برگزیده های پرشین تولز

تاپيك جامع رفع مشكلات هارد ديسك

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997

sonux

Registered User
لایک‌ها
69
سیستم دارم روشن نمیشه.دکمه پاور رو که میزنم فن تا وقتی دستم رو دکمه نگه داشتم میچرخه ولی ن سریع حالت دل دل زدن.پاور رو عوض کردم بازم همینه نمیدونم مشکل از چی هست همه قطعات غیر ضروری هم جدا کردم ولی باز همونه ممنون میشم راهنماییم کنید.

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
با سلام
یه هارد 2 ترا سیگست دارم ظاهرا مشکل پیدا کرده موقع نصب ویندوز اصلا تا برسه مرحله فرمت کردن درایو ممکمه نیم ساعت طول بکشه!
به سیستم خودم وصلش کردم ویندوز همش تو حالت لود بود بالا نیومد درش اوردم موقعی که سیستم روشن بود وصلش کردم به زور بعد یه ربع دراویهاش نمایان شد اطلاعاتی روش داشتم با سرعت کم انتقال دادم
اسکریت شاتها پیوست شد
در ضمن HD Sentinel اصلا نتونست امارشو نشون بده چند بار اجراش کردم باعث شد خود HD Sentinel هم بعد یه ربع بالا بیاد

فایل های ضمیمه

• 06-27-2017 12-26-05 ق-ظ.jpg
    06-27-2017 12-26-05 ق-ظ.jpg
    274.1 KB · نمایش ها: 6
  • 26-____-2017_23-37.png
    26-____-2017_23-37.png
    96.2 KB · نمایش ها: 7
  • 26-____-2017_23-56.png
    26-____-2017_23-56.png
    31.4 KB · نمایش ها: 4
  • 27-____-2017_00-04.png
    27-____-2017_00-04.png
    45.2 KB · نمایش ها: 3
  • 27-___0_-2017_00-04.png
    27-___0_-2017_00-04.png
    40.7 KB · نمایش ها: 3

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با سلام
یه هارد 2 ترا سیگست دارم ظاهرا مشکل پیدا کرده موقع نصب ویندوز اصلا تا برسه مرحله فرمت کردن درایو ممکمه نیم ساعت طول بکشه!
به سیستم خودم وصلش کردم ویندوز همش تو حالت لود بود بالا نیومد درش اوردم موقعی که سیستم روشن بود وصلش کردم به زور بعد یه ربع دراویهاش نمایان شد اطلاعاتی روش داشتم با سرعت کم انتقال دادم
اسکریت شاتها پیوست شد
در ضمن HD Sentinel اصلا نتونست امارشو نشون بده چند بار اجراش کردم باعث شد خود HD Sentinel هم بعد یه ربع بالا بیاد
هارد را به عنوان هارد دوم به یک سیستم وصل کن . باید با برنامه زیر یکبار به طور کامل low level format بشه . کابل ساتا مورد استفاده هم مشکل داره
http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
هارد را به عنوان هارد دوم به یک سیستم وصل کن . باید با برنامه زیر یکبار به طور کامل low level format بشه . کابل ساتا مورد استفاده هم مشکل داره
http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/
بعنوان هارد دوم وصل کردم نخوند
سیستمم الانم 2 هارد داره هارد دوم رو قطع کردم اینو جاش زدم که برنامه نتونست تشخیصش بده
کابلمم مشکل نداره چون هارد دوم خودم وصله هیچ اروز و وارنینگی نشون نمیده hd tone

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بعنوان هارد دوم وصل کردم نخوند
سیستمم الانم 2 هارد داره هارد دوم رو قطع کردم اینو جاش زدم که برنامه نتونست تشخیصش بده
کابلمم مشکل نداره چون هارد دوم خودم وصله هیچ اروز و وارنینگی نشون نمیده hd tone
کار خاصی نمیشه کرد . هاردت مشکل داره . باید ببری پیش تعمیرکار هارد

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
دوستان یکی از هاردهای 3 ترابایتی بنده در حالت افلاین قرار گرفته و و با دستورات disk part و disk online هم بصورت انلاین برنمیگرده و در ویندوز هم کلا پارتیشنهای این هارد نشان داده نمیشود
این اتفاق وقتی افتاد که با یکی از برنامه های هارد بصورت بوت کارمیکردم !

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
دوستان یکی از هاردهای 3 ترابایتی بنده در حالت افلاین قرار گرفته و و با دستورات disk part و disk online هم بصورت انلاین برنمیگرده و در ویندوز هم کلا پارتیشنهای این هارد نشان داده نمیشود
این اتفاق وقتی افتاد که با یکی از برنامه های هارد بصورت بوت کارمیکردم !

مشکل بنده کاملا حل شده. تشکر

VICT0RY

Registered User
لایک‌ها
153
سلام
من دوتا هارد اینترنال یکی پانصد گیگی و یکی دیگر هم سه ترابایت که هارد اصلی که ویندوز روی آن نصب پانصد گیگی است این هارد سه ترابایتکه یک پارتیشن داره دچار خطای زیر شده است لطفا راهنمایی کنید که چطور این مشکل را حل کنم من اطلاعات زیادی روی این هارد دارم
با تشکر http://up.upinja.com/5l1g4.jpg

EhsanCPU

Registered User
لایک‌ها
199
سلام
من دوتا هارد اینترنال یکی پانصد گیگی و یکی دیگر هم سه ترابایت که هارد اصلی که ویندوز روی آن نصب پانصد گیگی است این هارد سه ترابایتکه یک پارتیشن داره دچار خطای زیر شده است لطفا راهنمایی کنید که چطور این مشکل را حل کنم من اطلاعات زیادی روی این هارد دارم
با تشکر http://up.upinja.com/5l1g4.jpg
سلام هارد در disk management شناسایی میشه؟

EhsanCPU

Registered User
لایک‌ها
199

evance

Registered User
لایک‌ها
150
سلام
امروز داشتم با لب تاب کار میکردم ک یهو سیستم هنگ کرد و صفحه ابی اومد و ریست شد.. بعد اینکه بالا اومد حدود2ساعت کار باز هنگ کرد و وقتی ریست شد دیگه بالا نیومد و عدم شناسایی هارد میزد
هاردو باز کردم و رو سیستم خونگی ب کابل ساتا ب عنوان هارد دوم بستم ولی تو محیط ویندوز شناسایی نمیشه..
هارد سیستم رو باز کردم و هارد لب تاب رو ب عنوان هارد اصلی وصل کردم سیستم ک روشن میکنم هارد توسط ست اپ شناخته میشه تو بایوس سیستم هم شناخته میشه ولی وقتی بخوام ویندوز نصب کنم ب مرحله شناخت هارد و انتخاب داریو ک میرسه اصلا هاردی شناسایی نشده!
هنگام روشن کردن هم وقتی دست رو هارد میزارم لرزش و صدای چرخش حس میشه درش..ولی صدای خاصی نداره.
ناگفته نمونه قبل این اتفاق اصلا ن کندی تو کارکرد داشتم نه هنگ ن مشکل دیرکرد کپی اطلاعات..
حالا سوالم اینه ک مشکل از pcb هارد وکیت اونه یا مشکل از هدر اصلی..امکان تعمیرش هست؟ اطلاعات شخصی زیادی دارم ک بشون نیاز دارم..
ممنون

evance

Registered User
لایک‌ها
150
سلام
امروز داشتم با لب تاب کار میکردم ک یهو سیستم هنگ کرد و صفحه ابی اومد و ریست شد.. بعد اینکه بالا اومد حدود2ساعت کار باز هنگ کرد و وقتی ریست شد دیگه بالا نیومد و عدم شناسایی هارد میزد
هاردو باز کردم و رو سیستم خونگی ب کابل ساتا ب عنوان هارد دوم بستم ولی تو محیط ویندوز شناسایی نمیشه..
هارد سیستم رو باز کردم و هارد لب تاب رو ب عنوان هارد اصلی وصل کردم سیستم ک روشن میکنم هارد توسط ست اپ شناخته میشه تو بایوس سیستم هم شناخته میشه ولی وقتی بخوام ویندوز نصب کنم ب مرحله شناخت هارد و انتخاب داریو ک میرسه اصلا هاردی شناسایی نشده!
هنگام روشن کردن هم وقتی دست رو هارد میزارم لرزش و صدای چرخش حس میشه درش..ولی صدای خاصی نداره.
ناگفته نمونه قبل این اتفاق اصلا ن کندی تو کارکرد داشتم نه هنگ ن مشکل دیرکرد کپی اطلاعات..
حالا سوالم اینه ک مشکل از pcb هارد وکیت اونه یا مشکل از هدر اصلی..امکان تعمیرش هست؟ اطلاعات شخصی زیادی دارم ک بشون نیاز دارم..
ممنون
دوستان کسی نظری نداره! بدجور ب اطلاعاتم نیاز دارم

بالا