برگزیده های پرشین تولز

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
در حالی که یک شرکت قوی با کلی طرح توسعه در زیر مجموعه ها به نام پارسان داره حدود 60% ناو معامله میشه ، یک صندوق با مدیریت و آینده ی مبهم که اصلا معلوم نیست چه طرح و هدفی برای ادامه فعالیت داره و زیر مجموعه هاش هم بعضا حبابی هستند به نام پالایش داره بالای 100% ناو معامله میشه .

توصیه به خرید و فروش نیست . تنها یک هشدار است که بورس هنوز به وضعیت طبیعی برنگشته . در خرید و فروش ( مخصوصا خرید ) احتیاط کنیم .

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
آقا دیوید
تبریک به شما
زفکا هم افزایش سرمایه اش تایید شد.
من مدتی هست سهمی نمی خرم اما این تاپیک رو دنبال میکنم کامل. و بورس رو هم زیر نظر دارم.
هنوز پولم رو تو کار خودم تا جایی که جا داره سرمایه گذاری میکنم و با اینکه زیاد وسوسه میشم جاهایی سهمهایی بخرم نمیخرم، چون اصل شماره یک برای خودم قانون کردم که با پول اضافه وارد بورس بشم.
امیدوارم تا یک سال بعد طبق برنامه ریزی ام پیش برم و بعد از اون هر ماه از قسمتی از درآمد و سود خالصم برای بورس کنار بگذارم. تا اون موقع هم با این تاپیک و دوستان هستم...

.N.

Registered User
لایک‌ها
138
انلاین پلاس به فاراک رفت سیگنال برای بازار!

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
تو مفید نمیشه سفارش ثبت کرد، شما هم این مشکل رو دارید؟

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
اینم از امروز مفید باز یه ذره بازار تغییر کرد مفید از صبح سفارش ثبت نمیکنه
یه هشتگ درست و حسابی باید تو توییتر باسش راه بندازیم اینطوری نمیشه

.N.

Registered User
لایک‌ها
138
تو مفید نمیشه سفارش ثبت کرد، شما هم این مشکل رو دارید؟
بله درسته .
قدرت خریدار تو خیلی از سهما بالاس.مغید مردم عادی هنگ ،قیمتا در کف ،حقوقی باید خریدش تکمیل شه خب

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
دوستان چه بخواهیم چه نخواهیم بورس دیگه برگشته به حالت دو سال پیش و نوسانی شده--به قول دوستان قدیمی هر کی تا آخر سال بتونه 50 درصد از بورس سود کنه برد کرده----
دیگه تموم شد اون سودهای نجومی------
به نطرم دیگه وقتشه به فکر ورود به بازارهای موازی مثل سکه و طلا و دلار و مسکن و اینا بشیم-حداقل مقداری از سرمایمونو رو خارج کنیم از بورس

الانم برای مثبت شدن دستوری امروز سهم ها خوشحال نباشید باز دو روز دیگه منفیش میکنند-
با وارد کردن بازارگردان های نوسانگیر حقوقی به نمادها که دولت باعث و بانیشون شد فقط دولت از نوسانی کردن و در نتیجه خرید و فروش شدن سهم ها اصلی ترین سود رو از مالیات گرفتن فروش می بره و سرمایه بقیه ی حقیقی ها اکثرا تو یه رنج قیمت درجا میزنه--سودی که کارگزاری ها هم از خرید و فروش شدن زیاد بازار به علت عرضه و تقاضا ی بازارگردان های نوسانگیر حقوقی دولت میگیرند رو هم حساب کنید.

این وسط بازنده ی اصلی امثال منه حقیقی کارگر و کارمند بیچاره هست که سرمایش تو یه قیمت نوسان میشه و بالا نمیره.
با چند تا از قدیمیای بازار بورس صحبت میکردم.میگفتند بورس دست کم تا 10 سال همینجور نوسانی خواهد موند و برگشت به حالت قبل سال 97!!!!بورس تمام شد.تا الان هم 40 درصد سهامداران حقیقی کشیدند بیرون از بورس.

به نظر منه بیسواد در بورس بیشترین تاثیر منفی در بورس رو بازارگردان های نوسانگیر حقوقی که توسط دولت تو نمادها اجیر شدند انجام دادند و بورس رو به فنا دادند.تا یه سهمی میاد یکم جون بگیره و چند روز صف خرید بمونه سریع بازارگردان نوسانگیر حقوقی دولت با عرضه زیاد صفش رو میشکونه و منفیش میکنه و نماد رو نوسانی میکنه تا خرید و فروش بشه و دولت مالیاتشو بگیره و اینجوری نمیزاره نماد صعود کنه.

می مونه حدود 30 تا نمادی که حتی بازارگردان حقوقی اجیر شده ی دولتیشون هم نمیتونه با عرضه منفی کنه که اینا رو هم ناظر به بهانه های مختلف نماد رو تعلیق میکنه و نمیزاره رشد کنند-درسته نمیتونه منفیشون کنه ولی نمیزاره بالا هم برند-..من هم فقط از همین سهم ها خریدم..معتقدم یا باید وارد چنین سهم هایی شد یا از بورس خداحافظی کرد چون بقیه ی نمادها در جا میزنند دو روز مثبت میشند و دو روز منفی و من اینجور سهم ها رو دوست ندارم.

هستند نمادهایی که سهامداراش حتی تونستند بازارگردان نوسانگیر حقوقی دولت رو به خاک سیاه بنشونند و لی تعدادشون انگشت شمار هست و الان هم به بهانه تعلیق بستنش -اسم هم نمیبرم-خودم منتظرم این نماد باز بشه سریع بخرمش چون میدونم تا عید همینجور صعودی بالا خواهد رفت حتی اگه هزار بار هم ببندندش.به نظر من سود فقط تو اینجور نمادهاست-دیگه نه بانکی سود میده نه نماد خودرویی نه پالایشی

Last edited:

.N.

Registered User
لایک‌ها
138
این بازارگردانای کثیف تا یه روز مثبت میشه تو مثبت 5 ده برابر مبنا میفروشن تا سهم بریزه بعد تو روز منفی فقط اندازه حجم مبنا خرید میکنن این چه بازیه اینا درست کردن

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
این بازارگردانای کثیف تا یه روز مثبت میشه تو مثبت 5 ده برابر مبنا میفروشن تا سهم بریزه بعد تو روز منفی فقط اندازه حجم مبنا خرید میکنن این چه بازیه اینا درست کردن
این بازی کثیف باعث میشه کارگر و کارمند بدبخت بیچاره سرمایش به فنا بره و ماحصل یک عمر دست رنجش بره تو جیب دولت و کارگزاری از طریق دستمزد کارمزد و مالیات
تو این مملکت یک شهروند عادی به اندازه ی گوسفند هم برای اقایون ارزش نداره

این نامردها نمیخوان سود کردن ملت رو ببینند-90 درصد نمادها که نوسانی هستند و درجا میزنند-میمونه 10 درصد نمادها که صعودی هستند که اونا رو هم به ناظرین دستور دادند به بهانه های واهی و الکی مثل ظن دستکاری و اینا ببندنشون تا اونا هم رشد نکنند-!!در واقع با این کارها نمیخوان کارگر و کارمند بیچاره یک قرون به سرمایش اضافی بشه و تلاش میکنند کاری کنند که کارگر و کارمند فقط سرمایش رو تو بورس نگر داره و بیرون نکشه تا آقایون سودشو ببرند.!!!برای همینه مردم رو به بازی گرفتند-نمادها رو یک هفته منفی میکنند-بعد همین که کارگر بیچاره از ترس میخواد سرمایشون بکشه بیرون از بورس اینا دوباره فرداش نماد رو مثبت میکنند و اینجور کارگر و کارمند بیچاره نظرش عوض میشه و فکر میکنه از فردا نمادش صعودی میشه ولی بعد یک هفته دوباره نماد رو منفی میکنند و این بازی ادامه داره.

Last edited:

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
واقعا مسخرست من یه نگاه انداختم به شاخص سازا سه تا که مثبت بودن یعنی فملی فولاد شستا که صف خرید هستن حقوقی کلی داره رو مثبت 5 خالی می کنه. دقیقا هفته پیش داشت تو منفی 5 میخرید.
حقوقی هم گنجشک روزی شده رو 5 درصد 10 درصد سود قانع شده میفروشه

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
واقعا مسخرست من یه نگاه انداختم به شاخص سازا سه تا که مثبت بودن یعنی فملی فولاد شستا که صف خرید هستن حقوقی کلی داره رو مثبت 5 خالی می کنه. دقیقا هفته پیش داشت تو منفی 5 میخرید.
حقوقی هم گنجشک روزی شده رو 5 درصد 10 درصد سود قانع شده میفروشه
البته با خرید 100 میلیاردی یا بیشتر همون 5 درصدم خداست

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
از خوش اقبالی بنده و لطف بازار
4شنبه کمی خریدم امیدوارم یه هفته مثبت باشه
یکم سودکنیم :D :D
اگه بازار منفی نشه :دی

++++++++++
نظرتون پالاش فردا نوسان میده یه 10 درصدی بگیریم :D
و منفی شد شپنا :p :D ما سهامداری میکنیم
:rolleyes::Dخبر خوب هم میاد منفی میشه

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
نمودار یک روزه پالایش شبیه نمودار یکساله شده ، آخه تو یه روز چقدر بالا پایین میشه یه سهم

از قضا به نظرم امروز نوسان ـــش خیلی کم بوده
9700 حوالی آغاز بازار رو کنار بزاریم مابین 9300 تا 9550 نوسان کرده

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
بالا