برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

payam.vosogi

Registered User
لایک‌ها
36
سلام؛
یه سوال من می خوام بازی های اکس باکس 360 رو از سایت های خارجی بردارم اونایی که اطلاعات درست دارن راهنمایی کنند لطفا
کدوم گروه ها کرک صحیح بازی های اکس باکس رو ارائه می دن و بازی شون درست اجرا میشه بر روی دستگاه
برای مثال تو بازی هایی که برای کامپیوتر ارائه میشه CODEX,RELOADED بازی هاشون بدون مشکل کرک شده و اجرا می شن حالا می خوام بدونم PROTOCOL یا IMARS یا COMPLEX کدوم یکی از اینها معتبرن تو بازی های اکس باکس 360

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
ببخشيد من ايكس باكس ٣٦٠ اسليم ٤ گيگا بايتي خريدم و مي خوام روش يه هارد بذارم.هرجا كه ميرم ميگن براي استفاده إز هارد معمولي بايد جيتگ بشه ولي إز هارد خود ايكس باكس أصل ميتونم استفاده كنم كه دسته دومه حالا من بايد چيكار كنم ؟ و ايكس باكسم به روش lt3 كپي خور شده.و اگه ميتونيد هم يه توضيحي درباره ي انواع روش هاي كپي خور شدن بديد.

بنظر من هارد اصل بگیری بهتره دوست من. جیتگ کنی دیگه امکان بازی کردن تو لایو رو از دست میدی.

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام؛
یه سوال من می خوام بازی های اکس باکس 360 رو از سایت های خارجی بردارم اونایی که اطلاعات درست دارن راهنمایی کنند لطفا
کدوم گروه ها کرک صحیح بازی های اکس باکس رو ارائه می دن و بازی شون درست اجرا میشه بر روی دستگاه
برای مثال تو بازی هایی که برای کامپیوتر ارائه میشه CODEX,RELOADED بازی هاشون بدون مشکل کرک شده و اجرا می شن حالا می خوام بدونم PROTOCOL یا IMARS یا COMPLEX کدوم یکی از اینها معتبرن تو بازی های اکس باکس 360
فرقی نداره دوست من.
Complex معتبرتره.
بازیهای IMARS رو اگه بگیری باید با abgx پچشون کنی بعد رایت کنی ولی بازیها Complex آماده رایت هست.

wanted206

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام .

میخواستم بدونم تو تهران کجا بازی های برنر مکس می فروشن ؟ اگر آدرس بدین خیلی ممنون میشم ( اگر قیمت هم بدید عالی میشه ؟)

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام .

میخواستم بدونم تو تهران کجا بازی های برنر مکس می فروشن ؟ اگر آدرس بدین خیلی ممنون میشم ( اگر قیمت هم بدید عالی میشه ؟)

5000 تومان سمت نارمک در خدمتم :)

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام دوستان !

من میخوام آنلاین بازی کنم ، اگه به هر دلیلی اکانتم بن بشه دستگاه موردی که پیدا نمیکنه ؟ یعنی فقط دیگه نمیتونم آنلاین بازی کنم درسته ؟

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
سلام دوستان:

راهی هست که هم lt2 و هم lt3 اجرا بشه؟؟؟

من الان 2 رو دارم ولی چند تا بازی دارم که نمی خوام از دستشون بدم ولی اگر آپدیت کنم به 3 دیگه اجرا نمی شن.

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام دوستان:

راهی هست که هم lt2 و هم lt3 اجرا بشه؟؟؟

من الان 2 رو دارم ولی چند تا بازی دارم که نمی خوام از دستشون بدم ولی اگر آپدیت کنم به 3 دیگه اجرا نمی شن.

خیر دوست من راهی نیست. شما یا lt2 میتونید روی کنسولتون داشته باشید و یا lt3

اگر بازی lt2 روی دیسک داشته باشید، چون lt2 ها دیسکهای معمولی هستند، خودتون میتونید از دیسکتون ایمیج بگیرید، بعد اونو به Lt3 پچ کنید، و دوباره رایت کنید و بازی کنید :)

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام دوستان !

من میخوام آنلاین بازی کنم ، اگه به هر دلیلی اکانتم بن بشه دستگاه موردی که پیدا نمیکنه ؟ یعنی فقط دیگه نمیتونم آنلاین بازی کنم درسته ؟

خیلی ممنون از پاسختون دوستان ;)

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام دوستان !

سلام . اگر هک دستگاهتون سخت افزاری باشه کپی خور آسیب نمی بینه .
ولی اگر هک دستگاهتون نرم افزاری باشه ممکنه مایکروسافت براش اختلال ایجاد کنه .

Alamode

Registered User
لایک‌ها
137

mahdi khfan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من ایکس باکسم 360 هست و جیتگ شده است. اگر کسی میدونه چه جوری میشه با ایکس باکس جیتگ شده انلاین بازی کرد جواب بده ممنونو

mehdi_rock2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من یه ایکس باکس 360 دارم.مدلش slim s 4g هست.وقتی بازی های مثل اسپورت و just dance رو اجرا میکنم،بدون هیچ مشکل با کینکت بازی میکنم.تنها مشکلی که دارم اینه که در اخر هر رقص یا ورزش،ویدیو خودم رو نشون نمیده.همون بازی روی ایکس باکس های دیگه این مشکل رو نداره.نمیدونم چرا ایکس باکس من نشون نمیده.فلش 8 گیگ هم گذاشتم،گفتم شاید حافظه کم اون باعث میشه فیلم رکورد نکنه ولی فرقی نکرد.
لطفا منو راهنمایی کنید که چطور این مشکل رو حل کنم؟

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
درود
من یه سوال داشتم
من وقتی بازی ها رو روی هارد نصب میکنم تو قسمت مای گیم عکس بازی رو نشون نمیده راهی داره برا نشون دادنش؟

_Saeed_

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
303
سلام
من یه راهنمایی میخواستم اونم اینکه آیا بازی که ما دانلود میکنیم ، به چه صورتی میشه روی هارد اکسترنال ریخت و روی کنسول نصبش کرد .

SOHR4B

Registered User
لایک‌ها
452
سلام
من یه راهنمایی میخواستم اونم اینکه آیا بازی که ما دانلود میکنیم ، به چه صورتی میشه روی هارد اکسترنال ریخت و روی کنسول نصبش کرد .
با نرم آفزار هوریزون

Arsenal270

Registered User
لایک‌ها
62
emoe_photo_2016-04-08_11-18-08.jpg

سلام
خواهشا کمک کنید بازی تام رایدر رو گذاشتم اپدیت خواست اکی که کردم دستگاه ریست شد و بعدش این ارور اومد و حتی بدون دی وی دی هم باز این ارور میاد چیکار کنم؟

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
یه راهنمایی فوری میخواستم ازتون:

آپدیت lt3 + نصب داشبورد چقدر میشه هزینش؟؟؟

بعد یه سوال:امروز اومدم درایو رو باز کنم هی گیر میکرد ۲-۳ بار زدم بعد باز شد....مشکل چیه؟

یه جا بردم میگه ۵۰ تومن با آپدیت و تعمیرش

ممنون میشم سریعتر کمکم کنید.

بالا