برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

pcgamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چقدر اطلاعات بخش کنسول پایینه یکم اپدیت باشین
کی گفته نمی شه بازیهارو رو هارد کپی کرد؟با داشبورد جدید نسخه بتا که من الان 10 روزه دارم استفاده می کنم بازی های fable2 farcry2 gow2 رو هارد کپی کردم.نسخه اصلی هم تا 2 هفته دیگه 19 نوامبر می یاد.در ضمن فقط الایت پورت اج دی ام ای نداره و همه مدل ها داره اعم از ارکید پریمم الایت .کیفیتی که کامپونت می ده 1080i هست ولی با کابل hdmi شما 1080p می گیرین کیفیت با کابل hdmi در همه حالت حتی در 720 پی به نسبت کابل کامپونت خیلی بالاتره.در رنگ ها وجزئیات بالاتری می تونید ببینید.چند ماه دیگه می یام کلی اینجا فعالیت می کنم فعلا پرشین تولز تا بخواد برگرده به روزهای اوج خودش ....

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چقدر اطلاعات بخش کنسول پایینه یکم اپدیت باشین
کی گفته نمی شه بازیهارو رو هارد کپی کرد؟با داشبورد جدید نسخه بتا که من الان 10 روزه دارم استفاده می کنم بازی های fable2 farcry2 gow2 رو هارد کپی کردم.نسخه اصلی هم تا 2 هفته دیگه 19 نوامبر می یاد.در ضمن فقط الایت پورت اج دی ام ای نداره و همه مدل ها داره اعم از ارکید پریمم الایت .کیفیتی که کامپونت می ده 1080i هست ولی با کابل hdmi شما 1080p می گیرین کیفیت با کابل hdmi در همه حالت حتی در 720 پی به نسبت کابل کامپونت خیلی بالاتره.در رنگ ها وجزئیات بالاتری می تونید ببینید.چند ماه دیگه می یام کلی اینجا فعالیت می کنم فعلا پرشین تولز تا بخواد برگرده به روزهای اوج خودش ....

شما اگر به تاريخ پست ها دقت کنيد متوجه ميشيد واسه چند ماه پيشه..
اينجا ما بر مبنای سؤالی که دوستان تو اون زمان مشخص ميپرسن جواب ميديم.
در ضمن اينرو برای کسب اطلاع بيشترت عرض کنم که hdmi کيفيتی که ميده با 1080p فرق داره..و اين نيست که با hdmi بتونی 1080p بگيری...تلويزيونهای full hd از 1080p پشتبانی ميکنن ولی اکثر Tv lcd ها پورت hdmi دارن ولی 1080p نيستن...و منظور از کلمه full hd يعنی ساپورت کردن تلويزيون از 1080p هست..
از لحاظ کيفيت تصوير خيلی خيلی ناچيز باهم فرق دارن که اونم بايد بسيار دقت کنيد تا متوجه تفاوت بشه...يعنی عملاً بين 1080i و 1080p و hdmi از لحاظ کيفيت تصوير بسيار به هم نزديک هستند و فقط از فاصله کمتر از 1 متر اونم با دقت بالا ميتونيد متوجهه جز ئيات ناچيز بشيد.
درحقيقت اون چيزی که يك پورت HDMI انجام مي‌ده، به وسيله سه كابل Component-video و شش كابل انتقال صداي آنالوگ انجام‌ پذيره

Last edited:

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
شما اگر به تاريخ پست ها دقت کنيد متوجه ميشيد واسه چند ماه پيشه..

این دقیقا" اون چیزیه که من می خواستم بگم...عجب آدمهایی پیدا میشن
2j3i0ch.gif
nn7k1z.gif

Black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
من یک دستگاه XBOX360 می خوام یگیرم چند تا سوال داشتم :
1- دستگاهی می خوام که اصلا مشکل حرارتی نداشته باشه کدوم مدل رو بگیرم؟
2- حدودا چه قیمتی داره؟
3- داخل جعبش چه وسایلی داره؟
4- اگر از دبی بگیرم بهتره یا نه؟
5- میشه اینجا کپی خورش کرد؟
6- چه هزینه ای ؟
ممنون از حوصله تون :)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
من یک دستگاه XBOX360 می خوام یگیرم چند تا سوال داشتم :
1- دستگاهی می خوام که اصلا مشکل حرارتی نداشته باشه کدوم مدل رو بگیرم؟
2- حدودا چه قیمتی داره؟
3- داخل جعبش چه وسایلی داره؟
4- اگر از دبی بگیرم بهتره یا نه؟
5- میشه اینجا کپی خورش کرد؟
6- چه هزینه ای ؟
ممنون از حوصله تون :)

شما واسه اين که يه دستگاه 100% از لحاظ حرارتی بی مشکل بخوای بگيری بايد يه مدته ديگه صبر کنی..
الان جديدترين مدل 360 هم با نام فالکون تو بازار موجوده که متأسفانه اين سريهام باز هم مشکل حرارتی داره..تو اين سری فالکون برداشتن cpu رو 65 نانومتری کردن ولی gpu رو نه...کلاً 360 عمده مشکلش به خاطر gpu ش هست اونوقت اينا برداشتن cpu رو 65 نانومتری کردن...چند وقته ديگه مدلی با نامه جسپر وارد بازار ميشه که هم gpu و هم cpu هر دو 65 نانومتری هستند..و اون دستگاه رو ميشه تضمين داد که ديگه به مشکل گرمايی برنخوره.

Black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنیامین جان ممنونم چند تا سوال داشتم:

1- راستش من یکشنبه دارم میرم دبی و اینکه حداکثر شاید 2-3 روز در هفته و روزی حداکثر 2 ساعت بازی کنم با این توضیح آیا اگر از دبی xbox360 Pre 60G بگیرم(999درهم) آیا اونجا درایو benq یا hitachi آکبند هست که بگیرم و اومدم ایران بدم تعویض و کپی خور کنن؟
2-اگراونجا درایو benq یا hitachi آکبند نیست اینجا درایو lite-on را با درایو آکبند عوض میکنن یا دست دوم ؟
3- راه دیگه ای برای کپی خور کردن درایو lite-on نیست؟
4-پس در هر صورت فعلا بهتر نیست که از اونجاxbox360 بگیرم تا بعدا راهی برای کپی خور کردنش پیدا بشه؟؟

با تشکر از توجهتون

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بنیامین جان ممنونم چند تا سوال داشتم:

1- راستش من یکشنبه دارم میرم دبی و اینکه حداکثر شاید 2-3 روز در هفته و روزی حداکثر 2 ساعت بازی کنم با این توضیح آیا اگر از دبی xbox360 Pre 60G بگیرم(999درهم) آیا اونجا درایو benq یا hitachi آکبند هست که بگیرم و اومدم ایران بدم تعویض و کپی خور کنن؟
2-اگراونجا درایو benq یا hitachi آکبند نیست اینجا درایو lite-on را با درایو آکبند عوض میکنن یا دست دوم ؟
3- راه دیگه ای برای کپی خور کردن درایو lite-on نیست؟
4-پس در هر صورت فعلا بهتر نیست که از اونجاxbox360 بگیرم تا بعدا راهی برای کپی خور کردنش پیدا بشه؟؟

با تشکر از توجهتون

درايو benq و hitachi که مشکلی واسه کپی خور شدن ندارن...درايو lite-on هنوز کپی خور نشده..يعنی اگه lite-on بگيری بايد بياری اينجا برات تعويض کنن...
در ضمن اگر خواستی تعويض کنی درايورو بگو hitachi بندازه.
اينجا اگر بخوان تعويض کنن به احتمال بسيار زياد دست دو ميندازن روش.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
داشبورد رو آپدیت کردم . یجورایی قبلی بیشتر به دلم مینشست . ظاهر گرافیکی عوض شده . همچنین ساخت/طراحی ه یه Avatar ه شخصی اضافه شده و یک سری موارد دیگه . داشبورد قبلی سرعت بیشتری هم داشت ( وقتی که از بازی به داشبورد بر میگردیم )

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
شما واسه اين که يه دستگاه 100% از لحاظ حرارتی بی مشکل بخوای بگيری بايد يه مدته ديگه صبر کنی..
الان جديدترين مدل 360 هم با نام فالکون تو بازار موجوده که متأسفانه اين سريهام باز هم مشکل حرارتی داره..تو اين سری فالکون برداشتن cpu رو 65 نانومتری کردن ولی gpu رو نه...کلاً 360 عمده مشکلش به خاطر gpu ش هست اونوقت اينا برداشتن cpu رو 65 نانومتری کردن...چند وقته ديگه مدلی با نامه جسپر وارد بازار ميشه که هم gpu و هم cpu هر دو 65 نانومتری هستند..و اون دستگاه رو ميشه تضمين داد که ديگه به مشکل گرمايی برنخوره.
این مدل چند وقت دیگه میاد
بعد این مشکل حرارتی فالکون اگر پیش بیاد روی چند ساعت پیش میاد ؟
یعمی منظورم اینه که چند ساعت پست سرهم روشن باشه اینجوری میشه ؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
این مدل چند وقت دیگه میاد
بعد این مشکل حرارتی فالکون اگر پیش بیاد روی چند ساعت پیش میاد ؟
یعمی منظورم اینه که چند ساعت پست سرهم روشن باشه اینجوری میشه ؟

مدل جاسپر توزيع شده....ولی کی تو ايران بياد و با چه قيمتی خدا داند !!
کلاً نبايد با xbox360 چه در مدل فالکون چه در مدلهای قبلتر بيشتر از 2 ساعت بازی کرد..البته اينطور نيست که شما مثلاً چند ساعت بازی کنی خراب شه همون موقع..عمل خراب شدن طی ماها اتفاق مييافته...
مثلاً کنسول من سال ساختش 2005 و باهاش 9 ساعت هم شده پشته سره هم بازی کردم..
در کل بايد با دستگاه مراعات کرد...البته جاسپر ديگه اينجوری نيست...با اين مشخصات هرچقدر هم بازی کنی بعيد ميدونم مشکلی پيش بياد.

abbas_kaveh

Registered User
لایک‌ها
3
بچه ها جسپر مدل آرکید اومده قیمتشم 250 هزار آدرسشم اگه خواستید میدم

R.ALEX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدل جاسپر توزيع شده....ولی کی تو ايران بياد و با چه قيمتی خدا داند !!
کلاً نبايد با xbox360 چه در مدل فالکون چه در مدلهای قبلتر بيشتر از 2 ساعت بازی کرد..البته اينطور نيست که شما مثلاً چند ساعت بازی کنی خراب شه همون موقع..عمل خراب شدن طی ماها اتفاق مييافته...
مثلاً کنسول من سال ساختش 2005 و باهاش 9 ساعت هم شده پشته سره هم بازی کردم..
در کل بايد با دستگاه مراعات کرد...البته جاسپر ديگه اينجوری نيست...با اين مشخصات هرچقدر هم بازی کنی بعيد ميدونم مشکلی پيش بياد.

مادربرد فاکون کلا 2 مدل داره , مدل اول سری اولیه هست که تاریخ اون اواخر 2007 و اوایل 2008 بود درایو هایی که تو این کنسول ها سوار شدن مدل BenQ بود که عملیات کپیخور شدن اونها 100% از طریق نرم افزار بود , مدل دوم بعد از چند ماه که درایو بنکیو کپی شد مایکروسافت طبق اعلامیه اعلام کرد از این به بعد در کنسول ها درایو جدیدی رو جایگزین خواهد کرد که اصلا هیچ راهی برای کپی کردن وجود نداره به این معنا که چیپ درایو به نحوی طراحی کرد که فقط قابل خواندن باشد از نظر مشکل هم من شخصا طبق تجراب صحبت میکنم در ویرایش اولیه خرابیها مربوط به ضربه , و انبساط بود گاهی اوقاد هم ارور قرمز 0102 که مربوط به چیپ رم بود. از وقتی که ویرایش دوم اومد طبق تحقیقات هیچ خرابی اعلام نشده نمیشه گفت با 3 و 4 ساعت بازی کردن مداوم دستگاه مشکل پیدا میکنه , نضریه کاملا اشتباست.

هر سوال دیگه ای هم باشه در خدمت دوستان گلم هستم. :)

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
مادربرد فاکون کلا 2 مدل داره , مدل اول سری اولیه هست که تاریخ اون اواخر 2007 و اوایل 2008 بود درایو هایی که تو این کنسول ها سوار شدن مدل BenQ بود که عملیات کپیخور شدن اونها 100% از طریق نرم افزار بود , مدل دوم بعد از چند ماه که درایو بنکیو کپی شد مایکروسافت طبق اعلامیه اعلام کرد از این به بعد در کنسول ها درایو جدیدی رو جایگزین خواهد کرد که اصلا هیچ راهی برای کپی کردن وجود نداره به این معنا که چیپ درایو به نحوی طراحی کرد که فقط قابل خواندن باشد از نظر مشکل هم من شخصا طبق تجراب صحبت میکنم در ویرایش اولیه خرابیها مربوط به ضربه , و انبساط بود گاهی اوقاد هم ارور قرمز 0102 که مربوط به چیپ رم بود. از وقتی که ویرایش دوم اومد طبق تحقیقات هیچ خرابی اعلام نشده نمیشه گفت با 3 و 4 ساعت بازی کردن مداوم دستگاه مشکل پیدا میکنه , نضریه کاملا اشتباست.

هر سوال دیگه ای هم باشه در خدمت دوستان گلم هستم. :)

راستش اين نظريه بنده نيست..کلاً من اينجا نظر بدم قبلش ميزنم نظر بنده هست..
اون سری دوم فالکون هم خرابی داده..با يه سر زدن و يا تلفنی صحبت کردن با فروشگاه nextgen متوجه ميشيد که سری دوم هم مشکل گرمايی داشته که البته تعدادش خيلی کم بوده و اون تعداد کم هم در اثر آب شدن reball ها اتفاق افتاده.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
دوستانی که قصد خرید 360 دارن حواسشون جمع باشه که حتما مدل ارکید با مادربرد جسپر بخرن این مدل درتهران موجوده.مشکلات گرمایی دراین مدل تا حدود بسیار زیادی برطرف شده و در حال حاظر بهترین گزینه واسه دوستانیه که میخوان با خیال راحت با کنسولشون چند ساعت بازی کنن.در مورد تشخیص مدل جسپر اگه سوالی بود بگین.:)

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستانی که قصد خرید 360 دارن حواسشون جمع باشه که حتما مدل ارکید با مادربرد جسپر بخرن این مدل درتهران موجوده.مشکلات گرمایی دراین مدل تا حدود بسیار زیادی برطرف شده و در حال حاظر بهترین گزینه واسه دوستانیه که میخوان با خیال راحت با کنسولشون چند ساعت بازی کنن.در مورد تشخیص مدل جسپر اگه سوالی بود بگین.:)
ببخشید ، چطوری میشه جسپر رو تشخیص داد ؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
دوستان کسی آخرین قیمت رو داره؟!!
من امروز 215 قیمت گرفتم از یه منبع ه تقریبا معتبر!!
eek7.gif
کسی تایید میکنه؟!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خب دوستان ، یع مغازه معرفی کنید ، این پسر خالمون ، چسبیده بهمون ، میگه میخوام بخرم ، از کجا و چجوری بخره ؟! مرسی

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خب دوستان ، یع مغازه معرفی کنید ، این پسر خالمون ، چسبیده بهمون ، میگه میخوام بخرم ، از کجا و چجوری بخره ؟! مرسی

بهتره شما به این سایت : www.bazicenter.com

بری....اونجا فروشگاه های معتبر و خوب معرفی شده اند....همچنین اطلاعات کاملی در مورد قیمت و نوع دستگاه ها خواهی یافت.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بهتره شما به این سایت : www.bazicenter.com

بری....اونجا فروشگاه های معتبر و خوب معرفی شده اند....همچنین اطلاعات کاملی در مورد قیمت و نوع دستگاه ها خواهی یافت.
الان رفتم ... ولی من به بچه های اینجا فقط اعتماد دارم پدرام ، تی جی چه خبر

بالا