیتال داشتم فروختم دادمش بابت ارزش اسمی داناح

کلا این عادت توده ملته، سقف خری و کف فروشی. دیروز پریروز که وقت بار زدن با بیل مکانیکی بود با تب و لرز سهماشونو گذاشته بودن صف فروش. خیلی هنر میخواد شیران 2100 تومنی وغدیر 860 تومنی و ومهان 1250 تومنی رو صف فروش کنی. یا وبملت رو بعد از 20% اصلاح و افزایش سرمایه 300 درصدی که در پیش داره صف فروش کنی. هزار بار دیگه هم تکرار میشه و آماتورها با یک اصلاح میگن کار تموم شد بازار ریخت بدبخت شدیم، و با 4 روز صعود میگن تموم رفتیم که تریلیونر بشیم و ب ام و بخریم:D

پ.ن: قیمتهای بالا یادگاری بمونه مثل فولاد 400 تومنی و شتران و شپنای 600 تومنی 3 4 ماه پیش:D

امروز هم زور خودشون زدن. پایانی بعضی سهم ها 2+ کمتر شد

Last edited:

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
نظر دوستان چیه برای خرید؟

گرچه با تعداد فعلی برای هر شخص فقط کارمزد کارگزاری جور میشه اما پست زیر جواب سوال شماست. برنامه حداقل میان مدت + اضافه کردن بهش تا یه تعداد مشخص.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,618
به نظرتون روند صعودی ادامه داره یا باز مثل چند روز قبل نصف شون صف فروش میشن نصف صف خرید؟
اگه روند صعودی ادامه داشته باشه با اولین ریزش ممکنه از بورس خارج شم.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
همگی مثبت نخواهد شد مطمئنا سهم های رانتی صف خرید خواهند بود
هیچ تحلیلی جور در نمیاد
تحلیل شاخص ببینید باید تا ۸۴۰ برمیگشت
ولی خروج نزنید دقت کنید فقط سهم شرکت های بزرگ بگیرید

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

بالا