برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
عجب...!!:blink:

یه سوال، هیچ راهی برای تعمیر ایکس باکس ی که سه چراغ میشه وجود نداره؟

سال قبل 10 فاجعه سخت افزاری/الکترونیکی معرفی شدند که Xbox 360 در لیست اول بود!

اما این خیلی هم برای کاربران کشورهای دیگه بد نبود و کاربران ضرری نکردند، چون مایکروسافت گارانتی تعویض را به 3 سال تغییر داد و این طوری همه می توانستند Xbox 360 خود را به نمایندگی بفرستند تا تعمیر شود و یا تعویض.

متاسفانه در ایران چون نمایندگی رسمی از طرف مایکروسافت نداریم، پس همین متخصصان حرفه ای ما (!) با لحیم به جان این دستگاه می افتند و امکان تعویض را هم ندارند، مگر با هزینه ای برابر همان قیمت اصلی دستگاه...

wiliam.sin

Registered User
لایک‌ها
100
یک اسپیکر عالی و قیمت مناسب تا 120 به من معرفی کنید که واقعا صدای دالبی (5.1) داشته باشه و به کنسول 360 مدل ایلایت از طریق کابل hdmi وصل بشه میخواهم صدای دالبی که میگن رو تجربه کنم با بازی ها مرسی

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
البته با توجه به اومدن sp3 slim که قیمتش هم کمتر شده یککم سخته بخوای بین sp3 slim و xbox360 یکی رو انتخاب کنی
ولی با توجه به اینکه ایکس باکس کرک شده و بازی هاش خیلی ارزون تره تو ایران ایکس باکس به صرفه تر هست

http://img2.************/files/lmwbrwe0mx8i1y8kts7t.jpg
دوست عزیز میدونی در چه صورت خریدن ps3 به صرفه هست؟
1- در صورتی که خیلی مایه دار باشی! (که این هیچی) (البته جسارت نباشه واسه خودم منتفی هست)
2- اینکه شما x360 داشته باشی و فقط بخوای بازی های انحصاری ps3 رو بازی کنی!
چون اگه شما x360 نداشته باشی مجبوری بازی pes رو با قیمت کذایی برای ps3 بخری! ولی اگه x360 داشته باشی نهایتش با 5 تومن همچیز حله!

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
به نظرتون خریدن xbox از خارج و تبدیل اون به صرفه تر نیست چون با کاهش قیمت جهانی بازم قیمت تو ایران
بالا رفته وفروشنده ها میگن کمیاب شده

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب از عنوان تاپیک مشخصه دیگه...

این xbox360 بنده همون موقع که خریدم یعنی پارسال تابستون کپی خور شد...اون موقع خب اخرین نسخه قفل شکن رو فروشنده نصب کرد

الان حدود 5-6 ماه میشه من اصلا باهاش بازی نکردم...افتاده بود یه گوشه..

الان 2-3 تا بازی جدید که اومده میخوام برم بخرم منتها دیدم تو نت گویا بازی های جدید قفل جدید دارن و این قبلی ها روش جواب نمیدن..

-------------
اون فروشگاه که ازش خریدم کارش خوب بود..منتها نمیدونم جمع شده تعطیل شده چیه هرچی زنگ میزنم کسی گوشی رو برنمیداره ببرم بدم اپدیت کنم...

خلاصه درخواست من اینه که یه فروشگاه کار درست که منصف باشه گرون نگیره معرفی کنید با شرایط زیر :

1- تهران باشه اطراف پاسداران . نوبنیاد. هروی. میرداماد و همین حدودا

2- ترجیحا یه جا باشه که راحت بشه رفت مثلا نگید پاساژ پایتخت چون جای پارک ماشین اصلا تا 10 کوچه اینور اونورش نیست! :p

3- اگر اشنا باشه و باهاش قبلا کار کردین و میدونید کار بلد هست چه بهتر ...

خلاصه میخوام یه جوری کنسول رو اپدیت کنم بتونم بازی های جدید بازی کنم...:happy:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
یعنی هیچ کس جایی رو سراغ نداره ببرم کنسولم رو بدم اپدیت کنن؟؟!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
NextGen مازیار!
من که همیشه همونجا میرم و راضی هم هستم از کارش
فقط تا مدتی پیش درایو لایت آن FW اش نیومده بود. الان رو نمیدونم

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
ممنون از پیشنهادات..

پس اون حول و حوش خودم جایی رو سراغ نداشتید؟

یکم اون نکست جن دور میشه...ولی خب اگه چاره ای نباشه مجبورم برم....

آلبرت وسکر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک آلبوم کامل از بازی های xbox 360 دارم که می خوام بفروشم هر کدوم رو 2500 تومان. بازی ها با کاور و لیبل و قاب هستند.
بازیهایی مثل: بلو دراگون، لاست پلانت، لاست ادیسه، رزیدنت اویل 5، مرتال کمبت ورسوس دی سی، نینجا گایدن2، اسمک دان وس راو 2009 و 2010 ، ultimate sonata و کلی بازی دیگه (البته بازی ورزشی زیاد ندارم و فقط خیلی مهم هاش رو دارم)

Last edited:

ashkan73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی تو شیراز کارت ایکس باکس می فروشه؟

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370

ashkan73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونجا نمی فروشن.همه رو پرسیدم.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بازی سنتر تایید میشه. بدون هیچ مشکلی و با خیال راحت میتونی ازشون بگیری.

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
اونجا نرفتم چون انجا فقط کامپیوتر فروشیه... مطمئنی اونجا هست؟

بعضي جاهاش دارن.
ولي همون طور كه دوستان گفتند بهتره از بازي نما يا سنتر بخري .فقط پول پيك رو بايد بدي.
به جاي اين كه كل شهر رو بگردي.;)

donya3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مایکروسافت از ماه آینده هارد درایو 250 گیگابایتی را به‌عنوان لوازم جانبی برای کنسول بازی ویدیویی ایکس باکس 360 در ژاپن به فروش می‌رساند. برای نخستین بار است که مایکروسافت به عرضه یک هارد درایو 250 گیگابایتی به شکل یک دستگاه منفرد برای ایکس باکس 360 اقدام می‌کند.به گفته سخنگوی مایکروسافت در توکیو، این شرکت در حال حاضر طرحی برای عرضه این دستگاه در خارج از ژاپن ندارد.درایو جدید بیش از دو برابر ظرفیت ذخیره‌سازی نسبت به درایو 120 گیگابایتی موجود در کنسول ایکس باکس 360 الیت داشته و برای ذخیره‌سازی نرم‌افزار دانلود شده، برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و محتوای دیگر از فروشگاه آنلاین ایکس باکس لایو مارکتپلیس مایکروسافت مورد استفاده قرار می‌گیرد.ذخیره‌سازی داخلی در کنسول در حال تبدیل شدن به مساله مهمی برای مایکروسافت است که تلاش می‌کند ذخیره‌سازی آنلاین را گسترش داده و درآمد اضافی از محتوای سرگرمی به‌دست آورد.این شرکت در سال 2009 به تلاش برای جلب کاربران به سمت سرویس ایکس باکس لایو ادامه داده و این سال را با 29 میلیون کاربر به پایان رساند که 35 درصد بیش‌تر از سال قبل آن بود.شرکت رقیب سونی نیز که در تلاش برای گسترش فروش محتوای آنلاین مانند فیلم‌ها و دانلود بازی است، به تازگی کنسول پلی‌استیشن 3 را عرضه کرده که در هر دستگاه دارای درایو 120 گیگابایتی است.:rolleyes:

moer

Registered User
لایک‌ها
0
به طور معمول کاربران همیشه با توجه به بودجه محدود خود، به دنبال وسایل ارزان قیمت بازار هستند و معمولاً اجناس خریداری شده از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند.

یکی از این وسایل که برای دسته کنسول مورد اهمیت می باشد، باطری مناسب و شارژر خوب است که اکثر شارژرهای ازان قیمت توان بسیار ضعیفی داشته و در شارژ باطری های قوی نمی توانند خوب عمل کنند و با نداشتن یک سیستم مناسب هیچگاه متوجه میزان شارژ و یا اتمام شارژ باطریی نمی شوند. ولی راههایی برای پی بردن به میزان و زمان شارژ باطری وجود دارد که می توان با کمک یک الگو هر باطری را به خوبی شارژ کرد.

در این راهنما از شارژر معمولی 150mA و دو باطری 2500mAh استفاده شده است

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید توان باطری و شارژر برحسب میلی آمپر و میلی آمپر در ساعت مشخص شده است، با کمک این دو مقدار است که می توانید به زمان مورد نیاز شارژ باطری پی ببرید.

فرمولی که در زیر مشاهده می کنید برای بدست آوردن زمان مورد نیاز شارژ باطری است که با قرار دادن دو مقدار فوق می توان به عدد نهایی که زمان شارژ باطری است رسید

به عنوان مثال با یک شارژر 150mAو دو باطری 2500mAh با کمک فرمول بالا به زمان تقریباً 20 ساعت برای شارژ کامل باطری میرسیم

می توان از این فرمول برای هر نوع باطری و شارژی استفاده کرد.

بالا