برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
نه این حرفها نیست گرامی،

قرار هم نیست روی انتقادات هم حساس باشیم.

مورد اخیر تاپیکی بود که یکی از کاربران با عنوان فروش دامین پیج رنک! زده بود که ساختار تاپیک خلاف قوانین بود و تازه بعد از گذشت چند روز از ایجاد تاپیک و عدم تذکر شما بعد از ریپورت تاپیک ناپدید شد در حالیکه بنظرم این موارد باید بعد از تذکر به استارتر و عدم توجه ایشان کاربر به عنوان متخلف معرفی و دسترسیشون محدود بشه که...

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
نه این حرفها نیست گرامی،

قرار هم نیست روی انتقادات هم حساس باشیم.

مورد اخیر تاپیکی بود که یکی از کاربران با عنوان فروش دامین پیج رنک! زده بود که ساختار تاپیک خلاف قوانین بود و تازه بعد از گذشت چند روز از ایجاد تاپیک و عدم تذکر شما بعد از ریپورت تاپیک ناپدید شد در حالیکه بنظرم این موارد باید بعد از تذکر به استارتر و عدم توجه ایشان کاربر به عنوان متخلف معرفی و دسترسیشون محدود بشه که...

وقتی میگم شفاف یعنی همین ایجای جای تیکه پروندن نیست این که واضح بگید تا انتقاد سازنده و کمک به بخش باشه نه اینکه....

اون مورد حذف شد مثل امروز هم که چند مورد حذف شد سیاست در مورد تاپیک مزایده ای این هست بسته به این چقدر خلاف قوانین باشه حذف یا تبدیل به فروش میشه اگر قصد اصلاح داشته باشند بازیابی میشه...
در مورد برخورد با نام کاربری روال خودش رو و خیلی برخورد محسوس نیست و وابسته به سابقه کاربر هم هست

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
بحث سر حذف شدن یا نشدن نیست! اینکه چرا بعد از گذشت چند روز از استارت تاپیک و عدم تذکر و پیشروی تاپیک بدون هیچ مورد مثبتی تازه بعد از ریپورت باید برخورد بشه؟
شما میگید که علاوه بر شما مدیران هم هستند که مطمئنا شما یا داخل تاپیک را ندیدید یا قضاوت را به عکس العمل کاربران سپرده اید،
مدیران هم احتمالش کم هست داخل تاپیک را بررسی کنند و به بررسی ریپورتها بسنده میکنند.

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
بحث سر حذف شدن یا نشدن نیست! اینکه چرا بعد از گذشت چند روز از استارت تاپیک و عدم تذکر و پیشروی تاپیک بدون هیچ مورد مثبتی تازه بعد از ریپورت باید برخورد بشه؟
شما میگید که علاوه بر شما مدیران هم هستند که مطمئنا شما یا داخل تاپیک را ندیدید یا قضاوت را به عکس العمل کاربران سپرده اید،
مدیران هم احتمالش کم هست داخل تاپیک را بررسی کنند و به بررسی ریپورتها بسنده میکنند.

اون مورد که من ندیدم و خودم هم حذف کردم و با ریپورت شما هم حذف کردم و ابایی هم از گفتنش نیست چون هیچ چیز مطلق نیست اینم نیست که بگیم مثلا فلان کابر ریپورت کرد و ازشون ممنونیم! البته هرکی ریپورت میکنه لطف میکنه و ازش ممنونیم
من عادت ندارم تو تاپیک ها سخرانی کنم و همیشه نامحسوس عمل میکنم و این روش بهتر میدونم نه اینکه دائم تو تاپیک ها اعلام وجود بکنم این موارد هم پیش برخورد هم روال خودشو از حذف تا بن
در مورد اضافه شدن نفر سوم تا موقعی من هستم جناب عالی گزینه مناسبی نیستید ضمن این مشکلی باشما نیست صرفا از لحاظ بحث همکاری گفتم

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
وقتی یک حرف حق میزنی و یکی منتظر نشسته تا از حرفت بر علیهت استفاده کنه و بقیه هم واکنشی نشون نمیدن میفهمی چقدر خط باطل قوی شده...

Last edited:

AmX

Registered User
لایک‌ها
0
H+R عزیز من نمیتونم به شما پیغام بدم
میخواستم بگم مطمئنید پیغام به ایشون رسیده؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
پی ام شما رسیده داره بررسی میشه تاپیکتون

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
یه مشکلی الان هست اگر برای یک پی ام من چند بار جواب دادم عذر میخوام

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
چی چی رو صبور باش! امروز حالم بده میام براتا :D
طرف میاد دامین با رنک فیک میفروشه، کسی کاریش نداره!
یکی دیگه میاد بک لینک imdb میفروشه، کسی تخ مش هم نیس!
یکی ...
تا ما تاپیک میزنیم، گیروز !@#$%^&*)( به دلیل اسم بقیه تو تاپیک سرشو زیر میندازه و حذف میکنه!

جون جدت تو یکی یکم بیشتر پیگیر باش :(

والا :دی

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
چی چی رو صبور باش! امروز حالم بده میام براتا :D
طرف میاد دامین با رنک فیک میفروشه، کسی کاریش نداره!
یکی دیگه میاد بک لینک imdb میفروشه، کسی تخ مش هم نیس!
یکی ...
تا ما تاپیک میزنیم، گیروز !@#$%^&*)( به دلیل اسم بقیه تو تاپیک سرشو زیر میندازه و حذف میکنه!

جون جدت تو یکی یکم بیشتر پیگیر باش :(

والا :دی

ببین من بازم میگم صبور باش :D

حالا چرا ؟ چون من همکارم دسترسی بن ندارم میگم بررسی میشه میکنن

حالا بگو ؟ چی بگی ؟ بگو من چی باید دیگه چیکار کنم؟:D

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
ببین من بازم میگم صبور باش :D

حالا چرا ؟ چون من همکارم دسترسی بن ندارم میگم بررسی میشه میکنن

حالا بگو ؟ چی بگی ؟ بگو من چی باید دیگه چیکار کنم؟:D
الان شد :D
یه تروجان بده به گیروز پسوردشو بدزد :D بیا با هم بترکونیم پی تی رو :دی

دوست دارم خیلی :دی

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
100 بار گفتیم این جور موارد تو تاپیک عمومی بگید یا روابط عمومی بازارچه باید عنوان کنن تا رسیدگی و برخورد بشه متاسفانه بعضی ها هنوز روال کار در بازارچه رو اشنایی ندارند! انتظار دارند لقمه جویده بشه و ....
---
@MihanV
اون ریپورتی هم که شما دادی و مجبور شدی اینجوری عذر خواهی کنی من پاک نکردم چون میدونستم ریپورت صحیح نیست

بار پیش توی روابط عمومی گفتم مدیر اسمش فکر کنم بهروزه برگشته میگه خوب الان چی کار کنم؟ :lol:
پس ببین روال پیگیری رو بلدم ,کسی که باید پیگیری کنه بلد نیست چی کار کنه ;)
این هم که فکر کردم مثل قبلی من اشتباه کردم اسپمر نیست بیدشون رو قبول کردم که اینجوری شد

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
حالا اینجا چون قوانین جداست بهتره اینجا بگید
ولی حالا
بار پیش توی روابط عمومی گفتم
لینک؟

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3599341&postcount=2526

این بود دیگه یکی که بن شد

دومی هم تاپیک فروش بود نه مزایده محروم که نمیشه چون اولین بار یه برخورد سبکتر با نام کاربری میشه تو تاپیک فروش جا برای انصراف هست تاحدی....

بن شدنش برای این تاپیک من نبود
اومد تو کل بخش بید داد اون موقع بن شد ...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
یه تاپیک رسیدگی به مشکلات برای این بخش فکر کنم لازم باشه :
http://forum.persiantools.com/t198763.html
http://forum.persiantools.com/t198659-page2.html

اینکه ریپورت بشه و پاک بشه جالب نیست یعنی پاک میشه و کسی با این یوزرها اشنا نمیشه که بعد مثل من پیشنهاداتشونو قبول کنه
مثلا من اگه اینو قبلا از اقا روزبه شنیده بودم بید ایشون رو قبول نمیکردم : http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=3640579&postcount=54

ایشون چندبار هم توی تاپیک های بنده خراب کاری کردند که با لطف مدیران مشکل حل شد . ..

بالا