برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
الان رفتم ... ولی من به بچه های اینجا فقط اعتماد دارم پدرام ، تی جی چه خبر

فعلا خبری نیست...هتله:)

من بهت فروشگاه big game رو پیشنهاد می کنم....آدم منصفی هست و جنس هاش هم خوبه...منم از اون خریدم و راضیم....البته مراقبت هم خیلی می کنم از کنسولم;)

شماره تلفن : 22894783 ....آدرس دقیق رو هم از خودش بگیر.

مگا گیم هم بدک نیست....یه قیمت بگیر ازش : 22718839-22715705

راستی در مورد بازی سنتر هم باید بگم بچه هاش کارشون درسته و کارشون رو بلدند....البته منظور من این نبود که برو از بچه هایی که تو بازارچه ی اونجا می فروشن بخر...یه تاپیک اونجا هست به نام معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه ی فروش xbox360 و خدمات....تو قسمت xbox هست این تایپک.....اون جا رو مطالعه کنی اطلاعات مفیدی داره.

Last edited:

soo 24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان از شما میخواهم که بزرگواری بفرمایید و وب سایتی به من معرفی کنید که کنسول XBOX 360 ACADE را به قیمت خوبی بدهد البته من معذرت میخواهم که بابت یک موضوع کوچک یک تاپیک جدید واز کردم

Last edited:

soo 24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میخوام یک XBOX بگیرم اما همه جا گران شده فقط یک وب سایت میخواستم که منصفانه بفروشه

soo 24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوستم بدونم ایا ممکن هست که یک بازی دوریجن داشته باشه یعنی مثلا gta ivهم palباشه هم j با تشکر:):)

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام من میخوستم بدونم ایا ممکن هست که یک بازی دوریجن داشته باشه یعنی مثلا gta ivهم palباشه هم j با تشکر:):)

ممکنه ریجن یک بازی free باشه که به همه ی دستگاه ها با هر ریجنی می خوره...ولی 2 ریجن بودن امکان نداره...دست کم من که تا به حال چنین چیزی ندیدم و نشنیدم....

soo 24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی تو سایت gta iv sarayebaziدو تا ریجن داره

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ولی تو سایت gta iv sarayebaziدو تا ریجن داره

خب بله...ببین یک بازی یا از همون اول با ریجن free میاد که به همه ی کنسول ها می خوره...یا رو یک ریجن خاص مثلا j میاد و بعد از مدتی روی pal میاد....از این لحاظ ممکنه تو بازار یک بازی با همه ی ریجن ها موجود باشه...بلاخره باید کسانی که xbox هایی با ریجن های مختلف دارند اون بازی رو انجام بدن یا نه؟

اما سوالت طوری بود که من فکر کردم منظورت اینه که ریجنش دوگانه باشه...یعنی در عین حال pal و J باشه...که این غیر ممکن هست...

در ضمن شما می تونستید این سوالتون رو تو تاپیک مربوط به 360 بپرسید و تاپیک جدیدی نیاز نبود...یا مثلا می تونستید پست سوم این تاپیک رو ویرایش کرده و سوالی که تو پست چهارم پرسیدید هم تو همون بپرسید...اگر با امکانات و قوانین فروم آشنا نیستید لطفا مرامنامه پرشین تولز و اطلاعيه ها و اخبار سايت پرشین تولز و گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم را مطالعه کنید.

مرسی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
سلام. :)
اگر منظورت از منصفانه اینه که قیمت بهار یا پاییز رو بهتون بدن، متاسفانه از این خبرها نیست و چون توی تابستون تقاضا بالا میره اینا هم قیمت خون باباشون رو می گیرند!
برای قیمت منصفانه باید تا شهریور (و حتی مهر) صبر کنید.
ولی توی بازارچه همین انجمن خودمون فروشگاه فتحی یه تاپیک داره. این فروشگاه طبقه پایین پاساژ لباف توی توپخونه است و قیمت هاش نسبت به جاهای دیگه یه کم بهتره.
توی این یکی تاپیک هم دوستمون داره دست دوم پرمیوم رو به قیمت نسبتا خوبی میده، هر چند که 360 دست 2 خریدن جرات می خواد.
موفق باشی دوست خوب تازه وارد. :)

masoud200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من این تاپیک رو برای بحث و تبادل نظر در مورد xbox live و نحوه اتصال گذاشتم.:)

soo 24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب بله...ببین یک بازی یا از همون اول با ریجن free میاد که به همه ی کنسول ها می خوره...یا رو یک ریجن خاص مثلا j میاد و بعد از مدتی روی pal میاد....از این لحاظ ممکنه تو بازار یک بازی با همه ی ریجن ها موجود باشه...بلاخره باید کسانی که xbox هایی با ریجن های مختلف دارند اون بازی رو انجام بدن یا نه؟

اما سوالت طوری بود که من فکر کردم منظورت اینه که ریجنش دوگانه باشه...یعنی در عین حال pal و J باشه...که این غیر ممکن هست...

در ضمن شما می تونستید این سوالتون رو تو تاپیک مربوط به 360 بپرسید و تاپیک جدیدی نیاز نبود...یا مثلا می تونستید پست سوم این تاپیک رو ویرایش کرده و سوالی که تو پست چهارم پرسیدید هم تو همون بپرسید...اگر با امکانات و قوانین فروم آشنا نیستید لطفا مرامنامه پرشین تولز و اطلاعيه ها و اخبار سايت پرشین تولز و گفتگو پیرامون مسایل مربوط به فروم را مطالعه کنید.

مرسی

ببخشید دیگه استاد شمایید :blush:هوایه شاگرد ها تون رو مثل من باید داشته باشید:D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
broken_xbox360703.jpg

خبر عجیبی که چند وقتیه توی سایت های گیم منتشر شده اینه که مجله Gameinformer، روی حدود 5000 نفر از صاحبان کنسول های XBOX 360 و PS3 و Wii تحقیق کرده و نظرات شون رو در مورد دستگاه های بازی شون پرسیده. ظاهرا از این تحقیق نتیجه گرفته شده که 54.2 درصد از دستگاه های 360 که تا به حال تولید شده اند دچار خرابی دستگاه شده اند. :blink: :wacko:
این میزان برای کنسول PS3 معادل 10.6 درصد و برای Wii معادل 6.8 درصد می باشد.
همچنین گفته شده که 41.2 درصد از صاحبان XBOX 360 بعد از این که دستگاه شون توسط مایکروسافت تعمیر شده، یک بار دیگر هم دچار خرابی دستگاه شده اند!!
1041.gif

این تحقیق همچنین به بررسی خدمات پس از فروش این سه شرکت هم پرداخته که نتیجه به این ترتیب بوده که فقط 37.7 درصد از مشتریان دستگاه XBOX 360 گارانتی مایکروسافت رو "بسیار مفید" دونستند. گفته شده که زمان تعمیر کنسول های خراب به وسیله نینتندو و سونی حدود 2 هفته و برای مایکروسافت، این زمان نزدیک یک ماه است.
146fs495919.gif

نکات جالب توجه در مورد این تحقیق:

1. پس از پیچیدن خبر در اینترنت، مایکروسافت جوابیه ای به این مقاله داده به این شرح:

Microsoft stands behind the Xbox 360 as a superior entertainment console with one of the best warranties in the industry. We are constantly improving the design, manufacture and performance of the console through extensive testing of potential sources of any problems. Xbox 360 is pleased to maintain the title of 'most played console' and the vast majority of Xbox 360 customers have enjoyed a terrific gaming and entertainment experience since their first day, and continue to, day in and day out. Any Xbox 360 owners experiencing issues with their console should contact Microsoft for repairs or troubleshooting tips at www.xbox.com/support or 1-800-4-MY-XBOX. d

خلاصه ترجمه به این شرحه که:
"ما یکی از بهترین گارانتی هایی رو داریم که در این صنعت ارائه میشه، و به طور مداوم هم داریم طراحی، عملکرد و کیفیت ساخت دستگاه مون رو بالاتر می بریم. از این بابت هم که با دستگاه XBOX 360 بیشتر از هر دستگاه دیگه ای بازی شده خیلی خوش وقت هستیم، و اکثر کاربر هامون هم خیلی از استفاده از دستگاه ما راضی بوده اند."
در انتها هم آدرس اینترنتی و تلفن گارانتی رو گذاشته.
نکته جالب اینه که خیلی از کاربران و طرفدارهای XBOX 360 در سایت های مختلف، اعداد و ارقام رو غیرواقعی عنوان کردند و گفتند مبالغه شده. ولی خود مایکروسافت در جوابیه خودش اعداد و ارقام رو رد نکرده و فقط روی کیفیت گارانتی اش مانور داده. :blink:
و متاسفانه مساله خیلی ناراحت کننده اینه که کاربران ایرانی از این "گارانتی عالی" محرومند و اگر تهرانی و خیلی خوش شانس باشند می تونند ببرند یکی از 12-10 نفر مغازه داری که توی تعمیرات اینها مهارت دارند براشون تعمیر کنه!

2. یکی از مواردی که در دفاع از دستگاه 360 عنوان شده (توی جوابیه مایکروسافت هم بود)، اینه که صاحبانش بیشتر از صاحبان دستگاه های دیگه باهاش بازی می کنند و شاید به خاطر این بیشتر خراب میشه.
گفته شده که 40 درصد از صاحبان XBOX 360 روزی 3 تا 5 ساعت با دستگاه بازی می کنند (درصد صاحبان PS3 که روزی 3 تا 5 ساعت با دستگاه بازی می کنند برابر 37 درصد است، در صورتی که 41 درصد از صاحبان Wii در روز کمتر از 1 ساعت با دستگاه بازی می کنند).
در این مورد همونطور که می بینید PS3 با XBOX 360 خیلی هم فرقی نداره، ولی این دو تا با Wii خیلی فرق دارند (میشه گفت طرفداران Wii خیلی هاشون مردم عادی هستند، نه گیمر حرفه ای).

3. همونطور که می دونیم 360 از زمان عرضه تا به حال چندین بار مادربردش عوض شده و هر بار خرابی اش از دفعه قبل پایین تر اومده. شاید با اومدن مادربرد جاسپر نگرانی ها خیلی کمتر شده باشه. البته شایان ذکره که این مادربرد الآن فقط 7-6 ماهه که توی بازار ایرانه، و هنوز به اندازه مادربرد های دیگه حسابش رو پس نداده، ولی در نظر اولیه به نظر میاد که صاحبان دستگاه XBOX 360 با مادربرد جاسپر خرابی کمتری رو نسبت به مادربردهای دیگه تجربه کرده اند. :happy:

4. نکته جالبی که در انتهای همین تحقیق گفته شده بود، اینه که علی رغم این که دستگاه این مشکلات رو داشته، ولی درصد بسیار کمی از کاربران دستگاه (فقط 3.8 درصد) گفته اند که ما دیگه حاضر نیستیم دستگاه XBOX دیگه ای بخریم. یعنی این مشکلات باعث نشده که طرفدارهای XBOX و مایکروسافت ازش رو برگردونند.
joytears.gif

5. بنده خودم اگر بخوام یه کنسول داشته باشم قطعا XBOX 360 می خرم (احتمالا به زودی هم این کار رو می کنم)، پس لطفا این حرف ها رو به حساب مخالفت و فن بوی بازی نذارید. تاپیک فقط جنبه خبری داره. http://************/files/rl253dlxwg1fa1mtcttw.gif

منبع: اصل این مقاله به صورت Print Only (فقط در خود مجله) بوده، اما سایت های متعددی خبر رو از قول مجله Game Informer نقل کرده اند.
منبع اصلی مورد استفاده در این تاپیک این صفحه است.
اگر فیل * تر بود از اینجا یا از اینجا هم می تونید بخونید.

خواهش: لطفا در صورتی که می خواهید مطالب رو در انجمن یا سایت یا هر جای دیگه ای کپی کنید، لینک این صفحه رو اونجا قرار بدین.

ممنون از توجه تون.

Last edited:

DNL

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
16
البته با توجه به اومدن sp3 slim که قیمتش هم کمتر شده یککم سخته بخوای بین sp3 slim و xbox360 یکی رو انتخاب کنی
ولی با توجه به اینکه ایکس باکس کرک شده و بازی هاش خیلی ارزون تره تو ایران ایکس باکس به صرفه تر هست

http://img2.************/files/lmwbrwe0mx8i1y8kts7t.jpg

mohammadreza199

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدایی همه قبول دارین 360 از محاظ کیفیت ساخت آشغاله؟

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
اقا من خیلی از دنیایی بازی دور بودم پس نخندید

اون کدوم اکسباکس بود که سه چراغ نمیشد قمیتش چند بنظرتون صبر کنم تا ابان چطور میشه چقدر ارزون میشه

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اقا من خیلی از دنیایی بازی دور بودم پس نخندید

اون کدوم اکسباکس بود که سه چراغ نمیشد قمیتش چند بنظرتون صبر کنم تا ابان چطور میشه چقدر ارزون میشه

3 چراغ نميشد؟
مدل جاسپر بهترين مدل xbox360 هست که به بازار امده.
اگر ناشی بازی کسی بخواد در بياره اينم ميتونه 3 چراغش کنه..ولی در کل احتمال 3 چراغ شدن اين مدل در حالت عادی بسيار بسيار کمه.

خدایی همه قبول دارین 360 از محاظ کیفیت ساخت آشغاله؟

بله...کيفيت ساخت xbox360 خيلی پايينه.

Last edited:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
icon5.gif
خبر عجیب: حدود 54 درصد از دستگاه های XBOX 360 تا به حال خراب شده اند
عجب...!!:blink:

یه سوال، هیچ راهی برای تعمیر ایکس باکس ی که سه چراغ میشه وجود نداره؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
عجب...!!:blink:

یه سوال، هیچ راهی برای تعمیر ایکس باکس ی که سه چراغ میشه وجود نداره؟

دستگاهی که 3 چراغ ميشه علت های متفاوتی ميتونه داشته باشه..ولی با تعمير اون به صورت x-clamp تا حدودی دوباره دستگاه احيا ميشه.

بالا